IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS projekta "Māja A" nodota ekspluatācijā

Par godu IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS pirmās mājas nodošanai ekspluatācijā, visi interesenti laipni aicināti uz projekta Atvērto durvju dienu - Mājas A svinīgo atklāšanu, kas norisināsies 18. jūlijā no plkst.12:00 līdz plkst.20:00.

 


Mājas A dzīvokļu īpašnieki savos jaunajos dzīvokļos varēs ievākties jau šovasar

2019. gada 18. jūlijā IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS attīstītājs visus interesentus ielūdz uz Atvērto durvju dienu - apskatīt projekta jaunāko Māju A,  kā arī uzzināt vairāk par projekta Māju B un C dzīvokļiem. Pasākuma laikā apmeklētājiem būs ekskluzīva iespēja pēdējo reizi šajā gadā iegādāties IRIS dzīvokļus ar patīkamiem bonusiem un īpašām atlaidēm. 

Atvērto durvju dienas ietvaros, visas dienas garumā viesiem būs iespēja konsultēties ar lielāko Latvijas banku pārstāvjiem, nepiespiestā atmosfērā labi pavadīt laiku svaigā gaisā un pārdošanas konsultantu pavadībā apskatīt dzīvokļus Mājā B un C.

"Pirmās mājas nodošana ekspluatācijā bija interesants piedzīvojums, kas vēlreiz parādīja komandas darba, kvalitātes un neatlaidības nozīmību", uzsver IRIS SHAMPETERIS APARTMETNS attīstītājs. 

Šampētera rajona vēsture ir cieši saistīta ar atpūtas muižām, kuras tika celtas netālu no pilsētas centra, koku un dabas ielokā. Projekta galvenā ideja ir cilvēka vēlme atrast vietu, kas ne tikai dod mieru, komfortu un ir vizuāli pievilcīga, bet tai piemīt arī izteikta individualitāte. IRIS projekta arhitekti un attīstītāji uzskata, ka individualitāte nav tikai tukši vārdi, tas ir dzīvesveids.Vairāk par projektu

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS ir projekts, kas sevī ietver moderna pilsētas dzīvokļa konceptu, nezaudējot privātmājas priekšrocības. IRIS SHAMPETERIS  APARTMENTS - tā ir vieta, kas apvieno cilvēkus ar līdzīgām interesēm un dzīves redzējumu, tos, kuri  ciena dzīves piedāvāto komfortu. 

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS piedāvā plašus pārdomāta plānojuma dzīvokļus ar augstiem griestiem un  divām, trijām vai četrām istabām,  platībā no 50 līdz 130 m2. IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS projektu raksturo modernas un plašas kāpņu telpas, ērtas virszemes autostāvvietas, kā arī klusa un apzaļumota apkārtne.

Mājā A izbūveti 24 dzīvokļi, savukārt Mājā B un C - 48 dzīvokļi. Dzīvokļi tiek pārdoti ar kvalitatīvu, pilnu apdari, kas sevī iekļauj mūsdienīgu un praktisku EGGER 32 klases laminātu, radiatorus, IDEAL STANDART santehniku, Spānijā ražotas flīzes, kvalitatīvas durvis, rozetes, krāsotas sienas un griestus. Katram otrā un trešā stāva dzīvoklim ir balkons ar speciāli augiem paradzētam puķu kastēm, to grīdas pārklātas ar terases dēļiem, bet pirmā stāva dzīvokļiem ir privāti pagalmiņi - patio. 

Projektā īpaši padomāts par komfortu - katrā kāpņutelpā izvietoti klusi un ērti lifti, divriteņu un bērnu ratiņu telpas, kā arī katrai kāpņutelpai individuāli izbūvētie gāzes katli būtiski samazina apkures maksu. Turklāt, projekta teritorijā atvēlēta vieta virszemes auto stāvvietām, bērnu rotaļu laukumiem un citām rekreācijas zonām. Visa projekta iekšējā teritorija ir apsargāta.Atrodoties līdzsvara ar apkārtējo vidi un dabu, IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS kompleksa iekšējā teritorija ir apzaļumota un tajā saglabāts un iztīrīts cauri tekošais piemājas kanāls, kas ietek privātā dīķī. Kanāla malas, kā arī iekšējā kompleksa teritorija veidota apzaļumota un funkcionāla. Vieta atradīsies gan aktīvas atpūtas piekritējiem, kuriem būs iespēja brīvo laiku pavadīt svaigā gaisā, izmantojot kādu no sporta rīkiem, gan bērniem, spēlējoties kādā no spēļu laukumiem, vai vienkārši pavadot laiku pie dīķa, socializējoties ar jaunajiem kaimiņiem uz kāda no turpat izvietotajiem atpūtas soliņiem.

Šobrīd Mājā A palikuši vien daži brīvi dzīvokļi! Uzzini vairāk par projektu un Atvērto durvju dienas pasākumu, sazinoties ar IRIS pārdošanas speciālistiem jau šodien: e-pasts: sales@irisapartments.lv, tālrunis.: +371 29-642-499, mājas lapa. 

Būsim priecīgi Tevi satikt! 

Imantas jaunais košums - dzīvojamais projekts "Akācijas" aicina uz tikšanos atvērto durvju dienā!

09.07.2019

alt
alt

Jaunums Mārupes pusē! Dzīvokļi vienā no Rīgas zaļākajām apkaimēm - Bieriņos

09.07.2019

Saistītās ziņas

alt

Aicina uz atvērto durvju dienām jaunās privātmājās Garkalnē, Priežu ielā

alt

Novembrī notiks individuālās klientu dienas jaunajos projektos!

alt

"Liepziedu" atvērto durvju dienas novembrī

alt

Oktobra atvērto durvju dienas "Liepziedos"

alt

Atvērto durvju dienas apmeklētāji atzinīgi novērtē "Liepziedu" labumus

alt

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

2

Kompakti dzīvokļi Rīgas centrā - gudrai investīcijai

3

Jaunie projekti RĪGAS CENTRĀ: reģistrējies individuālai apskatei!

4

Reģistrējies individuālam apmeklējumam Pierīgas jaunajos projektos!

5

Komforta un kvalitātes apliecinājuma etalons pašā Rīgas centrā – nāc un pārliecinies!

6

Pandēmijas laikā teju trešdaļai Latvijas ģimeņu esošais mājoklis kļuvis par šauru

City24 redaktora izvēle

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

alt

Reģistrējies individuālam apmeklējumam Pierīgas jaunajos projektos!

alt

Jaunie projekti RĪGAS CENTRĀ: reģistrējies individuālai apskatei!