Aicina iepazīties ar jaunu dzīvojamo projektu Ganību dambī 11

Līdz ar Kluso centru un Hanzas ielas apkaimi, arī Ganību dambis arvien attīstās un kļūst par modernu un ērtu dzīvesvietu rīdziniekiem. Nekustamo īpašumu attīstītājs "Bonava Latvija" Ganību dambī 11 drīzumā uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību - tās būs trīs piecu stāvu mājas ar 133 jauniem un pārdomātiem dzīvokļiem, kas būs gudra alternatīva tiem, kuri vēlas dzīvot  klusajā centrā, taču nav ar mieru pārmaksāt. Jaunās mājas atradīsies turpat netālu no galavaspilsētas pieprasītā rajona, bet par pieejamām cenām, nezaudējot augstus kvalitātes standartus. Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, Ganību dambis 11, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle, Bonava Latvija "17. jūlijā aicinām Jūs uz Ganību dambi 11, kur drīzumā taps jaunais Bonava dzīvojamo māju projekts! Norises vietā Jums būs iespēja saņemt detalizētu informāciju par jauno biznesa klases projektu Rīgas centrā, uzzināt vairāk par dzīvokļiem un to cenām, iepazīties ar plānojumiem un apdares materiāliem, kā arī apkaimi", aicina projekta pārstāvji. 

Īpaša atlaide pirmajām 10 rezervācijām!

 

Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, Ganību dambis 11, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle, Bonava Latvija Vairāk par gaidāmo projektu

Plašākas telpas - mājokļos plašuma un gaišuma sajūtu radīs lielie logi un augstie griesti - dzīvojamo telpu augstums sasniegs gandrīz trīs metrus. 

Siltās grīdas  - siltums mājoklī tiks nodrošināts ar apsildāmo grīdu palīdzību. Šāds risinājums dos vairāk brīvas telpas, ko citkārt aizņem radiatori. Ņemot vērā, ka visiem dzīvokļiem būs plaši balkoni ar durvīm, kas veramas uz abām pusēm, brīvā zona pie logiem balkonus ļaus ērti izmantot dzīvojamās platības paplašināšanai.  

Koplietošanas jumta terase - tā atradīsies nama 5. stāvā un būs pieejama visiem mājas iedzīvotājiem. Ēku jumtus ir plānots labiekārtot, veidojot dažādas zonas darbam un atpūtai. 

Personīgās mantu glabātuves - lai dzīvojamās zonas neapgrūtinātu ar liekām mantām, dzīvokļu īpašnieki varēs izmantot personīgo mantu glabātuvi pagrabstāvā, kas būs iekļauta dzīvokļa cenā. 

Apzaļumotas auto stāvvietu nojumes - katram dzīvoklim teritorijā paredzēta arī auto stāvvieta.  Interesanti, ka auto stāvvietu jumti būs apzaļumotas ar mūžzaļiem augiem, kas pildīs gan estētisku, gan praktisku funkciju.  

Daudzveidīgas atpūtas iespējas un kaimiņu kopābūšana - namu pieguļošajā teritorijā būs vairākas brīvā laika izmantošanas iespējas gan lielākiem, gan mazākiem māju iedzīvotājiem, veidojot gan aktīvās, gan klusās atpūtas zonas. Piemēram, vienā no rotaļu laukumiem jaunākajiem bērniem paredzēta smilšu kaste un interaktīvi, attīstoši paneļi, bet otrā laukumā vecākajiem bērniem - iekārtas, kas attīsta fizisko sagatavotību. Dažas no atpūtas zonām būs aprīkotas ar lielizmēra soliņiem jeb zviļņiem, ko savai atpūtai varēs izmantot jaunieši, kuriem rotaļu laukums vairs nav aktuāls. Jaunieši varēs izpausties arī īpaši veidotajā vingrošanas zonā jeb multifitnesa stacijā. 

Savukārt, piknika zona ar koplietošanas grilu un piknika galdu būs piemērota gan ģimenes svinībām, gan kaimiņu kopā sanākšanai. Kas svarīgi, piknika galdi un atpūtas elementi būs izvietoti tā, lai vecākiem atrodoties šajās atpūtas zonās, ir iespēja pārredzēt bērnu rotaļu laukumus.Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, Ganību dambis 11, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle, Bonava Latvija Atvērto durvju dienas maratons norisināsies arī citos Centra, Pārdaugavas, Imantas, Mežaparka, Ķīpsalas, Teikas, Mārupes, Jūrmalas, Baložu un Piņķu jaunajos projektos. Plašāku informāciju par Atvērto durvju dienas maratonu un dzīvokļu projektiem lasi kampaņas mājas lapā!  Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, Ganību dambis 11, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle, Bonava LatvijaKatrs, kurš pieteiksies un apmeklēs Atvērto durvju dienas maratonu (vienu vai vairākus objektus), piedalīsies konkursā, ar iespēju laimēt dizaina stāvlampu no DECCO CENTRS! Vairāk par konkursu: šeit!   

Arco Real Estate: Kopš gada sākuma sērijveida dzīvokļu cenas augušas par 2,1%

12.07.2019

alt
alt

Mežaparka Rezidences - mūsdienīgs turpinājums senajam Mežaparkam. Aicina uz Atvērto durvju dienu!

15.07.2019

Saistītās ziņas

alt

Novembrī notiks individuālās klientu dienas jaunajos projektos!

alt

"Liepziedu" atvērto durvju dienas novembrī

alt

Oktobra atvērto durvju dienas "Liepziedos"

alt

Atvērto durvju dienas apmeklētāji atzinīgi novērtē "Liepziedu" labumus

alt

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

alt

Renovēts nams Krišjāņa Barona ielā 30 - lieliska dzīvesvieta īsteniem pilsētniekiem!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

2

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

3

Sestdien jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

4

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

5

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

6

Izvēlies mūsdienīgu dzīvojamo māju pārvaldību, ko nodrošina Latvijas apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG

City24 redaktora izvēle

alt

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums