"Bonava Latvija" projekts Purvciemā Pūces ielā 19 ieiet finiša taisnē

Lielākais nekustamā īpašuma attīstītājs "Bonava Latvija" ir nosvinējis tradicionālos spāru svētkus daudzdzīvokļu projektam Purvciemā, Pūces ielā 19, iezīmējot apjomīgāko ēkas būvdarbu paveikšanu un projekta tuvošanos veiksmīgam noslēgumam. Jaunajā piecstāvu dzīvojamā ēkā "Bonava Latvija" investēs 5 miljonus eiro, radot mājvietas līdz pat 160 cilvēkiem.  Būvniecība, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Pūces iela 19, Bonava Latvija "Ar gandrīz 60 000 iedzīvotāju Purvciems ir apdzīvotākais rajons Rīgā. Ērtās infrastruktūras un plašo zaļo zonu dēļ tas ir arī viens no iecienītākajiem galvaspilsētas rajoniem jaunas mājvietas meklētāju vidū, kurus no dzīvošanas Purvciemā bieži vien attur tam raksturīgais novecojošais dzīvojamais fonds. Attīstot tādus projektus kā Pūces ielu un Hausmaņa terases "Bonava Latvija" dod būtisku ieguldījumu Purvciema dzīvojamā fonda attīstībā un rada kvalitatīvas un labiekārtotas mājvietas iedzīvotājiem ," saka "Bonava Latvija" attīstības projektu vadītājs Mikus Freimanis. 

"Spāru svētkus daudzdzīvokļu projektā Pūces ielā 19 esam nosvinējuši jau 7 mēnešus pēc būvniecības uzsākšanas, kas apliecina mūsu komandas efektivitāti un spēju būvēt augstas kvalitātes ēkas salīdzinoši īsā termiņā ," saka M.Freimanis. " Tā ir arī priecīga ziņa jaunajiem dzīvokļu īpašniekiem. Jau šobrīd - pusgadu pirms plānotās nodošanas ekspluatācijā - lielākā daļa dzīvokļu, 39 no kopumā 65, ir pārdoti. Par savu jauno mājvietu to izvēlējušās lielākoties jaunās ģimenes, kas dod priekšroku skandināvu vērtībām - kvalitātei, pārdomātam komfortam un funkcionalitātei, kā arī labiekārtotai un apzaļumotai apkārtējai videi par pieejamu cenu."

Pūces ielā 19 ir raksturīgi kompakti un pārdomāta plānojuma 1, 2, 3 un 4 istabu dzīvokļi ar jauno īpašnieku un potenciālo pircēju skatījumā būtisku pievienoto vērtību - katrā dzīvoklī ir balkons un individuāla noliktavas telpa mājas pagrabstāvā, kur novietot ikdienā neizmantotās mantas, lai atbrīvotu telpu dzīvojamā zonā. Tāpat iedzīvotāju ērtībām ēkas 1.stāvā paredzēta speciāla telpa bērnu ratiņu un riteņu novietošanai. Pirmā stāva dzīvokļu īpašniekiem būs iespēja arī izbaudīt privātā dārziņa burvību.  


Visi "Bonava Latvija" projekti tiek celti paredzot vides labiekārtošanas darbus, tādējādi veicinot Rīgas kā sakārtotas pilsētvides attīstību. Arī Pūces ielā 19 piemājas teritorija tiks apzaļumota un labiekārtota ar piknika zonu - lapenīti, diviem bērnu rotaļu laukumiem un atpūtas zonām ar soliņiem. Pagalmā paredzēta vieta virszemes autostāvvietām, kā arī tiks piedāvātas virszemes autostāvvietas zem nojumes. Jaunais dzīvojamās ēkas projekts atrodas klusākajā Purvciema daļā, kam raksturīga mazāka apbūve un vairāk zaļo teritoriju.  

Bonava Latvija, attīstot projektus tādos Rīgas mikrorajonos kā Purvciems, Teika, Ķengarags, Šampēteris, Rīgas klusais centrs un Krasta ielas rajons, nodrošina mūsdienīgu un Rīgas iedzīvotājiem pieejamu alternatīvu novecojušajam dzīvojamajam fondam. Līdz gada nogalei celtniecības stadijā būs 705 dzīvokļi 7 projektos, no kuriem līdz gada nogalei plānots pabeigt 475 dzīvokļu būvniecību.

 

 

Mežaparka Rezidences - mūsdienīgs turpinājums senajam Mežaparkam. Aicina uz Atvērto durvju dienu!

15.07.2019

alt
alt

Video eksperiments: cik ātri var ielauzties mājoklī un to apzagt?

16.07.2019

Saistītās ziņas

alt

EstateGuru aicina uz bezmaksas semināru tiešsaistē – alternatīvā finansējuma iespējas uzņēmējiem

alt

GREEN PARK pie lidostas "Rīga" top par Latvijas e - komercijas biznesa attīstības centru

alt

"Liepziedu" otrās mājas attīstības finansējuma modeļa pielāgošana pandēmijas apstākļiem

alt

"YIT LATVIJA" uzsāk dzīvokļu rezervēšanu "Annas Parka" ceturtajā mājā

alt

"Krasta City" izsludina metu konkursu 150 miljonu apbūves vīzijai Daugavas krastā

alt

Kur virzās nekustamo īpašumu pārdošanas un īres cenas

alt

Dzīvot Ādažos - tā ir perspektīva! Kas pieejams novada mājokļu tirgū?

alt

Ekspluatācijā nodota trešā ēka projektā "Dreilinga mājas", kas top ar pirmo e-būvatļauju Latvijā

alt

Ko būvē Mārupē? Jaunākie un jaudīgākie īpašumi pieprasītajā Pierīgas ciematā

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Jaunākie īres dzīvokļi līdz 350 EUR!

2

Pārdod Džemmas Skulmes dzimtas māju Mežaparkā

3

Cenu izmaiņas: mājas, kuras šobrīd vari iegādāties par samazinātu cenu!

4

NEDĒĻAS ĪPAŠUMS: fantastiski skaista māja Priedkalnē

5

Baltezera šiks: sarkano akcentu māja ar skatu uz ezeru

6

EstateGuru aicina uz bezmaksas semināru tiešsaistē – alternatīvā finansējuma iespējas uzņēmējiem

City24 redaktora izvēle

alt

Cenu izmaiņas: dzīvokļi, kurus šobrīd vari iegādāties par samazinātu cenu!

alt

Jaunākie īres dzīvokļi līdz 350 EUR!

alt

Pārdod Džemmas Skulmes dzimtas māju Mežaparkā