"Starlex Real Estate" uzsāk biroju iznomāšanu jaunā biroju centrā "Riverside Offices"

Starlex Real Estate kā ekskuzīvs projekta pārstāvis un koncepcijas izstrādātājs uzsāk biroju iznomāšanu jaunā biroju centrā Riverside Offices. Šobrīd biroja ēkā norit renovācijas darbi un pēc renovācijas ēka atbildīs B+ klases biroju ēkai. Vēl šobrīd ēku iespējams iznomāt gan pilnā tās apjomā, gan pa stāviem. Nekustamais īpašums, Komercplatības, City24, Nekustamo īpašumu darījumi, Starlex Real EstateNedaudz par objekta vēsturi - māja ir postmodernisma arhitektūras paraugs, ko 1970. gadu beigās projektējis arhitekts Juris Skalbergs projektēšanas institūta "Agroprojekts" vajadzībām.  

Pēc 1991. gada ēka tika privatizēta un turpmākos gados ēka tika iznomāta dažādiem tā laika pirmajiem Latvijas uzņēmumiem, līdz ar to, ēka uzskatāma kā viena no pirmajām klasiskajām biroja ēkām pēc neatkarības atgūšanas. 

1994. gadā ēkas 1. stāvā tika atklāts pirmais "Honda" autosalons Latvijā un jau tā pirmajā darbības gadā tika pārdotas 67 automašīnas. 

90. gadu beigās par ēkas enkurnomnieku kļūst starptautiskais uzņēmums "Phillips" uz ēkas jumta izvietojot ļoti labi redzamo logo, līdz ar to turpmākos gadus daudzi ēku dēvē par "Philips" ēku. Arī šobrīd piedāvājam enkurnomniekam izvietot logo uz ēkas jumta.Nekustamais īpašums, Komercplatības, City24, Nekustamo īpašumu darījumi, Starlex Real Estate2008. gadā ēkai mainījās īpašnieki un tajā tika plānota viesnīca, bet dažādu apstākļu dēļ šī ideja nerealizējās. Kopumā ēkas stratēģiskā novietojuma un lielisko skatu pār Daugavu dēļ, tā visos laikos bijusi pieprasīts objekts, un jau esošie īpašnieki pieņēmuši loģisku un vēsturiski pamatotu lēmumu, atjaunojot objektu par mūsdienu prasībām atbilstošu un modernu biroju ēku. 

Renovēta biroju ēka ar fantastiskiem skatiem pār  Daugavu un pilsētas panorāmu

Ēkā būs pieejamas modernas un plašas B+ klases biroju un tirdzniecības telpas, kas nomniekiem tiks nodotas ar gala apdari, paredzot iespēju telpas un plānojumu pielāgot nomnieka vajadzībām.

Pēdējos stāvos zonas networkingam, katrā stāvā neliels balkons ar skatu uz Daugavu. Autonoma gāzes apkure, modernas inženiertehniskās komunikācijas, 5 ātrgaitas lifti, ventilēšana un kondicionēšana. Pie ēkas un iekšpagalmā paredzētas autostāvvietas. Šobrīd norit rekonstrukcijas darbi un tiek uzsākta nomnieku piesaiste. Ekspluatācijā nodošanas termiņš - 2019. gada rudens. 

Ēka atrodas stratēģiski izdevīgā vietā lielāko tiltu tuvumā un ērtu piekļuvi no visiem rajoniem, sakārtota promenāde, pieejami visi pilsētas sabiedriskie transporta veidi, 15 minūšu brauciena attālumā lidosta "Rīga", 10 minūšu gājiena attālumā Vecrīga, Stacija un Autoosta.Nekustamais īpašums, Komercplatības, City24, Nekustamo īpašumu darījumi, Starlex Real EstateStarlex Real Estate uzņēmuma vadītāja Egīla Smilktiņa komentārs: "No dažādiem potenciālajiem nomniekiem esam dzirdējuši, ka Rīgā parādās aizvien vairāk kvalitatīvu un modernu A klases biroju ēku, bet trūkst modernu B klases biroju ēku ar "odziņu". Tad nu lūk, izstrādājot ēkas koncepciju, esam padomājuši par īpašām gala nomnieku prasībām un ērtībām atrodoties radošā, un tajā pat laikā moderā vidē, līdz ar to kopīgi ar ēkas īpašniekiem esam paredzējuši gan koplietošanas terases ēkas 7. un 8. stāvā, gan modernu konferenču zāli ar ietilpību līdz 200 cilvēkiem, plašu un greznu foajē, ekskluzīvu liftu no iekšpagalma puses, ko varēs izmantot tikai uzņēmuma vadība, lai nokļūtu konkrēti savā birojā vai kabinetā. Savukārt ēkas lieliskā atrašanās vieta nomniekiem ļaus baudīt romantiskus skatus pār Daugavu un Vecpilsētu. Šo ēku tiešām uzskatām par unikālu un konkrētajā segmentā īsti neredzam tai konkurentus."

Uzņēmums Starlex Real Estate ir pilna pakalpojumu klāsta nekustamā īpašuma kompānija, kas nodarbojas ar visa veida starpniecību, konsultāciju un investīciju pakalpojumiem.Nekustamais īpašums, Komercplatības, City24, Nekustamo īpašumu darījumi, Starlex Real EstatePar "Riverside Offices" biroja centra telpu nomu var sazināties ar uzņēmuma "Starlex Real Estate" pārstāvjiem -  Artūru Lazdiņu, Tālrunis: +371 29223330, e-pasts: arturs.lazdins@starlex.lv un Oskaru Frīdi, Tālrunis: +371 29352652, e-pasts : oskars@starlex.lv. Sīkāka informācija  - www.riversideoffices.lv

Pārdod Madlienas pagasta lepnumu - senu barona māju

23.07.2019

alt
alt

Kado Karim - mākslas ieskauts dzīvojamais komplekss skaistuma kolekcionāriem

24.07.2019

Saistītās ziņas

alt

IT uzņēmums Visma paplašinās un izvēlas biroju telpas kompleksā Business Garden Rīga

alt

Ober-Haus Komercplatību tirgus pārskats: aktivitāte investīciju tirgū saglabājas augsta

alt

Pēc rekonstrukcijas ekspluatācijā nodota viena no ēkām SWH biroju centrā

alt

"Akropoles" Biznesa centrs piedāvā augstas klases birojus Rīgā

alt

Rīgas biroju tirgu tuvāko divu gadu laikā papildinās 100 000 m² jaunu platību

alt

HANNER atver otru "Teikums" kopstrādes telpu

alt

Doles salā pieejams unikāls investīciju projekts

alt

Komerctelpas veiksmīgam biznesam Ausekļa ielā 14

alt

Par 75 miljoniem eiro pārdots "Galerija Centrs"

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Vēl tikai līdz 31. augustam 3 istabu dzīvoklis ar iebūvētu virtuvi un tehniku 93 000 €

2

"Valsts nekustamie īpašumi" izsolei nodod 5 objektus Rīgā, Jūrmalā un Cēsīs

3

"Āgenskalna melodijas" jaunajā projektā "Legato" atklāts paraugdzīvoklis

4

Kā nekļūdīties, izvēloties virtuves izlietni?

5

Kur meklēt sapņu dzīvokli Jūmalā? Projekts "Rīgas iela 49" pieejams pircējiem

6

Salienas iedzīvotāju ērtībām - pašiem sava aplikācija

City24 redaktora izvēle

alt

Faktori, kas jāņem vērā, izvēloties apgaismojuma risinājumus iekštelpām

alt

Kā nekļūdīties, izvēloties virtuves izlietni?

alt

Īpašs vasaras piedāvājums "Anniņmuižas Parka Rezidence" dzīvokļiem Imantā