AUSEKĻA 14 - projekts ar savu īpašo raksturu un šarmu

Visi dzīvokļi Ausekļa ielas 14 projektā ir ar pilnu iekšējo apdari. Lai nākamie ēkas iedzīvotāji novērtētu un sajustu katra dzīvokļa atšķirīgo plānojumu un raksturu, esam iekārtojuši pirmos DEMO dzīvokļus.  Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Ausekļa 14, Nekustamais īpašums, VestabaltPēc iespējas saglabājot vēsturisko, ēkā ir veikti pārplānošanas darbi, izveidojot vēl labākus un mūsdienu prasībām atbilstošus plānojumus. Projektā kopumā ir pieejami 16 dzīvokļi un 2 penthouse tipa apartamenti.

Ieejot ēkas kāpņu telpā uzreiz ir jūtams ēkas senatnīgais jūgendstila šarms un rūpīgais restauratoru darbs, kas ir ieguldīts ēkas atjaunošanas procesā. Restaurācijas gaitā ir atjaunoti greznie kāpņu telpas rotājumi, interjers ir papildināts ar ozolkoka paneļiem, spoguļiem un paklāju kāpņu telpās, kas rada mājīgu un īpaši izsmalcinātu sajūtu ēkas iedzīvotājiem. Abās ēkas kāpņu telpās ir izbūvēti lifti.   

Kāpņu telpā ir izveidota īpaša bibliotēka, kur ir atrodamas pirmā Ausekļa ielas 14 namīpašnieka un grāmatizdevēja Helmāra Rudzīša dzīves laikā izdotās grāmatas. 

Dzīvokļus Ausekļa ielas 14 projektā var salīdzināt ar mākslas darbu, kur katram ir unikāla, neatkārtojama vērtība un skaistums. Dzīvokļi ir īpaši ar senatnīgajiem griestu rotājumiem, augstajiem griestiem, erkeru liektajām formām un augstajām koka grīdlīstēm, griestu krāsojuma, kas dzīvokļiem piedod īpašu telpiskumu. Dzīvokļus izcili papildina balkoni, restaurētās ieejas durvis, futerlogi.Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Ausekļa 14, Nekustamais īpašums, VestabaltŠajā projektā veiksmīgi ir izdevies radīt sinerģiju un saskaņu starp senatnīgo, vēsturiskajām vērtībām un moderno. Klasiskās ēkas formas, griestu rotājumi izcili saskan ar modernajiem dzīvokļu interjeriem un mēbelēm. Lai izceltu katra dzīvokļa unikālo raksturu, dzīvokļos ir ar īpašu rūpību piemeklētas slavenu latviešu vecmeistaru un mūsdienu mākslinieku gleznas, interjera priekšmeti. Dzīvokļos ir redzami J. Tidemaņa, L. Liberta, Olgas Šilovas, Rituma Ivanova, Daces Lielās un citu mākslinieku darbi.

Pirms uzsākām demontāžas darbus Ausekļa ielas 14 projektā, tika apsekoti, uzskaitīti un pārvesti glabāšanā projekta vēsturiskie koka starpstāvu pārsegumu dēļi. Jau pie rekonstrukcijas darbu uzsākšanas radās doma par unikālu priekšmetu, mēbeļu izgatavošanu tieši no vēsturiskajām koka pārseguma sijām, kur katrai no viņām ir savs unikālais stāsts, laika radīts raksts kokā. Tagad sadarbībā ar dizaina mēbeļu ražotāju "GROODS" ir radīti jau pirmie galdi tieši no šiem vairāk kā 100 gadus vecajiem koka pārsegumu dēļiem. 

Dzīvokļu labiekārtošanā sadarbība tika veidota ar uzņēmumiem, kuriem tāpat kā pašam projekta attīstītājam vissvarīgākā ir izcilība,  kvalitāte un dizains.  

Apgaismojums dzīvokļos tapa sadarbībā ar "Gaismas Akadēmija" - apgaismojuma projektētāju komandu no uzņēmuma "Gaismas Maģija": "Pateicoties izvēlētajam apgaismojumam, katrs dzīvoklis ir ieguvis individuālu tēlu, kas ļāvis izcelt tā labākās arhitektūras īpašības, nezaudējot savu senatnīgo būtību."

Mēbeles izvēlētas sadarbībā ar interjera salonu "MC2": "Mūsu komanda ar prieku pieņēma izaicinājumu sniegt savu piedāvājumu apdares materiālu un interjera risinājumiem tik nozīmīgā Rīgas vēsturiskā centra projektā. Uzskatām, ka kopā ar projekta attīstītājiem, mums ir izdevies īstenot vīziju, kas ļauj sajust ēkas jūgendstila un mūsdienu vides harmoniju."

Kā arī interjers tapis sadarbībā ar "XCelsior",  iebūvētās virtuves un skapji "Dizaina Mēbeles", logi "Mežmaļi", terases un pagalma mēbeles sadarbībā ar "Laviture", gleznas sadarbībā ar "ArtEmbassy".Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Ausekļa 14, Nekustamais īpašums, VestabaltAusekļa ielas 14 ēkas pēdējā stāvā ir izbūvēti divi ekskluzīvi penthouse tipa dzīvokļi, kas ir projekta plašākie dzīvokļi. Katram no dzīvokļiem ir ziemas dārzs, terase un projektam īpaši radītais dizaina nakts LED apgaismojums ar klasisku jūgendstila ornamentu visas ārējās fasādes garumā. Penthouse dzīvokļiem ir 4 metru augsti griesti, izcila insolācija un skats uz Rīgas panorāmu un Viesturdārzu. 

Visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, kas ir veidota apvienojot vēsturiskās ēkas detaļas ar elegantiem un mūsdienīgiem apdares risinājumiem, izmantojot labākos apdares materiālus. Grīdas klāj augstvērtīgi ozolkoka dēļi - Amber Wood, istabās ir restaurēti un atveidoti oriģinālie griestu dekori un ieloces, sienas ir klātas ar dizaina tapetēm un augstvērtīgu dekoratīvo krāsojumu. Sanmezglos ir uzstādītas luksus klases ražotāju Vispool, Globo, Nicolazzi, Hansgrohe santehnika un aprīkojums. Dzīvokļa interjeru papildina restaurētās vēsturiskās koka pildiņu iekšdurvis, griestu dekori, atjaunotie čuguna radiatori, pēc analoga izgatavotie futerlogi.

Projekta attīstītājs - SIA VESTABALT Kontaktpersona: Irina Jermolajeva. E - pasts:  irina@vestabalt.lv , tālrunis: 28600251.

SEB banka: 75% mājokļa kredītu tiek piešķirti dzīvokļa iegādei Rīgā un tās apkaimē

25.07.2019

alt
alt

Šonedēļ skatītāko sludinājumu TOPS

26.07.2019

Saistītās ziņas

alt

Baudāma dzīve pilsētas centrā sākas ar mājokli! Uzsāk dzīvokļu pārdošanu projektā "Klusā iela 11"

alt

Pēdējā no Jaunās Teikas sešām dzīvojamām mājām ver durvis interesentiem

alt

Saliena Park Apartments - atvērto durvju diena un atlaides dzīvokļiem līdz pat 14000 EUR!

alt

Jaunie mājokļi Daugavas kreisajā krastā un Pierīgā aicina uz Atvērto durvju dienu!

alt

Tuvidos pieejami vēl tikai 7 dzīvokļi – izvēlies savējo Atvērto durvju dienā!

alt

Nenokavē! Atvērto durvju diena Daugavas labā krasta mājokļu projektos

alt

Latio "Padomu pietura" - neformālā gaisotnē uzzini visu par nekustamā īpašuma iegādi!

alt

Atvērto durvju dienas maratonā iepazīsties ar jaunajiem projektiem Rīgas Centrā!

alt

Nāc un iepazīsti renovēto pirmskara kluba tipa māju - projektu Ģertrūdes ielā 99

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Baudāma dzīve pilsētas centrā sākas ar mājokli! Uzsāk dzīvokļu pārdošanu projektā "Klusā iela 11"

2

Tuvojas šī gada pirmais Atvērto durvju dienas maratons!

3

Atvērto durvju dienas maratonā iepazīsties ar jaunajiem projektiem Rīgas Centrā!

4

Jaunie mājokļi Daugavas kreisajā krastā un Pierīgā aicina uz Atvērto durvju dienu!

5

Nāc un iepazīsti renovēto pirmskara kluba tipa māju - projektu Ģertrūdes ielā 99

6

Latio "Padomu pietura" - neformālā gaisotnē uzzini visu par nekustamā īpašuma iegādi!

City24 redaktora izvēle

alt

Rīgas centra pūrs: dzīvokļi šikas privātmājas vērtībā

alt

Pēdējā no Jaunās Teikas sešām dzīvojamām mājām ver durvis interesentiem

alt

Saliena Park Apartments - atvērto durvju diena un atlaides dzīvokļiem līdz pat 14000 EUR!