AUSEKĻA 14 - projekts ar savu īpašo raksturu un šarmu

Visi dzīvokļi Ausekļa ielas 14 projektā ir ar pilnu iekšējo apdari. Lai nākamie ēkas iedzīvotāji novērtētu un sajustu katra dzīvokļa atšķirīgo plānojumu un raksturu, esam iekārtojuši pirmos DEMO dzīvokļus.  Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Ausekļa 14, Nekustamais īpašums, VestabaltPēc iespējas saglabājot vēsturisko, ēkā ir veikti pārplānošanas darbi, izveidojot vēl labākus un mūsdienu prasībām atbilstošus plānojumus. Projektā kopumā ir pieejami 16 dzīvokļi un 2 penthouse tipa apartamenti.

Ieejot ēkas kāpņu telpā uzreiz ir jūtams ēkas senatnīgais jūgendstila šarms un rūpīgais restauratoru darbs, kas ir ieguldīts ēkas atjaunošanas procesā. Restaurācijas gaitā ir atjaunoti greznie kāpņu telpas rotājumi, interjers ir papildināts ar ozolkoka paneļiem, spoguļiem un paklāju kāpņu telpās, kas rada mājīgu un īpaši izsmalcinātu sajūtu ēkas iedzīvotājiem. Abās ēkas kāpņu telpās ir izbūvēti lifti.   

Kāpņu telpā ir izveidota īpaša bibliotēka, kur ir atrodamas pirmā Ausekļa ielas 14 namīpašnieka un grāmatizdevēja Helmāra Rudzīša dzīves laikā izdotās grāmatas. 

Dzīvokļus Ausekļa ielas 14 projektā var salīdzināt ar mākslas darbu, kur katram ir unikāla, neatkārtojama vērtība un skaistums. Dzīvokļi ir īpaši ar senatnīgajiem griestu rotājumiem, augstajiem griestiem, erkeru liektajām formām un augstajām koka grīdlīstēm, griestu krāsojuma, kas dzīvokļiem piedod īpašu telpiskumu. Dzīvokļus izcili papildina balkoni, restaurētās ieejas durvis, futerlogi.Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Ausekļa 14, Nekustamais īpašums, VestabaltŠajā projektā veiksmīgi ir izdevies radīt sinerģiju un saskaņu starp senatnīgo, vēsturiskajām vērtībām un moderno. Klasiskās ēkas formas, griestu rotājumi izcili saskan ar modernajiem dzīvokļu interjeriem un mēbelēm. Lai izceltu katra dzīvokļa unikālo raksturu, dzīvokļos ir ar īpašu rūpību piemeklētas slavenu latviešu vecmeistaru un mūsdienu mākslinieku gleznas, interjera priekšmeti. Dzīvokļos ir redzami J. Tidemaņa, L. Liberta, Olgas Šilovas, Rituma Ivanova, Daces Lielās un citu mākslinieku darbi.

Pirms uzsākām demontāžas darbus Ausekļa ielas 14 projektā, tika apsekoti, uzskaitīti un pārvesti glabāšanā projekta vēsturiskie koka starpstāvu pārsegumu dēļi. Jau pie rekonstrukcijas darbu uzsākšanas radās doma par unikālu priekšmetu, mēbeļu izgatavošanu tieši no vēsturiskajām koka pārseguma sijām, kur katrai no viņām ir savs unikālais stāsts, laika radīts raksts kokā. Tagad sadarbībā ar dizaina mēbeļu ražotāju "GROODS" ir radīti jau pirmie galdi tieši no šiem vairāk kā 100 gadus vecajiem koka pārsegumu dēļiem. 

Dzīvokļu labiekārtošanā sadarbība tika veidota ar uzņēmumiem, kuriem tāpat kā pašam projekta attīstītājam vissvarīgākā ir izcilība,  kvalitāte un dizains.  

Apgaismojums dzīvokļos tapa sadarbībā ar "Gaismas Akadēmija" - apgaismojuma projektētāju komandu no uzņēmuma "Gaismas Maģija": "Pateicoties izvēlētajam apgaismojumam, katrs dzīvoklis ir ieguvis individuālu tēlu, kas ļāvis izcelt tā labākās arhitektūras īpašības, nezaudējot savu senatnīgo būtību."

Mēbeles izvēlētas sadarbībā ar interjera salonu "MC2": "Mūsu komanda ar prieku pieņēma izaicinājumu sniegt savu piedāvājumu apdares materiālu un interjera risinājumiem tik nozīmīgā Rīgas vēsturiskā centra projektā. Uzskatām, ka kopā ar projekta attīstītājiem, mums ir izdevies īstenot vīziju, kas ļauj sajust ēkas jūgendstila un mūsdienu vides harmoniju."

Kā arī interjers tapis sadarbībā ar "XCelsior",  iebūvētās virtuves un skapji "Dizaina Mēbeles", logi "Mežmaļi", terases un pagalma mēbeles sadarbībā ar "Laviture", gleznas sadarbībā ar "ArtEmbassy".Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Ausekļa 14, Nekustamais īpašums, VestabaltAusekļa ielas 14 ēkas pēdējā stāvā ir izbūvēti divi ekskluzīvi penthouse tipa dzīvokļi, kas ir projekta plašākie dzīvokļi. Katram no dzīvokļiem ir ziemas dārzs, terase un projektam īpaši radītais dizaina nakts LED apgaismojums ar klasisku jūgendstila ornamentu visas ārējās fasādes garumā. Penthouse dzīvokļiem ir 4 metru augsti griesti, izcila insolācija un skats uz Rīgas panorāmu un Viesturdārzu. 

Visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, kas ir veidota apvienojot vēsturiskās ēkas detaļas ar elegantiem un mūsdienīgiem apdares risinājumiem, izmantojot labākos apdares materiālus. Grīdas klāj augstvērtīgi ozolkoka dēļi - Amber Wood, istabās ir restaurēti un atveidoti oriģinālie griestu dekori un ieloces, sienas ir klātas ar dizaina tapetēm un augstvērtīgu dekoratīvo krāsojumu. Sanmezglos ir uzstādītas luksus klases ražotāju Vispool, Globo, Nicolazzi, Hansgrohe santehnika un aprīkojums. Dzīvokļa interjeru papildina restaurētās vēsturiskās koka pildiņu iekšdurvis, griestu dekori, atjaunotie čuguna radiatori, pēc analoga izgatavotie futerlogi.

Projekta attīstītājs - SIA VESTABALT Kontaktpersona: Irina Jermolajeva. E - pasts:  irina@vestabalt.lv , tālrunis: 28600251.

SEB banka: 75% mājokļa kredītu tiek piešķirti dzīvokļa iegādei Rīgā un tās apkaimē

25.07.2019

alt
alt

Šonedēļ skatītāko sludinājumu TOPS

26.07.2019

Saistītās ziņas

alt

Projektā "Zelta Rasa" Mārupē atklāts jauns demo dzīvoklis!

alt

Vienīgie dzīvokļi Rīgā ar pieaugošu vērtību – projekts Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29

alt

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

alt

Izziņoti "Krasta City" apbūves metu konkursa rezultāti

alt

"Mežaparka Rezidencēs" ekspluatācijā nodota pirmā dzīvokļu māja Jaunā Mežaparka ielā 36

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

alt

"Vestabalt", vadoties no klientu maksātspējas, pielāgo nekustamo īpašumu cenas savos attīstītajos projektos

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Projektā "Zelta Rasa" Mārupē atklāts jauns demo dzīvoklis!

2

Vienīgie dzīvokļi Rīgā ar pieaugošu vērtību – projekts Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29

3

"Mežaparka Rezidencēs" ekspluatācijā nodota pirmā dzīvokļu māja Jaunā Mežaparka ielā 36

4

Izziņoti "Krasta City" apbūves metu konkursa rezultāti

5

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

6

Premium zemes darījumu tirgus Latvijā šogad visaktīvākais Jūrmalā

City24 redaktora izvēle

alt

Skaties! Lieliski sērijveida māju dzīvokļi, kuri Tev varētu patikt!

alt

Vieta, kur veidot nākotni - jauna koncepta kvartāls Pierīgā "Līčukrasti"

alt

Populārākie virtuves fasāžu materiāli: kādi ir to plusi un mīnusi?