Salienas iedzīvotāju ērtībām - pašiem sava aplikācija

Nenoliedzami, mobilās lietotnes jeb aplikācijas 21. gadsimta cilvēkam ir liels palīgs un ikdienu bez tām būtu grūti iedomāties. It sevišķi tās noder ikdienišķu situāciju risināšanā vai sev aktuālas informācijas uzzināšanā. Sekojot jaunākajām tendencēm un ņemot vērā, ka Salienas iedzīvotāju pulks strauji pieaug, Salienas apsaimniekošanas uzņēmums JURMALA GOLF ESTATE iedzīvotāju ērtībām radījis īpašu aplikāciju, lai visiem kopā ātrākā un ērtākā veidā būtu iespējams organizēt, vadīt un uzlabot ikdienas uzturēšanas darbus.   Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Saliena Park Apartments, SalienaVietējie iedzīvotāji varēs operatīvāk nodot savus ziņojumus, līdz ar to, darbu organizatori varēs situācijas tikpat operatīvi risināt. Viena no lielākajām aplikācijas priekšrocībām ir iespēja nosūtīt foto vai video par konkrētu jautājumu. Saņemot paziņojumu un lokāciju, apsaimniekošanas komanda varēs nekavējoties ķerties pie darba. 

Sadaļā "Paziņojumi" varēs uzzināt aktuālākās kopienas ziņas par notikumiem un citiem būtiskiem jaunumiem. Savukārt, sadaļā "Aptaujas" atradīsies iedzīvotāju anketas, kas ir nozīmīgs instruments, lai dzīvi Salienā padarītu vēl labāku un uzzinātu iedzīvotāju viedokli par svarīgiem jautājumiem, ieteikumiem un idejām, kas saistītas ar mājvietu. 

Aplikācija arvien tiks uzlabota, lai tā kļūtu par unikālu komunikācijas starpnieku starp iedzīvotājiem un Salienas īpašumu apsaimniekošanas uzņēmumu. Nākotnē lietotni papildinās jauni pakalpojumi un iespējas - piemēram, skaitītāju rādījumu iesniegšana, laika apstākļu informācija, pamatojoties uz datiem no meteoroloģiskās stacijas uzstādītās tieši Salienā, pieeja visiem Salienas parkiem, spēļu laukumiem un citām atpūtas zonām. 

Saliena ir pirmais nekustamo īpašumu projekts Latvijā, kas iepazīstina ar šādu aplikāciju un tā ir ekskluzīvi pieejama tikai Salienas Iedzīvotāju kluba dalībniekiem Salienas teritorijā.  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Saliena Park Apartments, SalienaCienot un novērtējot klientu izvēli dzīvot tieši Salienā, attīstītāju prioritāte ir iedzīvotāju labsajūta, ērtības un komforts, tāpēc nepārtraukti notiek projekta attīstība. Paralēli ikdienas uzturēšanas darbiem, aktuāla ir lielāku projektu plānošana un ieviešana. Piemēram, teritorijas video novērošanas kameru skaita papildināšana - šobrīd uzstādītas jau 60 video kameras un to skaits pakāpeniski palielināsies. Arvien aktuāla ir arī Salienas Iedzīvotāju Kluba (Saliena residents Club) attīstība un nepārtraukta jaunu sadarbības partneru piesaiste - katra Salienas Iedzīvotāju Kluba biedra īpašumā ir karte, kas darbojas kā elektroniskā atslēga piekļuvei privātajās atpūtas zonās un ar to ir iespēja saņemt atlaides labākajiem pakalpojumiem un precēm no kluba pašreizējiem sadarbības partneriem Latvijā.

Šobrīd Salienā norisinās dzīvokļu pārdošana Saliena Park Apartments jaunākajā mājā - Līvu ielā 4, bet 3. mājā (Līvu ielā 3) vairs pieejami vien 9 dzīvokļi, kurus ikviens aicināts apskatīt, sazinoties ar Salienas pārstāvjiem e- pastā sales@saliena.eu, vai zvanot pa tālruni: +371 6760 0888. 

 

"Valsts nekustamie īpašumi" izsolei nodod 5 objektus Rīgā, Jūrmalā un Cēsīs

21.08.2019

alt
alt

EstateGuru aizdevumu portfelis - ieskats pūļa finansējuma platformas darbībā

22.08.2019

Saistītās ziņas

alt

Kā pareizi rīkoties, ja Tev ir īpašums, ko šobrīd vēlies pārdot?

alt

City24.lv Mēneša projekts - "Trebū HOME" Pļavniekos

alt

Jaunajā ēkā Stabu ielā 100 veiksmīgi aizvadīta Atvērto durvju diena

alt

"Green City" kļuvis par vienu no atzītākajiem jauno mājokļu projektiem Purvciema apkārtnē

alt

Projekts ar zaļu vidi un plašām terasēm - "Zelta Rasa" Mārupē!

alt

Atlaides dzīvokļiem "Mārupes namos": ieguvums līdz 10 000 EUR

alt

Vai pēdējā pusgada notikumi ir ieviesuši izmaiņas vērtēšanas pakalpojumu sniegšanā?

alt

Jaunums Ādažos! Uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunā mājā Podniekos

alt

Kuru mājokli izvēlēties: standarta, luksusa vai komforta klases?

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Iespējams, visu laiku skaistākais piejūras īpašums: "Brīzes" Salacgrīvas novadā

2

Projekts ar zaļu vidi un plašām terasēm - "Zelta Rasa" Mārupē!

3

City24.lv Mēneša projekts - "Trebū HOME" Pļavniekos

4

Šobrīd pārdošanā! Vasaras "must have": mājoklis ar terasi

5

Jaunums Ādažos! Uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunā mājā Podniekos

6

Atlaides dzīvokļiem "Mārupes namos": ieguvums līdz 10 000 EUR

City24 redaktora izvēle

alt

Kā pareizi rīkoties, ja Tev ir īpašums, ko šobrīd vēlies pārdot?

alt

Iespējams, visu laiku skaistākais piejūras īpašums: "Brīzes" Salacgrīvas novadā

alt

Šobrīd pārdošanā! Vasaras "must have": mājoklis ar terasi