Jauns privātmāju ciemats Mārupē

SIA Vestabalt uzsāk māju tirdzniecību privātmāju ciematā "Mārupes Rezidences". Tas ir moderns, videi draudzīgs un jaunām ģimenēm piemērots dzīvojamo māju ciemats. Sadarbībā ar arhitektu  biroju "MALUS Arhitekti" un godalgoto arhitektu Renāru Putniņu ir izstrādāts niansēts un detaļās pārdomāts dzīvojamā ciemata projekts, īpašu uzmanību pievēršot mājas funkcionālajam plānojumam, katras mājas novietojumam ģenerālplānā, labiekārtojuma elementiem un fasāžu risinājumiem. Būvniecība, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, Vestabalt, Mārupes RezidencesMāju kopējā platība ir 195 m2. Pirmajā stāvā ir plaša dzīvojamā zona, viesu sanmezgls, tehniskā telpa un "master" guļamistaba ar atsevišķu garderobes telpu un vannasistabu. Ēkas otrajā stāvā ir trīs guļamistabas un plašs sanmezgls. Vienu no telpām ēkas otrajā stāvā pēc klientu vēlmēm ir iespēja pārveidot par kabinetu vai garderobi.

Mājai unikālu raksturu, eleganci un plašumu dod ēkas dzīvojamā zonā, kurā ir 5 metru augsti griesti, plaši logi  un veramās vitrīnas ar izeju uz terasēm. Māju fasādes ir veidotas divos toņos - brūnā un sudraboti melnā tonī, ko papildinās mājām paredzētais nakts fasāžu apgaismojums. Ēku fasāžu risinājums piešķir kopējam ciematam eleganci, savu unikālo raksturu un šarmu.

Katrai no mājām ir piesaistīts plašs zemes gabals no 800 - 1000 m2. Auto novietošanai pie katras no mājām ir izbūvēta āra nojume.Būvniecība, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, Vestabalt, Mārupes RezidencesArhitekts Renārs Putniņš papildina: "Projekta lielākā pievienotā vērtībā ir tā atrašanās vieta. Mājas ir novietotas pavisam netālu mežam un katrai no mājām ir iespēja baudīt skaistu skatu uz zaļo zonu un izcilu izsauļojumu. Tajā pašā laikā, šī vieta nodrošina attīstītu infrastruktūru."

Papildus R. Putniņš izceļ veiksmīgo sadarbību ar projekta attīstītāju SIA "Vestabalt", kas pievērsa niansētu uzmanību visām projekta detaļām. Kopā ar attīstītāju tika rasti labākie risinājumi ēku plānojumam, māju fasādēm, ieejas mezglu risinājumiem, piemeklētas ekskluzīvas mājas ieejas durvis, bet domājot par izsauļojumu, ilgi tika meklēti un atrasti labākie ēku novietojumi katrā no zemes gabaliem.

SIA "Vestabalt" pārdošanas daļas vadītāja Raimonda Omule papildina: "Pēdējos gados Mārupe ir kļuvusi par vienu no lielākajiem, populārākajiem un pieprasītākajiem Pierīgas rajoniem. Tieši Mārupē ir iespēja baudīt zaļu, klusu vidi un justies kā laukos, bet vienlaicīgi baudīt attīstītu infrastruktūru. Pēdējos gados Mārupē ir atvērti jauni bērnudārzi, veikali, kafejnīcas, Mārupes ledus halle, u.c. iestādes un izklaides vietas."

Arī dzīvojamā ciemata "Mārupes Rezidences" mājas atrodas klusā meža ielokā, bet pie mājām ir pievilktas visas pilsētas komunikācijas, ir asfaltēts ceļš un veloceliņš. Turpat netālu atrodas jaunais  bērnudārzs "Mārzemīte" un autobusa pietura.

Pieaugot iedzīvotāju skaitam, Mārupē pieprasījums pēc kvalitatīvām privātmājām pārsniedz piedāvājumu. Tirgū bieži vien tiek piedāvātas tehniski un morāli novecojušas privātmājas par nepamatoti augstu cenu. Šodien aizvien vairāk pircēju izvērtē visus ar mājas turpmāko uzturēšanu un ekspluatāciju saistītos izdevumus, jau laicīgi plānojot, lai tie komfortabli iekļautos ģimenes kopējā budžetā.

Šajā projektā jau sākotnēji domāts par to, lai ēkas kopējā platība, telpu funkcionalitāte, tehniskie risinājumi nodrošinātu pēc iespējas mazākus ekspluatācijas izdevumus un ēkas uzturēšana būtu ērta ilgtermiņā.

Projekta attīstītājs SIA "Vestabalt" jau tagad līdz ciematam "Mārupes Rezidences" ir izbūvējis visas pilsētas komunikācijas un ceļus, nodrošinot katrai no mājām autonomu gāzes apkuri, elektrības pieslēgumu, centralizētu ūdens un kanalizācijas padevi.  


Mājas ir iespēja iegādāties ar pilnu iekšējo apdari vai arī ar pabeigtu "balto" apdari. Sadarbībā ar interjera dizaineri Annu Djačenko ir piemeklēti kvalitatīvi, eleganti apdares risinājumi, kas vēl vairāk izceļ ēku īpašo raksturu. Pirmajiem māju pircējiem sadarbībā ar "Gaismas Maģija" tiks piemeklētas un uzstādītas īpašas lustras - gaismas ķermeņi, kas īpaši izcels dzīvojamās zonas 5 metru augstos griestus. 

Šī ēka ir projektēta kā tradicionālas formas koka karkasa stāvbūve mūsdienīgā izpildījumā. Mājas norobežojošās konstrukcijās kā siltumizolācija ir izmantotas kokšķiedras plātnes un kokšķiedras vate vai ekovate. No iekšpuses sienas  apdari veido kaļķa apmetums, ko plaši izmantoja "pirmsreģipša" laikmetā. Tas ir grūtāk uzklājams, toties ļauj telpas mitrumam dabiski migrēt caur sienām, tādejādi līdzsvarojot mikroklimatu istabās bez papildu ventilācijas.

Pirmās mājas plānots nodot ekspluatācijā jau 2019. gada novembrī, decembrī.

Piesaki apskati pie SIA "Vestabalt" pārdošanas daļas vadītājas Raimondas Omules! Tālrunis: 26525588, e-pasta adrese: raimonda.omule@vestabalt.lv.

Brīvdienu māja Jūrkalnē: būvēta no materiāliem, kas izturējuši gadsimtu pārbaudi

05.09.2019

alt
alt

Bauda acīm un dvēselei - māja autentiskā lauku stilā Ventspils pusē

06.09.2019

Saistītās ziņas

alt

Stabu100 – pieejama jaunbūve Rīgas centrā

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Projekts AUSEKĻA 14 saņēmis atzinības rakstu arhitektūras sasniegumu skatē "2020. gada balva Rīgas arhitektūrā"

alt

Jau drīzumā "Hepsor" uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

alt

Video: moderns finansējuma risinājums jaunam dzīvojamajam rajonam Rīgā

alt

Hepsor pirmajā attīstītajā projektā Rīgā, Baložu ielā 7 pārdoti visi dzīvokļi

alt

Uzsākti remontdarbi ēkā Raiņa bulvārī 25, Rīgā

alt

Magdelēnas kvartāls ierindots starp labākajiem aizvadītā gada Pilsētas rajona atjaunošanas projektiem Baltijā

alt

Jaunā daudzdzīvokļu ēka Strēlnieku ielā 4b nodota ekspluatācijā

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

3

Video: moderns finansējuma risinājums jaunam dzīvojamajam rajonam Rīgā

4

Jau drīzumā "Hepsor" uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

5

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

6

Izvēlies savu favorītu no jaunajiem projektiem un laimē FRANKE dāvanu karti 200 EUR vērtībā!

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem