Jauns privātmāju ciemats Mārupē

SIA Vestabalt uzsāk māju tirdzniecību privātmāju ciematā "Mārupes Rezidences". Tas ir moderns, videi draudzīgs un jaunām ģimenēm piemērots dzīvojamo māju ciemats. Sadarbībā ar arhitektu  biroju "MALUS Arhitekti" un godalgoto arhitektu Renāru Putniņu ir izstrādāts niansēts un detaļās pārdomāts dzīvojamā ciemata projekts, īpašu uzmanību pievēršot mājas funkcionālajam plānojumam, katras mājas novietojumam ģenerālplānā, labiekārtojuma elementiem un fasāžu risinājumiem. Būvniecība, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, Vestabalt, Mārupes RezidencesMāju kopējā platība ir 195 m2. Pirmajā stāvā ir plaša dzīvojamā zona, viesu sanmezgls, tehniskā telpa un "master" guļamistaba ar atsevišķu garderobes telpu un vannasistabu. Ēkas otrajā stāvā ir trīs guļamistabas un plašs sanmezgls. Vienu no telpām ēkas otrajā stāvā pēc klientu vēlmēm ir iespēja pārveidot par kabinetu vai garderobi.

Mājai unikālu raksturu, eleganci un plašumu dod ēkas dzīvojamā zonā, kurā ir 5 metru augsti griesti, plaši logi  un veramās vitrīnas ar izeju uz terasēm. Māju fasādes ir veidotas divos toņos - brūnā un sudraboti melnā tonī, ko papildinās mājām paredzētais nakts fasāžu apgaismojums. Ēku fasāžu risinājums piešķir kopējam ciematam eleganci, savu unikālo raksturu un šarmu.

Katrai no mājām ir piesaistīts plašs zemes gabals no 800 - 1000 m2. Auto novietošanai pie katras no mājām ir izbūvēta āra nojume.Būvniecība, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, Vestabalt, Mārupes RezidencesArhitekts Renārs Putniņš papildina: "Projekta lielākā pievienotā vērtībā ir tā atrašanās vieta. Mājas ir novietotas pavisam netālu mežam un katrai no mājām ir iespēja baudīt skaistu skatu uz zaļo zonu un izcilu izsauļojumu. Tajā pašā laikā, šī vieta nodrošina attīstītu infrastruktūru."

Papildus R. Putniņš izceļ veiksmīgo sadarbību ar projekta attīstītāju SIA "Vestabalt", kas pievērsa niansētu uzmanību visām projekta detaļām. Kopā ar attīstītāju tika rasti labākie risinājumi ēku plānojumam, māju fasādēm, ieejas mezglu risinājumiem, piemeklētas ekskluzīvas mājas ieejas durvis, bet domājot par izsauļojumu, ilgi tika meklēti un atrasti labākie ēku novietojumi katrā no zemes gabaliem.

SIA "Vestabalt" pārdošanas daļas vadītāja Raimonda Omule papildina: "Pēdējos gados Mārupe ir kļuvusi par vienu no lielākajiem, populārākajiem un pieprasītākajiem Pierīgas rajoniem. Tieši Mārupē ir iespēja baudīt zaļu, klusu vidi un justies kā laukos, bet vienlaicīgi baudīt attīstītu infrastruktūru. Pēdējos gados Mārupē ir atvērti jauni bērnudārzi, veikali, kafejnīcas, Mārupes ledus halle, u.c. iestādes un izklaides vietas."

Arī dzīvojamā ciemata "Mārupes Rezidences" mājas atrodas klusā meža ielokā, bet pie mājām ir pievilktas visas pilsētas komunikācijas, ir asfaltēts ceļš un veloceliņš. Turpat netālu atrodas jaunais  bērnudārzs "Mārzemīte" un autobusa pietura.

Pieaugot iedzīvotāju skaitam, Mārupē pieprasījums pēc kvalitatīvām privātmājām pārsniedz piedāvājumu. Tirgū bieži vien tiek piedāvātas tehniski un morāli novecojušas privātmājas par nepamatoti augstu cenu. Šodien aizvien vairāk pircēju izvērtē visus ar mājas turpmāko uzturēšanu un ekspluatāciju saistītos izdevumus, jau laicīgi plānojot, lai tie komfortabli iekļautos ģimenes kopējā budžetā.

Šajā projektā jau sākotnēji domāts par to, lai ēkas kopējā platība, telpu funkcionalitāte, tehniskie risinājumi nodrošinātu pēc iespējas mazākus ekspluatācijas izdevumus un ēkas uzturēšana būtu ērta ilgtermiņā.

Projekta attīstītājs SIA "Vestabalt" jau tagad līdz ciematam "Mārupes Rezidences" ir izbūvējis visas pilsētas komunikācijas un ceļus, nodrošinot katrai no mājām autonomu gāzes apkuri, elektrības pieslēgumu, centralizētu ūdens un kanalizācijas padevi.  


Mājas ir iespēja iegādāties ar pilnu iekšējo apdari vai arī ar pabeigtu "balto" apdari. Sadarbībā ar interjera dizaineri Annu Djačenko ir piemeklēti kvalitatīvi, eleganti apdares risinājumi, kas vēl vairāk izceļ ēku īpašo raksturu. Pirmajiem māju pircējiem sadarbībā ar "Gaismas Maģija" tiks piemeklētas un uzstādītas īpašas lustras - gaismas ķermeņi, kas īpaši izcels dzīvojamās zonas 5 metru augstos griestus. 

Šī ēka ir projektēta kā tradicionālas formas koka karkasa stāvbūve mūsdienīgā izpildījumā. Mājas norobežojošās konstrukcijās kā siltumizolācija ir izmantotas kokšķiedras plātnes un kokšķiedras vate vai ekovate. No iekšpuses sienas  apdari veido kaļķa apmetums, ko plaši izmantoja "pirmsreģipša" laikmetā. Tas ir grūtāk uzklājams, toties ļauj telpas mitrumam dabiski migrēt caur sienām, tādejādi līdzsvarojot mikroklimatu istabās bez papildu ventilācijas.

Pirmās mājas plānots nodot ekspluatācijā jau 2019. gada novembrī, decembrī.

Piesaki apskati pie SIA "Vestabalt" pārdošanas daļas vadītājas Raimondas Omules! Tālrunis: 26525588, e-pasta adrese: raimonda.omule@vestabalt.lv.

Brīvdienu māja Jūrkalnē: būvēta no materiāliem, kas izturējuši gadsimtu pārbaudi

05.09.2019

alt
alt

Bauda acīm un dvēselei - māja autentiskā lauku stilā Ventspils pusē

06.09.2019

Saistītās ziņas

alt

Jaunums Ķengaragā! Jaunais projekts "Divi Krasti" ar skatu uz Daugavu, pie promenādes

alt

Kur meklēt sapņu dzīvokli Jūmalā? Projekts "Rīgas iela 49" pieejams pircējiem

alt

Ieskaties Rīgas nākotnes zonā! Atvērto durvju diena "Filozofu rezidencē"

alt

Rīgā diskutēs par pilsētu nākotni un attīstības tendencēm

alt

Ekspluatācijā nodod dzīvojamo projektu "Dzirciema nams"

alt

Apjomīgais daudzdzīvokļu projekts "Krasta kvartāls" svin spāru svētkus

alt

Jaunam namam Stabu ielā 100 gaidāmi Spāru svētki

alt

Liela interese par Jūrmalas jauno projektu - EDINBURGH Apartments&Lofts

alt

Speciālists skaidro, kas izraisījis darījumu skaita būtisko pieaugumu jaunbūvēs

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Ciemats "Dailas" Ādažos - ideāla mājvieta labiekārtotā ciematā ar izcilu infrastruktūru

2

Kur meklēt sapņu dzīvokli Jūmalā? Projekts "Rīgas iela 49" pieejams pircējiem

3

Nāc uz Padomu pieturu un uzzini visu par mājokļa iegādi vienuviet!

4

Kā šobrīd izskatās Padures muižā? Īpašums pārdošanā par 250 000 EUR

5

Jaunums Ķengaragā! Jaunais projekts "Divi Krasti" ar skatu uz Daugavu, pie promenādes

6

"Bišumuiža" rudenī aicina uz Atvērto durvju dienu

City24 redaktora izvēle

alt

Pasaules atzinību guvušie Latvijas stikla mākslinieki apvienojas izstādē "Stikls mākslinieka varā"

alt

Kā šobrīd izskatās Padures muižā? Īpašums pārdošanā par 250 000 EUR

alt

Jaunums Ķengaragā! Jaunais projekts "Divi Krasti" ar skatu uz Daugavu, pie promenādes