Rīgas centra dzīvojamie nami startē Atvērto durvju dienas maratonā

Senie un pēdējos gados būvētie dzīvojamie nami, kas savā starpā veiksmīgi mijiedarbojas, veidojot mūsdienu galvaspilsētas tēlu, ir viena no lielākajām Rīgas centra vērtībām. Ja arī Tu sapņo par savu dzīvesvietu kādā no šīm šarmantajām mājām, aicinām apmeklēt Atvērto durvju dienas maratonu, kad 10 mājokļu projekti Rīgas centrā vērs savas durvis apmeklētājiem.  Bibliotēkas Nams 

 


Bibliotēkas Nams
 ir Rīgas centra viens no skaistākajiem un vērtīgākajiem namiem - piedzīvojis laikus, kad ēkā atradās banka, dārgi restorāni un pat Latvijas Nacionālā bibliotēka. Nu pieredzējusī māja iegūst jaunu elpu, attīstoties par skaistu un greznu dzīvojamo namu. 1910. gadā būvētajā neoklasicisma ēkā viss ir pielāgots mūsdienu cilvēka vajadzībām un prasībām.

Atjaunotajā namā tiek piedāvāti dzīvokļi ar vienu, divām vai trīs istabām, platībā no 20 m2 līdz 80 m2, bez apdares, bet ar visām jaunajām komunikācijām, lai jaunie īpašnieki tos var iekārtot atbilstoši savai gaumei, prasībām un vajadzībām. 

Projekta gaitā renovētas un izgaismotas vēsturiskās fasādes, veikta dzīvokļu pārplānošana, kāpņu telpu un to gleznojumu restaurācija, jaunu komunikāciju izbūvēšana (apkure, ūdens, elektrība, kanalizācija, ventilācija), pagalma labiekārtošana un ēkas sadalīšana atsevišķos dzīvokļu un komerctelpu īpašumos.  


Čaka 36
 

 


Aleksandra Čaka ielas 36. namu ieskauj askētiski gaiša ķieģeļu fasāde, bet iekšā ikvienu sagaida silti, gaismas caurstrāvoti un eleganti mājokļi. Vēsturiskajā namā pieejami divu līdz četru istabu dzīvokļi ar pilnu apdari, iebūvētu virtuves tehniku, vannas istabas santehniku, ozolkoka grīdu, jauniem logiem un čuguna radiatoriem.

Projektā kopumā ir vien 11 dzīvokļi, no kuriem divi atradīsies ēkas jumta (bēniņu) stāvā. Papildus ērtībām dzīvokļa komplektācijā ir mantu glabātuve nama pagrabstāvā un slēdzams, bruģēts iekšpagalms ar atpūtas soliem un gaismas laternām.


Blaumaņa 34 

 


Ēka Blaumaņa ielā 34 celta 1915. gadā klasiskā jugendstilā un atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā, drošā un skaistā vidē, netālu no Rīgas Vecpilsētas. Tā sastāv no divām funkcionāli saistītām ēkām - 7 stāvu mājas Blaumaņa ielas pusē un 3 stāvu mājas Pērses ielas pusē.  

Renovācijas procesā tiks atjaunota un izgaismota ēkas fasāde, atjaunota ēkas abas kāpņu telpas, pilnībā nomainīti inženiertehniskie tīkli un atjaunots lifts. Katram dzīvoklim tiks uzstādīti siltuma skaitītāji. 

Ēkas abās kāpņu telpās kopumā atrodas 22 dzīvokļi un tie tiek piedāvāti ar dažādiem plānojumiem un platībām. Pieejamie dzīvokļi ir no 33.1 līdz pat 121.9 m2. Dzīvokļi netiks renovēti, tādejādi jaunajam īpašniekam dodot iespēju pašiem izveidot savu mājvietu atbilstoši jaunā īpašnieka gaumei.


Kr. Barona 30 

 


Piecu stāvu ēka Kr. Barona ielā 30 celta 1907. gadā pēc arhitekta Aleksandra Vanaga projekta, bet atjaunota 2018. gadā, kuras laikā tika renovēta fasāde, pilnībā pārplānoti dzīvokļi, nomainītas visas inženierkomunikācijas un izbūvēts lifts. 

Piedāvājumā ir renovēti dzīvokļi ar kopējo platību 54,8 - 136,50 m2. Visu dzīvokļu apdarē izmantoti tikai augstas kvalitātes materiāli: masīvkoka ozola parkets, durvis, palodzes un grīdlīstes taisītas profesionālā galdniecības uzņēmumā, trīspakešu koka logi, čehu čuguna radiatori, augstākās kvalitātes Šveices ražotāja "Kartell by Laufen" podi un izlietnes, vannas no "CasaDiVanna", augstvērtīgas liela izmēra akmens masas flīzes "Inalco", gaismas ķermeņi ar iespēju pagriezt gaismas starus dažādos leņkos (gaitenī, vannasistabā). 


Valdemāra 69

 


Šajā namā iegādei pieejami kompakti 1 - 2 istabu dzīvokļi. Ēka ir renovēta un atrodas Rīgas centrā, Valdemāra ielā 69. Piedāvājumā ir dzīvokļi ar pelēko apdari platībā no 13.4 - 71.9 m2, griestu augstums 2,9 m, katram dzīvoklim ir individuāli skaitītāji, ievilkti jauni inženiertehniskei tīkli, jaunas koka ugunsdrošas ārdurvis.

Kā papildu ērtības ir pieejamas mantu glabātuves ēkas pagrabstāvā un labiekārtots iekšpagalms, kur iespējams novietot velosipēdus. 


Lāčplēša 13

 


Greznais sešstāvu nams Lāčplēša ielā 13 ar izbūvētu jumta stāvu ir celts 1900. gadā pēc eklektisma stila meistara, arhitekta Kārļa Johana Felsko projekta. Ēka gadsimta laikā ir saglabājusi ielas fasādes kompozīciju ar ļoti greznu neorenesanses apdari, kur visi elementi ir restaurēti un saglabāti. Atjaunotas gan ielas, gan pagalma fasādes, kāpņu telpas un greznās parādes ieejas. 

Ēkā ir 27 dažādu platību dzīvokļi, pārsvarā no 17,8 līdz 128,5 m² platībā. Dzīvokļos renovācija netiek veikta, tie tiek pārdoti pašreizējā stāvoklī, ar iekšējo apdari, mēbelēm un dzīvokļa iekārtojumu.  


Park Alley II

 


Park Alley
ir inovatīvs un mūsdienīgs dzīvojamais kvartāls Pulkveža Brieža ielā 35 - pilsētas vēsturiskajā centrā, kas iekļauts UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma vietu sarakstā.  

Septiņu stāvu dzīvojamais nams veidots Rīgas vēsturiskā centra apbūves tradīcijās, pārdomāta infrastruktūra un ēkas atrašanās vieta sniedz mieru, drošību un laika ekonomiju.  

Park Alley piedāvājumā ir 100 dzīvokļi dažādās platībās, sākot no 57 m2 līdz 203 m2. Katram dzīvoklim ir terase vai balkons. Telpu apdarē un dizainā dominē lakoniskas formas, silti toņi un dabas materiālu harmonija - stils, no kura nenogurst. Ēkas dizains atspoguļo mājīgumu, saules gaismu un koka enerģiju.

Pagalmā pieejamas 86 standarta autostāvvietas, kā arī 2 autostāvvietas cilvēkiem ar kustību traucējumiem un 34 velo novietnes. 


Ernesta Birznieka - Upīša iela 10

 


Ernesta Birznieka - Upīša 10
kompleksā ir 56 dzīvokļi, ieskaitot 6 unikālus divstāvu mansarda dzīvokļus ar panorāmas skatu uz pilsētu.

Nami, kas celti 1912. gadā pēc Mārtiņa Nukšas projekta ar iekšpagalmu, ir pēc pilnas rekonstrukcijas, darbu laikā ēkas atjaunotas atbilstoši visaugstākajām mūsdienu prasībām - ēkām ir nostiprināti pamati, atjaunotas fasādes ar apgaismojumu un nomainīts jumta segums, pilnībā nomainītas visas komunikācijas, kā arī nomainīti pilnīgi visi nesošie starpstāvu pārsegumi. Ēkās ir pilsētas centralizētā apkure ar termoregulāciju un individuālo skaitītāju katram dzīvoklim, kāpņu telpās ierīkoti "Schindler" firmas lifti.

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, izmantojot augstvērtīgus materiālus no Vācijas un Somijas ražotājiem. Mājai ir liels pagalms ar 50 autostāvvietām aiz automatizētiem vārtiem. 


Club Central Residence II

 


Elegantais un mūsdienīgais jaunais daudzdzīvokļu projekts ar gaišiem, plašiem un kvalitatīviem dzīvokļiem atrodas prestižajā Baznīcas un Lāčplēša ielas krustojumā - pašā Rīgas centrā.

Jaunais projekts ir labs mūsdienu arhitektūras un dizaina piemērs, kas apvieno labākās vēsturiskās apbūves tradīcijas un jaunākās pilsētu attīstības tendences pasaulē. Dzīvokļi ir ar divām, trīs vai četrām istabām, modernu un plašu virtuvi, kas apvieno funkcionalitāti un mūsdienīgi izstrādātu dizainu.

Club Central Residence dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari - ekoloģiskas koka grīdas, itāļu akmens masas flīzes un skaistas tapetes, augstas kvalitātes santehnika. Ēkā būs iebūvēts kluss un elegants lifts, pieejama paazemes autostāvvieta un mantu glabātuve.


CENTRUS

 


Kvartāls CENTRUS nozares nozīmīgākajā skatē "Gada labākā būve Latvijā 2015" nominācijā "Dzīvojamā jaunbūve" atzīts par otro labāko projektu Latvijā 2015. gadā. 

Kvartālā CENTRUS savus jaunos iemītniekus gaida divas 7 stāvu dzīvojamās ēkas, kurās iekārtoti 82 dzīvokļi. Ēkās ir divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar platību no 47 līdz 118 m2. Izvēli var izdarīt starp dzīvokļiem ar terasi, ar balkonu, ar terasi un balkonu, vai kompakto dzīvokļu versiju - bez ārtelpām.

CENTRUS dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilno apdari, iekārtoti vienā no trim dzīvokļa interjera virzieniem - klasiskā, mājīgā vai modernā.

Ēku iedzīvotāju ērtībām būs pieejama plaša divu līmeņu pazemes autostāvvieta ar autonovietnes nomas iespēju, kā arī mantu uzglabāšanas iespējas ēku pagrabstāvā. Iedzīvotāju ērtībām tiek veidota privāta, noslēgta un tikai pašu lietošanai paredzēta ārtelpa. Šī būs mājīga, apzaļumota un apgaismota vide, kur vecāki varēs atpūsties, kamēr bērni pavadīs laiku bērnu rotaļlaukumā.


Dodies uz Atvēro durvju dienas maratonu un izvēlies īsto - tieši savām prasībām, iespējām un vēlmēm piemērotāko mājokli! 

Plašāku informāciju par jaunajiem projektiem, kas piedalās Atvērto durvju dienas maratonā var uzzināt kampaņas mājas lapā

Rudens atvērto durvju dienas maratonā sevi parādīs 22 jaunie projekti!

09.09.2019

alt
alt

"Jaunā Teika" aicina ciemos atvērto durvju dienā

10.09.2019

Saistītās ziņas

alt

Aicina uz atvērto durvju dienām jaunās privātmājās Garkalnē, Priežu ielā

alt

Novembrī notiks individuālās klientu dienas jaunajos projektos!

alt

"Liepziedu" atvērto durvju dienas novembrī

alt

Oktobra atvērto durvju dienas "Liepziedos"

alt

Atvērto durvju dienas apmeklētāji atzinīgi novērtē "Liepziedu" labumus

alt

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Šomēnes uzsāks pieprasītā projekta "Elijas Nami" būvniecību

2

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

3

Pēdējie 7 dzīvokļi projektā "Felicity Apartments"

4

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā

5

Ekskluzīva privātmāja ar SPA un sporta zāli Daugavas krastā

6

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu

City24 redaktora izvēle

alt

Ekskluzīva privātmāja ar SPA un sporta zāli Daugavas krastā

alt

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu

alt

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā