Atvērto durvju dienas maratonā ciemos aicina arī Pārdaugavas jaunie projekti

21. septembrī no plkst.11:00 līdz plkst.16:00 norisināsies Atvērto durvju dienas maratons. Pasākuma ietvaros būs iespēja apmeklēt 22 jaunos projektus Rīgā un tās tuvumā. Pārdaugavu šoreiz pārstāvēs trīs spilgti dzīvojamie projekti - "Bišumuiža", "Kuldīgas iela 32" un "IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS". Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Kuldīgas 32, Redaktora izvēle, IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS, Bišumuiža Bišumuiža  Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Kuldīgas 32, Redaktora izvēle, IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS, Bišumuiža

 


Jaunais projekts atrodas Bišumuižā, Komētas ielā - zaļā vidē, sakārtotā teritorijā ar teicamu infrastruktūru. Dzīvojamie nami veidoti tā, lai iedzīvotājiem nodrošinātu visu nepieciešamo kvalitatīvai, dinamiskai un ērtai dzīvei pilsētā. Savukārt mazstāvu apbūve sniedz privātuma, miera un komforta sajūtu. 

Šogad ekspluatācijā nodotas pēdējās astoņas projekta ēkas ar 112 jauniem, skaistiem dzīvokļiem ar pilnu apdari. Kopumā projekts sevī ietver 17 dzīvojamās mājas. 

Projekta lielākās priekšrocības ir mazstāvu apbūve (četri stāvi), augstā energoefektivitāte, labiekārtotie pagalmi, gaišās un plašās kāpņu telpas, lifti un virszemes autostāvvietas, kur vieta atradīsies arī vairākiem ģimenes auto. Projektam raksturīgi arī tā būvniecībā izmantotie augstas kvalitātes materiāli un moderni tehniskie risinājumi, ko ikdienā dzīvojot Bišumuižā, augsti novērtē jau esošie projekta iemītnieki. 

Dzīvokļiem ir funkcionāli plānojumi ar augstiem griestiem un plašiem logiem, kas vērsti uz divām debespusēm. Katrs dzīvoklis, neatkarīgi no istabu skaita un platības, ir aprīkots ar vismaz vienu balkonu. 

Vairāk par projektu uzzini šeit.

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Kuldīgas 32, Redaktora izvēle, IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS, Bišumuiža

 


IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS
 piedāvā modernu, zaļu un ekoloģisku vietu dzīvošanai, kas sevī ietver slēgtas kopienas jēdzienu, pilnībā ar modernām apsardzes sistēmām apsargātā teritorijā, kur visas nepieciešamās ikdienas brīvā laika pavadīšanas iespējas atrodamas kompleksa teritorijā. 

Projekta pirmās kārta pilnībā pabeigta 2019. gada aprīlī un jaunajiem iedzīvotājiem pieejami kopumā 24 moderni, gaiši dzīvokļi ar pilnu apdari, platībās no 55 līdz 130 m2. Mājokļiem ir pārdomāts plānojums un augstas kvalitātes dizains, kā arī raksturīgi lieli logi un augsti griesti. Katrā dzīvoklī ir balkons, veranda vai patio. Īpašām ērtībām trīs stāvu ēkai izbūvēts lifts.

Īpaši domāts par teritorijas labiekārtošanu un apkārtējās vides estētiskumu. Pagalms ir apzaļumots, pieejami pārsegta un atvērta tipa bērnu rotaļu laukumi ar apzaļumotu teritoriju, atpūtas soliņi, āra trenažieri.

Vairāk par projektu uzzini šeit.

Kuldīgas 32   Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Kuldīgas 32, Redaktora izvēle, IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS, Bišumuiža

 


Kuld
īgas ielas 32
projekts ir 1929. gadā būvēta, pamatīga četru stāvu mūra ēka Āgenskalnā. Šobrīd ir uzsākta dzīvojamās ēkas renovācija, atjaunojot ēkas fasādi un kāpņu telpu.*

Dzīvojamais nams piedāvā divu līdz četru istabu dzīvokļus, ar platībām sākot no 51 m2, līdz pat lielākajam mājoklim, kas ir 111 m2 plašs. 

Pie dzīvojamās mājas ir plašs pagalms, kurā būs iespējams iegādāties arī stāvvietu automašīnai un telpas mantu uzglabāšanai. 

Projekta ēka sevī iekļauj atsevišķus dzīvokļa īpašumus, savukārt zeme zem ēkas ir kopīpašumā. 

*Renovācijas izmaksas jau ir iekļautas pārdošanas cenā.

Vairāk par projektu uzzini šeit.

Dodies uz Atvēro durvju dienas maratonu un izvēlies īsto - tieši savām prasībām, iespējām un vēlmēm piemērotāko mājokli! 

Plašāku informāciju par jaunajiem projektiem, kas piedalās Atvērto durvju dienas maratonā var uzzināt kampaņas mājas lapā

Iespēja dzīvot Kurzemes Šveicē - blakus leģendām apvītajai Bangerta villai

11.09.2019

alt
alt

Paaugstināta komforta dzīvokļi Purvciemā. Apskati klātienē "Hausmaņa Terases"!

12.09.2019

Saistītās ziņas

alt

Novembrī notiks individuālās klientu dienas jaunajos projektos!

alt

"Liepziedu" atvērto durvju dienas novembrī

alt

Oktobra atvērto durvju dienas "Liepziedos"

alt

Atvērto durvju dienas apmeklētāji atzinīgi novērtē "Liepziedu" labumus

alt

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

alt

Renovēts nams Krišjāņa Barona ielā 30 - lieliska dzīvesvieta īsteniem pilsētniekiem!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Novembrī notiks individuālās klientu dienas jaunajos projektos!

2

"V" elektroniskajās izsolēs pārdos vērtīgas komercplatības Rīgas centrā

3

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

4

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

5

Sestdien jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

6

Izvēlies mūsdienīgu dzīvojamo māju pārvaldību, ko nodrošina Latvijas apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

alt

Mēbeļu iegāde internetā: veiksmīgas iepirkšanās ceļvedis