Par 25 miljoniem eiro pārdots "Valdemāra centrs"

Par 25 miljoniem euro tiek pārdots biznesa centrs "Valdemāra centrs". Tas ir šī gada trešais lielākais komerciālā NĪ tirdzniecības darījums Latvijā, informē starptautiskā nekustamā īpašuma konsultāciju sabiedrība "Newsec".  Starptautiskā nekustamā īpašuma konsultāciju sabiedrība "Newsec" bija starpnieks biznesa ēkas "Valdemāra centrs" Rīgā pārdošanas procesā. Objektu, kas pieder igauņu nekustamā īpašuma investīciju (NĪ) pārvaldīšanas sabiedrībai "Capital Mill", par 25 milj. euro iegādājās Zviedrijas investīciju sabiedrība "Eastnine".

"Priecājamies, ka 2013. gadā esam veiksmīgi investējuši "Valdemāra centrā". Iegādājoties šo objektu, koncentrējāmies uz to, lai radītu tam pievienoto vērtību. Lepojamies, ka mūsu darbu novērtējusi starptautiska un vietas investoru sabiedrība", "Capital Mill" partneris. 

"Valdemāra centrs" ir otrais objekts, ko "Eastnine“ iegādājušies Rīgā. Zviedru investīciju sabiedrība arī turpmāk koncentrēsies uz īpašo Baltijas valstu galvaspilsētu komerciālo NĪ - "Valdemāra centrs" ir jau piektais biroju projekts "Eastnine" portfelī.

A klases 8 stāvu biznesa centrs "Valdemāra centrs" atrodas Latvijas galvaspilsētas vecpilsētā un tā kopējā platība ir 8,5 tūkst. kv. m. Šis biznesa centrs ir viens no pirmajiem modernajiem birojiem Rīgas vecpilsētā, kas piesaistījis augstas klases nomniekus - pašlaik šeit iemitinājušies vairāk nekā 10 starptautisku nomnieku, tostarp arī tādi pazīstami uzņēmumi kā "Rimi", "Workland", "Colliers", "Oracle", "Sorainen", "PwC" u. c. Šis objekts ir viens no nedaudzajiem Rīgas vecpilsētas biroju objektiem, kam ir pazemes autostāvvieta. 

Netālu no biznesa centra atrodas Nacionālais mākslas muzejs, Kongresu nams, centrālais parks, jūgendstila ēku rajons un citi galvenie pilsētas objekti. Turklāt nepilna kilometra attālumā no biznesa centra atrodas centrālā autoosta - Rīgas autoosta.  Kā pastāstīja sabiedrības "Newsec", kas konsultējusi pārdevēju, Investīciju tirdzniecības darījumu grupas vadītājs Andrjus Švolka, "Valdemāra centra" pārdošana papildinās šogad īstenoto vislielāko NĪ tirdzniecības darījumu trijnieku Latvijā, ko veido iepirkšanās centrs "Galerija Centrs" un "Luminor" bankas galvenais biznesa centrs. Pēc eksperta vārdiem, investīcija biznesa centrā "Valdemāra centrs" pierāda Latvijas un Baltijas reģiona biroju tirgus likviditāti. 

"Salīdzinot ar Viļņu un Tallinu, Rīgas biroju tirgū nedaudz vēlāk parādījās atdzimšanas pazīmes, tāpēc modernu biroju izvēles iespējas pilsētā līdz šim bijušas mazākas nekā kaimiņvalstīs. Baltijas valstu galvaspilsētu kontekstā modernas biroju ēkas Rīgā ir segments, kas visvairāk interesē investorus. To pierādīja arī lielā pircēju interese par "Valdemāra centra" biznesa centru. Rīgas pilsētas centra komerciālais NĪ joprojām ir ievērojami lētāks un rada augstāku investīciju atdevi nekā līdzīgs NĪ attīstītajās Rietumeiropas valstīs. Mūsuprāt, tas joprojām ir investoru visnenovērtētākais segments," atzīmē A. Švolka.

Par "Newsec": 

"Newsec" - starptautisks nekustamā īpašuma konsultāciju uzņēmums, dibināts 1994. gadā Zviedrijā, darbojas septiņās Ziemeļeiropas un Baltijas valstīs, tā sniegto pakalpojumu spektrā ir visas komerciālā NĪ pakalpojumu jomas. "Newsec" ir starpnieks investīciju un nekustamā īpašuma darījumos, kā arī nomājot un pārdodot komerciālo NĪ, sniedz NĪ pārvaldības pakalpojumus, pārstāv klientu intereses, attīstot jaunus vai jau esošus projektus. Uzņēmums sniedz licencētus īpašuma un uzņēmumu vērtēšanas pakalpojumus, tam ir lielākā tirgus pētījumu un analītikas nodaļa Ziemeļeiropā un Baltijas valstīs. Daudzpusīgais sniegto pakalpojumu spektrs nodrošina augstāko sniegto pakalpojumu kvalitāti un kompetenci. "Newsec" eksperti strādā atbilstoši RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) standartiem un ievēro tādus darbības principus kā pārredzamība, atbildība, nepārtrauktība, stabilitāte. Uzņēmums ir arī BNP (Paribas Real Estate) alianses loceklis.

 

Spāru svētki jaunajai ēkai Stabu ielā 100 - skats uz Rīgu no septītā stāva

25.09.2019

alt
alt

Duntes Nami šovasar piedzīvo būtiskas pārmaiņas

26.09.2019

Saistītās ziņas

alt

Pētījums: starta šāviens strukturālām izmaiņām biroju tirgū ir izskanējis

alt

"V" elektroniskajās izsolēs pārdos vērtīgas komercplatības Rīgas centrā

alt

Viedoklis: kāda būs biroju telpu nākotne Covid- 19 pandēmijas iespaidā?

alt

Colliers Latvia jauna mājvieta

alt

Viedoklis: Kas notiek Rīgas komercīpašumu tirgū?

alt

GREEN PARK pie lidostas "Rīga" top par Latvijas e - komercijas biznesa attīstības centru

alt

"Krasta City" izsludina metu konkursu 150 miljonu apbūves vīzijai Daugavas krastā

alt

Ekspluatācijā nodota "Laimas" jaunā ražotne Ādažos

alt

Tirdzniecības platību pārskats: notiek tirdzniecības centru renovācija vai paplašināšana

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Šomēnes uzsāks pieprasītā projekta "Elijas Nami" būvniecību

2

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

3

Pēdējie 7 dzīvokļi projektā "Felicity Apartments"

4

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā

5

Ekskluzīva privātmāja ar SPA un sporta zāli Daugavas krastā

6

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu

City24 redaktora izvēle

alt

Ekskluzīva privātmāja ar SPA un sporta zāli Daugavas krastā

alt

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu

alt

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā