Par 25 miljoniem eiro pārdots "Valdemāra centrs"

Par 25 miljoniem euro tiek pārdots biznesa centrs "Valdemāra centrs". Tas ir šī gada trešais lielākais komerciālā NĪ tirdzniecības darījums Latvijā, informē starptautiskā nekustamā īpašuma konsultāciju sabiedrība "Newsec".  Nekustamo īpašumu darījumi, Komercplatības, City24, Nekustamais īpašums, NewsecStarptautiskā nekustamā īpašuma konsultāciju sabiedrība "Newsec" bija starpnieks biznesa ēkas "Valdemāra centrs" Rīgā pārdošanas procesā. Objektu, kas pieder igauņu nekustamā īpašuma investīciju (NĪ) pārvaldīšanas sabiedrībai "Capital Mill", par 25 milj. euro iegādājās Zviedrijas investīciju sabiedrība "Eastnine".

"Priecājamies, ka 2013. gadā esam veiksmīgi investējuši "Valdemāra centrā". Iegādājoties šo objektu, koncentrējāmies uz to, lai radītu tam pievienoto vērtību. Lepojamies, ka mūsu darbu novērtējusi starptautiska un vietas investoru sabiedrība", "Capital Mill" partneris. 

"Valdemāra centrs" ir otrais objekts, ko "Eastnine“ iegādājušies Rīgā. Zviedru investīciju sabiedrība arī turpmāk koncentrēsies uz īpašo Baltijas valstu galvaspilsētu komerciālo NĪ - "Valdemāra centrs" ir jau piektais biroju projekts "Eastnine" portfelī.

A klases 8 stāvu biznesa centrs "Valdemāra centrs" atrodas Latvijas galvaspilsētas vecpilsētā un tā kopējā platība ir 8,5 tūkst. kv. m. Šis biznesa centrs ir viens no pirmajiem modernajiem birojiem Rīgas vecpilsētā, kas piesaistījis augstas klases nomniekus - pašlaik šeit iemitinājušies vairāk nekā 10 starptautisku nomnieku, tostarp arī tādi pazīstami uzņēmumi kā "Rimi", "Workland", "Colliers", "Oracle", "Sorainen", "PwC" u. c. Šis objekts ir viens no nedaudzajiem Rīgas vecpilsētas biroju objektiem, kam ir pazemes autostāvvieta. 

Netālu no biznesa centra atrodas Nacionālais mākslas muzejs, Kongresu nams, centrālais parks, jūgendstila ēku rajons un citi galvenie pilsētas objekti. Turklāt nepilna kilometra attālumā no biznesa centra atrodas centrālā autoosta - Rīgas autoosta.  Nekustamo īpašumu darījumi, Komercplatības, City24, Nekustamais īpašums, NewsecKā pastāstīja sabiedrības "Newsec", kas konsultējusi pārdevēju, Investīciju tirdzniecības darījumu grupas vadītājs Andrjus Švolka, "Valdemāra centra" pārdošana papildinās šogad īstenoto vislielāko NĪ tirdzniecības darījumu trijnieku Latvijā, ko veido iepirkšanās centrs "Galerija Centrs" un "Luminor" bankas galvenais biznesa centrs. Pēc eksperta vārdiem, investīcija biznesa centrā "Valdemāra centrs" pierāda Latvijas un Baltijas reģiona biroju tirgus likviditāti. 

"Salīdzinot ar Viļņu un Tallinu, Rīgas biroju tirgū nedaudz vēlāk parādījās atdzimšanas pazīmes, tāpēc modernu biroju izvēles iespējas pilsētā līdz šim bijušas mazākas nekā kaimiņvalstīs. Baltijas valstu galvaspilsētu kontekstā modernas biroju ēkas Rīgā ir segments, kas visvairāk interesē investorus. To pierādīja arī lielā pircēju interese par "Valdemāra centra" biznesa centru. Rīgas pilsētas centra komerciālais NĪ joprojām ir ievērojami lētāks un rada augstāku investīciju atdevi nekā līdzīgs NĪ attīstītajās Rietumeiropas valstīs. Mūsuprāt, tas joprojām ir investoru visnenovērtētākais segments," atzīmē A. Švolka.

Par "Newsec": 

"Newsec" - starptautisks nekustamā īpašuma konsultāciju uzņēmums, dibināts 1994. gadā Zviedrijā, darbojas septiņās Ziemeļeiropas un Baltijas valstīs, tā sniegto pakalpojumu spektrā ir visas komerciālā NĪ pakalpojumu jomas. "Newsec" ir starpnieks investīciju un nekustamā īpašuma darījumos, kā arī nomājot un pārdodot komerciālo NĪ, sniedz NĪ pārvaldības pakalpojumus, pārstāv klientu intereses, attīstot jaunus vai jau esošus projektus. Uzņēmums sniedz licencētus īpašuma un uzņēmumu vērtēšanas pakalpojumus, tam ir lielākā tirgus pētījumu un analītikas nodaļa Ziemeļeiropā un Baltijas valstīs. Daudzpusīgais sniegto pakalpojumu spektrs nodrošina augstāko sniegto pakalpojumu kvalitāti un kompetenci. "Newsec" eksperti strādā atbilstoši RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) standartiem un ievēro tādus darbības principus kā pārredzamība, atbildība, nepārtrauktība, stabilitāte. Uzņēmums ir arī BNP (Paribas Real Estate) alianses loceklis.

 

Spāru svētki jaunajai ēkai Stabu ielā 100 - skats uz Rīgu no septītā stāva

25.09.2019

alt
alt

Duntes Nami šovasar piedzīvo būtiskas pārmaiņas

26.09.2019

Saistītās ziņas

alt

Soli tuvāk, lai kļūtu par lielāko darījumu apkaimi Rīgā

alt

Komercobjekti - laba iespēja brīvos līdzekļus ieguldīt nekustamajā īpašumā

alt

IT uzņēmums Visma paplašinās un izvēlas biroju telpas kompleksā Business Garden Rīga

alt

Ober-Haus Komercplatību tirgus pārskats: aktivitāte investīciju tirgū saglabājas augsta

alt

"Starlex Real Estate" uzsāk biroju iznomāšanu jaunā biroju centrā "Riverside Offices"

alt

"Akropoles" Biznesa centrs piedāvā augstas klases birojus Rīgā

alt

Rīgas biroju tirgu tuvāko divu gadu laikā papildinās 100 000 m² jaunu platību

alt

Komerctelpas veiksmīgam biznesam Ausekļa ielā 14

alt

Par 75 miljoniem eiro pārdots "Galerija Centrs"

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Rīgas elitārāko namu apkaimē uzplaukst luksus dzīvojamais nams "Ausekļa 14"

2

Iepazīsties ar karstākajiem mājokļu piedāvājumiem un laimē brīvdienas ÖÖD stikla mājā Igaunijā

3

"Krasta Kvartāla" otrajā mājā uzsākta dzīvokļu rezervācija

4

Eiropas labāko elektromateriālu ražotāji tiksies izstādē "Taste of Baltik Elektro 2019"

5

Tiek uzsākta daudzdzīvokļu ēku kompleksa "Trebū HOME" nākamās kārtas pārdošana

6

Uzsākta jaunā projekta "Liepziedi" otrās ēkas būvniecība

City24 redaktora izvēle

alt

Karstākie jauno dzīvokļu piedāvājumi OGRĒ - "Ogres Apartamenti" Ikšķiles ielā

alt

Rīgas elitārāko namu apkaime - Klusais centrs. Iepazīsti jaunos mājokļus!

alt

Dzīvokļi Pierīgā - īpašumi ar privātmājai raksturīgu komfortu