Duntes Nami šovasar piedzīvo būtiskas pārmaiņas

Tieši pirms gada Duntes Namu biroju ēka Duntes ielā 3 nonāca SG Capital Partners pārvaldībā un šobrīd tā jau piedzīvojusi būtiskas pārmaiņas - jaunie īpašnieki ieguldījuši vairāk kā 100 000 EUR, lai uzlabotu ēkas inženiertīklus un ventilācijas sistēmas, kā arī sakārtotu pieguļošo teritoriju un pazemes autostāvvietu. Savukārt pašlaik notiek darbs arī pie acīm redzamākām pārvērtībām, ko drīzumā varēs baudīt pašreizējie un topošie biroju ēkas nomnieki - ēkas koplietošanas telpas iegūst jaunu un mūsdienīgiem standartiem atbilstošu izskatu, ar svaigām krāsām, jaunu grīdas segumu, moderniem apgaismojuma risinājumiem un citiem jauninājumiem.  Nekustamais īpašums, Komercplatības, City24, Duntes Nami, SG CapitalKā pauž SG Capital Partners pārstāvji, ēkas modernizācijas procesā jau šobrīd sasniegts augsts līmenis, taču plāni vēl ir lieli. Sadarbībā ar biroju ēkas sākotnējiem projektētājiem - arhitektu biroju "Arhis", notiks vēl būtiskas izmaiņas gan ēkas kopējā tēlā, gan risinājumos, kas būtiski palielinās ēkas apsaimniekošanas kvalitāti un ilgtspēju, atbilstoši augstas klases energoefektivitātes standartiem un BREEAM sertifikācijas kritērijiem. 

No pazemes autostāvvietas līdz jumta terasei sestajā stāvā, Duntes Nami nodrošina ar komfortablu, ērtu un aktīvam darba piemērotu vidi. Ēkas novietojums un apkārtnes attīstītais ielu tīkls padara to viegli sasniedzamu ar personīgo un sabiedrisko transportu, kā arī ēkas iemītniekiem un apmeklētājiem ir vairākas alternatīvas kā darba un tikšanās vietai piekļūt sastrēgumu stundās. Ņemot vērā, ka SG Capital Partners ir saimnieki arī turpat netālu esošajam SWH Kvartālam, Duntes Namu nomniekiem paveras iespējas dažādot gan pusdienošanas iespējas, gan arī izmantot citus ikdienā nepieciešamos servisus - papildu stāvvietas un citus pakalpojumus. 

Potenciālajiem nomniekiem biroju ēkā pieejamas platības, sākot no 130 m2. Duntes Namu biroji ir funkcionāli un mūsdienīgi - augstas klases skaņu necaurlaidīgi logi ļaus telpās saglabāt klusu un mierīgu vidi, atsevišķi nodalītās telpās iespējams individuāli regulēt klimata un gaisa temperatūru, bet privātas virtuves birojā ļaus baudīt tēju vai kafiju. Visi ēkas stāvi ir veidoti gaiši, ar plašu stiklojumu ar skatu pār Duntes ielu, Valdemāra ielu un Skanstes ielas rajonu. Tāpat, telpu apdari un plānojumu ir iespējams pielāgot nomnieka individuālām vajadzībām, lai tās būtu tieši tādas, kādas nepieciešamas labāko rezultātu sasniegšanai.  Nekustamais īpašums, Komercplatības, City24, Duntes Nami, SG Capital Šobrīd Duntes Nami ir mājvieta vairāk kā 10 kompānijām, kuras sasniegušas ievērojamus panākums savā jomā - piemēram, Krassky, Avon, RiceBerry, Daily, Kapitel, Moller Baltic Import un citi.

"Ir liels prieks, ka SG Capital Partners ir tāds ēkas īpašnieks, ar kuru mums ir kopēja izpratne par produktīvas darba vides pamatvajadzībām - labu gaismu, ērtu, tīru un sakārtotu vidi. KRASSKY to vienmēr uzsver un plāno arī savos projektos, iekārtojot birojus citiem. Mēs redzam, ka tiek veikti ieguldījumi un izjūtam pozitīvas pārmaiņas gan ēkas apsaimniekošanā, gan sadarbībā ar ēkas īpašnieku, kurš ir atvērts dialogam un kompromisiem," Aigars Zelmenis, interjera salona KRASSY vadītājs.

SG Capital Partners ir investīciju kompānija, kura veic ieguldījumus komercīpašumos Baltijā un tās kapitāls jau sasniedzis 80 miljonus. Kompānijas komandu veido pieredzējuši profesionāļi, kuri nolēmuši celt latiņu klientu apkalpošanas standartiem un kļūt par uzticamiem partneriem saviem nomniekiem. Katram no SG Capital Partners biroju namiem (Duntes Nami, SWH Kvartāls un Open Centre) ir sava loma Rīgas biroju segmenta piedāvājumā - tie ir dažādi nomas variantu piedāvājumi atšķirīgiem klientiem, taču visus šos projektus kopumā raksturo nākotne, perspektīva, kvalitāte un attīstības dinamika. Viena no lielākajām priekšrocībām ir fonda stabilā finansiālo resursu plūsma, kas sniedz iespēju ilgtermiņā ieguldīt īpašumu attīstībā un ilgtspējā, pieejamos līdzekļus izmantojot, lai pielāgotos klientu vajadzībām un mainīgajām pasaules tendencēm.  

Vairāk par Duntes Namiem uzzini šeit

Par 25 miljoniem eiro pārdots "Valdemāra centrs"

26.09.2019

alt
alt

Atvērto durvju diena "Ezerparka Namos"

27.09.2019

Saistītās ziņas

alt

Soli tuvāk, lai kļūtu par lielāko darījumu apkaimi Rīgā

alt

Par 25 miljoniem eiro pārdots "Valdemāra centrs"

alt

Ekspluatācijā nodotas tirdzniecības parka "Alfa" jaunās ēkas

alt

Komercobjekti - laba iespēja brīvos līdzekļus ieguldīt nekustamajā īpašumā

alt

15% atlaide pēdējiem dzīvokļiem un komerctelpām Slokas ielā 31

alt

IT uzņēmums Visma paplašinās un izvēlas biroju telpas kompleksā Business Garden Rīga

alt

Ober-Haus Komercplatību tirgus pārskats: aktivitāte investīciju tirgū saglabājas augsta

alt

Pēc rekonstrukcijas ekspluatācijā nodota viena no ēkām SWH biroju centrā

alt

"Starlex Real Estate" uzsāk biroju iznomāšanu jaunā biroju centrā "Riverside Offices"

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Rīgas elitārāko namu apkaimē uzplaukst luksus dzīvojamais nams "Ausekļa 14"

2

Iepazīsties ar karstākajiem mājokļu piedāvājumiem un laimē brīvdienas ÖÖD stikla mājā Igaunijā

3

"Krasta Kvartāla" otrajā mājā uzsākta dzīvokļu rezervācija

4

Eiropas labāko elektromateriālu ražotāji tiksies izstādē "Taste of Baltik Elektro 2019"

5

Tiek uzsākta daudzdzīvokļu ēku kompleksa "Trebū HOME" nākamās kārtas pārdošana

6

Uzsākta jaunā projekta "Liepziedi" otrās ēkas būvniecība

City24 redaktora izvēle

alt

Karstākie jauno dzīvokļu piedāvājumi OGRĒ - "Ogres Apartamenti" Ikšķiles ielā

alt

Rīgas elitārāko namu apkaime - Klusais centrs. Iepazīsti jaunos mājokļus!

alt

Dzīvokļi Pierīgā - īpašumi ar privātmājai raksturīgu komfortu