Soli tuvāk, lai kļūtu par lielāko darījumu apkaimi Rīgā

Ieguldot vairāk nekā 13 miljonus eiro, pēc pilnīgas rekonstrukcijas ekspluatācijā nodotas kādreizējā SWH biroju centra ēkas Skanstes ielā 52 un 50a.  Nekustamo īpašumu darījumi, Komercplatības, SWH Biroju centrs, City24, Duntes Nami, Nekustamais īpašums, SG CapitalAlternatīvo ieguldījumu fonds SG Capital aktīvi turpina investēt ēku modernizēšanā, realizējot mūsdienīgas, starptautiskiem standartiem atbilstošas biroju ēkas Latvijas nekustamo īpašumu tirgū. Šobrīd SG Capital pārvaldībā ir nekustamo īpašumu portfelis, kuru veido vairākas biroju ēkas Skanstes ielā 50 (iepriekš SWH biroju centrs), Duntes ielā 3 (iepriekš Duntes nami) un Brīvības ielā 39. Skanstes apkaimē esošo SG Capital biroju ēku (Skanstes ielā un Duntes ielā) komerctelpu kopējā platība sasniegs teju 50 000 kvadrātmetrus, kļūstot par vienu no lielākajiem darījumu centriem Rīgā.

Pēc apjomīgu rekonstrukcijas darbu veikšanas, ekspluatācijā nodotas abas renovētās biroju ēkas Skanstes ielā, tādējādi paplašinot modernu un daudzveidīgu biroju telpu pieejamību Rīgā. Ēku kopējā platība ir ~16000 kvadrātmetri un tajās tiks izvietotas A1 un B klases biroju telpas platībās no 300 kvadrātmetriem. Piemērotu vietu savas komercdarbības īstenošanai jau ir atraduši un spēs atrast visdažādāko lielumu un nozaru pārstāvji. SG Capital norāda, ka uz šo brīdi par 90% platību ir noslēgti nomas līgumi ar jauniem, spēcīgiem nomniekiem, kas veidos un stiprinās Skansti par nozīmīgu darījumu apkaimi. 

Īpaši domāts par pilnveidojumiem, kuri ievērojami uzlabos darbinieku, viesu, apkārtējo cilvēku pieejamo iespēju daudzveidību un kvalitāti.

SG Capital valdes priekšsēdētājs Harijs Švarcs norāda: "Mēs turpinām darbu pie tā, lai radītu vidi, kurā cilvēks jūtas komfortabli un ir motivēts strādāt, radīt, realizēt, sasniegt, pilnveidoties, atpūsties un būt kustībā. Soli pa solim mēs radām multimodālu darījumu apkaimi, kurā smelties enerģiju panākumiem."

Domājot par nomnieku ērtībām un labsajūtu nupat ekspluatācijā nodotajās ēkās Skanstes ielā 52 un 50a izveidotas drošas velosipēdu novietnes, autostāvvietas, dušas telpas, ģērbtuves, palīgtelpas un noliktavas.

Tā arī šobrīd tiek veiktas sarunas ar Rīgas pašvaldības atbildīgajām institūcijām par apkaimes uzlabojumiem un papildinājumiem cilvēku dinamiskajām vajadzībām. Lai pārvietošanos padarītu ērtāku un ātrāku, plānots labiekārtot apkārtējo vidi, aicinot atbildīgās institūcijas ieviest pārdomātus un drošus velosipēdu un gājēju celiņus. Savukārt atpūtai, enerģijas uzkrāšanai un biznesa ideju ģenerēšanai svaigā gaisā Skanstes darījumu apkaimē paredzēts ieviest labiekārtot zaļās teritorijas ap to.

Sekojot būvniecības attīstības tendencēm pasaulē, šobrīd aktīvi norit process, lai SG Capital pārvaldītajās ēkas saņemtu starptautisko "BREEAM" ilgtspējības sertifikātu, kas apliecina ēkas atbilstību augstākiem energoefektivitātes, ilgtspējības un drošības standartiem, kas nodrošina augstāku ēkas lietošanas, drošības un apkārtējās vides kvalitāti gan tās lietotājiem un apmeklētājiem, gan arī apkārtējiem iedzīvotājiem. Vairāk lasīt šeit.

SG Capital Partners AIFP (sgcapital.lv) ir Baltijas komerciālā nekustamā īpašuma ieguldījumu pārvaldnieks, kas savu darbību Latvijā īsteno kopš 2016. gada. SG Capital pārvaldībā ir nekustamo īpašumu portfelis, kuru veido vairākas biroju ēkas Skanstes ielā 50, Duntes ielā 3 un Brīvības ielā 39 ar kopējo iznomājamo komerctelpu platību gandrīz 50000m2.

Atvērto durvju diena "Ezerparka Namos"

27.09.2019

alt
alt

Kādu māju Rīgas tuvumā var nopirkt par "dzīvokļa cenu"?

27.09.2019

Saistītās ziņas

alt

"V" elektroniskajās izsolēs pārdos vērtīgas komercplatības Rīgas centrā

alt

Viedoklis: kāda būs biroju telpu nākotne Covid- 19 pandēmijas iespaidā?

alt

Colliers Latvia jauna mājvieta

alt

Viedoklis: Kas notiek Rīgas komercīpašumu tirgū?

alt

GREEN PARK pie lidostas "Rīga" top par Latvijas e - komercijas biznesa attīstības centru

alt

"Krasta City" izsludina metu konkursu 150 miljonu apbūves vīzijai Daugavas krastā

alt

Ekspluatācijā nodota "Laimas" jaunā ražotne Ādažos

alt

Tirdzniecības platību pārskats: notiek tirdzniecības centru renovācija vai paplašināšana

alt

Biroju tirgus mainās - darba vide kļūst neformālāka, mobilāka un kolektīvāka

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

2

Jaunums tirgū! Elijas un Maskavas ielas apkaimē top jauns dzīvojamais projekts

3

Jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

4

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

5

"Merks" uzsāk projekta "Merks Viesturdārzs" otrās kārtas būvniecību un dzīvokļu rezervēšanu

6

"Elijas Nami" attīstītājs saņem titulu "Veiksmīgākais būvniecības uzņēmums Igaunijā 2020"

City24 redaktora izvēle

alt

Aizmirstās Mežaparka pērles un nami, kas gaida savu otro "dzimšanas dienu"

alt

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP