Soli tuvāk, lai kļūtu par lielāko darījumu apkaimi Rīgā

Ieguldot vairāk nekā 13 miljonus eiro, pēc pilnīgas rekonstrukcijas ekspluatācijā nodotas kādreizējā SWH biroju centra ēkas Skanstes ielā 52 un 50a.  Nekustamo īpašumu darījumi, Komercplatības, SWH Biroju centrs, City24, Duntes Nami, Nekustamais īpašums, SG CapitalAlternatīvo ieguldījumu fonds SG Capital aktīvi turpina investēt ēku modernizēšanā, realizējot mūsdienīgas, starptautiskiem standartiem atbilstošas biroju ēkas Latvijas nekustamo īpašumu tirgū. Šobrīd SG Capital pārvaldībā ir nekustamo īpašumu portfelis, kuru veido vairākas biroju ēkas Skanstes ielā 50 (iepriekš SWH biroju centrs), Duntes ielā 3 (iepriekš Duntes nami) un Brīvības ielā 39. Skanstes apkaimē esošo SG Capital biroju ēku (Skanstes ielā un Duntes ielā) komerctelpu kopējā platība sasniegs teju 50 000 kvadrātmetrus, kļūstot par vienu no lielākajiem darījumu centriem Rīgā.

Pēc apjomīgu rekonstrukcijas darbu veikšanas, ekspluatācijā nodotas abas renovētās biroju ēkas Skanstes ielā, tādējādi paplašinot modernu un daudzveidīgu biroju telpu pieejamību Rīgā. Ēku kopējā platība ir ~16000 kvadrātmetri un tajās tiks izvietotas A1 un B klases biroju telpas platībās no 300 kvadrātmetriem. Piemērotu vietu savas komercdarbības īstenošanai jau ir atraduši un spēs atrast visdažādāko lielumu un nozaru pārstāvji. SG Capital norāda, ka uz šo brīdi par 90% platību ir noslēgti nomas līgumi ar jauniem, spēcīgiem nomniekiem, kas veidos un stiprinās Skansti par nozīmīgu darījumu apkaimi. 

Īpaši domāts par pilnveidojumiem, kuri ievērojami uzlabos darbinieku, viesu, apkārtējo cilvēku pieejamo iespēju daudzveidību un kvalitāti.

SG Capital valdes priekšsēdētājs Harijs Švarcs norāda: "Mēs turpinām darbu pie tā, lai radītu vidi, kurā cilvēks jūtas komfortabli un ir motivēts strādāt, radīt, realizēt, sasniegt, pilnveidoties, atpūsties un būt kustībā. Soli pa solim mēs radām multimodālu darījumu apkaimi, kurā smelties enerģiju panākumiem."

Domājot par nomnieku ērtībām un labsajūtu nupat ekspluatācijā nodotajās ēkās Skanstes ielā 52 un 50a izveidotas drošas velosipēdu novietnes, autostāvvietas, dušas telpas, ģērbtuves, palīgtelpas un noliktavas.

Tā arī šobrīd tiek veiktas sarunas ar Rīgas pašvaldības atbildīgajām institūcijām par apkaimes uzlabojumiem un papildinājumiem cilvēku dinamiskajām vajadzībām. Lai pārvietošanos padarītu ērtāku un ātrāku, plānots labiekārtot apkārtējo vidi, aicinot atbildīgās institūcijas ieviest pārdomātus un drošus velosipēdu un gājēju celiņus. Savukārt atpūtai, enerģijas uzkrāšanai un biznesa ideju ģenerēšanai svaigā gaisā Skanstes darījumu apkaimē paredzēts ieviest labiekārtot zaļās teritorijas ap to.

Sekojot būvniecības attīstības tendencēm pasaulē, šobrīd aktīvi norit process, lai SG Capital pārvaldītajās ēkas saņemtu starptautisko "BREEAM" ilgtspējības sertifikātu, kas apliecina ēkas atbilstību augstākiem energoefektivitātes, ilgtspējības un drošības standartiem, kas nodrošina augstāku ēkas lietošanas, drošības un apkārtējās vides kvalitāti gan tās lietotājiem un apmeklētājiem, gan arī apkārtējiem iedzīvotājiem. Vairāk lasīt šeit.

SG Capital Partners AIFP (sgcapital.lv) ir Baltijas komerciālā nekustamā īpašuma ieguldījumu pārvaldnieks, kas savu darbību Latvijā īsteno kopš 2016. gada. SG Capital pārvaldībā ir nekustamo īpašumu portfelis, kuru veido vairākas biroju ēkas Skanstes ielā 50, Duntes ielā 3 un Brīvības ielā 39 ar kopējo iznomājamo komerctelpu platību gandrīz 50000m2.

Atvērto durvju diena "Ezerparka Namos"

27.09.2019

alt
alt

Kādu māju Rīgas tuvumā var nopirkt par "dzīvokļa cenu"?

27.09.2019

Saistītās ziņas

alt

Par 25 miljoniem eiro pārdots "Valdemāra centrs"

alt

Komercobjekti - laba iespēja brīvos līdzekļus ieguldīt nekustamajā īpašumā

alt

IT uzņēmums Visma paplašinās un izvēlas biroju telpas kompleksā Business Garden Rīga

alt

Ober-Haus Komercplatību tirgus pārskats: aktivitāte investīciju tirgū saglabājas augsta

alt

"Starlex Real Estate" uzsāk biroju iznomāšanu jaunā biroju centrā "Riverside Offices"

alt

"Akropoles" Biznesa centrs piedāvā augstas klases birojus Rīgā

alt

Rīgas biroju tirgu tuvāko divu gadu laikā papildinās 100 000 m² jaunu platību

alt

Komerctelpas veiksmīgam biznesam Ausekļa ielā 14

alt

Par 75 miljoniem eiro pārdots "Galerija Centrs"

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Rīgas elitārāko namu apkaimē uzplaukst luksus dzīvojamais nams "Ausekļa 14"

2

Iepazīsties ar karstākajiem mājokļu piedāvājumiem un laimē brīvdienas ÖÖD stikla mājā Igaunijā

3

"Krasta Kvartāla" otrajā mājā uzsākta dzīvokļu rezervācija

4

Eiropas labāko elektromateriālu ražotāji tiksies izstādē "Taste of Baltik Elektro 2019"

5

Tiek uzsākta daudzdzīvokļu ēku kompleksa "Trebū HOME" nākamās kārtas pārdošana

6

Uzsākta jaunā projekta "Liepziedi" otrās ēkas būvniecība

City24 redaktora izvēle

alt

Karstākie jauno dzīvokļu piedāvājumi OGRĒ - "Ogres Apartamenti" Ikšķiles ielā

alt

Rīgas elitārāko namu apkaime - Klusais centrs. Iepazīsti jaunos mājokļus!

alt

Dzīvokļi Pierīgā - īpašumi ar privātmājai raksturīgu komfortu