Soli tuvāk, lai kļūtu par lielāko darījumu apkaimi Rīgā

Ieguldot vairāk nekā 13 miljonus eiro, pēc pilnīgas rekonstrukcijas ekspluatācijā nodotas kādreizējā SWH biroju centra ēkas Skanstes ielā 52 un 50a.  Nekustamo īpašumu darījumi, Komercplatības, SWH Biroju centrs, City24, Duntes Nami, Nekustamais īpašums, SG CapitalAlternatīvo ieguldījumu fonds SG Capital aktīvi turpina investēt ēku modernizēšanā, realizējot mūsdienīgas, starptautiskiem standartiem atbilstošas biroju ēkas Latvijas nekustamo īpašumu tirgū. Šobrīd SG Capital pārvaldībā ir nekustamo īpašumu portfelis, kuru veido vairākas biroju ēkas Skanstes ielā 50 (iepriekš SWH biroju centrs), Duntes ielā 3 (iepriekš Duntes nami) un Brīvības ielā 39. Skanstes apkaimē esošo SG Capital biroju ēku (Skanstes ielā un Duntes ielā) komerctelpu kopējā platība sasniegs teju 50 000 kvadrātmetrus, kļūstot par vienu no lielākajiem darījumu centriem Rīgā.

Pēc apjomīgu rekonstrukcijas darbu veikšanas, ekspluatācijā nodotas abas renovētās biroju ēkas Skanstes ielā, tādējādi paplašinot modernu un daudzveidīgu biroju telpu pieejamību Rīgā. Ēku kopējā platība ir ~16000 kvadrātmetri un tajās tiks izvietotas A1 un B klases biroju telpas platībās no 300 kvadrātmetriem. Piemērotu vietu savas komercdarbības īstenošanai jau ir atraduši un spēs atrast visdažādāko lielumu un nozaru pārstāvji. SG Capital norāda, ka uz šo brīdi par 90% platību ir noslēgti nomas līgumi ar jauniem, spēcīgiem nomniekiem, kas veidos un stiprinās Skansti par nozīmīgu darījumu apkaimi. 

Īpaši domāts par pilnveidojumiem, kuri ievērojami uzlabos darbinieku, viesu, apkārtējo cilvēku pieejamo iespēju daudzveidību un kvalitāti.

SG Capital valdes priekšsēdētājs Harijs Švarcs norāda: "Mēs turpinām darbu pie tā, lai radītu vidi, kurā cilvēks jūtas komfortabli un ir motivēts strādāt, radīt, realizēt, sasniegt, pilnveidoties, atpūsties un būt kustībā. Soli pa solim mēs radām multimodālu darījumu apkaimi, kurā smelties enerģiju panākumiem."

Domājot par nomnieku ērtībām un labsajūtu nupat ekspluatācijā nodotajās ēkās Skanstes ielā 52 un 50a izveidotas drošas velosipēdu novietnes, autostāvvietas, dušas telpas, ģērbtuves, palīgtelpas un noliktavas.

Tā arī šobrīd tiek veiktas sarunas ar Rīgas pašvaldības atbildīgajām institūcijām par apkaimes uzlabojumiem un papildinājumiem cilvēku dinamiskajām vajadzībām. Lai pārvietošanos padarītu ērtāku un ātrāku, plānots labiekārtot apkārtējo vidi, aicinot atbildīgās institūcijas ieviest pārdomātus un drošus velosipēdu un gājēju celiņus. Savukārt atpūtai, enerģijas uzkrāšanai un biznesa ideju ģenerēšanai svaigā gaisā Skanstes darījumu apkaimē paredzēts ieviest labiekārtot zaļās teritorijas ap to.

Sekojot būvniecības attīstības tendencēm pasaulē, šobrīd aktīvi norit process, lai SG Capital pārvaldītajās ēkas saņemtu starptautisko "BREEAM" ilgtspējības sertifikātu, kas apliecina ēkas atbilstību augstākiem energoefektivitātes, ilgtspējības un drošības standartiem, kas nodrošina augstāku ēkas lietošanas, drošības un apkārtējās vides kvalitāti gan tās lietotājiem un apmeklētājiem, gan arī apkārtējiem iedzīvotājiem. Vairāk lasīt šeit.

SG Capital Partners AIFP (sgcapital.lv) ir Baltijas komerciālā nekustamā īpašuma ieguldījumu pārvaldnieks, kas savu darbību Latvijā īsteno kopš 2016. gada. SG Capital pārvaldībā ir nekustamo īpašumu portfelis, kuru veido vairākas biroju ēkas Skanstes ielā 50, Duntes ielā 3 un Brīvības ielā 39 ar kopējo iznomājamo komerctelpu platību gandrīz 50000m2.

Atvērto durvju diena "Ezerparka Namos"

27.09.2019

alt
alt

Kādu māju Rīgas tuvumā var nopirkt par "dzīvokļa cenu"?

27.09.2019

Saistītās ziņas

alt

Viedoklis: Kas notiek Rīgas komercīpašumu tirgū?

alt

GREEN PARK pie lidostas "Rīga" top par Latvijas e - komercijas biznesa attīstības centru

alt

"Krasta City" izsludina metu konkursu 150 miljonu apbūves vīzijai Daugavas krastā

alt

Ekspluatācijā nodota "Laimas" jaunā ražotne Ādažos

alt

Tirdzniecības platību pārskats: notiek tirdzniecības centru renovācija vai paplašināšana

alt

Biroju tirgus mainās - darba vide kļūst neformālāka, mobilāka un kolektīvāka

alt

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

alt

Skanstes City /DUNTE jaunais veidols

alt

Ekspluatācijā nodota jaunā biroju ēka "Mežaparka birojs"

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Projekts ar zaļu vidi un plašām terasēm - "Zelta Rasa" Mārupē!

2

Jaunums Ādažos! Uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunā mājā Podniekos

3

Jauni dzīvokļi Pļavniekos, Rembates ielā 8 - mūsdienīgai un ekonomiskai dzīvei!

4

Jaunums! Atvērto durvju dienas augustā mājām un zemēm. Piesaki savu māju vai zemi!

5

"Latio" tirgus pētījums: cilvēku interese par mājokļiem nav būtiski kritusies

6

Arco Real Estate: kadastrālo vērtību reforma ir sākta no otra gala

City24 redaktora izvēle

alt

Jaunums! Atvērto durvju dienas augustā mājām un zemēm. Piesaki savu māju vai zemi!

alt

Acu priekam: satriecošas mājas ar baseiniem Mārupē, Ķekavā, Babītē un citur!

alt

Piedāvā ARENS: kādai šobrīd jāizskatās mūsdienīgai virtuvei?