Kādus jaunos mājokļus piedāvā RĪGAS CENTRS?

Rīgas centrs un tā apkārtne vienmēr ir bijis pievilcīgs un ērts rajons dzīvošanai. Dzīvot Rīgas centrā nozīmē būt svarīgāko notikumu epicentrā, ar iespēju ērti sasniegt arī citas Rīgas apkaimes. Iedzīvotāji galvaspilsētas centru mēdz sadalīt dažādās mazākās neoficiālās apkaimēs, piemēram, tuvais, tālais un aktīvais centrs, taču katrai no tām ir sava vērtība un priekšrocības, kas tajās allaž pulcē kuplu skaitu rīdzinieku. Iespējams, tieši stabilās iedzīvotāju plūsmas un nemainīgo vērtību dēļ, investēšanu centra nekustamajos īpašumos zinātāji sauc par gudru izvēli.

Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Karstie piedāvājumi, Redaktora izvēle

Jaunu dzīvokļu piedāvājums Rīgas centrā kopš 2016. gada ir nedaudz samazinājies, tomēr arvien vairāk vēsturiskās mājas piedzīvo restaurēšanas un renovācijas sniegtās iespējas, kas ievērojami palielina mūsdienu prasībām atbilstošu dzīvokļu skaita palielināšanos. Centrā sevi pieteikuši arī projekti, kas pilnībā tapuši no jauna un nodrošina vēl nebijušu mājokļu piedāvājumu.  

Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Karstie piedāvājumi, Redaktora izvēle

Iepazīsties ar "karstākajiem" centra renovētajiem un jaunajiem projektiem!

Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Karstie piedāvājumi, Redaktora izvēle

Bibliotēkas Nams - reiz banka, reiz vieta grezniem restorāniem, avīžu un žurnālu redakcijām, reiz mājvieta Latvijas Nacionālajai bibliotēkai. 1910. gadā būvētā neoklasicisma ēka ir ieguvusi jaunu elpu kā dzīvokļu projekts "Bibliotēkas nams". Kā uzsver nama attīstītāji, "šī ir arhitektūra, nevis būvniecība un tas būtu jānodala". Šeit Jūs neredzēsiet vienkārši nokrāsotas sienas vai ātri noflīzētas kāpņu telpas. Viss vēsturiskais ir saglabāts un atjaunots, jo tieši tas piešķir namam vērtību. Tajā pašā laikā nav aizmirsts, ka vairs nav 1910. gads un dzīvojam citādākā laikā, ir citādāki uzskati un vajadzības. Namā tiek piedāvāti dzīvokļi ar vienu, divām vai trīs istabām, platībā no 20 m2 līdz 80 m2. Dzīvokļi tiek piedāvāti bez apdares, bet ar visām jaunajām komunikācijām. Apskatīt vairāk! 

Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Karstie piedāvājumi, Redaktora izvēle Aizkulises - projekts Aizkulises atrodas Rīgas aktīvajā centrā strauji attīstītā rajonā ar lielisku infrastruktūru. Mūsdienīgā un funkcionālā ēka ir lielisks risinājums biznesa cilvēkiem, kuri novērtē laiku un komfortu. Projekta arhitekti ir arhitektu birojs Sīlis, Zābers un Kļava. Ēkas fasādes kulises ir tieši tādas kā Latvijas Nacionālajā teātrī. Pirmajā stāvā pieejamas komercplatības. Pēdējos stāvos atrodas ekskluzīvi divstāvu dzīvokļi. Apskatīt vairāk!  

Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Karstie piedāvājumi, Redaktora izvēle Ganību dambis 11 - par projekta priekšrocībām var saukt ne vien izdevīgo lokāciju, bet arī lielos logus, augstos griestus un plašos balkonus, kas mājokļu īpašniekiem būs lieliska iespēja paplašināt savu dzīvojamo telpu. Arī teritorija būs labiekārtota augstā līmenī - paredzēti īpaši izveidoti teritorijas zonējumi, aprīkoti pagalmi ar lielisku iespēju socializēties un draudzēties kaimiņiem - piknika zona ar koplietojamu grilu, multifitnesa punkts, bērnu laukums, lapenes, kā arī īpaši padomāts par jauniešiem un viņu atpūtas iespējām, kas mudinātu pavadīt laiku savā pagalmā. Īpaša iezīme būs arī koplietošanas jumta terase. Apskatīt vairāk! 

Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Karstie piedāvājumi, Redaktora izvēle Stabu 100 -  graciozas arhitektūras mūsdienīga dzīvojamā māja Rīgas centrā. Ēkai ir septiņi stāvi, 34 dzīvokļi un divas komerctelpas ar kopējo platību 243 m2. Sākot ar 4. stāvu, no vienas ēkas puses paveras lieliski skati uz Vecrīgu, no otras redzami Rīgas vēsturiskā centra romantiskie jumti. Ēkas celtniecība uzsākta 2018. gadā. Nodošana ekspluatācija paredzēta 2020. gada beigās. Apskatīt vairāk!

Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Karstie piedāvājumi, Redaktora izvēle

Kvartāls 5/26 - projekta skanīgais nosaukums sevī ietver pilnībā rekonstruētu 20. gadsimta trīs ēku ansambli Rīgas centrā, Avotu ielā. Tie ir pilnas apdares 1 - 4 istabu dzīvokļi, platībās no 29 - 96 m2. Kopumā ēkās ir pieejams 21 dzīvoklis, no kuriem trīs ir divos līmeņos, ēkas jumta (bēniņu) stāvā. Šī būs piemērota dzīves telpa visiem, kas novērtē klasiskās arhitektūras un moderno tehnoloģiju apvienojumu. Dzīvojamā ēka atrodas veiksmīgā vietā pilsētas centrā ar ērtu infrastruktūru: sabiedriskais transportu, auto stāvvietām slēgtā un bruģētā pagalmā pie mājās, noliktavas telpām pagrabstāvā, zaļu atpūtas zonu, soliņiem un laternām. Apskatīt vairāk!

Skaties šeit, lai uzzinātu vairāk par KARSTAJIEM PIEDĀVĀJUMIEM un piedalītos KONKURSĀ par iespēju laimēt aizraujošas brīvdienas Igaunijā, ÖÖD stikla mājā!

Jauna, multimodāla darījumu apkaime Skanstes City

21.10.2019

alt
alt

Pozitīvas pārmaiņas Imantā: Anniņmuižas bulvārī top jauni un pievilcīgi mājokļi

22.10.2019

Saistītās ziņas

alt

Izrādīs pašus svaigākos "Jaunās Teikas" dzīvokļus

alt

TOP 3 populārākās Rīgas apkaimes pēc dzīvokļu darījumu skaita: Purvciems, Teika, Centrs

alt

Laužam mītus: cik sarežģīti saņemt bankas finansējumu privātapbūves zemes iegādei?

alt

Atklāj karstākos mājokļu piedāvājumus un laimē brīvdienas ÖÖD stikla mājā Igaunijā

alt

Pozitīvas pārmaiņas Imantā: Anniņmuižas bulvārī top jauni un pievilcīgi mājokļi

alt

ĀGENSKALNS, KLĪVERSALA, ĶĪPSALA - apkaimes, kas pieprasa augstākā līmeņa mājokļu projektus

alt

Iepazīsties ar "Kvartāls 5/26" Avotu ielā: jauni dzīvokļi un īpaši piedāvājumi!

alt

Atklāj dzīvošanas iespējas JŪRMALĀ - apskati karstākos mājokļu piedāvājumus!

alt

Purvciems kļūst jauno mājokļu bagātāks - uzbūvēta jaunā māja Upeņu ielā 19

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

MĀJAS Ādažos, Dreiliņos, Baltezerā, Salaspilī un citur – nāc uz Atvērto durvju dienu!

2

Vieta Tavai sapņu mājai: Atvērto durvju dienā izrādīs apbūves zemes

3

Durvis vērs šarmantas privātmājas Daugavas kreisā krasta apkaimēs

4

Saldais ēdiens investīciju objektu medniekiem: grandiozu īpašumu TOP 10

5

Magdelēnas kvartāls - vieta, kur Rīgas centrs sniedz jaunu dzīves kvalitāti!

6

Asociācija: pandēmija novirza interesi uz savrupmājām

City24 redaktora izvēle

alt

Saldais ēdiens investīciju objektu medniekiem: grandiozu īpašumu TOP 10

alt

Vieta Tavai sapņu mājai: Atvērto durvju dienā izrādīs apbūves zemes

alt

Mājokļa iegāde Rīgā, Pierīgā vai reģionos – kas jāņem vērā