Kādus jaunos mājokļus piedāvā RĪGAS CENTRS?

Rīgas centrs un tā apkārtne vienmēr ir bijis pievilcīgs un ērts rajons dzīvošanai. Dzīvot Rīgas centrā nozīmē būt svarīgāko notikumu epicentrā, ar iespēju ērti sasniegt arī citas Rīgas apkaimes. Iedzīvotāji galvaspilsētas centru mēdz sadalīt dažādās mazākās neoficiālās apkaimēs, piemēram, tuvais, tālais un aktīvais centrs, taču katrai no tām ir sava vērtība un priekšrocības, kas tajās allaž pulcē kuplu skaitu rīdzinieku. Iespējams, tieši stabilās iedzīvotāju plūsmas un nemainīgo vērtību dēļ, investēšanu centra nekustamajos īpašumos zinātāji sauc par gudru izvēli.

Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Karstie piedāvājumi, Redaktora izvēle

Jaunu dzīvokļu piedāvājums Rīgas centrā kopš 2016. gada ir nedaudz samazinājies, tomēr arvien vairāk vēsturiskās mājas piedzīvo restaurēšanas un renovācijas sniegtās iespējas, kas ievērojami palielina mūsdienu prasībām atbilstošu dzīvokļu skaita palielināšanos. Centrā sevi pieteikuši arī projekti, kas pilnībā tapuši no jauna un nodrošina vēl nebijušu mājokļu piedāvājumu.  

Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Karstie piedāvājumi, Redaktora izvēle

Iepazīsties ar "karstākajiem" centra renovētajiem un jaunajiem projektiem!

Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Karstie piedāvājumi, Redaktora izvēle

Bibliotēkas Nams - reiz banka, reiz vieta grezniem restorāniem, avīžu un žurnālu redakcijām, reiz mājvieta Latvijas Nacionālajai bibliotēkai. 1910. gadā būvētā neoklasicisma ēka ir ieguvusi jaunu elpu kā dzīvokļu projekts "Bibliotēkas nams". Kā uzsver nama attīstītāji, "šī ir arhitektūra, nevis būvniecība un tas būtu jānodala". Šeit Jūs neredzēsiet vienkārši nokrāsotas sienas vai ātri noflīzētas kāpņu telpas. Viss vēsturiskais ir saglabāts un atjaunots, jo tieši tas piešķir namam vērtību. Tajā pašā laikā nav aizmirsts, ka vairs nav 1910. gads un dzīvojam citādākā laikā, ir citādāki uzskati un vajadzības. Namā tiek piedāvāti dzīvokļi ar vienu, divām vai trīs istabām, platībā no 20 m2 līdz 80 m2. Dzīvokļi tiek piedāvāti bez apdares, bet ar visām jaunajām komunikācijām. Apskatīt vairāk! 

Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Karstie piedāvājumi, Redaktora izvēle Aizkulises - projekts Aizkulises atrodas Rīgas aktīvajā centrā strauji attīstītā rajonā ar lielisku infrastruktūru. Mūsdienīgā un funkcionālā ēka ir lielisks risinājums biznesa cilvēkiem, kuri novērtē laiku un komfortu. Projekta arhitekti ir arhitektu birojs Sīlis, Zābers un Kļava. Ēkas fasādes kulises ir tieši tādas kā Latvijas Nacionālajā teātrī. Pirmajā stāvā pieejamas komercplatības. Pēdējos stāvos atrodas ekskluzīvi divstāvu dzīvokļi. Apskatīt vairāk!  

Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Karstie piedāvājumi, Redaktora izvēle Ganību dambis 11 - par projekta priekšrocībām var saukt ne vien izdevīgo lokāciju, bet arī lielos logus, augstos griestus un plašos balkonus, kas mājokļu īpašniekiem būs lieliska iespēja paplašināt savu dzīvojamo telpu. Arī teritorija būs labiekārtota augstā līmenī - paredzēti īpaši izveidoti teritorijas zonējumi, aprīkoti pagalmi ar lielisku iespēju socializēties un draudzēties kaimiņiem - piknika zona ar koplietojamu grilu, multifitnesa punkts, bērnu laukums, lapenes, kā arī īpaši padomāts par jauniešiem un viņu atpūtas iespējām, kas mudinātu pavadīt laiku savā pagalmā. Īpaša iezīme būs arī koplietošanas jumta terase. Apskatīt vairāk! 

Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Karstie piedāvājumi, Redaktora izvēle Stabu 100 -  graciozas arhitektūras mūsdienīga dzīvojamā māja Rīgas centrā. Ēkai ir septiņi stāvi, 34 dzīvokļi un divas komerctelpas ar kopējo platību 243 m2. Sākot ar 4. stāvu, no vienas ēkas puses paveras lieliski skati uz Vecrīgu, no otras redzami Rīgas vēsturiskā centra romantiskie jumti. Ēkas celtniecība uzsākta 2018. gadā. Nodošana ekspluatācija paredzēta 2020. gada beigās. Apskatīt vairāk!

Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Karstie piedāvājumi, Redaktora izvēle

Kvartāls 5/26 - projekta skanīgais nosaukums sevī ietver pilnībā rekonstruētu 20. gadsimta trīs ēku ansambli Rīgas centrā, Avotu ielā. Tie ir pilnas apdares 1 - 4 istabu dzīvokļi, platībās no 29 - 96 m2. Kopumā ēkās ir pieejams 21 dzīvoklis, no kuriem trīs ir divos līmeņos, ēkas jumta (bēniņu) stāvā. Šī būs piemērota dzīves telpa visiem, kas novērtē klasiskās arhitektūras un moderno tehnoloģiju apvienojumu. Dzīvojamā ēka atrodas veiksmīgā vietā pilsētas centrā ar ērtu infrastruktūru: sabiedriskais transportu, auto stāvvietām slēgtā un bruģētā pagalmā pie mājās, noliktavas telpām pagrabstāvā, zaļu atpūtas zonu, soliņiem un laternām. Apskatīt vairāk!

Skaties šeit, lai uzzinātu vairāk par KARSTAJIEM PIEDĀVĀJUMIEM un piedalītos KONKURSĀ par iespēju laimēt aizraujošas brīvdienas Igaunijā, ÖÖD stikla mājā!

Jauna, multimodāla darījumu apkaime Skanstes City

21.10.2019

alt
alt

Pozitīvas pārmaiņas Imantā: Anniņmuižas bulvārī top jauni un pievilcīgi mājokļi

22.10.2019

Saistītās ziņas

alt

Jaunums tirgū! Elijas un Maskavas ielas apkaimē top jauns dzīvojamais projekts

alt

Ilgi gaidīts jaunums Purvciemā: dzīvojamais projekts "Safrāns"

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

alt

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

alt

Stabu100 – pieejama jaunbūve Rīgas centrā

alt

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

alt

Izvēlies savu favorītu no jaunajiem projektiem un laimē FRANKE dāvanu karti 200 EUR vērtībā!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

2

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

3

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

4

Sestdien jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

5

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

6

Izvēlies mūsdienīgu dzīvojamo māju pārvaldību, ko nodrošina Latvijas apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG

City24 redaktora izvēle

alt

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums