Rīgas elitārāko namu apkaime - Klusais centrs. Iepazīsti jaunos mājokļus!

Klusais centrs ir Rīgas rajons, kur var doties atkal un atkal - kā izzinošā ekskursijā, katru reizi uzzinot un ieraugot ko jaunu, izbaudot elpu aizraujošo un nenovērtējamo Latvijas kultūrvēsturisko mantojumu. Šeit ir simtiem arhitektoniski nozīmīgu namu un būvju, kas savu vērtību nezaudēs nekad. Pastaigājoties pa klusā centra ieliņām, skatiens neviļus veras augšup, atklājot arī pavisam jaunas vēsmas, ko pēdējā laikā piedzīvo šī apkaime. 

Iepazīsties ar spilgtākajiem klusā centra jauno mājokļu pārstāvjiem! 

Parker’s - elegantais dzīvokļu ēku projekts Parker’s atrodas Rīgas klusajā centrā, vēstniecību rajonā, Valdemāra un Melngaiļa ielas tuvumā. Ielas pusē atrodas četru renovētu koka ēku ansamblis, kurš klusā iekšpagalmā ieskauj 7 stāvu jaunbūvi Parker’s, ar melno toņu materiālu izvēli fasādēs un ieejas portālos, kā arī lielisko panorāmas skatu uz pilsētu.

Projekta piedāvājumā ir divu līdz piecu istabu dzīvokļi, platībās no 40 līdz 149 m2, ar pilnu, ekskluzīvu īpaša dizaina iekšējo apdari, ar balkoniem un plašām terasēm augšējos stāvos. Lasīt vairāk!

Ausekļa 14 - Ausekļa ielas 14 namīpašums ir rekonstruēts luksus dzīvojamais nams ar 16 dzīvokļiem, 2 penthouse tipa apartamentiem ēkas sestajā stāvā un 4 komerctelpām ēkas pirmajā stāvā. Projekta dzīvokļus var salīdzināt ar mākslas darbiem, kur katram ir unikāla, neatkārtojama vērtība un skaistums. Ausekļa ielas 14 projekts ir viens no retajiem Rīgas vēsturiskajā centrā realizētajiem rekonstrukcijas projektiem, kur celtniecības darbu rezultātā ir nomainītas visas ēkas nesošās konstrukcijas, izbūvētas jaunas modernākās inženierkomunikācijas, vienlaicīgi restaurējot vēsturiskās ēkas detaļas, jūgendstila dekorus un atjaunojot ēkas grezno fasādi. Lasīt vairāk!

Magdelēnas kvartāls - starp Antonijas, Emiļa Melngaiļa un Strēlnieku ielām top Magdelēnas kvartāls. Lieliski restorāni, zaļi parki, mīlīgas kafejnīcas, skolas un augstskolas, veikaliņi un iepirkšanās centri, iemīļotas kultūras baudīšanas vietas - tas viss būs ērti un ātri sasniedzams kvartāla iedzīvotājiem.

Pirmās kārtas ietvaros ir uzbūvētas divas dzīvojamās ēkas ar 116 dzīvokļiem, trim dažāda lieluma komerctelpām, autostāvvietu 73 automašīnām un sešām garāžām, kā arī papildus noliktavām dzīvokļu īpašniekiem. Kopumā kvartāls leposies ar 300 dzīvokļiem, 16 500 m2 biroju telpām un 4 500 m2 komerctelpām.

Starp abām ēkām ir izveidots 2000 m2 plašs un no automašīnām brīvs zaļš dārzs. Iedzīvotājiem ir pieejams rotaļu laukums bērniem un vieta sporta aktivitātēm. Privāto ārtelpu veido 6 - 9 m2 lieli balkoni un līdz pat 23 m2 plašas terases. Dzīvokļi būs pieejami platībās no 46 līdz 152 m2. Lasīt vairāk!

Lofts&Rosegold - projekts Lofts&Rosegold atrodas Strēlnieku ielā 8, 3955 kvadrātmetrus lielā, labiekārtotā teritorijā un sastāv no divām ēkām - jaunās 7 stāvu daudzdzīvokļu ēkas un 4 stāvu arhitektūras pieminekļa. Lofts&Rosegold dzīvokļi radīti dzīves baudīšanai, bet telpas biznesam - iedvesmai lielākiem sasniegumiem. 

Atsevišķu uzmanību pelnījusi 4 stāvu ēka - tā ir arhitektūras piemineklis, kas ierakstīts UNESCO mantojuma reģistrā. Šajā ēkā ir vairākas izkārtojuma koncepcijas. Viens no tiem ir sadalīšana dzīvokļos LOFT stilā. Tāpat ir iespēja pilnībā izmantot ēku komerciālām platībām. Griestu augstums šeit ir no 3,11 m līdz 6,54 m. Jaunajā ēkā ir 75 dzīvokļi ar platību no 50,2 m2 līdz 171,4 m2.

220 m2 plašā ēkas lobbi-halle ar 4,20 m augstajiem griestiem kļūs par Lofts&Rosegold projekta sirdi un "hygge" dzīves filozofijas iemiesojumu. Lasīt vairāk!

HOFT - šī Strēlnieku ielas nama unikālais koncepts paredz priežu izvietošana uz centrālās fasādes, pagalmā un terasēm, radot gaisa dārzus pilsētā, tādējādi iedvešot jaunu priekšstatu par iespēju dzīvot kopā un tiešā tuvumā ar dabu, neatkarīgi no stāva, kurā dzīvojam. Vienkāršāk sakot, HOFT ir lidojošu koku māja!

Projekts atrodas Strēlnieku ielā 5, labiekārtotā teritorijā. Projekts sastāv no divām septiņu stāvu daudzdzīvokļu mājam, kuras savieno pazemes autostāvvieta. Ēka Strēlnieku ielā ir arhitektūras piemineklis ar piebūvētiem diviem stāviem, bet pagalma māja ir jauna ēka. Projektā kopumā ir 42 dzīvokļi, ar platībām no 76 līdz 232 m2. Visiem dzīvokļiem ir balkoni, lieli logi līdz grīdai ar grezniem skatiem uz pagalmu un kokiem. Griestu augstums sasniedz 2,90 m, jumta stāvos pat 3 m.

HOFT tehnisko uzdevumu projektēšanas procesā visi parametri ir pārspējuši Eiropas Savienības Būvniecības noteikumus, atbilstot augstākajām drošības un komforta prasībām, tādējādi iekļaujot HOFT starp Premium klases projektiem. Lasīt vairāk!

CITY24.LV IESAKA!

Apskati KARSTOS PIEDĀVĀJUMUS jaunajos mājokļu projektos un piedalies KONKURSĀ par iespēju laimēt aizraujošas brīvdienas Igaunijā, ÖÖD stikla mājā!

Igauņu attīstītājs izvēlas Ķengaragu kā perspektīvu apkaimi dzīvojamo māju būvniecībai

11.10.2019

alt
alt

Karstākie jauno dzīvokļu piedāvājumi OGRĒ - "Ogres Apartamenti" Ikšķiles ielā

11.10.2019

Saistītās ziņas

alt

"Elijas Nami" - jauns projekts Maskavas un Elijas ielu apkaimē

alt

Ilgi gaidīts jaunums Purvciemā: dzīvojamais projekts "Safrāns"

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

alt

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

alt

Stabu100 – pieejama jaunbūve Rīgas centrā

alt

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

alt

Izvēlies savu favorītu no jaunajiem projektiem un laimē FRANKE dāvanu karti 200 EUR vērtībā!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Dārgākie īpašumi Latvijas nekustamā īpašuma tirgū

2

Zemesgabali Daugavas labajā krastā: lieliskas vietas Tavai privātmājai!

3

Perspektīvajā Krasta ielas apkaimē ekspluatācijā nodota "Krasta kvartāla" otrā ēka

4

Jaunums Ķekavas pusē: dzīvokļu projekts "Apiņi"

5

Ķengaraga projektā "Divi krasti" uzsāk otrās mājas dzīvokļu rezervāciju

6

Nesaskaņota mājokļa pārbūve: kam jāpievērš uzmanība

City24 redaktora izvēle

alt

Dārgākie īpašumi Latvijas nekustamā īpašuma tirgū

alt

Jūrmala - ne tikai dzīvošanai, bet arī kvalitatīvai atpūtai un biznesam!

alt

Koka dārgumi: mājas, ar kurām lepojas paaudzēs