Izrādīs pašus svaigākos "Jaunās Teikas" dzīvokļus

Kā tas ir - dzīvot Jaunajā Teikā? Tas nozīmē atrasties dzīvīgā, enerģiskā un mutuļojošajā vidē, starp jaunām un mūsdienīgām dzīvokļu mājām, iekoptiem un labiekārtotiem pagalmiem, moderniem birojiem, kafejnīcām un restorāniem. Šeit iedzīvotājiem, neizejot no sava pagalma robežām, iespējams nokļūt gan daudzfunkcionālā sporta zālē, gan iepirkties piemājas veikalā un aptiekā, gan bērniem nodrošināt āra aktivitātes turpat skatiena attālumā. Nenoliedzami, lieliskā dzīvojamo namu atrašanās vieta ir kā lielisks starta punkts, lai vajadzības gadījumā ērti dotos arī citos pilsētas virzienos. 

 


Lai par to visu pārliecinātos klātienē, 23. novembrī izmanto iespēju ciemoties Jaunajā Teikā - projekta pārstāvji gaidīs ciemos no plkst. 11:00 līdz plkst. 16:00, Ropažu ielā 14 k-1, lai izrādītu jaunos mājokļus un atbildētu uz Taviem jautājumiem! 

Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Karstie piedāvājumi, Redaktora izvēle, Jaunā Teika

Jaunā Teika ir piemērota dzīvesvieta īstiem pilsētniekiem, kur tiek veidota urbāna, dinamiska, mūsdienu cilvēka vajadzībām atbilstoša vide. Tā ir vieta, kur biznesa ēkas lieliski sadzīvo ar dzīvojamiem namiem, un darba zonas ir sabalansētas ar dzīvošanas zonu, rezultātā izveidojot ne tikai ērtu, bet arī uz izaugsmi balstītu dzīves telpu.

Pāris soļu attālumā no dzīvojamām mājām atrodas " Teikums" kopstrādes telpas, kā arī biroju ēkas "Ausma", "Teodors" un "Valters", kur ikviens atradīs piemērotas telpas darbam un profesionālai darbībai. 

Jaunākie dzīvokļi

Arī jaunākajā mājā (Ropažu iela 14-k1) būs pieejami dzīvošanai gatavi racionāla plānojuma dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari, kurā izmantoti ilgtspējīgi un ekoloģiski augstākās kvalitātes materiāli. Lai izvairītos no nevajadzīgām un neizmantojamām platībām, mājokļu telpu plānojums veidots ļoti pārdomāti un funkcionāli, dzīvokļu plānā ierēķinot vietu gan visām sadzīvē nepieciešamajām mēbelēm, gan tehnikai.

Dzīvokļu dažādajiem plānojumiem ir sagatavoti arī interjera dizainera ieteikumi. Attīstītāji izvēlējušies labākās kvalitātes un dizaina mēbeles un interjera priekšmetus, kas ražoti Latvijā. Apdarē ir izmantoti ilgtspējīgi, izturīgi, ekoloģiski un augstākās kvalitātes dizaina materiāli no uzticamiem ražotājiem un kompānijām, kas pierādījuši sava produkta kvalitāti un spēju tehnoloģiski attīstīties.  


"Jaunajā Teikā" ēku sienas, durvju un logu sistēmas nodrošina optimālu aizsardzību pret ielaušanos ēkās un dzīvokļos. Ēku būvniecībā ir izmantoti materiāli ar augstākajiem ugunsdrošības rādītājiem. Kā arī, izmantotie celtniecības materiāli ir nekaitīgi veselībai. 

Jaunās Teikas dzīvokļi ir ar A klases enerģijas sertifikātiem, kas nozīmē mazākus ikmēneša komunālos izdevumus, piemēram, par apkures un elektrības rēķiniem. Projekta teritoriju 24 stundas 7 dienas nedēļā uzrauga dzīvā apsardze un tiek veikta video novērošana.

Uzzini vairāk Atvērto durvju dienas maratona mājas lapā vai šeit.

 

"Doing Business" indekss - investīciju vide nekustamā īpašuma attīstībai Latvijā ir jāuzlabo

08.11.2019

alt
alt

Atvērto durvju dienas maratons arī Ogrē - apskati jauno mājokļu piedāvājumu!

11.11.2019

Saistītās ziņas

alt

Atvērto durvju diena Āgenskalna koka apbūves pērlē

alt

Klientu dienas sestdienās "Merks Gaiļezera namos" - nāc, apskati, izvēlies savu!

alt

Ekspluatācijā nodotas pirmās četras dzīvojamās mājas ciematā "Mārupes Rezidences"

alt

Atvērto durvju dienas maratons jau rīt!

alt

Pēdējā no Jaunās Teikas sešām dzīvojamām mājām ver durvis interesentiem

alt

Jaunie mājokļi Daugavas kreisajā krastā un Pierīgā aicina uz Atvērto durvju dienu!

alt

Tuvidos pieejami vēl tikai 7 dzīvokļi – izvēlies savējo Atvērto durvju dienā!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Cik maksā pils? Pilis un muižas, kas gozējas pārdošanas sludinājumos

2

Papildināts! Jaunākie īres dzīvokļi līdz 350 EUR!

3

Pārdod Vidzemes piejūras atpūtas kompleksu "Klintis"

4

Piedāvājumā - MINI dzīvokļi! Stilīgi, kompakti un ekonomiski

5

Iespējams, visu laiku skaistākās privātmājas Mežaparkā!

6

Jaunākie īres dzīvokļi no 400 līdz 550 EUR - mūsdienīgi un dizainiski!

City24 redaktora izvēle

alt

Iespējams, visu laiku skaistākās privātmājas Mežaparkā!

alt

Solīdi dzīvokļi Rīgas mikrorajonos, ko vari nopirkt līdz 55 000 EUR!

alt

Papildināts! Jaunākie īres dzīvokļi līdz 350 EUR!