Jauna, multimodāla darījumu apkaime Skanstes City

Nekustamā īpašuma fonds SG Capital nāk klajā ar zīmolu vienai no straujāk augošajām darījumu apkaimēm Rīgā. Iepazīsties - Skanstes City!

Nekustamais īpašums, Komercplatības, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Skanstes City, SG Capital

"Esam lepni un priecīgi iepazīstināt ar jaunu, multimodālu darījumu apkaimi Skanstes City. Zem vienota, dinamiska zīmola esam apvienojuši biroju ēkas Skanstes ielā (iepriekš zināms kā SWH biroju centrs) un Duntes ielā (iepriekš Duntes nami). Investējot biroju ēku rekonstrukcijā un modernizēšanā, radām mūsu nomniekiem un viesiem produktivitāti veicinošu un daudzveidīgu vidi, kurā strādāt, atpūsties, gūt iedvesmu jaunām idejām un to realizācijai," norāda SG Capital valdes priekšsēdētājs Harijs Švarcs. 

Skanstes City ir viena no lielākajām darījumu apkaimēm Rīgā, jo tās izīrējamo telpu kopējā platība sasniedz teju 50 000 m2. Nomai pieejamas mūsdienīgas A un B klases biroju telpas platībās no 130 m2.

"Mēs sniedzam daudzveidīgus un elastīgus risinājumus un, ņemot vērā mūsu nomnieku darbības specifiku un vēlmes, pielāgojam telpas viņu vajadzībām un domu lidojumiem. Šobrīd esam noslēguši nomas līgumus par 90% platību un mūsu telpas jau tagad apdzīvo spēcīgi vietēja un starptautiska mēroga uzņēmumi, kā piemēram, Krassky, Mintos, Bayer, Containerships, Kapitel, Moller Baltic Import, Latvijas Republikas Valsts kontrole un citi. Priecājamies redzēt to, cik radoši un atšķirīgi mūsu nomnieki pieiet savu biroju telpu “iedzīvināšanā", nodrošinot saviem darbiniekiem efektīvus, mūsdienīgus un kvalitatīvus darba vides risinājumus," norāda H. Švarcs.

Jaunajā darījumu apkaimē pieejams plašs pakalpojumu klāsts, ko nodrošina lielais nomnieku skaits. Restorāni, veselības pakalpojumu sniedzēji, bērnudārzs, skrejriteņu un koplietošanas automašīnu un noma - tas viss un vēl citi pakalpojumi pieejami Skanstes City nomniekiem un viesiem. Darījumu apkaimei attīstoties, palielinās arī pieejamo pakalpojumu skaits un daudzveidība.

Skanstes City atrodas stratēģiski izdevīgā vietā un to ir ērti sasniegt ejot kājām, pārvietojoties ar velosipēdu, sabiedrisko transportu un automašīnu. Visapkārt pieejamas plašas atpūtas, iepirkšanās, izklaides, izglītības  un citas brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā piemēram, blakus atrodas Arēna Rīga, Olimpiskais sporta centrs, Banku augstskola, RIMI, Sky&More. Skanstes City aizņem vairāk nekā 7 hektārus, kas ļauj arī nākotnē turpināt audzēt biznesa apjomus, būvējot jaunus un mūsdienīgus biroju centrus. 


Zīmolvedības un multidizaina aģentūras brand:eleven (Skanstes City zīmola autori) vadītājs Mārtiņš Barānovs stāsta, ka Skanstes City ir neatņemama un integrēta Rīgas pilsētas sastāvdaļa, kura ar savām piedāvātajām iespējām paplašina Rīgas darījumu centra robežas. Zīmols ir būvēts uz klasiskām vērtībām un ņemot vērā mūsdienu pilsētu un darījumu centru attīstības tendences. Tajā ietvertas citviet pasaulē aktuālas, bet Rīgai vēl pavisam jaunas īpašības, kas veidos uztveri par Skanstes City tēlu. Vizuālais tēls ir izteiksmīgs un atmiņā paliekošs, taču vienlaikus nomnieku un viesu būtību, raksturu un vizuālo enerģiju papildinošs. 

Izvēlies savu jauno biroju Skanstes City apkaimē! Raksti uz info@skanstescity.lv vai zvani +371 26 443 262. 

SG Capital Partners AIFP (sgcapital.lv) ir Baltijas komerciālā nekustamā īpašuma ieguldījumu pārvaldnieks, kas savu darbību Latvijā īsteno kopš 2016. gada. SG Capital pārvaldībā ir nekustamo īpašumu portfelis, kuru veido vairākas biroju ēkas Skanstes ielā 50, Duntes ielā 3 un Brīvības ielā 39 ar kopējo iznomājamo komerctelpu platību gandrīz 50000m2.

ĀGENSKALNS, KLĪVERSALA, ĶĪPSALA - apkaimes, kas pieprasa augstākā līmeņa mājokļu projektus

18.10.2019

alt
alt

Kādus jaunos mājokļus piedāvā RĪGAS CENTRS?

22.10.2019

Saistītās ziņas

alt

Biznesa centrs Origo One un t/c Origo iegūst BREEAM sertifikātus ar teicamu vērtējumu

alt

Moderns biznesa centrs iepirkšanās un izklaides centrā "Akropole"

alt

Soli tuvāk, lai kļūtu par lielāko darījumu apkaimi Rīgā

alt

Duntes Nami šovasar piedzīvo būtiskas pārmaiņas

alt

Par 25 miljoniem eiro pārdots "Valdemāra centrs"

alt

Ekspluatācijā nodotas tirdzniecības parka "Alfa" jaunās ēkas

alt

Komercobjekti - laba iespēja brīvos līdzekļus ieguldīt nekustamajā īpašumā

alt

15% atlaide pēdējiem dzīvokļiem un komerctelpām Slokas ielā 31

alt

IT uzņēmums Visma paplašinās un izvēlas biroju telpas kompleksā Business Garden Rīga

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Jaunums "Merks Gaiļezera namos" - vēl nebijuši dzīvokļa iegādes nosacījumi

2

Nepalaid garām! Atvērto durvju diena Rīgas centra renovētajos projektos

3

Uzzini visu par mājokļa iegādi - bezmaksas konsultācijas Latio Padomu pieturā!

4

Dodies iepazīt jaunos projektus Āgenskalnā un Klīversalā!

5

Pieejamo dzīvokļu skaits "Akācijās" strauji samazinās - izvēlies savu!

6

Piecpadsmit gadu laikā "Salienas" attīstībā ieguldīti vairāk nekā 250 miljoni eiro

City24 redaktora izvēle

alt

Māja meklē saimnieku! Sapņu īpašums Salacgrīvas novadā "Naktsvijoles"

alt

Uzzini visu par mājokļa iegādi - bezmaksas konsultācijas Latio Padomu pieturā!

alt

Jaunums "Merks Gaiļezera namos" - vēl nebijuši dzīvokļa iegādes nosacījumi