Jauna, multimodāla darījumu apkaime Skanstes City

Nekustamā īpašuma fonds SG Capital nāk klajā ar zīmolu vienai no straujāk augošajām darījumu apkaimēm Rīgā. Iepazīsties - Skanstes City!

Nekustamais īpašums, Komercplatības, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Skanstes City, SG Capital

"Esam lepni un priecīgi iepazīstināt ar jaunu, multimodālu darījumu apkaimi Skanstes City. Zem vienota, dinamiska zīmola esam apvienojuši biroju ēkas Skanstes ielā (iepriekš zināms kā SWH biroju centrs) un Duntes ielā (iepriekš Duntes nami). Investējot biroju ēku rekonstrukcijā un modernizēšanā, radām mūsu nomniekiem un viesiem produktivitāti veicinošu un daudzveidīgu vidi, kurā strādāt, atpūsties, gūt iedvesmu jaunām idejām un to realizācijai," norāda SG Capital valdes priekšsēdētājs Harijs Švarcs. 

Skanstes City ir viena no lielākajām darījumu apkaimēm Rīgā, jo tās izīrējamo telpu kopējā platība sasniedz teju 50 000 m2. Nomai pieejamas mūsdienīgas A un B klases biroju telpas platībās no 130 m2.

"Mēs sniedzam daudzveidīgus un elastīgus risinājumus un, ņemot vērā mūsu nomnieku darbības specifiku un vēlmes, pielāgojam telpas viņu vajadzībām un domu lidojumiem. Šobrīd esam noslēguši nomas līgumus par 90% platību un mūsu telpas jau tagad apdzīvo spēcīgi vietēja un starptautiska mēroga uzņēmumi, kā piemēram, Krassky, Mintos, Bayer, Containerships, Kapitel, Moller Baltic Import, Latvijas Republikas Valsts kontrole un citi. Priecājamies redzēt to, cik radoši un atšķirīgi mūsu nomnieki pieiet savu biroju telpu “iedzīvināšanā", nodrošinot saviem darbiniekiem efektīvus, mūsdienīgus un kvalitatīvus darba vides risinājumus," norāda H. Švarcs.

Jaunajā darījumu apkaimē pieejams plašs pakalpojumu klāsts, ko nodrošina lielais nomnieku skaits. Restorāni, veselības pakalpojumu sniedzēji, bērnudārzs, skrejriteņu un koplietošanas automašīnu un noma - tas viss un vēl citi pakalpojumi pieejami Skanstes City nomniekiem un viesiem. Darījumu apkaimei attīstoties, palielinās arī pieejamo pakalpojumu skaits un daudzveidība.

Skanstes City atrodas stratēģiski izdevīgā vietā un to ir ērti sasniegt ejot kājām, pārvietojoties ar velosipēdu, sabiedrisko transportu un automašīnu. Visapkārt pieejamas plašas atpūtas, iepirkšanās, izklaides, izglītības  un citas brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā piemēram, blakus atrodas Arēna Rīga, Olimpiskais sporta centrs, Banku augstskola, RIMI, Sky&More. Skanstes City aizņem vairāk nekā 7 hektārus, kas ļauj arī nākotnē turpināt audzēt biznesa apjomus, būvējot jaunus un mūsdienīgus biroju centrus. 


Zīmolvedības un multidizaina aģentūras brand:eleven (Skanstes City zīmola autori) vadītājs Mārtiņš Barānovs stāsta, ka Skanstes City ir neatņemama un integrēta Rīgas pilsētas sastāvdaļa, kura ar savām piedāvātajām iespējām paplašina Rīgas darījumu centra robežas. Zīmols ir būvēts uz klasiskām vērtībām un ņemot vērā mūsdienu pilsētu un darījumu centru attīstības tendences. Tajā ietvertas citviet pasaulē aktuālas, bet Rīgai vēl pavisam jaunas īpašības, kas veidos uztveri par Skanstes City tēlu. Vizuālais tēls ir izteiksmīgs un atmiņā paliekošs, taču vienlaikus nomnieku un viesu būtību, raksturu un vizuālo enerģiju papildinošs. 

Izvēlies savu jauno biroju Skanstes City apkaimē! Raksti uz info@skanstescity.lv vai zvani +371 26 443 262. 

SG Capital Partners AIFP (sgcapital.lv) ir Baltijas komerciālā nekustamā īpašuma ieguldījumu pārvaldnieks, kas savu darbību Latvijā īsteno kopš 2016. gada. SG Capital pārvaldībā ir nekustamo īpašumu portfelis, kuru veido vairākas biroju ēkas Skanstes ielā 50, Duntes ielā 3 un Brīvības ielā 39 ar kopējo iznomājamo komerctelpu platību gandrīz 50000m2.

ĀGENSKALNS, KLĪVERSALA, ĶĪPSALA - apkaimes, kas pieprasa augstākā līmeņa mājokļu projektus

18.10.2019

alt
alt

Kādus jaunos mājokļus piedāvā RĪGAS CENTRS?

22.10.2019

Saistītās ziņas

alt

GREEN PARK pie lidostas "Rīga" top par Latvijas e - komercijas biznesa attīstības centru

alt

Neparasti un stilīgi biroji, kas uz darbu liks steigties ātrāk un biežāk

alt

"Krasta City" izsludina metu konkursu 150 miljonu apbūves vīzijai Daugavas krastā

alt

Via Jurmala Outlet Village nodots ekspluatācijā

alt

Ekspluatācijā nodota "Laimas" jaunā ražotne Ādažos

alt

Ar lauku tūrisma potenciālu: pārdod šarmantus viesu namus un atpūtas kompleksus!

alt

Jūrmalā plāno ienākt globāls viesnīcu zīmols ar jaunu pieczvaigžņu viesnīcu

alt

Tirdzniecības platību pārskats: notiek tirdzniecības centru renovācija vai paplašināšana

alt

Biroju tirgus mainās - darba vide kļūst neformālāka, mobilāka un kolektīvāka

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Jaunākie īres dzīvokļi līdz 350 EUR!

2

Pārdod Džemmas Skulmes dzimtas māju Mežaparkā

3

NEDĒĻAS ĪPAŠUMS: fantastiski skaista māja Priedkalnē

4

Cenu izmaiņas: dzīvokļi, kurus šobrīd vari iegādāties par samazinātu cenu!

5

EstateGuru aicina uz bezmaksas semināru tiešsaistē – alternatīvā finansējuma iespējas uzņēmējiem

6

Skatītāko īpašumu sludinājumu TOP 10

City24 redaktora izvēle

alt

Jaunākie īres dzīvokļi līdz 350 EUR!

alt

Cenu izmaiņas: dzīvokļi, kurus šobrīd vari iegādāties par samazinātu cenu!

alt

Pārdod Džemmas Skulmes dzimtas māju Mežaparkā