Latvijā uzbūvēts jauna koncepta biznesa centrs

Uzņēmumiem pieejams Latvijā līdz šim maz pazīstama koncepta biznesa centrs Marupe Smart Park, piedāvājot vienuviet nomāt telpas birojam, tirdzniecībai un preču uzglabāšanai.

Komercplatības

Funkcionalitāte un pieejamība ir  Marupe Smart Park galvenās priekšrocības. Telpas ir individuāli pielāgojamas atbilstoši potenciālo nomnieku vēlmēm, taču tās pieejamas tikai komplektā – birojs, tirdzniecības un noliktava telpas. Jaunā koncepta biznesa centrs ir izvietots divos stāvos, tā kopējā platība ir 6060,9 kvadrātmetri. Nomai ir pieejamas desmit dažādas telpu grupas, ar platībām sākot no 330  līdz 1023 kvadrātmetriem. Pirmajā stāvā atrodas tirdzniecības platības, preču uzglabāšanas telpas un palīgtelpas, bet otrajā – biroja telpas. Par jaunā biznesa centra pirmajiem nomniekiem kļuvuši augsto tehnoloģiju importētāji.

Komercplatības

Vairākus miljonus vērtais projekts finansēts ar bankas Citadele aizdevumu un valsts finanšu institūcijas ALTUM  paralēlo (mezanīna) finansējumu.

Projekta attīstītāja SIA Midicom Baltic valdes loceklis Marks Locovs: “Parasti biroji ir izvietoti pilsētu centrā, bet noliktavas – ārpus tā, un tas nereti apgrūtina komunikāciju starp abu ēkas darbiniekiem. Šāds risinājums, kad biroja, tirdzniecības un noliktavas telpas atrodas vienuviet, to atvieglo. Šāda modeļa biznesa centri ir populāri citās valstīs, piemēram, īpaši izplatīti ir Igaunijā. Uzņēmumi arvien vairāk izvērtē iespējas, kā efektivizēt savu darbu, ietaupīt laiku un pārraudzīt visus loģistikas un klientu apkalpošanas posmus. Mēs apzināti izvēlējāmies šo vietu, jo te ir atbilstoša infrastruktūra – vienlīdz tuvu atrodas kā Rīgas centrs, tā lidosta. Turklāt līdzīga veida un platību telpas šajā Pierīgas rajonā ir ļoti pieprasītas.”

Bankas Citadele uzņēmumu apkalpošanas direkcijas vadītājs Kārlis Kronbergs: “Citadeles mērķis ir veicināt tautsaimniecības un uzņēmējdarbības attīstību. Loģistika ir tautsaimniecībai nozīmīga nozare, tāpēc ir būtiska gan šīs jomas, gan ar to saistīto pakalpojumu un infrastruktūras attīstība. Turklāt tas sniegs vairāk iespēju mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, uz kuru attīstības veicināšanu fokusējas Citadele. Šādi daudzfunkcionāli biznesa centri mazo un vidējo uzņēmumu vidū varētu kļūt populāri, jo palīdz optimizēt procesus, ir salīdzinoši ekonomiski, turklāt ir arī videi draudzīgāki.”

ALTUM valdes locekle Inese Zīle: “Valsts atbalsta finanšu instrumentus arvien aktīvāk izmanto pakalpojumu sfērā strādājoši uzņēmumi. ALTUM un bankas Citadele sadarbība jaunā koncepta biznesa centra Marupe Smart Park finansēšanā ir lielisks piemērs, kā strādā valsts atbalsta instrumenti, papildinot privātā sektora finansētājus. Mūsu aizdevums kalpo kā uzņēmēja līdzfinansējums bankas kredītam, ļaujot uzņēmējam veiksmīgi īstenot projektu nepietiekamas paša līdzdalības un nodrošinājuma situācijā.”

Par banku Citadele

Citadeles misija ir modernizēt banku nozari un sniegt klientiem un biznesam visā Baltijā vairāk iespēju. 

Līdzās klasiskajiem bankas pakalpojumiem Citadele saviem klientiem piedāvā virkni jaunākās paaudzes finanšu tehnoloģijās bāzētus pakalpojumus: sākot ar mūsdienīgu lietotni, bezkontakta norēķiniem un zibmaksājumiem, un beidzot ar konta atvēršanu ar selfiju un maksājumiem uz mobilā tālruņa numuriem.

Citadele ir trešā lielākā banka Latvijā pēc klientu skaita. Citadeles grupa tiek pārvaldīta no Latvijas. Tās meitas uzņēmumi un filiāles darbojas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. 

 

Laužam mītus: cik sarežģīti saņemt bankas finansējumu privātapbūves zemes iegādei?

25.10.2019

alt
alt

Rada pārvērtības un piedāvā skaistus dzīvokļus jeb populārs veids, kā attīstīt nekustamo īpašumu

28.10.2019

Saistītās ziņas

alt

Biznesa centrs Origo One un t/c Origo iegūst BREEAM sertifikātus ar teicamu vērtējumu

alt

Moderns biznesa centrs iepirkšanās un izklaides centrā "Akropole"

alt

Jauna, multimodāla darījumu apkaime Skanstes City

alt

Soli tuvāk, lai kļūtu par lielāko darījumu apkaimi Rīgā

alt

Duntes Nami šovasar piedzīvo būtiskas pārmaiņas

alt

Par 25 miljoniem eiro pārdots "Valdemāra centrs"

alt

Ekspluatācijā nodotas tirdzniecības parka "Alfa" jaunās ēkas

alt

Komercobjekti - laba iespēja brīvos līdzekļus ieguldīt nekustamajā īpašumā

alt

15% atlaide pēdējiem dzīvokļiem un komerctelpām Slokas ielā 31

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Projektā "Saliena Park Apartments" pieejami pēdējie 20 dzīvokļi

2

Tiekamies jau otrajā Latio Padomu pieturā, kurā uzzināsi visu par mājokļa iegādi!

3

Dodies iepazīt jaunos projektus Āgenskalnā un Klīversalā!

4

Starp mūsdienīgo un vēsturisko - ciemos aicina jauno mājokļu projekti Mežaparkā

5

Jaunums "Merks Gaiļezera namos" - vēl nebijuši dzīvokļa iegādes nosacījumi

6

Piecpadsmit gadu laikā "Salienas" attīstībā ieguldīti vairāk nekā 250 miljoni eiro

City24 redaktora izvēle

alt

Jaunums "Merks Gaiļezera namos" - vēl nebijuši dzīvokļa iegādes nosacījumi

alt

Pieejamo dzīvokļu skaits "Akācijās" strauji samazinās - izvēlies savu!

alt

Dodies iepazīt jaunos projektus Āgenskalnā un Klīversalā!