Investīcijas Baltijas nekustamo īpašumu tirgū arī šogad sasniegs 1 miljardu eiro slieksni

Neskatoties uz Baltijas tirgus izaicinājumiem, arī 2019. gadā Baltijas reģionā investīcijas nekustamajos īpašumos varētu sasniegt vismaz vienu miljardu eiro, kas ir labs un stabils radītājs reģionam, bet tā noteikti nav maksimālā kapacitāte. 

Nekustamais īpašums, Notikumi, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Mājokļu tirgus, Būvniecība, BREL, Jaunie projekti, Colliers International

Tirgus apjomu ierobežo likviditāte un piedāvājuma kvalitāte, tāpat to iespaido pēdējā laika izmaiņas banku finansēšanas nosacījumos un pieaugošās būvniecības izmaksas. Šādos apstākļos alternatīvie finansējuma veidi un faktori, kas ietekmē tirgus spēju nodrošināt investoriem interesantu produktu, būs svarīga tēma 8. novembra BREL forumā, kas Rīgā jau 8. reizi pulcēs ietekmīgus nozares speciālistus no Baltijas jūras reģiona, Rietumeiropas un Ziemeļamerikas.

Pēdējos gados novērojama pastiprināta interese par Baltijas reģionu no starptautiskiem investoriem, īpaši tādiem, kas jau ir aktīvi CEE reģionā. Kā piemēru var minēt nesen notikušo darījumu Viļņā, kurā DEKA Immobilien par 156 miljoniem eiro iegādājās biroju centru Quadrum. Darījums pierāda, ka globāli tirgus spēlētāji novērtē ne tikai to, ka Baltijas reģions var nodrošināt veselīgu līdzsvaru starp īpašumu kvalitāti, tirgus riskiem un atdeves rādītājiem, bet arī izceļ īpašumu standartu, pēc kā tiekties, lai uzlabotu tirgus aktivitāti un likviditāti tajā.

Šī gada BREL forumā investīcijas un to piesaiste būs fokusā, Eastnine izpilddirektors Ķestutis Sasnausks (Kestutis Sasnauskas) runās par praksē pārbaudītām nekustamo īpašumu investīciju stratēģijām, tiks apspriests par sekmīgas nekustamo īpašumu projektu attīstīšanas faktoriem un finansēšanas tirgu Baltijā, kā arī notiks debates par būvniecības kompāniju ietekmi uz nekustamā īpašuma nozari. Turklāt foruma laikā tiks arī runāts par pilsētu ilgtspēju, modernu tehnoloģiju izmantošanu nekustamo īpašumu celtniecībā un ekspluatācijā, kā arī pilsētu attīstības stratēģijām. Gensler vadītāja un konsultējošā projektu direktore Kirstena Ritčī (Kirsten Ritchie) stāstīs par viedu un veselībai draudzīgu nākotnes ēku celtniecību jau šodien, Spacescape izpilddirektors Aleksandrs Stāle (Alexander Stahle) iepazīstinās ar nākotnes pilsētvides vērtībām Ziemeļeiropā, Colliers San Francisco mazumtirdzniecības pakalpojumu viceprezidente Anna Natuneviča (Ann Natunewicz) analizēs nākamo patērētāju paaudzi, WeWork nekustamā īpašuma pārvaldīšanas direktors Salmans Saīds (Salman Saeed) pievērsīsies nomnieku prasību aplūkošanai un Empathic Building dibinātājs Tomi Teiko (Tomi Teikko) pievērsīsies vienai no šā brīža globāli aktuālākajām tēmām, kā digitālā pasaule maina nekustamo īpašumu biznesu.

Vairāk informācijas par BREL foruma programmu un runātājiem, kā arī reģistrācija ir pieejama mājaslapā. Forums notiks angļu valodā.

Forumu organizē Colliers International un iDEA HOUSE events. 

Foruma partneri - Eastnine, Origo One, developed by Linstow Center Mangement, Kimmel Quarter, New Hanza Capital, Schneider Electric. Sesijas atbalstītājs - Merks.

Sākta dzīvokļu pārdošana renovētā koka ēkā Āgenskalnā

31.10.2019

alt
alt

Vestabalt sadarbībā ar LANĪDA prezentē izcilu renovācijas piemēru - ēku Ausekļa ielā 14, Rīgā

01.11.2019

Saistītās ziņas

alt

Klientu dienas sestdienās "Merks Gaiļezera namos" - nāc, apskati, izvēlies savu!

alt

Ekspluatācijā nodotas pirmās četras dzīvojamās mājas ciematā "Mārupes Rezidences"

alt

Atvērto durvju dienas maratons jau rīt!

alt

Pēdējā no Jaunās Teikas sešām dzīvojamām mājām ver durvis interesentiem

alt

Jaunie mājokļi Daugavas kreisajā krastā un Pierīgā aicina uz Atvērto durvju dienu!

alt

Tuvidos pieejami vēl tikai 7 dzīvokļi – izvēlies savējo Atvērto durvju dienā!

alt

Nenokavē! Atvērto durvju diena Daugavas labā krasta mājokļu projektos

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Cik maksā pils? Pilis un muižas, kas gozējas pārdošanas sludinājumos

2

Papildināts! Jaunākie īres dzīvokļi līdz 350 EUR!

3

Pārdod Vidzemes piejūras atpūtas kompleksu "Klintis"

4

Noderīgi: kā šobrīd attālināti notiek nekustamo īpašumu darījumi?

5

Piedāvājumā - MINI dzīvokļi! Stilīgi, kompakti un ekonomiski

6

Aktuāli: Rīgas CENTRA jauno projektu virtuālās tūres!

City24 redaktora izvēle

alt

Iespējams, visu laiku skaistākās privātmājas Mežaparkā!

alt

Solīdi dzīvokļi Rīgas mikrorajonos, ko vari nopirkt līdz 55 000 EUR!

alt

Papildināts! Jaunākie īres dzīvokļi līdz 350 EUR!