Starp mūsdienīgo un vēsturisko - ciemos aicina jauno mājokļu projekti Mežaparkā

23. novembrī no plkst.11.00 - plkst.16.00 notiks City24.lv organizētais Atvērto durvju dienas maratons, kā ietvaros klātienē varēs apskatīt 27 jaunos projektus Rīgā un Pierīgā. Pie sevis ciemos gaidīs arī divi lieliski mājokļu projekti Mežaparkā. Mūsdienīgā Mežaparka pārstāvji "Mežaparka Rezidences" iepazīstinās ar savu plašo premium mājokļu piedāvājumu - dzīvokļiem, rindu mājām, villām un dvīņu villām, kā arī dažādu platību apbūves zemes gabaliem. Savukārt Mežaparka vēsturiskajā daļā - A.Sakses ielā būs apskatāms valsts nozīmes jūgendstila arhitektūras piemineklis, unikāls un atjaunots četru dzīvokļu projekts. 

Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Annas Sakses iela 2, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Mežaparka Rezidences, Redaktora izvēle

Mežaparka Rezidences

Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Annas Sakses iela 2, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Mežaparka Rezidences, Redaktora izvēle

 


"Mežaparka Rezidences" top teritorijā no Kokneses prospekta līdz Gustava Zemgala gatvei un veidojas kā elitārs un mūsdienīgs turpinājums senajam Mežaparkam. Šī ir vieta, kas veiksmīgi apvieno visu nepieciešamo mūsdienīgai dzīvei - šeit iespējams gūt pilnīgu mieru prestižā un ekoloģiskā vidē, baudīt izsmalcinātu dzīvesstilu, plašas aktīvās atpūtas iespējas, kultūras pasākumus un dabas ainavas. Tajā pašā laikā, atrasties vien dažu minūšu braucienā no Rīgas centra. 

Projekta koncepcijas autors ir Andris Kronbergs, viens no Latvijas izcilākajiem arhitektiem. Savrupmāju, dvīņu māju un dzīvokļu projektus šeit ir radījuši godalgoti Latvijas arhitekti: Gatis Didrihsons, Reinis Liepiņš, Andris Kronbergs, Atis Caune, kā arī ASV atzītais arhitekts Vladimir Arsene.

Koncepcijas ietvaros izstrādāti ekskluzīvu villu, dvīņu villu, rindu māju un mazstāvu ēku premium klases apartamentu projekti. Svarīgi, ka sadarbībā ar klientu izvēlētu arhitektu, jebkuru no 19 atšķirīgajiem villu projektiem iespējams piemērot individuālām vajadzībām. "Mežaparka Rezidenču" teritorijā iespējams iegādāties arī zemi savas sapņu mājas būvniecībai. Šādiem mērķiem pieejamas platības, sākot no 1200 m2, ar iespēju apvienot vairākus zemesgabalus. 

Īpaša uzmanība pievērsta projekta teritorijas labiekārtošanai un apzaļumošanai. Iestādīti vairāk kā 13 000 jaunu augu - priedes, kadiķi, lapegles, rozes un krāšņi košumkrūmi. Projekta rietumu pusē top Mežaparkam tik raksturīgā priežu jaunaudze. Uzzināt vairāk!

Annas Sakses iela 2

Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Annas Sakses iela 2, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Mežaparka Rezidences, Redaktora izvēle

 


A.Sakses ielā 2
pircējiem šobrīd pieejami 4 jauni dzīvokļi, kapitāli renovētā namā, platībās no 100 m2 - 227 m2.

Dzīvojamā ēka celta 1909. gadā un tā ir valsts nozīmes jūgendstila arhitektūras piemineklis. Ēkas fasādes arhitektoniskajā apdarē bagātīgi izmantoti koka rotājumi un tās arhitektūra raisa asociācijas ar Alpu reģionā izplatīto māju arhitektūru, ko dēvē par Šveices vasarnīcu stilu.

Ēkai ir veikta pilna rekonstrukcija, izbūvētas jaunas ārējās un iekšējās komunikācijas (elektroapgāde ar atsevišķu sadali un automātiku katram dzīvoklim, ūdens un kanalizācija, gāzesvads), kā arī labiekārtota teritorija - nomainīts žogs, ieklāts zāliens. Iedzīvotāju ērtībām pieejama bruģēta teritorija ar 8 - 10 automašīnu vietām. Ēkai ir 37 m2 liels pagrabstāvs ar tehniskajām telpām gāzes katlam, ūdens boilerim un telpas, ko var izmantot kā noliktavu.

Abu stāvu mājokļos griestu augstums ir 3 m, ir restaurētas vēsturiskās koka kāpnes, koka veranda, kamīni un citas vēsturiskās nama detaļas. Dzīvokļu interjera koncepciju izstrādājusi dizaina studija Krassky. Uzzināt vairāk!

Dodies uz Atvēro durvju dienas maratonu un izvēlies īsto - tieši savām prasībām, iespējām un vēlmēm piemērotāko mājokli! 

Plašāku informāciju par jaunajiem projektiem, kas piedalās Atvērto durvju dienas maratonā var uzzināt kampaņas mājas lapā

Atvērto durvju dienas maratona sarakstā arī jaunie mājokļi Purvciemā un Pļavniekos

12.11.2019

alt
alt

Projektā "Saliena Park Apartments" pieejami pēdējie 20 dzīvokļi

14.11.2019

Saistītās ziņas

alt

Oktobra atvērto durvju dienas "Liepziedos"

alt

Atvērto durvju dienas apmeklētāji atzinīgi novērtē "Liepziedu" labumus

alt

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

alt

Renovēts nams Krišjāņa Barona ielā 30 - lieliska dzīvesvieta īsteniem pilsētniekiem!

alt

Dzīvokļi uz visiem 100 jaunajā mājā Stabu ielā

alt

Video: dzīve pie Mežaparka – pieejama izvēle!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

3

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

4

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

5

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

6

Jau drīzumā "Hepsor" uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem