Pētersalas - Andrejsalas apkaimē uzsāk dzīvojamo namu projekta "Fjordi" būvniecību

Latvijas lielākais nekustamo īpašumu attīstītājs dzīvojamo namu segmentā "Bonava Latvija" Rīgā, Pētersalas - Andrejsalas apkaimē, uzsācis jaunā daudzdzīvokļu namu projekta "Fjordi" būvniecību. Projektam noslēdzoties, jaunas dzīvesvietas trīs dzīvojamos namos tiks nodrošinātas 300 iedzīvotājiem.  Kopējais investīciju apjoms šajā projektā sasniegs 13,5 miljonus eiro.

Būvniecība, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Fjordi, Nekustamais īpašums, Bonava Latvija

"Pieprasījums pēc labiem, kvalitatīviem mājokļiem Rīgas centrā ir augsts, taču cenu līmenis labākajos un sakoptākajos centra namos radījis priekšstatu par šo apkaimi kā par vietu, kur savu mājokli var atļauties tikai ierobežots cilvēku loks. "Fjordi" šo priekšstatu mainīs - pilsētas ziemeļu daļā Klusā centra tuvumā plašam cilvēku lokam būs finansiāli pieejami kvalitatīvi dzīvokļi ar skandināvu labākajās tradīcijās labiekārtotu apkārtējo vidi," saka "Bonava Latvija" attīstības projektu vadītājs Kristaps Žvīgulis.

Projektu veidos trīs sešu stāvu nami, kuros kopumā tiks izbūvēti 150 pārdomāta plānojuma divistabu, trīsistabu un četristabu dzīvokļi platībā no 49 līdz 88 kvadrātmetriem. Iedzīvotāju ērtībām ēkās tiks ierīkoti lifti, katram dzīvoklim paredzēts balkons un individuāla noliktavas telpa mantu glabāšanai mājas pagrabstāvā. 

Projekts "Fjordi" atradīsies Ganību dambī 11 un tā ietvaros tiks  sakārtota un labiekārtota projektam piegulošā teritorija. Izgaismotā pagalmā tiks izveidotas atpūtas zonas ar lapeni, grila vietām un bērnu rotaļu laukumiem, kā arī paredzēta vieta 133 automašīnām. Tiks izbūvētas arī vairākas velo novietnes, bet iebraukšana no Ganību dambja ielas līdz pat daudzdzīvokļu namu autostāvvietām būs bruģēta. Teritoriju raksturos unikāli, ilgtspējīgi vides risinājumi - apstādījumi plānoti askētiski, veidojot kompozīciju no mazprasīgiem, ūdens resursus taupošiem augiem, kas izcels ēkas arhitektūru. Augu grupas tiks kombinētas ar sausām akmeņu upēm, kas ainavai piešķirs iespaidīgu vizuālu efektu, kā arī vienlaikus pildīs lietus ūdeņu savākšanas funkciju. Ilgtspējīgais materiāls - koks tiks izmantots arī ēkas fasādes apdarē, pildot gan estētisku, gan funkcionālu uzdevumu.  

Būvniecība, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Fjordi, Nekustamais īpašums, Bonava Latvija

"Jau 17. gadsimtā Pētersalas - Andrejsalas apkaime un tajā pieejamās alejas bija rīdzinieku iecienīta atpūtas vieta, bet Pētersala tika dēvēta Zviedrijas karaļa Gustava vārdā par Gustavsalu. Tā iezīmē šī rajona seno skandināvisko piederību. Arī mūsu radītais dzīvojamais kvartāls, pateicoties funkcionalitātei un tajā īstenotajiem ilgtspējīgajiem vides risinājumiem, būs īsteni skandināviska oāze Rīgas ziemeļu rajonā. Tādēļ šim projektam izvēlēts arī patiesi skandināvisks nosaukums "Fjordi", turpina Kristaps Žvīgulis.

Saskaņā ar būvniecības darbu projektu jau pavisam drīz tiks uzsākti zemes darbi - teritorijā tiks sagatavota būvbedre, kam sekos pakāpeniska pāļu dzīšana, ēkas pamatu un tās karkasa izbūve, apkārtējās teritorijas tīklu un jaunceltnes iekšējo tīklu izbūve. Spāru svētkus plānots atzīmēt vasarā, kad paredzēts uzsākt pirmās ēkas jumta un logu izbūvi, kā arī uzsākt telpu iekšējo apdari. Daudzdzīvokļu namu projekta "Fjordi" pirmo ēku plānots nodot ekspluatācijā aptuveni pēc gada.  

Būvniecība, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Fjordi, Nekustamais īpašums, Bonava Latvija

"Bonava Latvija" īsteno ekonomiskā segmenta un arī biznesa klases mājokļu attīstīšanu, būvniecību un pārdošanu Rīgā saskaņā ar augstākajiem skandināvu kvalitātes un funkcionalitātes standartiem, veidojot būtisku alternatīvu novecojušajam padomju laiku dzīvojamajam fondam. Kopumā 2019. gadā būvniecības stadijā ir 705 dzīvokļi 7 projektos, no kuriem līdz gada nogalei plānots pabeigt 475 dzīvokļu būvniecību.

 

 

Aicina uz Atvērto durvju dienu projektā IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS

18.11.2019

alt
alt

"Bišumuiža" dāvinās 2000 eiro mājokļu labiekārtošanai

20.11.2019

Saistītās ziņas

alt

"Liepziedu" otrā māja svin "Spāru svētkus"

alt

Procentu likmju kāpums - drauds nozarei vai peļņas iespēja investoriem?

alt

Turpinās dzīvokļu rezervēšana jaunajā projektā Pļavniekos – "Tīnūžu 1A"

alt

Noderīgi: kā šobrīd attālināti notiek nekustamo īpašumu darījumi?

alt

Colliers International: mainīgā situācija Centrālās un Austrumeiropas nekustamā īpašuma tirgos

alt

"Merks" uzņēmuma vadību pārņem Andris Bišmeistars

alt

Viedoklis! Starlex Real Estate par NĪ tirgu potenciālās krīzes ietekmē

alt

Viedoklis! Vai mājokļu tirgū gaidāms būtisks cenu samazinājums?

alt

Viedoklis! Covid -19 mesto izaicinājumu netrūkst arī būvniecībā

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Cik maksā pils? Pilis un muižas, kas gozējas pārdošanas sludinājumos

2

Papildināts! Jaunākie īres dzīvokļi līdz 350 EUR!

3

Pārdod Vidzemes piejūras atpūtas kompleksu "Klintis"

4

Iespējams, visu laiku skaistākās privātmājas Mežaparkā!

5

Piedāvājumā - MINI dzīvokļi! Stilīgi, kompakti un ekonomiski

6

Jaunākie īres dzīvokļi no 400 līdz 550 EUR - mūsdienīgi un dizainiski!

City24 redaktora izvēle

alt

Iespējams, visu laiku skaistākās privātmājas Mežaparkā!

alt

Solīdi dzīvokļi Rīgas mikrorajonos, ko vari nopirkt līdz 55 000 EUR!

alt

Papildināts! Jaunākie īres dzīvokļi līdz 350 EUR!