Mūsdienīga un augstas kvalitātes biroju ēka pašā Rīgas centrā

Cīņā par talantiem darba devēji meklē kvalitatīvās biroju telpas un daudzi vēlas atrasties Rīgas centrā. Uzņēmumi atzīst, ka atrast biroju ar šādiem meklēšanas kritērijiem ir arvien grūtāk. Centra lokācija ir pievilcīga dažādu apsvērumu dēļ: darba devēji vēlās maksimāli atvieglot darbinieku loģistikas jautājumu ceļā uz un no darba vietas un pilsētas centrs ir ideāls risinājums šādā situācijā, jo visu veidu transporta pieejamība ļauj cilvēkiem ērti nokļūt līdz darbam gan no abiem Daugavas krastiem Rīgas ietvaros, gan arī no piepilsētas. Bez transporta pieejamības liela nozīme ir arī citai infrastruktūrai: veikali, bankas, institūcijas atvieglo ikdienu un minimizē stresu, kas saistīts ar laika plānošanu. 

Nekustamais īpašums, Komercplatības, City24, Būvniecība, Origo One

Nākamā gada pavasarī Rīgas biroju ēku saraksts tiks papildināts ar modernu Origo One biznesa centru, ko attīsta Linstow Center Management. Biroju telpas tiks izvietotas ēkas 4., 5. un 6. stāvos, savukārt, pirmie trīs stāvi tiek atvēlēti tirdzniecības centra darbībai. Līdz ar ēkas atklāšanu Rīgas biroju telpu tirgus kļūs par 11 500 m2 lielāks. Iespējamo nomājamo platību diapazons ir no 200 m2 līdz pat 5 000 m2, kas ir iespaidīgi, jo Rīgā šī ir pirmā ēka, kur lielam uzņēmumam vai uzņēmumu grupai ar 400 un vairāk darbiniekiem ir iespēja izmitināties vienā stāvā. 

Nekustamais īpašums, Komercplatības, City24, Būvniecība, Origo One

Origo One ir klasiskais "mixed-use" jeb jauktas lietošanas projekts, tas apvieno sevī tirdzniecības centra un biroju centra funkcijas. Šāda tipa ēku priekšrocības jau ir augsti novērtētas daudzās Eiropas valstīs un tās jau kļuvušas par ierasto praksi. Ikdienas preču veikali, pakalpojumu sniedzēju apkalpošanas punkti, medicīnas pakalpojumu centri, sporta zāle - tas viss atvieglo ikviena darbinieka ikdienu, samazinot viņa raizes par laika plānošanu. Bez tam būtiska ir arī ietekme uz autotransporta izmantošanu, jo, visiem nepieciešamajiem pakalpojumiem un precēm esot pieejamām vienuviet, tiek būtiski samazināta izmantojamā transporta plūsma tuvākajā apkārtnē.  

Kaut gan Origo One biznesa centrs atrodas vienā ēkā ar tirdzniecības centru, biroju nomniekiem tiek nodrošināta atsevišķa ieeja, kas ļauj sadalīt cilvēku plūsmas un nodrošina nepieciešamo privātumu. 

Īpaša uzmanība tiek pievērsta sociālā rakstura uzlabojumiem. Origo One darba vide būs draudzīga darbiniekiem. Strādājot pašā pilsētas centrā ar intensīvu kustību, darba dienā viņiem būs iespējams baudīt atpūtu kādā no 5 zaļiem dārziem ēkas iekšpusē. Katram dārzam ir sava koncepcija un vizuālais risinājums. Turpinot dabas tuvuma tēmu biroju ēkā, jāpiemin ātrijs, kas šķērsos visu ēku, ļaujot dienas gaismai brīvi plūst, veidojot ēkas kodolu, pie kura cilvēki tiecas un jūtās labi.

Ēkas fasādes risinājumi tika rūpīgi izstrādāti, lai harmoniski iederētos apkārtējā vidē, kā arī respektējot tās vēsturisko mantojumu. Lai izveidotu pilnvērtīgu koptēlu, esošā Origo tirdzniecības centra ēka arī tiks renovēta gan iekštelpās, gan arī no ārpuses.

Attīstītāju ieguldījums apkārtējās infrastruktūras sakārtošanā ir milzīgs. Par saviem līdzekļiem Linstow Center Management ir uzņēmies Elizabetes un Satekles ielu krustojuma pārbūvi, pārveidojot šo pašreiz bīstamo vietu par regulējamu un visiem kustības dalībniekiem drošu ceļu. Velobraucēju ērtībām Elizabetes celiņš tiks pagarināts līdz pat Origo One pazemes autostāvvietai, un turpināsies līdz 100 velonovietnēm. Jaunās ēkas autostāvvieta tiks palielināta līdz 250 vietām un savienota ar esošo pazemes autostāvvietu. Tiks arī nodrošinātas elektroautomobiļu uzlādes stacijas.

Interese par Origo One biroju ēku, tuvojoties nodošanai ekspluatācija, tikai pieaug. Tā ir pieprasīta dažādu sfēru pārstāvjiem. Kompānijas no mediju, patēriņa produktu, telekomunikāciju, informācijas tehnoloģiju, finanšu, apkalpošanas sfērām jau ir izvēlējušies Origo One par savu biznesa attīstības vietu. Aptuveni 40% no birojiem jau ir atraduši savus nomniekus. Pirmo nomnieku iebraukšana ir ieplānota jau 2020. gada pavasarī uzreiz pēc tās nodošanas ekspluatācijā.

Vairāk info par jauno Origo One biroju ēku šeit Vairāk info par biroju telpām: olga.sislova@colliers.com, tālr. 26 35 67 34.


PLAŠĀKĀ JAUNO PROJEKTU IZVĒLE - TIKAI CITY24.LV! SKATIES ŠEIT!

Skandināvu vēsmas Ganību dambī - top jauns dzīvojamais projekts "Fjordi"

03.01.2020

alt
alt

Rīgas formula - tikvien kā šūpoles un ielas bez bedrēm?

09.01.2020

Saistītās ziņas

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

"R.Evolution" neparastais piedāvājums: pop-up birojs Philosophers Residence

alt

"V" elektroniskajās izsolēs pārdos vērtīgas komercplatības Rīgas centrā

alt

Atvērta rekonstruētā t/c Origo ēka

alt

Viedoklis: kāda būs biroju telpu nākotne Covid- 19 pandēmijas iespaidā?

alt

Vairāk nekā vienkārši birojs: Tava uzņēmuma mājvieta VEF KVARTĀLĀ

alt

Projektā Loft&Rosegold pieejamas arī komercplatības

alt

Colliers Latvia jauna mājvieta

alt

Iegādei pieejama vēsturiska pērle Rožu laukumā Cēsīs: "Konrāda nams"

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

2

Jaunums tirgū! Elijas un Maskavas ielas apkaimē top jauns dzīvojamais projekts

3

Jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

4

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

5

"Merks" uzsāk projekta "Merks Viesturdārzs" otrās kārtas būvniecību un dzīvokļu rezervēšanu

6

"Elijas Nami" attīstītājs saņem titulu "Veiksmīgākais būvniecības uzņēmums Igaunijā 2020"

City24 redaktora izvēle

alt

Aizmirstās Mežaparka pērles un nami, kas gaida savu otro "dzimšanas dienu"

alt

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP