TEKSTILIANA - jau sen gaidīta dzīvesvieta!

Nekustamo īpašumu attīstītājs Estera Development, kas veiksmīgi attīstījis jaunos dzīvokļu projektus Liepziedi un Tuvidi, nāk klājā ar Latvijā unikālu dzīvokļu projektu – TEKSTILIANA. Uzzini par projekta aktualitātēm, jau tagad reģistrējoties jaunumu saņemšanai, un esi starp pirmajiem, kuriem būs iespēja izvēlēties savu jauno mājvietu  tekstiliana.lv.

Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, Estera Development, City24, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Tekstiliana

TEV TE PATIKS

Estera Development radīs dzīvesvietas tiem, kuri vēlas pastāvīgu mājvietu un tiem, kuri regulāri ir kustībā.  PIRKT VAI ĪRĒT – IZVĒLIES TU! TEKSTILIANA piedāvās mūsdienīgus un mājīgus dzīvokļus IEGĀDEI un to, ko daudzi no mums jau sen gaidījuši – funkcionālus un dinamiskus dzīvokļus ĪREI. Projekta īstenošanā attīstītājs sadarbojas ar Latvijā vadošo arhitektu biroju Sarma&Norde arhitekti, kas ir autors vairākiem vērienīgiem arhitektūras projektiem Latvijā. 

Jaunais dzīvokļu projekts atrodas vienā no Rīgas visstraujāk attīstošajām apkaimēm – Torņakalnā. Torņakalns kopā ar blakus esošo apkaimi Āgenskalnu veido skaistu, zaļu un mūsdienīgu dzīves vidi, ko ieskauj un izkrāšņo ziedoši parki, cilvēku smieklu un sarunu piepildītas kafejnīcas, vēstures un mūsdienu arhitektūras pērļu gaumīgā mijiedarbība. Pāris minūšu gājiena attālumā no TEKSTILIANAS ir pilsētnieku iemīļotā atpūtas vieta pie Māras dīķa un viens no Rīgas krāšņākajiem ainavu parkiem Arkādijas parks, kurā vietējie iedzīvotāji un viesi iecienījuši romantiskos tiltiņus pār Mārupīti, kaskādes, ūdenskritumus un taciņas. Dzīvojot TEKSTILIANA, pievilcīgus skatus varēsi pieredzēt katrā gadalaikā.

Ja tomēr gribēsi izbaudīt Rīgas vēsturiskā centra vilinājumu, to ērti un ātri varēsi sasniegt dodoties 30 minūšu pastaigā ar kājām un braucot ar velosipēdu (14 minūtes), automašīnu (5 minūtes) vai sabiedrisko transportu (5-15 minūtes) – autobusu, tramvaju, trolejbusu un vilcienu. Tā arī veikali, tirdzniecības centri, veselības aprūpes iestādes, universitātes, bibliotēka, sporta zāles, peldbaseins, atpūtas un izklaides parki, Rīgas starptautiskā autoosta, Starptautiskā lidosta Rīga un Rīgas Centrālā dzelzceļa stacija ir ērti sasniedzamā attālumā.

KUR MŪSDIENU UN VĒSTURES PAVEDIENI SAAUŽAS KOPĀ

Vietā, kurā kādreiz aktīvi darbojās fabrikas ražošanas iekārtas, taps jaunas mājvietas aktīvas un modernas pilsētas dzīves cienītājiem.  TEKSTILIANAI dots nosaukums, saglabājot un akcentējot tās atrašanās vietas vēsturisko mantojumu un saaužot to kopā ar mūsdienu mājokļu attīstības procesiem. Vietā, kurā taps mājīgie dzīvokļi vēl pirms 2. Pasaules kara, 1887. gadā, tika uzcelta rotaļlietu un leļļu fabrika "Fīreke un Leitke", kas savulaik bija vienīgā rotaļlietu fabrika visā Baltijā. Pēc tam tās vietā no 1944. līdz 1977. gadam atradās Latvijas PSR Vieglās rūpniecības ministrijas Tekstilkombināts "Tekstiliāna", kur arī meklējamas jaunā dzīvokļu projekta vārda saknes.

TEKSTILIANA ir izteiksmīgs dzīvokļu projekts, kurā saaustas urbānas un vēsturiskas vērtības. Funkcionalitāte un pieejams minimālisms padarīs TEKSTILIANU par vietu, kura grib un spēj uzņemt savos mājīgajos dzīvokļos ikvienu – profesoru, jauno speciālistu, studentu, pārus, ģimenes ar bērniem un seniorus. 

Seko līdzi TEKSTILIANA jaunumiem projekta mājaslapā un  Facebook lapā, kā arī attīstītāja Estera Development mājaslapā, Facebook lapā un Instagram kontā.

Estera Development (www.estera.lv) ir nekustamo īpašumu attīstīšanas uzņēmums, kas savu darbību īsteno Rīgā, Latvijā. 2018. gada vasarā attīstītājs realizēja divus projektus, daudzdzīvokļu projektus "Liepziedi" un "Tuvidi", kuros kopā tika uzbūvēti 250 jauni dzīvokļi. Estera Development rīcībā ir zemes īpašumu portfelis vairākās vietās Rīgā un tās tuvumā, kurās plānots attīstīt vairāk nekā 1500 jaunu dzīvokļu. Jaunie dzīvokļu projekti tiks attīstīti tuvāko gadu laikā vairākos būvniecības posmos.

Četri interesantākie projekti, kas pērn realizēti pūļa finansējuma platformā

27.01.2020

alt
alt

Atvērto durvju pēcpusdienā aicina apskatīt pēdējos dzīvokļus ar skatu uz Daugavu

30.01.2020

Saistītās ziņas

alt

Vai mājoklis Rīgas centrā var sniegt klusumu?

alt

Jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

alt

"Elijas Nami" attīstītājs saņem titulu "Veiksmīgākais būvniecības uzņēmums Igaunijā 2020"

alt

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

alt

"Merks" uzsāk projekta "Merks Viesturdārzs" otrās kārtas būvniecību un dzīvokļu rezervēšanu

alt

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

alt

Īpašais "Black sale" piedāvājums Klientu dienās, projektā "Summer house" Jūrmalā!

alt

"R.Evolution" neparastais piedāvājums: pop-up birojs Philosophers Residence

alt

Luminor banka daudzbērnu ģimenēm sāk piedāvāt Altum subsīdiju "Balsts"

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

2

Jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

3

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

4

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

5

"Elijas Nami" attīstītājs saņem titulu "Veiksmīgākais būvniecības uzņēmums Igaunijā 2020"

6

"Merks" uzsāk projekta "Merks Viesturdārzs" otrās kārtas būvniecību un dzīvokļu rezervēšanu

City24 redaktora izvēle

alt

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums