Daudzdzīvokļu projektā Strēlnieku ielā 4B nosvinēti Spāru svētki

Dzīvojamā ēka ir igauņu attīstītāja Hepsor pirmais projekts Rīgas klusajā centrā. To plānots nodot ekspluatācijā jau šī gada jūnijā.

Būvniecība, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, hepsor, Hepsor

Piektdien, 31. janvārī, Strēlnieku ielā 4B uz topošās dzīvojamās ēkas jumta svinīgi tika uzlikts vainags, godājot senu Spāru svētku tradīciju. Šādi simboliski tiek atzīmēts brīdis, kad ir sasniegts ēkas augstākais punkts un pabeigta jumta nesošā konstrukcija. Klātesošos uzrunāja attīstītāja Hepsor pārstāvis Martti Krass, kurš uzteica Izpētes un projektēšanas biroja "KROKS" arhitektes Ditas Lapiņas un būvuzņēmēja Mitt&Perlebach komandas darbu, kā arī pateicās bankai Bigbank, kas finansē projektu, un visiem sadarbības partneriem, kuri piedalās tā īstenošanā.

"Esam gandarīti, ka jau pēc dažiem mēnešiem varēsim nodot ekspluatācijā Hepsor pirmo projektu Rīgas klusajā centrā ‒ funkcionālu un ilgtspējīgu ēku, kas iemieso mūsdienu urbānās dzīves standartus. Ticam, ka mūsu piedāvātie risinājumi noteiks jaunu kvalitātes standartu dzīvojamo ēku būvniecībā," teic Martti Krass.

Iespēja atzinīgi novērtēt būvnieku un attīstītāju veiksmīgo kopdarbu bija arī arhitektei Ditai Lapiņai. Par projekta risinājumiem viņa piebilst, ka "tas ir mūsdienu straujās dzīves prasībām atbilstošs. Ikviens dzīvokļa kvadrātmetrs ir pārdomāts un funkcionāls, piemērots gan pilsētnieka, gan pilsētas viesu vajadzībām".

Projekta Strēlnieku 4B būvniecība tika uzsākta 2019. gada maijā, un Spāru svētki iezīmē brīdi, kad sarežģītākie būvdarbi ir aiz muguras. Ēku plānots nodot ekspluatācijā jūnijā, bet jau martā publikai tiks prezentēti divi projekta demo dzīvokļi, kuru interjers top sadarbībā ar interjera dizaineri Aneti Antoneviču.

"Mums ir patiess prieks, ka sadarbībā ar pieredzējušo nekustamo īpašumu attīstītāju Hepsor varam rīdziniekiem piedāvāt augstvērtīgu dzīvojamo namu. Šajā projektā Hepsor ielicis ilgos gados Igaunijā uzkrāto pieredzi, kas atsaucas gan uz augsto būvniecības kvalitāti, gan objekta plānošanu, gan attieksmi pret klientiem, nākamajiem mājas iedzīvotājiem. Ceram, ka mūsu sadarbība būs ilgstoša un materializēsies vēl daudzos projektos Latvijas galvaspilsētā un citās mūsu valsts pilsētās," teica Bigbank Uzņēmumu kreditēšanas nodaļas vadītājs Mareks Grodskis. 


Sešstāvu ēkā būs pieejami 50 dzīvokļi 23 - 46 kvadrātmetru platībā, tostarp pieci divstāvu dzīvokļi ēkas augšstāvos. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar gala apdari, un to pārdošanas cena ir no 79 000 eiro. Uzņēmējiem, kuri vēlas attīstīt biznesu prestižajā vēstniecību rajonā, būs pieejamas četras komerctelpas ēkas pirmajā stāvā. Ēkai plānots slēgts apzaļumots pagalms ar atpūtas zonu un velosipēdu novietnēm, savukārt kāpņutelpa tiks aprīkota ar ietilpīgu liftu un diennakts videonovērošanas sistēmu iedzīvotāju drošībai.

Projekts ir radīts divām pircēju grupām. Pirmā no tām ‒ aktīvi pilsētas iedzīvotāji, kuri meklē mūsdienīgu mājokli, kas apvieno inovatīvus komforta risinājumus un klusā centra bagātīgās iespējas. Otrā grupa ir tālredzīgi investori, kuri vēlas gūt ienākumus no īpašuma pieprasītajā jūgendstila kvartālā, izīrējot to Rīgas iedzīvotājiem vai pilsētas viesiem. Pašlaik populārās īstermiņa īres vajadzībām dzīvokļos ir iespējams uzstādīt "viedo durvju" risinājumu, kas nodrošina īrnieku ērtu iekļūšanu dzīvoklī. Izīrētājiem ir iespēja pilnībā uzticēt dzīvokļa pārvaldīšanu ēkas apsaimniekotājam.

Projekta īstenošanai Hepsor ir saņēmis no Bigbank aizdevumu 2,25 miljonu eiro apmērā. Sadarbībā ar vadošajām Latvijas kredītiestādēm dzīvokļu pircējiem tiek piedāvāti labvēlīgi kreditēšanas nosacījumi, kā arī iespēja izmantot Altum programmu mājokļa iegādei.

KOMERCINFORMĀCIJA

 

Business Garden Rīga saņem Latvijā pirmo LEED Platinum sertifikātu

04.02.2020

alt
alt

"Bišumuiža" aicina uz šī gada pirmo atvērto durvju dienu

04.02.2020

Saistītās ziņas

alt

Sagaidi Jauno gadu savās jaunajās mājās - izvēlies Saliena Park Apartments un sāc tajās dzīvot tūlīt!

alt

Kā būvvaldē pieņemtais zaļais koridors mainīs nekustamo īpašumu attīstības kārtību

alt

"Elijas Nami" attīstītājs saņem titulu "Veiksmīgākais būvniecības uzņēmums Igaunijā 2020"

alt

MĒNEŠA PROJEKTS! Elijas un Maskavas ielas apkaimē top jauns dzīvojamais nams

alt

"Merks" uzsāk projekta "Merks Viesturdārzs" otrās kārtas būvniecību un dzīvokļu rezervēšanu

alt

Noslēdzies arhitektūras ideju konkurss "Zunda parks" attīstības vīzijai

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

alt

"ARCO REAL ESTATE" eksperti tiešraidē analizēs nekustamo īpašumu nozari

alt

Atvērta rekonstruētā t/c Origo ēka

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

CITY24.LV MĒNEŠA PROJEKTS: "Zelta Rasa" Mārupē

2

Sagaidi Jauno gadu savās jaunajās mājās - izvēlies Saliena Park Apartments un sāc tajās dzīvot tūlīt!

3

Jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

4

Jaunākie māju piedāvājumi ar cenas samazinājumu līdz pat 20 000 EUR!

5

MĒNEŠA PROJEKTS! Elijas un Maskavas ielas apkaimē top jauns dzīvojamais nams

6

Aizmirstās Mežaparka pērles un nami, kas gaida savu otro "dzimšanas dienu"

City24 redaktora izvēle

alt

Jaunākie māju piedāvājumi ar cenas samazinājumu līdz pat 20 000 EUR!

alt

Piedāvājums darītājiem: īpašums Aiviekstes upes krastā lauksaimniecībai un lauku tūrismam

alt

Aizmirstās Mežaparka pērles un nami, kas gaida savu otro "dzimšanas dienu"