Atvērto durvju dienas maratonā iepazīsties ar jaunajiem projektiem Rīgas Centrā!

Sestdien, 29. februārī, no plkst.11.00 līdz plkst.16.00 jaunajos mājokļu projektos norisināsies Atvērto durvju dienas maratons. Tas nozīmē, ka šajā dienā apmeklētājiem savas durvis vērs vairāki jaunie projekti Rīgas centrā un citās pilsētas apkaimēs. Jaunos dzīvokļus ikviens varēs apskatīt un izstaigāt klātienē, bet aktuālajos jautājumos par dzīvokļa izvēli un iegādes iespējām konsultēs zinoši speciālisti.  

Rīgas centru maratonā pārstāvēs: 

Jaunums! AVOTU IELA 4 Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Avotu ielas 4 projekts ir pilnībā atjaunots (veikta ielas un pagalma fasāžu renovācija, pilnībā nomainīti stāvvadi un komunikācijas, izremontētas kāpņu telpas un izgaismota ielas mājas fasāde) slavenā arhitekta Kārļa Johana Felsko projektēts nams, kas celts 1895. gadā elekticisma stilā un atrodas perspektīvā Rīgas centra rajonā, pie Aleksandra Čaka un Blaumaņa ielas krustojuma.

Ēkā ir pieejami vairāki dzīvokļi ar dažādiem plānojumiem un cenām. Papildu iespējams iegādāties autostāvvietu slēgtā un sakoptā pagalmā, kā arī mantu glabātuvi ēkas pagrabstāvā.

Dzīvokļi tiek piedāvāti bez gala apdares, lai jaunie īpašnieki tos varētu iekārtot atbilstoši savai gaumei, prasībām un vajadzībām. Uzzināt vairāk!

Ikmēneša maksājums šajā projektā - sākot no 118 EUR. Konsultācijai pie bankas speciālistiem piesakies šeit.*

BARONA 30Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Ēka Barona ielā 30 celta 1907. gadā, pēc arhitekta Aleksandra Vanaga projekta. Ēka atjaunota 2018. gadā, kad renovēta fasāde, pilnībā pārplānoti dzīvokļi, nomainītas visas inženierkomunikācijas un izbūvēts lifts.

Projekta piedāvājumā ir renovēti dzīvokļi 5 stāvu ēkā, platībās no 54,8 - 136,50 m2. Visu dzīvokļu apdarē izmantoti tikai augstas kvalitātes materiāli. Masīvkoka ozola parkets, durvis, palodzes un grīdlīstes gatavotas profesionālā galdniecības uzņēmumā. Dzīvokļus rotā trīspakešu koka logi, čehu čuguna radiatori, augstākās kvalitātes Šveices ražotāja "Kartell by Laufen" podi un izlietnes, vannas no "CasaDiVanna", augstvērtīgas liela izmēra akmens masas flīzes "Inalco". Uzzināt vairāk!  

Ikmēneša maksājums šajā projektā - sākot no 515 EUR. Konsultācijai pie bankas speciālistiem piesakies šeit.*

Nodots ekspluatācijā! ERNESTA BIRZNIEKA - UPĪŠA IELA 10 UN 10A. Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Ernesta Birznieka - Upīša 10  kompleksā ir 56 dzīvokļi, ieskaitot sešus, unikālus divstāvu mansarda dzīvokļus ar panorāmas skatu uz pilsētu.

Nami, kas celti 1912. gadā (pēc Mārtiņa Nukšas projekta ar iekšpagalmu), ir pēc pilnas rekonstrukcijas - darbu laikā ēkas atjaunotas atbilstoši visaugstākajām mūsdienu prasībām. Ēkām ir nostiprināti pamati, atjaunotas fasādes ar apgaismojumu un nomainīts jumta segums, pilnībā nomainītas visas komunikācijas, kā arī nomainīti pilnīgi visi nesošie starpstāvu pārsegumi. Ēkās ir pilsētas centralizētā apkure ar termoregulāciju un individuālo skaitītāju katram dzīvoklim, kāpņu telpās ierīkoti "Schindler" firmas lifti.

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, izmantojot augstvērtīgus materiālus no Vācijas un Somijas ražotājiem. Mājai ir liels pagalms ar 50 autostāvvietām aiz automatizētiem vārtiem. Uzzināt vairāk!

Ikmēneša maksājums šajā projektā - sākot no 198  EUR. Konsultācijai pie bankas speciālistiem piesakies šeit. *

KVARTĀLS 5/26 Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Kvartāls 5/26 ir trīs ēku ansamblis. Katra ēka ir neatkarīgs arhitektūras darbs, tajā pašā laikā esot daļa no vienotas trīsvienības. Rūpīgās rekonstrukcijas laikā atjaunoti ēku oriģinālie 1905. gada ornamentālie dekori un stilizētie etnogrāfiskie motīvi. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas, atjaunota mājas fasāde un veikta ēkas kapitālā rekonstrukcija (ierīkotas jaunas inženiertīklu komunikācijas). 

Ēkās ir pieejami 44 dzīvokļi dažādos formātos un platībās, no 30 m2 platības vienistabas dzīvokļiem līdz 97 m2 platības vairāku istabu dzīvokļiem. Ēku interjers un izkārtojums balstās uz mūsdienīga dzīvesveida funkcionālajiem aspektiem - dabīgi elementi apvienojumā ar augstas kvalitātes tekstila un apdares materiāliem rada unikālu komforta un mājīguma atmosfēru. Tie ir kompakti, pilnas apdares dzīvokļi ar pārdomātu plānojumu: virtuve apvienota ar viesistabu, guļamistaba, vannas istaba, priekšnams ar vietu iebūvējamiem skapjiem. Uzzināt vairāk!

Ikmēneša maksājums šajā projektā - sākot no 203 EUR. Konsultācijai pie bankas speciālistiem piesakies šeit. *

ĢERTRŪDES 99 Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Ģertrūdes ielas 99 mūra īres nams celts 1912. gadā pēc arhitekta Eižena Laubes projekta. Šobrīd tā ir pilnībā renovēta ēka, kur gan kāpņu telpās, gan dzīvokļos saglabāti vēsturiski elementi. Ēka kopumā sastāv no 15 dzīvokļiem (1 - 3 istabu dzīvokļi, platībā no 22 - 66 m2) un divām komercplatībām. 

Visi dzīvokļi ir ar iebūvētu virtuves iekārtu un tehniku, tie ir gaiši, ar plašiem logiem un ērtu plānojumu. Jaunajiem īpašniekiem būs iespēja izvēlēties dzīvokļus bez apdares, kā arī dzīvokļus ar pilnu iekšējo apdari ar augtsvērtīgiem apdares materiāliem. 

Ēka apgādāta ar visām mūsdienu komunikācijām, katram dzīvoklim ir paredzēti individuāli skaitītāji. Iedzīvotāju ērtībām un komfortam ir labiekārtots pagalms, izveidota autostāvvieta ēkas pagalmā un ierīkotas mantu glabātuves ēkas pagrabstāvā. Uzzināt vairāk!

Ikmēneša maksājums šajā projektā - sākot no 219 EUR. Konsultācijai pie bankas speciālistiem piesakies šeit. *

ARTILĒRIJAS 26 Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Artilērijas iela 26 ir pilnībā renovēts mājas komplekss ar sakārtotu un labiekārtotu apkārtējo vidi, tikai dažu metru attālumā no Ziedoņdārza, ar sporta laukumu, bērnu rotaļu laukumiem, baseinu, strūklaku, kafejnīcu un suņu pastaigu laukumu.

Galvenā uzmanība projektā pievērsta augstai būvniecības un apdares kvalitātei, ēkas renovācijā izmantoti tikai efektīvi un ekoloģiski celtniecības materiāli.

Iekštelpu plānojumā ievērotas mūsdienu prasības, lai izveidotu plašus, ergonomiskus un mājīgus dzīvokļus. Projekts paredz 24 dzīvokļus ar platību no 20 līdz 69 m2, kas piemēroti plašam pircēju lokam. Projektā būs iespēja izvēlēties sev piemērotāko risinājumu - studijas tipa dzīvokli ar vienu vai vairākām guļamistabām. Visi dzīvokļi būs pieejami ar pilnu apdari. Uzzināt vairāk!

Ikmēneša maksājums šajā projektā - sākot no 165 EUR. Konsultācijai pie bankas speciālistiem piesakies šeit. *

MIERA IELA 5 Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


1912. gadā pēc arhitekta Aleksandra Šmēlinga projekta būvētais jūgendstila nams Miera ielā 5 pašlaik piedzīvo renovāciju, kļūstot par modernu un ilgtspējīgu vietu, kur mājokļus atradīs ikviens, kam svarīgas mūsdienu ērtības un komforts, pilsētas centra sniegtās priekšrocības un vēsturiskās vērtības. 

Sešu stāvu dzīvojamais nams atrodas uz Miera un Maiznīcas ielas stūra. Kopumā tajā pieejami 29 dzīvokļi (31,9 - 164,9 m2 ) ar griestu augstumu 3,10 m un saglabātām auteniskām detaļām, piemēram, dēļu grīdām, senām koka durvīm un griestu rozetēm. Ēkas 1. stāvā tiks piedāvātas telpu iespējas arī komercobjektiem. 

Šobrīd aktīvi norit mājas atjaunošanas darbi - renovācijas procesā tiks atjaunota ēkas fasāde gan no ielas, gan pagalma puses. Tiks atjaunotas arī lifts un abas kāpņu telpas, veidojot tās mūsdienīgās un gaišās krāsās, bet saglabājot vēsturisko auru. Netiks aizmirsts par pagalmu, kas būs labiekārtots (ar bērnu rotaļu laukumu) un apzaļumots. Iedzīvotāju ikdienas ērtībām ēkas pagrabā būs paredzētas noliktavu telpas. Uzzināt vairāk!

Ikmēneša maksājums šajā projektā - sākot no 161 EUR. Konsultācijai pie bankas speciālistiem piesakies šeit. *

ZIEDOŅDĀRZA REZIDENCE Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Ziedoņdārza rezidence ir daudzdzīvokļu nams ar teju izcilu atrašanās vietu un lielisku skatu, kas ik dienas paveras pa mājokļu logiem. Komforts, kvalitāte, parks - šie ir trīs atslēgas vārdi, kas projektu raksturo visprecīzāk. Projekts Ziedoņdārza rezidence atrodas A. Čaka ielā 105, Rīgā. Projekta piedāvājumā ir pilnībā atjaunoti dzīvokļi, 1939. gadā celtā ēkā, kuras projektu izstrādājis arhitekts Arturs Braunfelds.

Ēkai ir jaunas komunikācijas, stāvvadi, apkures mezgls, ir nomainīts jumts, atjaunota kāpņu telpa un uzstādīti domofoni, izbūvēts jauns, moderns lifts. Starp citu, ēkas atjaunotā un izgaismotā "cēlapmetuma" fasāde ne tikai lieliski izskatās jebkurā diennakts laikā, bet arī ļauj saņemt nekustamā īpašuma nodokļa atlaides. Ēkas renovāciju plānots pabeigt 2020. gada martā.  

Projektā ir pieejami mūsdienu prasībām atbilstoši, pārplānoti 2 un 3 istabu dzīvokļi, platībās no 37 - 76 m2, kā arī tiek izbūvēti divi mansarda stāva dzīvokļi ar 4 un 5 istabām un 115 m2 plašām terasēm. Ir pieejamas arī trīs veikala komerctelpas ar lieliem skatlogiem uz ielu. Uzzināt vairāk!

Ikmēneša maksājums šajā projektā - sākot no 153 EUR. Konsultācijai pie bankas speciālistiem piesakies šeit. *

STABU 100 APARTMENTS Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Stabu 100 ir mūsdienīga dzīvojamā māja klusā kvartālā, Rīgas centrā. Ēkai ir septiņi stāvi, ar kopumā 34, vienas līdz četru istabu dzīvokļiem (43 līdz 100 m2), kā arī divām komerctelpām ar kopējo platību 243 m2. Sākot ar 4. stāvu, no vienas ēkas puses paveras lieliski skati uz Vecrīgu, bet no otras redzami Rīgas vēsturiskā centra romantiskie jumti.

Dzīvojamo platību papildina plati balkoni ar orģinālām žalūzijām. Visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari un virtuves iekārtam. Iekšējais pagalms ir nožogots, labi apgaismots un apzaļumots. Labiekārtotā teritorijā ir izveidots bērnu spēļu laukums, iekārtotas auto un velo stāvvietas. Uzzināt vairāk!

Ikmēneša maksājums šajā projektā - sākot no 302 EUR. Konsultācijai pie bankas speciālistiem piesakies šeit.*


Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle KONKURSS!

Reģistrējoties un apmeklējot Atvērto durvju dienas maratonu (vienu vai vairākus objektus), Tu piedalīsies konkursā, ar iespēju laimēt šūpuļkrēslu sava interjera atsvaidzināšanai no ALANDEKO! Vairāk uzzini šeit! 


*Mēneša maksājums aprēķināts, ņemot vērā lētāko īpašuma cenu un pieņemot, ka kredīta termiņš ir 30 gadi, procentu likme 2.5% un Jūsu līdzdalība 15%. Kalkulatora aprēķiniem ir informatīvā nozīme. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie bankas kredītspeciālista.

Arco Real Estate: sērijveida dzīvokļu tirgus pārskats par janvāri

18.02.2020

alt
alt

Latio "Padomu pietura" - neformālā gaisotnē uzzini visu par nekustamā īpašuma iegādi!

18.02.2020

Saistītās ziņas

alt

Novembrī notiks individuālās klientu dienas jaunajos projektos!

alt

"Liepziedu" atvērto durvju dienas novembrī

alt

Oktobra atvērto durvju dienas "Liepziedos"

alt

Atvērto durvju dienas apmeklētāji atzinīgi novērtē "Liepziedu" labumus

alt

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

alt

Renovēts nams Krišjāņa Barona ielā 30 - lieliska dzīvesvieta īsteniem pilsētniekiem!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

2

Jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

3

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

4

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

5

"Elijas Nami" attīstītājs saņem titulu "Veiksmīgākais būvniecības uzņēmums Igaunijā 2020"

6

"Merks" uzsāk projekta "Merks Viesturdārzs" otrās kārtas būvniecību un dzīvokļu rezervēšanu

City24 redaktora izvēle

alt

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums