Baudāma dzīve pilsētas centrā sākas ar mājokli! Uzsāk dzīvokļu pārdošanu projektā "Klusā iela 11"

Dzīvošanai pilsētas centrā ir daudz priekšrocību, bet lai pilsētas dzīvi varētu baudīt par 100%, ļoti svarīgs ir mājokļa jautājums. Ja savā mājoklī varam justies komfortabli un spējam saņemt tās ērtības, ko pieprasa mūsdienu augstā latiņa, tikai tad centra kā lokācijas priekšrocības iegūst savu jēgu un pievienoto vērtību. Lūkojot pēc jauniem un svaigiem mājokļiem pilsētas centra rajonā, iepazīstinām ar mājokļu projektu "Klusā iela 11". Tas ir pilnībā atjaunots, vēsturisks nams, kur saglabātas vērtīgas vēsturiskas detaļas, bet, tajā pašā laikā, ir nodrošinātas arī visas mūsdienu prasības - piemēram, kvalitatīva un rūpīga apdare, jaunas inženierkomunikācijas un elektroinstalācija, droša, apsargāta vide un vienmēr pieejama personīgā vieta automašīnai mājas pagalmā.  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Klusā iela 11Mājokļu projekts "Klusā iela 11" ir Augusta Malvesa projektēta un laika posmā no 1910. - 1912. gadam celta pamatīga un laika gaitā sevi pierādījusi piecu stāvu māja, kas sākotnēji celta kā īres nams, bet tagad, pēc pilnīgas rekonstrukcijas, šeit iespējams iegādāties 10 līdz pēdējai detaļai izstrādātus, īpašus dzīvokļus, kuriem, ņemot vērā seno mantojumu, līdzīgus atrast nebūs viegli.

Renovētā nama dzīvokļu teju izcilību apliecina kaut vai fakts, ka, piemēram, nevienā no dzīvokļu vannas istabām nebūs vienādu flīžu vai standarta risinājumu. Gan fasādes apdarē, gan iekšdarbos izmantoti augstas kvalitātes materiāli un maksimāli ir saudzētas vēsturiskās vērtības - jumtu sedz māla dakstiņu jumts, kāpņu telpā saglabātas oriģinālās flīzes un kāpņu margu lenteri, bet dzīvokļos atjaunotas oriģinālās ķieģeļu sienas, kas iekštelpām dod īpašu gaisotni. Ne mazāk svarīgas ir kvalitatīvās koka grīdas, durvis, koka logi un palodzes. No praktiskajām priekšrocībām ir vērts pieminēt ar signalizāciju aprīkotas mantu glabātuves, kas atrodas mājas pagrabstāvā, un vietas automašīnām labiekārtotā un bruģētā pagalmā.Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Klusā iela 11Par drošību runājot, apsardzes sistēmas pieejamas ne vien dzīvokļos un noliktavās, bet arī mājas koplietošanas telpās un teritorijā, ko uzrauga novērošanas kameras. Uzstādīts arī video domofons - ar iespēju redzēt gan ielas, gan pagalma ieejas durvis. Savukārt iebraukšana mājas teritorijā tiek organizēta caur automātiskajiem vārtiem, lietojot pulti, vai piezvanot. Iedzīvotāju ērtībām durvju atslēgas ir ar masterkey sistēmu, kas nozīmē, ka ar vienu atslēgu var atslēgt gan sava dzīvokļa, gan ārdurvis, gan pagraba durvis. Iekļūšana kāpņutelpā iespējama ar kodatslēgu, čipatslēgu un mastekey atslēgu.

Arī apkārtne ir draudzīga un patīkama topošajiem projekta iedzīvotājiem. Ielas otrā pusē atrodas plaša zaļā zona - parks/ Lielie kapi, kas sen jau ir zināms kā apkārtējo iedzīvotāju iecienīta pastaigu vieta. Dažu minūšu laikā ir iespēja sasniegt pārtikas veikalus un citas ikdienā nepieciešamo pakalpojumu sniegšanas vietas, izglītības iestādes utml. Bet ja nepieciešamas plašākas izvēles iespējas, turpat pie mājas pieejami arī dažādi sabiedriskā transporta veidi, kas aizvedīs uz vajadzīgo vietu citur galvaspilsētas centrā vai galvaspilsētas rajonos. 

Kopumā projektā pieejami 10 dzīvokļi - viens kompakts (23 m2) vienistabas dzīvoklis, 75 m2 plaši četristabu un 65 m2 lieli trīsistabu mājokļi. Savukārt ēkas pēdējā - piektajā stāvā izvietoti divi unikāli divlīmeņu dzīvokļi ar balkoniem. 

Par mājokļu piedāvājumu un iespējām tos iegādāties vairāk uzzināt iespējams arī projekta FB lapā.   

KOMERCINFORMĀCIJA

 

Pēdējā no Jaunās Teikas sešām dzīvojamām mājām ver durvis interesentiem

20.02.2020

alt
alt

Rīgas centra pūrs: dzīvokļi šikas privātmājas vērtībā

21.02.2020

Saistītās ziņas

alt

Virtuālajās tūrēs iepazīsti jaunos Jūrmalas projektus!

alt

Ekspluatācijā nodota vērienīgā projekta "Krasta kvartāls" pirmā māja

alt

Jaunums "Filozofu Rezidencē" - īre ar izpirkuma tiesībām!

alt

Dienas mājoklis! Dzīvoklis zviedru vates fabrikas telpās Rīgas centrā

alt

Dzīvot citā līmenī! 5 superstilīgi lofti Rīgā un Jūrmalā!

alt

Green City, Riverstone Residence, Annas Parks – apskati šos un citus projektus virtuālajās tūrēs

alt

Labākā jaunā dzīvojamā ēka 2019. gadā - premium nams Club Central Residence II

alt

Aktuāli! Izstaigā un iepazīsti jaunos projektus virtuālajās pastaigās

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Dienas mājoklis! Dzīvoklis zviedru vates fabrikas telpās Rīgas centrā

2

Jaunums "Filozofu Rezidencē" - īre ar izpirkuma tiesībām!

3

Īpašnieku kopti un loloti īpašumi, ko pašlaik vari iegādāties Latvijas pilsētās

4

Vērts redzēt! Brīnumains piecu istabu dzīvoklis Alberta ielas Art Nouveau ēkā

5

Ar lauku tūrisma potenciālu: pārdod šarmantus viesu namus un atpūtas kompleksus!

6

Izvēlies savu! Šī brīža interesantāko īres dzīvokļu TOP

City24 redaktora izvēle

alt

Ar lauku tūrisma potenciālu: pārdod šarmantus viesu namus un atpūtas kompleksus!

alt

Virtuālajās tūrēs iepazīsti jaunos Jūrmalas projektus!

alt

Īpašnieku kopti un loloti īpašumi, ko pašlaik vari iegādāties Latvijas pilsētās