Pēdējās iespējas kļūt par "Skanstes Parka" iemītnieku - vairs pieejami tikai daži dzīvokļi

Skanstes apkaime ir Rīgas rajons, par kuru droši var teikt - tas strauji aug un attīstās. Te top ne tikai jauni dzīvojamie nami, bet arī nozīmīgas kultūras/ izklaides platformas (viens no jaunākajiem veikumiem - "Hanzas Perons") un moderni, pasaules līmeņa biroji. Šis ir arī īstu sporta cienītāju rajons. Ņemot vērā nozīmīgu sporta centru tiešo tuvumu (piemēram, "Elektrum Olimpiskais centrs"), savu ikdienu iespējams dažādot ar plaša spektra sporta aktivitātēm. Savukārt, pateicoties jauno projektu attīstībai, arī apkārtējā vide ir sakopta, zaļa, droša un mūsdienīgas infrastruktūras ieskauta, lai ik vakaru vai rītu varētu doties uzmundrinošā skrējienā vai relaksējošā pastaigā. Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Merks, Skanstes ParksNu jau par neatņemamu Skantes apkaimes sastāvdaļu ir kļuvis kompānijas "Merks" projekts "Skanstes Parks", kas ir teju izpārdots, un varētu teikt, ka šobrīd ir pēdējās iespējas kļūt par pieprasītā un novērtētā projekta iemītnieku, jo pašlaik te pieejami vēl pēdējie 4 divu istabu mājokļi. Svarīgi, ka īpašumu pircējiem būs iespēja iegādāties arī vienu vai vairākas autostāvvietas. Tās iespējams iegādāties arī iedzīvotājiem no blakus esošajiem projektiem.  

Projekts "Skanstes Parks" saņēmis galveno balvu konkursa "Gada labākā būve Latvijā 2017" kategorijā "Dzīvojamā jaunbūve" un augstāko vērtējumu konkursa "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2018" dzīvojamo namu kategorijā. Liela dzīvojamā platība dzīvokļos, plaši panorāmas logi, pazemes stāvvietas, plaši balkoni, parks pie mājas, rotaļu laukums bērniem dažu soļu attālumā. Un tas viss - jaunās un augstākās klases energoefektivitātes ēkās. Izvēloties dzīvot "Skanstes Parkā", ir iespēja saņemt visu to, ko sniedz Rīgas centra priekšrocības un vēl vairāk - šeit pieejamas ekstras, kas centra namu iemītniekiem bieži nav pieejamas, jo dzīvojot šeit, "centrs" nozīmē priekšrocības, nevis ierastos centram raksturīgos sarežģījumus.


Vairāk par Skanstes Parka mājokļiem 

Ērtības - viss ikdienā nepieciešamais atrodas dažu minūšu attālumā. Skolas un bērnudārzi, lielveikali, sporta centrs, medicīnas iestādes un skaistumkopšanas saloni, kafejnīcas un restorāni, kā arī sabiedriskais transports.

Pārdomāts plānojums - dzīvokļi veidoti ar rūpīgi pārdomātu plānojumu, kas ļauj racionāli izmantot visu dzīvojamo telpu. Mājokļi tiek pārdoti ar pilnībā pabeigtu iekšējo apdari - vairogparketa grīdām, krāsotām sienām un griestiem, pilnībā izbūvētiem sanitārajiem mezgliem un elektroinstalācijām. Trim no brīvajiem dzīvokļiem ir terase ar privāto zālāju. Plašuma sajūtu mājoklī rada arī augstie griesti - 2,90 m.

Palīgtelpas - nama pirmajā stāvā ir ierīkota koplietošanas telpa, kurā ikviens var ērti novietot velosipēdu vai bērnu ratiņus. Papildu tam ir iespēja iegādāties nelielu noliktavu.

Autostāvvieta - mājas autostāvvietā katram dzīvokļa īpašniekam ir paredzēta vieta vismaz vienai automašīnai. Uz autostāvvietas jumta tikai mājas iedzīvotājiem ir labiekārtota un apzaļumota terase, uz kuras iespējams laiski pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem.  

Lifts - namā ir ierīkots lifts, kurā pārvadāt arī bērnu ratiņus vai velosipēdu. 

Apkure - komfortam un labsajūtai katrā dzīvoklī ir iespējams regulēt temperatūru pēc saviem ieskatiem, kā arī, pateicoties individuālajiem siltumenerģijas skaitītājiem, ir iespēja kontrolēt izmaksas par apkuri.

Komunālo maksājumu kārtība - iedzīvotājiem nebūs jāraizējas, vai laikus būs nodoti ūdens, siltuma vai elektrības rādījumi, jo dzīvokļa individuālo skaitītāju rādījumi tiks nolasīti automātiski un klienti saņems vienu rēķinu par visiem pakalpojumiem. 

Drošības sistēma - nama ārdurvis ir aprīkotas ar elektrisko karšu lasītāju. Katrā dzīvoklī ir ierīkots video namrunis, kas ļauj ne tikai dzirdēt, bet arī redzēt personu, kas vēlas iekļūt mājā. Turklāt rūpēs par bērnu drošību uz mājas jumta tiks ierīkota videokamera, kas ļaus uzraudzīt savu atvasi, neizejot no dzīvokļa.

Ugunsdrošība - ēkas pirmajā stāvā paredzēta ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma, kā arī ikvienā dzīvoklī ir ierīkots trauksmes signāldevējs. Papildu tam katrs dzīvoklis no otrā līdz sestajam stāvam aprīkots ar dūmu detektoriem, kas brīdina par dūmu klātbūtni telpās.

Vairāk par "Skanstes Parku" un pieejamajiem dzīvokļiem uzzini arī projekta mājas lapā. 

KOMERCINFORMĀCIJA

 

TEKSTILIANA - jauns dzīvokļu projekts Torņakalnā

26.02.2020

alt
alt

Rīgas pieejamākajā projektā Liepziedi aktīvi norit otrās ēkas būvdarbi

26.02.2020

Saistītās ziņas

alt

Virtuālajās tūrēs iepazīsti jaunos Jūrmalas projektus!

alt

Ekspluatācijā nodota vērienīgā projekta "Krasta kvartāls" pirmā māja

alt

Jaunums "Filozofu Rezidencē" - īre ar izpirkuma tiesībām!

alt

Dienas mājoklis! Dzīvoklis zviedru vates fabrikas telpās Rīgas centrā

alt

Dzīvot citā līmenī! 5 superstilīgi lofti Rīgā un Jūrmalā!

alt

Green City, Riverstone Residence, Annas Parks – apskati šos un citus projektus virtuālajās tūrēs

alt

Labākā jaunā dzīvojamā ēka 2019. gadā - premium nams Club Central Residence II

alt

Aktuāli! Izstaigā un iepazīsti jaunos projektus virtuālajās pastaigās

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Dienas mājoklis! Dzīvoklis zviedru vates fabrikas telpās Rīgas centrā

2

Jaunums "Filozofu Rezidencē" - īre ar izpirkuma tiesībām!

3

Īpašnieku kopti un loloti īpašumi, ko pašlaik vari iegādāties Latvijas pilsētās

4

Vērts redzēt! Brīnumains piecu istabu dzīvoklis Alberta ielas Art Nouveau ēkā

5

Ar lauku tūrisma potenciālu: pārdod šarmantus viesu namus un atpūtas kompleksus!

6

Izvēlies savu! Šī brīža interesantāko īres dzīvokļu TOP

City24 redaktora izvēle

alt

Ar lauku tūrisma potenciālu: pārdod šarmantus viesu namus un atpūtas kompleksus!

alt

Virtuālajās tūrēs iepazīsti jaunos Jūrmalas projektus!

alt

Īpašnieku kopti un loloti īpašumi, ko pašlaik vari iegādāties Latvijas pilsētās