Pēdējās iespējas kļūt par "Skanstes Parka" iemītnieku - vairs pieejami tikai daži dzīvokļi

Skanstes apkaime ir Rīgas rajons, par kuru droši var teikt - tas strauji aug un attīstās. Te top ne tikai jauni dzīvojamie nami, bet arī nozīmīgas kultūras/ izklaides platformas (viens no jaunākajiem veikumiem - "Hanzas Perons") un moderni, pasaules līmeņa biroji. Šis ir arī īstu sporta cienītāju rajons. Ņemot vērā nozīmīgu sporta centru tiešo tuvumu (piemēram, "Elektrum Olimpiskais centrs"), savu ikdienu iespējams dažādot ar plaša spektra sporta aktivitātēm. Savukārt, pateicoties jauno projektu attīstībai, arī apkārtējā vide ir sakopta, zaļa, droša un mūsdienīgas infrastruktūras ieskauta, lai ik vakaru vai rītu varētu doties uzmundrinošā skrējienā vai relaksējošā pastaigā. Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Merks, Skanstes ParksNu jau par neatņemamu Skantes apkaimes sastāvdaļu ir kļuvis kompānijas "Merks" projekts "Skanstes Parks", kas ir teju izpārdots, un varētu teikt, ka šobrīd ir pēdējās iespējas kļūt par pieprasītā un novērtētā projekta iemītnieku, jo pašlaik te pieejami vēl pēdējie 4 divu istabu mājokļi. Svarīgi, ka īpašumu pircējiem būs iespēja iegādāties arī vienu vai vairākas autostāvvietas. Tās iespējams iegādāties arī iedzīvotājiem no blakus esošajiem projektiem.  

Projekts "Skanstes Parks" saņēmis galveno balvu konkursa "Gada labākā būve Latvijā 2017" kategorijā "Dzīvojamā jaunbūve" un augstāko vērtējumu konkursa "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2018" dzīvojamo namu kategorijā. Liela dzīvojamā platība dzīvokļos, plaši panorāmas logi, pazemes stāvvietas, plaši balkoni, parks pie mājas, rotaļu laukums bērniem dažu soļu attālumā. Un tas viss - jaunās un augstākās klases energoefektivitātes ēkās. Izvēloties dzīvot "Skanstes Parkā", ir iespēja saņemt visu to, ko sniedz Rīgas centra priekšrocības un vēl vairāk - šeit pieejamas ekstras, kas centra namu iemītniekiem bieži nav pieejamas, jo dzīvojot šeit, "centrs" nozīmē priekšrocības, nevis ierastos centram raksturīgos sarežģījumus.


Vairāk par Skanstes Parka mājokļiem 

Ērtības - viss ikdienā nepieciešamais atrodas dažu minūšu attālumā. Skolas un bērnudārzi, lielveikali, sporta centrs, medicīnas iestādes un skaistumkopšanas saloni, kafejnīcas un restorāni, kā arī sabiedriskais transports.

Pārdomāts plānojums - dzīvokļi veidoti ar rūpīgi pārdomātu plānojumu, kas ļauj racionāli izmantot visu dzīvojamo telpu. Mājokļi tiek pārdoti ar pilnībā pabeigtu iekšējo apdari - vairogparketa grīdām, krāsotām sienām un griestiem, pilnībā izbūvētiem sanitārajiem mezgliem un elektroinstalācijām. Trim no brīvajiem dzīvokļiem ir terase ar privāto zālāju. Plašuma sajūtu mājoklī rada arī augstie griesti - 2,90 m.

Palīgtelpas - nama pirmajā stāvā ir ierīkota koplietošanas telpa, kurā ikviens var ērti novietot velosipēdu vai bērnu ratiņus. Papildu tam ir iespēja iegādāties nelielu noliktavu.

Autostāvvieta - mājas autostāvvietā katram dzīvokļa īpašniekam ir paredzēta vieta vismaz vienai automašīnai. Uz autostāvvietas jumta tikai mājas iedzīvotājiem ir labiekārtota un apzaļumota terase, uz kuras iespējams laiski pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem.  

Lifts - namā ir ierīkots lifts, kurā pārvadāt arī bērnu ratiņus vai velosipēdu. 

Apkure - komfortam un labsajūtai katrā dzīvoklī ir iespējams regulēt temperatūru pēc saviem ieskatiem, kā arī, pateicoties individuālajiem siltumenerģijas skaitītājiem, ir iespēja kontrolēt izmaksas par apkuri.

Komunālo maksājumu kārtība - iedzīvotājiem nebūs jāraizējas, vai laikus būs nodoti ūdens, siltuma vai elektrības rādījumi, jo dzīvokļa individuālo skaitītāju rādījumi tiks nolasīti automātiski un klienti saņems vienu rēķinu par visiem pakalpojumiem. 

Drošības sistēma - nama ārdurvis ir aprīkotas ar elektrisko karšu lasītāju. Katrā dzīvoklī ir ierīkots video namrunis, kas ļauj ne tikai dzirdēt, bet arī redzēt personu, kas vēlas iekļūt mājā. Turklāt rūpēs par bērnu drošību uz mājas jumta tiks ierīkota videokamera, kas ļaus uzraudzīt savu atvasi, neizejot no dzīvokļa.

Ugunsdrošība - ēkas pirmajā stāvā paredzēta ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma, kā arī ikvienā dzīvoklī ir ierīkots trauksmes signāldevējs. Papildu tam katrs dzīvoklis no otrā līdz sestajam stāvam aprīkots ar dūmu detektoriem, kas brīdina par dūmu klātbūtni telpās.

Vairāk par "Skanstes Parku" un pieejamajiem dzīvokļiem uzzini arī projekta mājas lapā. 

KOMERCINFORMĀCIJA

 

TEKSTILIANA - jauns dzīvokļu projekts Torņakalnā

26.02.2020

alt
alt

Rīgas pieejamākajā projektā Liepziedi aktīvi norit otrās ēkas būvdarbi

26.02.2020

Saistītās ziņas

alt

Decembris - dāvanu mēnesis "Liepziedos"

alt

Sagaidi Jauno gadu savās jaunajās mājās - izvēlies Saliena Park Apartments un sāc tajās dzīvot tūlīt!

alt

Ieskaties! Īres dzīvokļi ar samazinātu cenu

alt

Kā būvvaldē pieņemtais zaļais koridors mainīs nekustamo īpašumu attīstības kārtību

alt

CITY24.LV MĒNEŠA PROJEKTS: "Zelta Rasa" Mārupē

alt

Svētku sezonā IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS dzīvokļi pieejami ar atlaidi līdz 18 000 EUR!

alt

"Elijas Nami" attīstītājs saņem titulu "Veiksmīgākais būvniecības uzņēmums Igaunijā 2020"

alt

Vai mājoklis Rīgas centrā var sniegt klusumu?

alt

Jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

CITY24.LV MĒNEŠA PROJEKTS: "Zelta Rasa" Mārupē

2

Sagaidi Jauno gadu savās jaunajās mājās - izvēlies Saliena Park Apartments un sāc tajās dzīvot tūlīt!

3

Jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

4

MĒNEŠA PROJEKTS! Elijas un Maskavas ielas apkaimē top jauns dzīvojamais nams

5

Jaunākie māju piedāvājumi ar cenas samazinājumu līdz pat 20 000 EUR!

6

Aizmirstās Mežaparka pērles un nami, kas gaida savu otro "dzimšanas dienu"

City24 redaktora izvēle

alt

Jaunākie māju piedāvājumi ar cenas samazinājumu līdz pat 20 000 EUR!

alt

Piedāvājums darītājiem: īpašums Aiviekstes upes krastā lauksaimniecībai un lauku tūrismam

alt

Aizmirstās Mežaparka pērles un nami, kas gaida savu otro "dzimšanas dienu"