Āgenskalna Priedēs ekspluatācijā ir pieņemta jauna daudzdzīvokļu ēka

 

2020. gada februārī nekustamo īpašumu attīstītājs Hepsor ir nodevis ekspluatācijā otro daudzdzīvokļu ēku Āgenskalna ielā 24, Rīgā. Piecstāvu ēka Sentimento ar divdesmit astoņiem dzīvokļiem ir celta, ievērojot Āgenskalna Priežu apkaimes labākās tradīcijas, apvienojot mazpilsētas sajūtu ar moderniem būvniecības risinājumiem. Kopējās investīcijas projektā aptuveni 3.5 miljoni EUR. Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Būvniecība, hepsor, SentimentoĒkas projekts iekļaujas vēsturiskajā Āgenskalna apbūvē, kam raksturīga ēku izvietošana ar īpašu leņķi pret ielu un ieturot plašu zaļo zonu. Dzīvokļi Sentimento ēkā ir aprīkoti ar balkoniem, kas vērsti prom no ielas burzmas un rada komfortablu telpu iemītnieku atpūtai. Visapkārt ēkai ir apzaļumota teritorija, no visiem ēkas logiem paveras patīkams skats uz parka zaļo zonu. Iedzīvotāju ērtībām ir izveidotas autostāvvietas ēkas pagalmā. Iedzīvotāju ērtībām ēkā ir pieejams lifts un individuālas noliktavas. Visi dzīvokļi ir aprīkoti ar jaunākās paaudzes domofoniem ar video novērošanas funkciju.

Projekta autore arhitekte Diāna Zalāne, kas pārstāv "Diānas Zalānes projektu biroju", raksturo ēku kā lakonisku, tīru un skandināviski atturīgu. Ēkas pamanāmākā daļa ir fasāde, kas veidota no Caparol Original Meldorfer® dabiskā akmens imitācijas ķieģeļflīzēm. Tās organiski iekļaujas Āgenskalna daudzveidīgajā arhitektūras apbūvē. Fasādes materiāls ir izteikti noturīgs, energoefektīvs vienlaikus elegants un izteiksmīgs. Ēkas ieejas durvis, kas veidotas kā akcents klasiski pelēkai ēkas fasādei, ir sarkanā krāsā, ko daudzās valstīs uzskata par veiksmes un labklājības simbolu.Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Būvniecība, hepsor, SentimentoĒkā ir uzstādītas energoefektīvas trīs stiklu logu paketes, kas pielāgotas dažādai saules starojuma intensitātei. Ziemeļu un austrumu fasādēs ir uzstādīti divi selektīvie stikli ar augstu siltumizolāciju. Dienvidu un rietumu fasādēs logi ir aprīkoti ar speciāli apstrādātu stiklojuma daļu, kas nodrošina efektīvu aizsardzību pret saules starojumu. Risinājumi paredzēti, lai iedzīvotāji, atrodoties dzīvokļos, justos ērti jebkuros laikapstākļos.

Projekts ir ticis īstenots sadarbība ar Hepsor grupas uzņēmumu Mitt&Perlebach. Par projekta vadību atbildīgā Hepsor pārstāve Katrīna Urbāne ir gandarīta par sasniegto rezultātu un teicamo komandas darbu. "Priecājamies un esam lepni, ka palīdzam Rīgai kļūt par vēl vienu dzīvojamo ēku skaistākai. Paldies visiem sadarbības partneriem, konsultantiem un Rīgas pilsētas būvvaldei par atbalstu", uzsver Katrīna.

Līdz ēkas nodošanai ekspluatācijā aptuveni puse dzīvokļu jau ir rezervēti. Aicinām jaunos speciālistus un ģimenes ar bērniem izmantot Altum atbalsta programmu, nekustamā īpašuma iegādei ar samazinātu finanšu līdzdalību.


Vairāk par projektu var uzzināt, sazinoties ar Elīnu Ozolu, Hepsor Latvija pārdošanas un mārketinga vadītāju. Kontaktinformācija: elina@hepsor.lv, +371 29 224 774.

Par Hepsor

Hepsor ir Igaunijas nekustamo īpašumu projektu attīstītājs, kas 2017. gadā uzsāka darbību Latvijā. Sadarbībā ar Igaunijas būvuzņēmēju Mitt&Perlebach uzņēmums īsteno vairākus dzīvojamos projektus, piedāvājot klientiem mūsdienīgus īpašumus Igaunijas un Latvijas galvaspilsētā. Ilggadējā pieredze Igaunijas nekustamo īpašumu tirgū ļauj Hepsor rast augstvērtīgus un inovatīvus būvniecības risinājumus. Rīdziniekiem Hepsor šobrīd piedāvā mājokļus trijos projektos: klusajā centrā, Strēlnieku ielā 4B un divos projektos Āgenskalnā ‒ Baložu ielā 7 un Āgenskalna ielā 24. Tuvāko gadu laikā tiks veiktas vērienīgas investīcijas dzīvojamā un komercsegmentā, par ko Hepsor nākotnē informēs plašāk.

 

Vienā no neparastākajām Teikas mājām pārdod ekskluzīvu dzīvokli

02.03.2020

alt
alt

City24.lv mēneša projekts - "Zelta Rasa". Izvēlies savu sapņu dzīvokli Mārupē!

03.03.2020

Saistītās ziņas

alt

Viedoklis! Starlex Real Estate par NĪ tirgu potenciālās krīzes ietekmē

alt

Papildināts! Jaunākie īres dzīvokļi līdz 300 EUR!

alt

Viedoklis! Vai mājokļu tirgū gaidāms būtisks cenu samazinājums?

alt

Viedoklis! Covid -19 mesto izaicinājumu netrūkst arī būvniecībā

alt

Virtuālajās tūrēs iepazīsti jaunos Jūrmalas projektus!

alt

Ekspluatācijā nodota vērienīgā projekta "Krasta kvartāls" pirmā māja

alt

Jaunums "Filozofu Rezidencē" - īre ar izpirkuma tiesībām!

alt

Dienas mājoklis! Dzīvoklis zviedru vates fabrikas telpās Rīgas centrā

alt

Dzīvot citā līmenī! 5 superstilīgi lofti Rīgā un Jūrmalā!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Ar lauku tūrisma potenciālu: pārdod šarmantus viesu namus un atpūtas kompleksus!

2

Īpašnieku kopti un loloti īpašumi, ko pašlaik vari iegādāties Latvijas pilsētās

3

Elpu aizraujošs īpašums Latgalē, kur aizbēgt no pasaules steigas!

4

Viedoklis! Vai mājokļu tirgū gaidāms būtisks cenu samazinājums?

5

Papildināts! Jaunākie īres dzīvokļi līdz 300 EUR!

6

Šobrīd 100% atlaide īres sludinājumu publicēšanai!

City24 redaktora izvēle

alt

City24.lv: 10 populārākās mājas martā

alt

Ieskaties kādā šarmantā dzīvoklī Siguldas Mazajā Šveicē!

alt

Papildināts! Jaunākie īres dzīvokļi līdz 300 EUR!