Āgenskalna Priedēs ekspluatācijā ir pieņemta jauna daudzdzīvokļu ēka

 

2020. gada februārī nekustamo īpašumu attīstītājs Hepsor ir nodevis ekspluatācijā otro daudzdzīvokļu ēku Āgenskalna ielā 24, Rīgā. Piecstāvu ēka Sentimento ar divdesmit astoņiem dzīvokļiem ir celta, ievērojot Āgenskalna Priežu apkaimes labākās tradīcijas, apvienojot mazpilsētas sajūtu ar moderniem būvniecības risinājumiem. Kopējās investīcijas projektā aptuveni 3.5 miljoni EUR. Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Būvniecība, hepsor, SentimentoĒkas projekts iekļaujas vēsturiskajā Āgenskalna apbūvē, kam raksturīga ēku izvietošana ar īpašu leņķi pret ielu un ieturot plašu zaļo zonu. Dzīvokļi Sentimento ēkā ir aprīkoti ar balkoniem, kas vērsti prom no ielas burzmas un rada komfortablu telpu iemītnieku atpūtai. Visapkārt ēkai ir apzaļumota teritorija, no visiem ēkas logiem paveras patīkams skats uz parka zaļo zonu. Iedzīvotāju ērtībām ir izveidotas autostāvvietas ēkas pagalmā. Iedzīvotāju ērtībām ēkā ir pieejams lifts un individuālas noliktavas. Visi dzīvokļi ir aprīkoti ar jaunākās paaudzes domofoniem ar video novērošanas funkciju.

Projekta autore arhitekte Diāna Zalāne, kas pārstāv "Diānas Zalānes projektu biroju", raksturo ēku kā lakonisku, tīru un skandināviski atturīgu. Ēkas pamanāmākā daļa ir fasāde, kas veidota no Caparol Original Meldorfer® dabiskā akmens imitācijas ķieģeļflīzēm. Tās organiski iekļaujas Āgenskalna daudzveidīgajā arhitektūras apbūvē. Fasādes materiāls ir izteikti noturīgs, energoefektīvs vienlaikus elegants un izteiksmīgs. Ēkas ieejas durvis, kas veidotas kā akcents klasiski pelēkai ēkas fasādei, ir sarkanā krāsā, ko daudzās valstīs uzskata par veiksmes un labklājības simbolu.Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Būvniecība, hepsor, SentimentoĒkā ir uzstādītas energoefektīvas trīs stiklu logu paketes, kas pielāgotas dažādai saules starojuma intensitātei. Ziemeļu un austrumu fasādēs ir uzstādīti divi selektīvie stikli ar augstu siltumizolāciju. Dienvidu un rietumu fasādēs logi ir aprīkoti ar speciāli apstrādātu stiklojuma daļu, kas nodrošina efektīvu aizsardzību pret saules starojumu. Risinājumi paredzēti, lai iedzīvotāji, atrodoties dzīvokļos, justos ērti jebkuros laikapstākļos.

Projekts ir ticis īstenots sadarbība ar Hepsor grupas uzņēmumu Mitt&Perlebach. Par projekta vadību atbildīgā Hepsor pārstāve Katrīna Urbāne ir gandarīta par sasniegto rezultātu un teicamo komandas darbu. "Priecājamies un esam lepni, ka palīdzam Rīgai kļūt par vēl vienu dzīvojamo ēku skaistākai. Paldies visiem sadarbības partneriem, konsultantiem un Rīgas pilsētas būvvaldei par atbalstu", uzsver Katrīna.

Līdz ēkas nodošanai ekspluatācijā aptuveni puse dzīvokļu jau ir rezervēti. Aicinām jaunos speciālistus un ģimenes ar bērniem izmantot Altum atbalsta programmu, nekustamā īpašuma iegādei ar samazinātu finanšu līdzdalību.


Vairāk par projektu var uzzināt, sazinoties ar Elīnu Ozolu, Hepsor Latvija pārdošanas un mārketinga vadītāju. Kontaktinformācija: elina@hepsor.lv, +371 29 224 774.

Par Hepsor

Hepsor ir Igaunijas nekustamo īpašumu projektu attīstītājs, kas 2017. gadā uzsāka darbību Latvijā. Sadarbībā ar Igaunijas būvuzņēmēju Mitt&Perlebach uzņēmums īsteno vairākus dzīvojamos projektus, piedāvājot klientiem mūsdienīgus īpašumus Igaunijas un Latvijas galvaspilsētā. Ilggadējā pieredze Igaunijas nekustamo īpašumu tirgū ļauj Hepsor rast augstvērtīgus un inovatīvus būvniecības risinājumus. Rīdziniekiem Hepsor šobrīd piedāvā mājokļus trijos projektos: klusajā centrā, Strēlnieku ielā 4B un divos projektos Āgenskalnā ‒ Baložu ielā 7 un Āgenskalna ielā 24. Tuvāko gadu laikā tiks veiktas vērienīgas investīcijas dzīvojamā un komercsegmentā, par ko Hepsor nākotnē informēs plašāk.

 

Vienā no neparastākajām Teikas mājām pārdod ekskluzīvu dzīvokli

02.03.2020

alt
alt

Latvijas premium īpašumu tirgus pērn - jaudīgākais pēdējo piecu gadu laikā

04.03.2020

Saistītās ziņas

alt

Premium klases dzīvokļi kā privātmāja River Breeze Residence tieši pretī Vecrīgai

alt

MĀJAS Ādažos, Dreiliņos, Baltezerā, Salaspilī un citur – nāc uz Atvērto durvju dienu!

alt

Ekspluatācijā nodota jaunā projekta "Annas Parks" trešā ēka

alt

Projekts "Rododendri" Juglā, Pāles ielā 11 – klusuma un kvalitātes cienītājiem

alt

Vai ieguldījums nekustamā īpašumā nākotnē atmaksāsies?

alt

Aicina uz atvērto durvju dienu projektā "Sun Re.public" Saulkrastos

alt

Felicity Apartments – dzīvokļi Rīgas centrā ar starptautiski sertificētu kvalitāti!

alt

Magdelēnas kvartāls - vieta, kur Rīgas centrs sniedz jaunu dzīves kvalitāti!

alt

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: dzīvokļi ar terasi vai privātu dārzu

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

MĀJAS Ādažos, Dreiliņos, Baltezerā, Salaspilī un citur – nāc uz Atvērto durvju dienu!

2

Vieta Tavai sapņu mājai: Atvērto durvju dienā izrādīs apbūves zemes

3

Durvis vērs šarmantas privātmājas Daugavas kreisā krasta apkaimēs

4

Magdelēnas kvartāls - vieta, kur Rīgas centrs sniedz jaunu dzīves kvalitāti!

5

Felicity Apartments – dzīvokļi Rīgas centrā ar starptautiski sertificētu kvalitāti!

6

Pirkt vai īrēt - tāds ir jautājums!

City24 redaktora izvēle

alt

Vieta Tavai sapņu mājai: Atvērto durvju dienā izrādīs apbūves zemes

alt

Mājokļa iegāde Rīgā, Pierīgā vai reģionos – kas jāņem vērā

alt

Durvis vērs šarmantas privātmājas Daugavas kreisā krasta apkaimēs