Ekspluatācijā nodotas pirmās četras dzīvojamās mājas ciematā "Mārupes Rezidences"

Projekta attīstītājs SIA "Vestabalt" aicina interesentus uz klientu dienu šo piektdien, 6.martā, no plkst. 11:00 līdz 17:00.

Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Atvērto durvju dienas, Vestabalt, Būvniecība, Notikumi, Mārupes Rezidences

 


SIA "Vestabalt" iepazīstinās ar jaunuzbūvēto ciematu, gaumīgi iekārtoto DEMO māju un ar projektu kopumā, lai ikviens pārliecinātos par tā augsto kvalitāti, izceltajām svarīgākājām detaļām un iepazītos ar tā priekšrocībām.

"Mārupes Rezidences" ir moderns, videi draudzīgs un jaunām ģimenēm piemērots dzīvojamo māju ciemats. Sadarbībā ar arhitektu  biroju "MALUS arhitekti" un godalgoto arhitektu Renāru Putniņu ir izstrādāts niansēts un detaļās pārdomāts dzīvojamo māju ciemats. Šīs ēkas ir projektētas kā tradicionālas formas koka karkasa stāvbūves mūsdienīgā izpildījumā. 

Māju kopējā platība sniedzas līdz pat 200 m2. Pirmajā stāvā ir plaša dzīvojamā zona, viesu sanmezgls, tehniskā telpa un "master" guļamistaba ar atsevišķu garderobes telpu un vannas istabu. Ēkas otrajā stāvā ir trīs guļamistabas un plašs sanmezgls. Katrai no mājām ir piesaistīts plašs zemes gabals no 550 - 900 m2. Auto novietošanai pie katras no mājām ir izbūvēta āra nojume ar šķūni.

Mājām unikālu raksturu, eleganci un plašumu dod ēkas dzīvojamā zona, kurā ir vairāk kā 6 metru augsti griesti, plaši logi  un veramās vitrīnas ar izeju uz terasēm.  


Projekta "Mārupes Rezidences" arhitekts Renārs Putniņš papildina: "Projekta lielākā pievienotā vērtībā ir tā atrašanās vieta. Jāizceļ veiksmīgā sadarbība ar projekta attīstītāju SIA "Vestabalt", kas investēja projektā vairāk kā 2 miljonus eiro un pievērsa niansētu uzmanību visām projekta detaļām. Kopā ar attīstītāju tika rasti labākie risinājumi ēku plānojumam, māju fasādēm, ieejas mezglu risinājumiem, piemeklētas ekskluzīvas mājas ieejas durvis, bet domājot par izsauļojumu, ilgi tika meklēti un atrasti labākie ēku novietojumi katrā no zemes gabaliem."

SIA "Vestabalt" pārdošanas daļas vadītāja Raimonda Omule papildina: "Pēdējos gados Mārupe ir kļuvusi par vienu no lielākajiem, populārākajiem un pieprasītākajiem Pierīgas rajoniem. Tieši Mārupē ir iespēja baudīt zaļu, klusu vidi un justies kā laukos, bet vienlaicīgi baudīt attīstītu infrastruktūru. Pēdējos gados Mārupē ir atvērti jauni bērnudārzi, veikali, kafejnīcas, Mārupes ledus halle, u.c. iestādes un izklaides vietas."

SIA "Vestabalt" valdes priekšsēdētāja un "Mārupes Rezidences" attīstītāja Līga Uzkalne komentē: "Personīgi, vairāk kā desmit gadus dzīvoju Mārupē un patiesi uzskatu, ka tieši Mārupe attīstītās infrastruktūras un aktīvās sporta, kultūras dzīves dēļ, ir labākā vieta dzīvošanai jaunajām ģimenēm. Strādājot nekustamo īpašumu nozarē, jau vairākus gadus dzīvoja doma par privātmāju ciemata attīstību tieši Mārupē, jo uz šodienu, kvalitatīvu privātmāju piedāvājums ir ļoti neliels. Šo projektu uzskatu par vienu no "Vestabalt" pēdējo gadu labāko, augstvērtīgāko un kvalitatīvāko izaicinājumu. Vairāk kā trīs gadus es tikos ar vairākiem arhitektiem un būvniekiem mēģinot atrast iespējami labāko risinājumu un konceptu mūsdienīgam un oriģinālam privātmāju ciemata konceptam. Gribēju radīt mājas, kas būtu pārdomātas detaļās un ekonomiskas no kopējās ēkas platības viedokļa - plānojuma, bet tajā pašā laikā caur arhitektūras un iekšējā interjera risinājumiem dotu sajūtu ka dzīvo premium klases privātmājā. Šis projekts no citiem atšķiras ar to, ka tam ir pārdomātas detaļas un niansēti tehniskie risinājumi, kas projekta būvniecības gaitu padarīja sarežģītāku un ilgāku, bet rezultātu izcilāku."

Vēlamies izcelt arī projekta sadarbības partnerus - dizainere Anna Djačenko / MALUS arhitekti / Sila Stils / AB Virtuves / Gaismas Maģija / MINT Mēbeles / Groods / SV Mēbeles. 

Piesaki apskati klientu dienai: 

Ralfs Gaubšteins: +371 26372854; ralfs@vestabalt.lv

Raimonda Omule: +371 26525588; raimonda.omule@vestabalt.lv.

KLIENTU DIENA:  6.martā, no plkst. 11:00 līdz 17:00, Viesturu ielā 14, Mārupē.

KOMERCINFORMĀCIJA

 

Martā pērkot dzīvokli "Saliena Park Apartments", saņem 50% atlaidi autostāvvietai

04.03.2020

alt
alt

Klientu dienas sestdienās "Merks Gaiļezera namos" - nāc, apskati, izvēlies savu!

05.03.2020

Saistītās ziņas

alt

Jau rīt! Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

alt

"Vestabalt", vadoties no klientu maksātspējas, pielāgo nekustamo īpašumu cenas savos attīstītajos projektos

alt

"Jurmala Park House" piedāvā: premium īres dzīvokļi Dzintaros

alt

"Baltic Sotheby’s International Realty" sāk ekskluzīvu sadarbību ar projektu "KADO KARIM"

alt

Renovēts nams Krišjāņa Barona ielā 30 - lieliska dzīvesvieta īsteniem pilsētniekiem!

alt

Video: dzīve pie Mežaparka – pieejama izvēle!

alt

Uzsākta dzīvokļu rezervācija jaunajā projektā "Ūbeļu Nami", Ādažos

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

2

Dzīvokļi uz visiem 100 jaunajā mājā Stabu ielā

3

Jau rīt! Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

4

Skaties! Lieliski sērijveida māju dzīvokļi, kuri Tev varētu patikt!

5

Renovēts nams Krišjāņa Barona ielā 30 - lieliska dzīvesvieta īsteniem pilsētniekiem!

6

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

City24 redaktora izvēle

alt

Skaties! Lieliski sērijveida māju dzīvokļi, kuri Tev varētu patikt!

alt

Jau rīt! Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Vieta, kur veidot nākotni - jauna koncepta kvartāls Pierīgā "Līčukrasti"