Ieskaties! Šī brīža interesantākie dvīņu un rindu māju piedāvājumi Rīgas tuvumā

Mājot dzīvoklī vai privātmājā - šādas dilemmas priekšā ir nonācis teju katrs, kas nopietni domājis par īpašuma iegādi, jo katrai no šīm iespējām ir savi plusi un mīnusi. Iespējams, labs risinājums var būt rindu māja vai dvīņu māja, kas spēj apvienot gan dzīvokļa, gan mājas priekšrocības vienuviet. Šie ir gana interesanti un aktuāli arhitektūras veidi, kas spēj sniegt privātmājas priekšrocības, bet tajā pašā laikā, nav jāraizējas par, piemēram, plašas piemājas teritorijas labiekārtošanu un citām rūpem, ko pieprasa dzīve klasiskā privātmājā.  

Kas šobrīd jauns un svaigs šādu māju piedāvājumā, un cik tas maksā? Skaties zemāk dažus no šī brīža aktuālajiem piedāvājumiem!

DVĪŅU MĀJAS 


CIEMATS "DAILAS", ĀDAŽOS
179 500 EUR Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, City24, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains, Redaktora izvēle, Jaunie projekti Jauna un moderna dvīņu mājas sekcija ar funkcionālu, ērtu plānojumu. Mājā ir plaša viesistaba, kas apvienota ar virtuvi un ēdamzonu, ar tiešu izeju uz dārza terasi, trīs izolētas istabas un divi sanitārie mezgli. Mājas apdarē izmantoti augstvērtīgi apdares materiāli, nodrošināta augsta energoefektivitāte. Vannas istabās ir apsildāmās grīdas.  Uzzināt vairāk!

CIEMATS "MĀRSILI", BALTEZERĀ
295 000 EUR Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, City24, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains, Redaktora izvēle, Jaunie projektiUnikāls, plašs, skandināvu stila dvīņumājas projekts ar virzemes atdalītām sienām. Trīslīmeņu mājas plānojums. 0. stāvā ir lielas pagrabstāva telpas. Pirmā stāva platība sastāda 120 m2 - plaša viesistaba, kas ir savienota ar virtuvi un izeju uz terasi, saimniecības telpa veļas mazgāšanai, divas izolētas istabas/ guļamistabas un vannas istaba. Ēkas otrā stāva platība sastāda 71 m2 - divas guļamistabas, viena guļamistaba ar piesaistītu vannas istabu un izeju uz terasi, ar skatu uz mežu. Otra guļamistaba ar izeju uz lielo terasi, kas sastāda papildu 35 m2.  Uzzināt vairāk!

CIEMATS "CIECERCIEMS" MĀRUPĒ
260 000 EUR Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, City24, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains, Redaktora izvēle, Jaunie projekti Māju projektam ir ērts plānojums, unikāla fasāde, brīnišķīgs skats no mājas logiem, zaļa vide un liels potenciāls labiekārtot plašo teritoriju ap māju. 1. stāvā ir viesistaba, guļamistaba, kabinets, virtuve ar ēdamistabu, vannas istaba, saimniecības telpa, liela terase, katlu telpa (gāzes apkures katls). 2. stāvā plānotas trīs guļamistabas, divas vannas istabas, ģērbtuve, divi balkoni. 

Kopēja platība sastāda 320 m2, dzīvojamā platība ir 215 m2, bet zemes platība - 1734 m2. Uzzināt vairāk!

MĀRUPES REZIDENCES
250 000 - 280 000 EUR Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, City24, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains, Redaktora izvēle, Jaunie projektiModerns, videi draudzīgs un jaunām ģimenēm piemērots dzīvojamo māju ciemats. Sadarbībā ar arhitektu biroju "MALUS Arhitekti" un godalgoto arhitektu Renāru Putniņu ir izstrādāts niansēts un detaļās pārdomāts dzīvojamā ciemata projekts, īpašu uzmanību pievēršot mājas funkcionālajam plānojumam, katras mājas novietojumam ģenerālplānā, labiekārtojuma elementiem un fasāžu risinājumiem.

Pirmais stāvs: plaša dzīvojamā zona, viesu sanmezgls, tehniskā telpa, "master" guļamistaba ar atsevišķu garderobes telpu un vannas istabu. Otrais stāvs: trīs guļamistabas un plašs sanmezgls. Vienu no telpām otrajā stāvā pēc klientu vēlmēm ir iespēja pārveidot par kabinetu vai garderobi.

Katrai no mājām ir piesaistīts plašs zemes gabals. Auto novietošanai pie katras no mājām ir izbūvēta āra nojume. Uzzināt vairāk!

VILLA "CAMELLIA", PROJEKTĀ "MEŽAPARKA REZIDENCES", RĪGĀ
725 000 EUR  Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, City24, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains, Redaktora izvēle, Jaunie projekti "Klasiska estētika, funkcionāls plānojums, pārdomāts dizains - tās ir svarīgas vērtības, radot vidi, kurā gribas atgriezties un palikt" - tā par šīm dvīņu mājām stāsta to autors arhitekts Gatis Didrihsons.

Šīs dvīņu mājas ir plānotas kā zema energopatēriņa ēkas. Lai to nodrošinātu, mājas risinājumos ir ievērtētas vairākas pasīvās mājas komponentes, piemēram, apkurināmo un neapkurināmo zonu nodalīšana, veidojot nepārtrauktu siltumizolācijas slāni, kontrolēta gaisa apmaiņa ēkā, jeb ēkas konstrukciju blīvuma nodrošināšana, ēku dzīvojamo zonu orientēšana uz dienvidiem, noēnošana logiem, aukstuma tiltu novēršana, kā arī augstas energoefektivitātes stikloto konstrukciju izmantošana.  Uzzināt vairāk!


RINDU MĀJAS

CIEMATS ZIRŅU SALĀ, SALASPILS NOVADĀ
165 000 EUR Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, City24, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains, Redaktora izvēle, Jaunie projekti Mājām ir ērts plānojums divos stāvos. 1. stāvā atrodas plaša viesistaba kopā ar virtuvi, saimniecības telpas, WC un halle. 2. stāvā trīs izolētas guļamistabas un divi sanmezgli. Kopējā dzīvojamā platība sasniedz 129.6 m2. Mājas tiek piedāvātas ar pilnu apdari. Uzzināt vairāk!

PROJEKTS "MEŽAPARKA REZIDENCES" RĪGĀ, MEŽAPARKĀ
489 400 EUR Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, City24, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains, Redaktora izvēle, Jaunie projekti Šo rindu māju plašums, vieglums un pārdomātais telpu izvietojums nodrošina komfortu un privāto telpu katram iedzīvotājam. "Mežaparka Rezidences" aptver 31 ha plašu teritoriju gar Kokneses prospektu līdz pat Gustava Zemgala gatvei un veidojas kā jaunais turpinājums vecajam Mežaparkam. Uzzināt vairāk!

CIEMATS "JAUNZEMES" SALASPILĪ
155 000 EUR
Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, City24, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains, Redaktora izvēle, Jaunie projekti
"Jaunzemju" mājās ir trīs guļamistabas, plaša viesistaba ar izeju uz terasi, virtuve, priekšnams. Abos sanmezglos ir siltās grīdas. Rūpējoties par energoefektivitāti, mājā ir uzstādīta attālināta apkures vadības sistēma, kas ļauj būtiski ietaupīt izmaksas uz apkuri. Teritorija ap māju ir labiekārtota - bruģēti pievedceļi, gar ielu izbūvēts koka žogs, bet starp īpašumiem ir sieta žogs. Uzzināt vairāk!

"SALIENA", PIŅĶOS
260 000 EUR 
Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, City24, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains, Redaktora izvēle, Jaunie projekti
Šo sauc par jauno enerģijas taupīšanas māju - sienas ir no gāzbetona (250 mm), kā arī 100 mm akmens vate padara māju ļoti siltu un nodrošina ar zemām apkures izmaksām. Katrai mājai ir automātiska gāzes katls Viessmann, kas ļauj iestatīt visērtāko un ekonomiskāko apkures režīmu. Lai gan mājas atrodas viena otrai blakus, starp sienām pastāv gaisa telpa, kas nodrošina perfektu skaņas izolāciju. Uzzināt vairāk!

PROJEKTS MĀRUPĒ, PADEDZES IELA
203 000 EUR Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, City24, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains, Redaktora izvēle, Jaunie projekti Divstāvu dzīvokļi ar atsevišķu ieeju, piemājas zemes gabalu un individuālu auto novietni. Katrs dzīvoklis aprīkots ar pilsētas komunikāciju pieslēgumu, gāzi, ātrgaitas interneta kabeļa pieslēgumu utml. Dzīvokļu iekšējai apdarei izmantoti augstvērtīgi interjera komplektācijas materiāli un santehnika. Uzzināt vairāk!

PROJEKTS MĀRUPĒ, LIELĀ IELA
240 000 EUR Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, City24, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains, Redaktora izvēle, Jaunie projekti Rindu māja ir ar pilnībā pabeigtu iekšējo apdari. Mājas platība sasniedz 160 m2, sevī iekļaujot piecas istabas. 1. stāvā ir viesistaba ar virtuvi, tehniskā telpa, labierīcības un istaba - kabinets/guļamistaba. 2. stāvā ir trīs guļmistabas un labierīcības. Mājas priekšējā teritorija ir nobruģēta un izveidotas stāvvietas viesu automašīnām, ir uztādīti automātiskie vārti un nojume diviem auto. Māja būvēta no Bauroc blokiem un siltinājumam izmantota akmens vate. Pirmajā un otrajā stāvā ir iebūvētas apsildāmas grīdas, kas būtiski samazina energoresursu patēriņu ekspluatācijas laikā un paaugstina komforta līmeni mājā. Uzzināt vairāk!

SKATIES ARĪ CITUS, LĪDZĪGUS PIEDĀVĀJUMUS!

 

Īpašs piedāvājums banku klientiem, iegadājoties dzīvokli IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS projektā

12.03.2020

alt
alt

Arco Real Estate: sērijveida dzīvokļu tirgus pārskats par februāri

15.03.2020

Saistītās ziņas

alt

Saldais ēdiens investīciju objektu medniekiem: grandiozu īpašumu TOP 10

alt

Iegādei pieejama vēsturiska pērle Rožu laukumā Cēsīs: "Konrāda nams"

alt

Acu priekam: satriecošas mājas ar baseiniem Mārupē, Ķekavā, Babītē un citur!

alt

Nedēļas skatītāko īpašumu sludinājumu TOP 10

alt

Madonā, Jelgavā, Smiltenē un citur: privātmājas ar samazinātu cenu

alt

Iespējams, visu laiku skaistākais piejūras īpašums: "Brīzes" Salacgrīvas novadā

alt

Šobrīd pārdošanā! Vasaras "must have": mājoklis ar terasi

alt

Ar konceptu "piedāvā savu cenu" pārdod īpašumu pašā Lielupes krastā

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

MĀJAS Ādažos, Dreiliņos, Baltezerā, Salaspilī un citur – nāc uz Atvērto durvju dienu!

2

Vieta Tavai sapņu mājai: Atvērto durvju dienā izrādīs apbūves zemes

3

Durvis vērs šarmantas privātmājas Daugavas kreisā krasta apkaimēs

4

Saldais ēdiens investīciju objektu medniekiem: grandiozu īpašumu TOP 10

5

Magdelēnas kvartāls - vieta, kur Rīgas centrs sniedz jaunu dzīves kvalitāti!

6

Felicity Apartments – dzīvokļi Rīgas centrā ar starptautiski sertificētu kvalitāti!

City24 redaktora izvēle

alt

Saldais ēdiens investīciju objektu medniekiem: grandiozu īpašumu TOP 10

alt

Vieta Tavai sapņu mājai: Atvērto durvju dienā izrādīs apbūves zemes

alt

Mājokļa iegāde Rīgā, Pierīgā vai reģionos – kas jāņem vērā