Tagad izdevīgāk! Īpašie piedāvājumi jaunajos projektos!

Laiks izvēlēties! Iepazīstinām ar projektiem, kur mājokļus šobrīd iespējams iegādāties par samazinātām cenām un izmantojot īpašus piedāvājumus! Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle

ELIZABETES REZIDENCE
Pēdējie 4 dzīvokļi par samazinātu cenu!

Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle

Projekts "Elizabetes Rezidence" ir renovēts nams Elizabetes ielā 22, pašā Rīgas centra sirdī. Namā tiek piedāvāti kvalitatīvi, pilnas apdares dzīvokļi. Šobrīd pēdējos 4 mājokļus iespējams iegādāties par īpašām cenām. 

Renovētā dzīvokļu ēka ir būvēta 1899. gadā pēc latviešu arhitekta Konstantīna Pēkšēna projekta un ir klasiskās arhitektūras, mūsdienu celtniecības tehnoloģiju, oriģinālu dizaina risinājumu un maksimālu ērtību apvienojums. Uzzināt vairāk!

STARAJA RUSAS 8
Visiem dzīvokļiem samazināta cena!

Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle

"Staraja Rusas 8" ir jauns mājokļu projekts, kas kopumā piedāvā 27 dzīvokļus skaistā un startēģiski ērtā atrašanās vietā Klīversalā, Daugavas krastā. "Staraja Rusas 8" namā ir 22 divistabu dzīvokļi un 5 trīsistabu dzīvokļi ar balkoniem un pilnu apdari, platībās no 45 līdz 76 m2. Uzzināt vairāk!

FILOZOFU REZIDENCE
Īre ar izpirkuma tiesībām!

Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle

Jaunākais Rīgas debesskrāpis kļūst arvien pieejamāks ievērojami lielākam interesentu lokam - "Filozofu Rezidencē" īrei būs pieejami vienas, divu, trīs un vairāk istabu mājokļi dažādās platībās, vairākos aprīkojuma variantos - bez mēbelem, daļēji (ar mēbelēm, virtuves iekārtu un sadzīves tehniku) un pilnībā aprīkoti dzīvokļi. Īres maksā ir iekļauta arī autostāvvietas īre. 

Īres līgums tiks slēgts uz 12 mēnešiem (īres cenas, sākot no 590 EUR mēnesī), šajā periodā īrniekam maksājot īres maksu un komunālos maksājumus. Pēc gada vai īsākā periodā, atkarībā pēc klientu vēlmēm, īpašumu būs iespēja iegādāties pēc koncepta īre ar izpirkuma tiesībām, saņemot atlaidi, kas sastāda visu apmaksāto īres maksu summu par nodzīvotu periodu.

Projektu raksturo vienreizēji skati no panorāmu logiem, balkoniem un terasēm uz Daugavu, Vecrīgu un zaļo Ķīpsalu; ērts projekta izvietojums - pilsētas centrā, un tajā pašā laikā nost no steigas un trokšņiem; mūsdienīga intelektuālā arhitektūra; unikāls ieejas un halles interjers kā arī augstākās prasības būvniecības un apdares kvalitātei, enerģijas un siltuma taupīšanas sistēmām. Uzzināt vairāk!

VAIROGA 32
Pēdējie divi dzīvokļi par samazinātu cenu! 

Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle

Teikas jaunajā projektā "Vairoga 32" vēl pieejami vien 2 mājokļi un tos pašlaik iespējams iegādāties par samazinātu cenu.  

Projekts izceļas ar teicamu atrašanās vietu zaļajā un mierīgajā Teikas daļā, kā arī ar mikrorajonu ēkām neierasti augstu dizaina un kvalitātes līmenī. Dzīvokļu projekts izvietots slēgtā, zaļā teritorijā ar dižkokiem, bērnu rotaļlaukumu un auto stāvvietu. Kā bonuss katram dzīvoklim pienākas mantu uzglabāšanas telpa mājas pagrabstāvā. Uzzināt vairāk! 

GAIĻEZERA NAMI
Pavasara piedāvājums divu istabu dzīvokļiem!

Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle

Šobrīd "Gaiļezera nami" mājokļiem spēkā īpašs Pavasara piedāvājums - plašus un pārdomāta plānojuma divu istabu dzīvokļus (no 1340 EUR/m2) iespējams iegādāties no 87 000 EUR.*

*Piedāvājums spēkā pirmajiem 5 divistabu dzīvokļu pircējiem.

Kopumā "Gaiļezera nami" projektā ir sešas deviņu stāvu ēkas, kurās izbūvēti 192 dzīvokļi ar pilno apdari. Tie ir  64 - 109 m2 plaši 2 - 4 istabu dzīvokļi. Projektā arī ir labiekārtota apkārtējā teritorija.

"Gaiļezera nami" māju piedāvājumā akcents likts uz trīs istabu dzīvokļiem, no kuriem vairums ir piemēroti tieši ģimenēm, jo tajos ir vairākas sanitārās telpas, ieplānotas vietas garderobēm vai īpaši ietilpīgiem sienas skapjiem, savukārt teritorijā ir ierīkoti vairāki bērnu spēļu laukumi, pastaigu laipa gar ezeru, atpūtas zonas, auto stāvvietas. Savukārt divu istabu mājokļi ir pietiekami plaši, lai tajos justos komfortabli un visam atrastos vieta. 

Projektā ir izbūvēti plaši logi un iestikloti balkoni, ēas izceļas ar augstu (B klases) energoefektivitāti, katram dzīvoklim ir individuāls siltuma skaitītājs un regulējami apsildes elementi. Iedzīvotāju ērtībām ēku pirmajos stāvos ierīkotas koplietošanas telpas bērnu ratiņu un velosipēdu novietošanai. Projektā iespējams atsevišķi iegādāties individuālas noliktavu telpas un slēgtas autostāvvietas. Uzzināt vairāk!

OGRES APARTAMENTI
Pēdējie dzīvokļi par samazinātu cenu!

Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle

"Ogres Apartamenti" piedāvā mājīgus dzīvokļus un apartamentus zaļā vidē 32 km no Rīgas. Jaunie dzīvokļi un apartamenti ir ar rūpīgi pārdomātu plānojumu un pilnu apdari, gaiši un mājīgi, no katra loga paveras brīnišķīgs skats uz Daugavu, mežu vai pilsētu. 

Iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja iegādāties virszemes autostāvvietu ēkas pagalmā un drošu mantu glabātavu pirmajā stāvā vai pagrabstāvā. Uzzināt vairāk!

SALIENA PARK APARTMENTS
Atlaide dzīvokļiem līdz 14'000 EUR!

Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle

Pašlaik Salienas dzīvokļu māju projektā "Saliena Park Apartments" no kopumā 88 mājokļiem palikuši vien 14 dzīvokļi. Aprīlī dzīvokļus iespējams iegādāties par īpašām cenām, ietaupot līdz pat 14 000 EUR! Piedāvājumā ietilpst: atlaide no dzīvokļa standarta cenas (līdz 9000 EUR) un viena autostāvvieta (5000 EUR vērtībā).  

Visas "Saliena Park Apartments" dzīvokļu mājas ir pilnībā pabeigtas un dzīvokļus var izvēlēties gan projekta mājā Līvu ielā 3 (pieejams 1 dzīvoklis), kas laika gaitā jau pierādījusi savu uzticamību, gan jaunākajā un svaigākajā mājā - Līvu ielā 4, kas šobrīd var piedāvāt 13 mājokļus.    

"Saliena Park Apartments" ir dzīvokļu projekts, ko izstrādājuši respektabli arhitekti, un kas veidots ar skatu uz grandiozo Salienas apzaļumoto teritoriju un parkiem. Tās ir četras mazstāvu ēkas ar lieliem logiem, plašām terasēm un balkoniem, veidojot mierpilnu vidi drošā un zaļā dzīvojamajā kompleksā netālu no galvaspilsētas. Uzzināt vairāk!

GREEN CITY 1
Iegādājoties divu istabu dzīvokli, interjera dizaina projekts dāvanā!

Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle

Dinamiskiem pilsētniekiem, aktīva un zaļa dzīvesveida piekritējiem vēl ir iespēja iegādāties kādu no brīvajiem divu istabu dzīvokļiem projektā "Green City".

Šobrīd īpašs piedāvājums ir projekta jauno mājokļu iekārtošanai - iegādājoties kādu no divu istabu dzīvokļiem projekta pirmajā mājā, bez maksas būs iespēja saņemt dizainera konsultāciju. Piedāvājumā iekļauts - tikšanās/ konsultācija ar "YIT LATVIJA" dizaina speciālisti, dizaina projekts (vizualizācijas un rasējumi, izstrādāts konkrēta plānojuma dzīvoklim), kā arī piegādātāju un ražotāju piedāvājumi.*

Projektu "Green City" šobrīd veido divas septiņu un astoņu stāvu mājas Upeņu ielā 19 un 21, kur kopumā būs pieejami 188 vienas līdz četru istabu dzīvokļi ar pilnu apdari. Pašlaik notiek dzīvojamo māju kompleksa otrās ēkas būvniecība Upeņu ielā 21, un šo ēku paredzēts nodot ekspluatācijā šā gada otrajā pusē. Uzzināt vairāk!

* "YIT LATVIJA" nenodrošina un nesedz izmaksas, kas saistītas ar dizaina projekta realizāciju. 

TUVIDI
Pieejami pēdējie četri dzīvokļi. Divi no tiem - ar iebūvētu virtuves iekārtu un tehniku!
 

Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle

Jaunais projekts "Tuvidi" atrodas Pierīgā, zaļā un mierīgā vidē Baložos. Šobrīd projektā pieejami vien 4 mājokļi un divi no tiem ir ar iebūvētu virtuves iekārtu un tehniku - ledusskapi, cepeškrāsni, indukcijas plīti, tvaika nosūcēju un trauku mazgājamo mašīnu. Katru dzīvokli papildina privātā ārtelpa - 9 kvadrātmetrus plaša terase dzīves baudīšanai. Dzīvokļa cena: 95 000 €.

"Tuvidi" ir dabas ieskauta dzīvesvieta tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra, ar labiekārtotu teritoriju, attīstītu infrastruktūru un bērnu rotaļu laukumu. Uzzināt vairāk!

Visus īpašos piedāvājumus apskati www.city24.lv/akcijas/!

SEB Mājokļu cenu indikators: sarucis iedzīvotāju optimisms par nekustamā īpašuma cenu pieaugumu

15.04.2020

alt
alt

Pavasara piedāvājums "Gaiļezera namos" - divu istabu dzīvokļi no 87 000 EUR!

16.04.2020

Saistītās ziņas

alt

Viena no populārākajām izvēlēm jaunajos projektos: "Divi Krasti" Ķengaragā

alt

FOTO: "Mežaparka Rezidences" nodod ekspluatācijā arī 2. un 3. dzīvokļu māju

alt

Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - "Soulful Village"

alt

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

alt

Stabu100 – pieejama jaunbūve Rīgas centrā

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Projekts AUSEKĻA 14 saņēmis atzinības rakstu arhitektūras sasniegumu skatē "2020. gada balva Rīgas arhitektūrā"

alt

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

alt

Jau drīzumā "Hepsor" uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

3

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

4

Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - "Soulful Village"

5

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

6

FOTO: "Mežaparka Rezidences" nodod ekspluatācijā arī 2. un 3. dzīvokļu māju

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem