Vestabalt: aug pieprasījums pēc lauku īpašumiem

SIA "Vestabalt" pārdošanas aģenti novērojuši, ka pēdējā mēneša laikā ievērojami palielinājusies klientu interese par brīvdienu īpašumiem un apbūves zemes gabaliem piejūras reģionos un lauku apkaimēs. Nekustamo īpašumu darījumi, Īpašumi Latvijā, City24, Mājokļu tirgus, Noderīgi zināt, Nekustamais īpašums, VestabaltPārdošanas speciālisti novērojuši, ka liels skaits klientu tieši šajā ārkārtas stāvokļa situācijā ir pieņēmuši tos lēmumus, kurus, iespējams, atlika jau gadiem ilgi. Daudzi klienti tagad atsakās no izīrēta dzīvokļa Rīgas centrā un pārceļas uz dzīvi tālāk no Rīgas, ģimenes lauku - brīvdienu īpašumā. Klienti, kuriem šobrīd ir pieejami uzkrājumi, izmanto šo brīdi, lai apskatītu brīvdienu māju piedāvājumus un pieņemtu gala lēmumu par sava īpašuma iegādi ārpus pilsētas.

Pilsētnieki sapratuši, ka veiksmīgi strādāt iespējams arī attālināti. Tie, kuri papildu sestdienai un svētdienai izbrīvē piektdienu un pirmdienu, ir arī gatavi palielināt attālumu, ko gatavi mērot no darba līdz mājām.

Īpaši pieprasītas brīvdienu mājas ir Abragciemā, Engurē, Lapmežciemā, Pāvilostā, Mazirbē, Tūjā un Salacgrīvā. 

Iespējams, pozitīvu iespaidu atstājušas arī prognozes par būvniecības izmaksu kritumu un darbaspēka lielāku pieejamību būvniecības nozarē šajā gadā, kas varētu sekmēt, ka klienti pērk zemes īpašumus, kur ir iespēja būvēt jaunas ēkas, vai arī veikt esošu ēku rekonstrukciju. 

Pieprasītas ir arī nelielas, vēsturiskas muižas un koka vēsturiskas ēkas visā Latvijā. Pēdējos gados palielinās arī to cilvēku skaits, kuri novērtē pievienoto vērtību un īpašo šarmu, ko dod tieši ēku gadsimtu ilgā vēsture, vēsturiski materiāli un stāsts, kas ir individuāls ik katram šādam īpašumam.

Veiksmīgi attīstās arī gatavo moduļu māju būvniecība Pierīgā un lauku reģionos.

Tāpat veiksmīgi attīstās arī gatavo moduļu māju būvniecība Pierīgā un lauku reģionos. SIA "Vestabalt" pārdošanas daļas vadītāja Raimonda Omule atzīst: "Klientiem patīk, ka īsākā laika periodā ir iespēja veikt gan plānotās ēkas tehniskā projekta izstrādi un saskaņošanu, gan pašu būvniecību. SIA "Vestabalt" pērnā gada ietvaros ir pārdevis vairākus zemes īpašumus, kur attīstītāji ir uzbūvējuši moduļu mājas. Līdz šādu māju pilnīgai pabeigšanai ir nepieciešami vien 10 - 12 mēneši."

Līdz šim lielākā daļa no Latvijā ražotajām moduļu ēkām tika eksportētas uz Norvēģiju, Somiju, Vāciju, bet Raimonda Omule ir pārliecināta, ka nākamajos gados aizvien vairāk attīstīsies moduļu ēku būvniecība tieši Latvijā un it īpaši brīvdienu/lauku īpašumos.

Stabils pieprasījums turpina saglabāties arī pēc vasarnīcām - mazdārziņu īpašumiem Ādažu, Garkalnes un citos novados.

Piedāvājam ieskatu dažos no skaistākajiem brīvdienu īpašumiem Latvijā!

ROJA Nekustamo īpašumu darījumi, Īpašumi Latvijā, City24, Mājokļu tirgus, Noderīgi zināt, Nekustamais īpašums, VestabaltĪpašums ar divām privātmājām un zemi, 100 metru attālumā no jūras. Uzzināt vairāk!

JŪRKALNES PAGASTS Nekustamo īpašumu darījumi, Īpašumi Latvijā, City24, Mājokļu tirgus, Noderīgi zināt, Nekustamais īpašums, VestabaltNekustamais īpašums "Lokeri", Ventspils novada Jūrkalnē, skaistā un ainaviskā vietā, 150 m no jūras un Jūrkalnes stāvkrasta. Zemes gabals piemērots dzīvojamās mājas vai viesu nama - kempinga izveidei. Uzzināt vairāk!

STAICELES PAGASTS Nekustamo īpašumu darījumi, Īpašumi Latvijā, City24, Mājokļu tirgus, Noderīgi zināt, Nekustamais īpašums, VestabaltBrīvdienu īpašums Salacas upes krastā, kas sastāv no zemes ar ēkām un dīķi. Dzīvojamo ēku komplekss atrodas pļavu un mežu ielokā, labiekārtotā, ainaviskā vietā ar trīs ēkām. Uzzināt vairāk!

RAGACIEMS

Nekustamo īpašumu darījumi, Īpašumi Latvijā, City24, Mājokļu tirgus, Noderīgi zināt, Nekustamais īpašums, Vestabalt Divu līmeņu savrupmāja Ragaciemā ar vīna pagrabu. Līdz Kaņiera ezeram - 200, līdz jūrai - 800 metri. Uzzināt vairāk!

MĀRUPE Nekustamo īpašumu darījumi, Īpašumi Latvijā, City24, Mājokļu tirgus, Noderīgi zināt, Nekustamais īpašums, Vestabalt "Mārupes Rezidences" - moderns, videi draudzīgs un jaunām ģimenēm piemērots dzīvojamo māju ciemats. Uzzināt vairāk!

ĀDAŽU NOVADS Nekustamo īpašumu darījumi, Īpašumi Latvijā, City24, Mājokļu tirgus, Noderīgi zināt, Nekustamais īpašums, VestabaltPrivātmāja klusā, ainaviskā vietā, jaunuzceltu privātmāju ciematā, ko ieskauj priedes, labiekārtoti piebraucamie ceļi un izgaismota teritorija. Uzzināt vairāk!


PLAŠĀKĀ JAUNO PROJEKTU IZVĒLE - TIKAI CITY24.LV! SKATIES ŠEIT!

Pavasara piedāvājums "Gaiļezera namos" - divu istabu dzīvokļi no 87 000 EUR!

16.04.2020

alt
alt

Ekspluatācijā nodota "Laimas" jaunā ražotne Ādažos

16.04.2020

Saistītās ziņas

alt

"Valsts nekustamie īpašumi" elektroniskajās izsolēs pārdod komercplatības Rīgā, Jūrmalā un Jelgavā

alt

Piecas pievilcīgas īres mājas Rīgā un Pierīgā

alt

Šonedēļ skatītāko sludinājumu TOPS

alt

Izsolīs neapbūvētus zemesgabalus netālu no starptautiskās lidostas "Rīga"

alt

Skatītāko sludinājumu TOP5 šonedēļ

alt

Dzīvokļi dažādiem budžetiem, ko vari iegādāties Mārupē

alt

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

42% Latvijas jauniešu tuvākajā piecgadē plāno iegādāties savu mājokli

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

3

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

4

Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - "Soulful Village"

5

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

6

FOTO: "Mežaparka Rezidences" nodod ekspluatācijā arī 2. un 3. dzīvokļu māju

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem