Atdzimt no jauna: grandiozas idejas Latvijas īpašumu atjaunošanai

Vārdu savienojums ekstrēmās pārvērtības, visticamāk, saistās ar kādu krāšņu TV šovu, kur vienkārši cilvēki pārvēršas neticamos skaistuļos. Un kāpēc gan sen aizmirsti un novārtā atstāti īpašumi nebūtu pelnījuši atdzimt no jauna? Esam atraduši dažas idejas, kur radoši prāti izstrādājuši plānus, kā dot otru iespēju īpašumiem un konkurētspējīgiem zemesgabaliem. 

SKULTE

"Vārzas"
Skultes pagasts, Limbažu novads
105 000 EUR

Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains  Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains

Ko var izdarīt ar vēsturiskiem laukakmeņu mūriem? Izveidot dzīvojamo māju, viesu namu vai jebko citu, kas piestāvētu piejūras īpašumam - ar kino brīvā dabā, kamīnu un skaistu dārzu. 

Interesanti, ka netālu jau ir realizēts līdzīgs projekts “Trejdekšņi”, kas ieskicē idejas realizāciju jau reālā dzīvē. 

Pašlaik īpašumam ir izstrādāts un būvvaldē saskaņots dzīvojamās mājas projekts un izbūvētas visas inženierkomunikācijas - elektrības pieslēgums, ūdens urbums, siltumtrase, kanalizācija. Līdz īpašumam ved asfaltēts ceļš. 

Skatīt vairāk!

SMILTENE

Aumeisteru staļļi
Grundzāles pagasts, Smiltenes novads
30 000 EUR

Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains

"Cilvēki, kuri atbrauc uz Aumeisteru muižu, aizmirst par vārdiem: steiga, stress, rūpes, problēmas, ikdienišķums, smagums. Ir sajūta, ka esi šajā diženajā vietā viens, tikai attālas norādes liecina - arī te ir dzīve", par seno muižu saka rekonstrukcijas idejas autori. Tie, kas kādreiz apciemojuši Grundzāles pagasta Aumeisterus, noteikti piekritīs.

Ideja paredz atjaunot vēsturiskas muižas vienas daļas (zirgu staļļi ar palīgbūvēm) kompleksa rekonstrukciju, izveidojot to par nelielu viesnīcu ar Spa. Eksperti gan iesaka atjaunot visu staļļu kompleksa ēku lokālā ansambļa vienotībā. 

Emīla fon Vulfa iecere bija izveidot tādu šķirnes zirgu audzētavu, lai uzvarētu vispasaules nozīmīgākajās sacensībās. Aumeisteros tika audzēti zirgi, ar tiem notika izjādes, tāpēc viens no interesantākajiem muižas ēku kompleksiem ir - stallis, manēža, kučiermāja un ratnīca.

Muižas staļļu ēku arhitektoniskais un amatnieciskais mantojums ir ēku kolorītās fasādes, oriģināli pārsedžu, durvju, logu aiļu, kāpņu, grīdas utt. risinājumi. Ir vienības, kā, piemēram, ratnīcas vārtu vērtnes, kas ir ļoti vērtīgas, jo ir vairāk kā 130 gadus vecas, ar augstu izgatavošanas kvalitāti. Tās Latvijas būvgaldniecības izstrādājumu piedāvājumā muižas ansambļos ir reti sastopamas un saglabājamas vērtības. Viss staļļu ēku komplekss pārsteidz ar vērienīgumu, apjomu, oriģināliem tehniskiem un estētiskiem risinājumiem, augstu darba un materiālu kvalitāti. Bet pati galvenā, valstiski nozīmīgā vērtība ir autentiskums.

Skatīt vairāk!

RĪGA

Imantas iela, Imanta, Rīga
399 000 EUR

Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains

Imanta ir viens no apdzīvotākajiem un zaļākajiem Rīgas mikrorajoniem un pieprasījums pēc labiem īpašumiem te saglabājas stabils.  

Imantas ielā atrodas kāda interesanta būve, kas nav pilnībā pabeigta un tai tiek piedāvāts iespaidīgs realizācijas plāns, kas paredz divu ģimeņu privātmājas, daudzdzīvokļu nama, klīnikas vai citām nozarēm piemērotu ēku izbūvi. Principā šeit varētu tapt jebkas, kam Imanta kā lokācija būtu izdevīga un piemērota. 

Pašlaik izstrādāts projekts plašai privātmājai vai daudzdzīvokļu mājai. Projekti paredz pilnīgas ēkas izskata izmaiņas atbilstoši mūsdienu tendencēm, proti, arhitektūras kompozīcijas izveidošanu no kodolīgām formām, izmantojot maksimālu integrāciju ar vidi un ainavu.

Skatīt vairāk!


JŪRMALA

Majori
1 750 000 EUR

Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains

Ko darīt ar neapbūvētu, ekskluzīvu zemesgabalu vēsturiskās Jūrmalas sirdī?

Idejas virzītāji piedāvā 458.24 m2 plašas, ultra modernas mājas konceptu, uzsverot Jūrmalas kā prestižas vietas potenciālu, izmantojot visas celtniecības tehnoloģiju inovācijas, radot ērtu, mūsdienīgu un minimālu ekspluatācijas patēriņu prasošu ēku. 

Māja būtu mūsdienīga celtne, kas makismāli integrēta Jūrmlas ainavā un ir vienota ar jau esošo Jūrmalas arhitektūru. Māju plānots celt vēsturiskās Jūrmalas daļā, uz ekskluzīva zemes gabala 1977 m2 paltībā, blakus jūrai.  

Skatīt vairāk!

ĶEKAVA

Ķekavas novads
761 340 EUR Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains

Vieta idejām, kā izmantot tiešu ūdens tuvumu un skaistu ainavu!

Ķekavas novadā pārdod ekskluzīvu zemes gabalu privātmāju apbūvei, kurš atrodas pašā Daugavas krastā. Pēc attīstības vizuālā projekta jaušams arī rūpnieciskas vides šarms, kas, iespējams, var kalpot dažādu radošu ideju realizācijai. 

Uz zemes gabala iespējams izveidot laivu piestātni, kā arī savu peldvietu. Apkārtnē ir attīstīta infrastruktūra, skaists un labierīkots parks gar Ķekaviņas upi, minigolfa laukums. 

Skatīt vairāk!

Apskati vēl līdzīgas idejas!

 

 

Lanīda: mājokļu tirgus pamatrādītāji ir labvēlīgi turpmākai attīstībai

17.04.2020

alt
alt

City24.lv piedāvā: JAUTĀ EKSPERTAM!

20.04.2020

Saistītās ziņas

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Dzīvot laukos skaisti! Iegādei pieejamas privātmājas ar gaumi un ērtībām

alt

Bez tuviem kaimiņiem un elpu aizraujošu ainavu: lauku viensēta "Vecrozas" Rankas pagastā

alt

Cenas krīt! Privātmāju sludinājumi ar cenu samazinājumu no 4 000 – 20 000 EUR

alt

Saldais ēdiens investīciju objektu medniekiem: grandiozu īpašumu TOP 10

alt

Iegādei pieejama vēsturiska pērle Rožu laukumā Cēsīs: "Konrāda nams"

alt

Acu priekam: satriecošas mājas ar baseiniem Mārupē, Ķekavā, Babītē un citur!

alt

Madonā, Jelgavā, Smiltenē un citur: privātmājas ar samazinātu cenu

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

3

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

4

Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - "Soulful Village"

5

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

6

FOTO: "Mežaparka Rezidences" nodod ekspluatācijā arī 2. un 3. dzīvokļu māju

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem