Dzīvokļi uz visiem 100 jaunajā mājā Stabu ielā

Rīgā ir daudz skaistu ielu, kurās gribētu dzīvot katrs, bet ir arī tādas, kas pārsteidz ar to, cik interesantas tās var būt. Tieši šāda ir Stabu iela - pastaiga pa šo ielu var aizņemt tikai pus stundu, bet, ja ir vēlme, šo ielu var pētīt bezgalīgi. Garlaicīgi nebūs, jo šī ir dzīva iela, ar savu apbrīnojamu iekārtojumu un noteikumiem. 

Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Būvniecība, Baltic Investment Group, Stabu 100

Piedāvājam iepazīties tuvāk un iegādāties mūsdienīgus mājokļus Rīgas vēsturiskajā centrā, Stabu ielā 100 - šeit būs ērti ne tikai dzīvot, bet arī izdevīgi investēt!

Vienā solī ar laiku

Ja Tu labi atceries Stabu ielu pirms desmit gadiem, izstaigā to tagad! Vēl nesen spilgtākās asociācijas ar Stabu ielu bija tās krustojumi ar Tērbatas un Kr. Barona ielu - iemīlēta vieta, kur veikt nesteidzīgu iepirkšanos. Taču prioritātes mainās, jauna paaudze tagad veido un formē Stabu ielas sākumu un galu. Šo rajonu patlaban izvēlas gan datorģēniji, gan pazīstami Rīgas mecenāti. Arhitektūra šeit paliek aizvien interesantāka un tieši šeit jau šovasar ekspluatācijā tiks nodota jauna septiņu stāvu dzīvojama māja.

Starp citu, visas Stabu ielas garums sastāda 1872 metrus. Pavisam tuvu ir visas lielākās un nozīmīgākās pilsētas centra ielas, Rīgas autoosta - perspektīvā projekta "Rail Baltica" sirds, kā arī pārtikas produktu apetelīgā paradīze - Rīgas Centrāltirgus. Līdz visām šīm vietām iespējams nokļūt patīkamas un ērtas pastaigas laikā. 

Laiks vērot! Vēl burtiski aiz stūra pavīd māja - pazīstama skulptora, Brīvības pieminekļa autora Kārļa Zāles darbnīca. Vēl vienu kvartālu tālāk - jaunās paaudzes projekts, moderna izstāžu zāle "Zuzeum", kas tikko sākusi savu dzīvi, bet to jau sauc par visperspektīvāko kultūras centru Rīgā. Starp citu, "Zuzeum" ir mecenātu Zuzānu, kuri simtprocentīgi saprot ne tikai mākslu, bet arī izjūt meinstrīmu, ieguldījums attīstībā un pilsētas vēsturē.

Ko saņems jaunā mājokļu projekta iedzīvotāji?

Piemēram, vieglu izbraukšanu no savas mājas, slēgtu, apsargājamu teritoriju. Tomēr tas ir tikai acīmredzamais. Mājas iekšienē - jauna kanalizācijas un cauruļu sistēma, autonoma apkure, lai ziemā ir silti, bet vasarā nav karsti un ir, ko elpot. Tā rezultātā - adekvāti komunālie maksājumi. Šis viss, kā arī citas priekšrocības, kopā ar klusu un ērtu liftu, ir mūsdienu kvalitatīvās būvniecības iespējas. Dzīvokļu platība ir no 40 līdz 124 kvadrātmetriem.

Vēl piedāvājumā - skats uz vēsturisku apbūvi un galvenajām pilsētas apskates vietām - Doma baznīcu, Sv. Pētera baznīcu (pēdējo stāvu īpašnieku priekšrocības). Sajūtu rituāls Stabu ielā 100 jau uzminams - vakarā iedzert tēju virtuvē un visai ģimenei kopā izlemt, kurp doties pastaigā. Uz Vecrīgu, uz mākslas galeriju, vai uz futbolu "Daugavas stadionā" - pēc pāris gadiem mūsējie gan jau sāks arī uzvarēt! Šo sarakstu var turpināt un turpināt. Lieliska infrastruktūra un izdevīgākā atrašanās vieta garantē plašas izvēles iespējas!

Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Būvniecība, Baltic Investment Group, Stabu 100

Kas radījis jauno māju? 

Dzīvojamās mājas projektu Stabu ielā 100 radīja viens no pieprasītākajiem arhitektiem Latvijā - Guntis Grabovskis. Daudzi viņa darbi ir saņēmuši profesionālas balvas un realizēt savas idejas viņam uzticēja arī pazīstams rīdzinieks, leģendāra kinoforuma "Arsenāls" dibinātājs Augusts Sukuts. Objekti, kas būvēti pēc Grabovska un viņa "Arhitektu biroja MG Arhitekti" projektiem, jau kļuvuši par Rīgas un Jūrmalas vizītkartēm. 

Starp arhitekta daudzveidīgajiem darbiem ir gan mājīgas dzīvojamas ēkas, gan arī daudzfunkcionāli biznesa kompleksi, tāpat arī unikālas kultūras celtnes.

Daži no realizētajiem projektiem:

*Privātmāja Majoros, Ērgļu ielā 6. Šodien - vieni no populārākajiem apartamentiem Jūrmalā 

* V.I.P. - Starptautiskās lidostas "Rīga" termināls 

*Izstāžu zāle "Potjomkina aka" Ķeipenē 

*Dzīvojama māja Rīgā, Stabu ielā 100 

Pirms radīt projektu, jāpadzīvo blakus!  

Ar mājas projektēšanu ir saistīts interesants stāsts, kas pierāda to, ka Rīgā visas labākās vietas apbūvei praktiski ir uz pirkstiem saskaitāmas. 

"Stabu ielas 100 blakus mājā ilgu laiku dzīvoja viena no mūsu arhitektu biroja darbiniecēm", stāsta Guntis Grabovskis. "Meitene bieži birojā runāja par to, ka jau daudzus gadus šāda perspektīva vieta stāv tukša. Kādreiz tur bija koka māja, pēc tam to nojauca un izveidojās milzīgs tukšums. Vietējie sprieda, ko tur vislabāk būvēt. Kāds gribēja veikalu, kāds - bērnudārzu, bet mūsu darbiniece sapņoja par māju, kurā noteikti ievāktos, jo viņu pilnībā apmierināja rajons, bet vēlme bija dzīvot jaunajā projektā. Viņa teica man - piedāvājiet kādam! Bet es izvairījos - tā nav mūsu atbildības zona!", turpina Guntis Grabovskis.

Likteņa ironija ir, ka burtiski nākamajā dienā pēc tam, kad meitene pārvācās prom no iemīlētās Stabu ielas, Grabovska arhitektu birojā atnesa plānu jaunas mājas būvniecībai Stabu ielā 100. 

"Ja godīgi, sākumā pat nezināju, kā par to paziņot darbiniecei. Saņēmos, piegāju pie viņas galda un uzreiz teicu, ka viņai bija taisnība, ka tur būs dzīvojama māja! Tad, protams, sekoja emociju vētra", atceras Grabovskis.

"Man ir lieliskas idejas projektam. Blakus dzīvo paziņas un draugi. Jāizdara tā, lai šī ir labākā māja Rīgā", - teica Stabu ielas pielūdzēja.

KOMERCINFORMĀCIJA

 

Strauji augošais Baltijas valstu nekustamā īpašuma tirgus pret neparedzamajiem izaicinājumiem

27.04.2020

alt
alt

Koronavīrusa ietekme uz komerciālo nekustamo īpašumu Baltijā

29.04.2020

Saistītās ziņas

alt

Jūrmala - šīs vasaras kūrorts!

alt

Mēneša projekts - "Ziedoņdārza rezidence" Aleksandra Čaka ielā

alt

Atvērto durvju diena: jaunais projekts "Nordeķu mājas" nodots ekspluatācijā

alt

Atvērtās durvis Pārdaugavas jaunajos projektos: dodies izvēlēties savu!

alt

Ventilācijas sistēma ar rekuperāciju – veselīga videi un makam

alt

Atvērto durvju dienā iepazīsties ar jaunajiem projektiem Rīgas Centrā!

alt

Pēdējo dzīvokļu izpārdošana jaunajā projektā "Tuvidi"

alt

Tuvojas Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Mēneša projekts - "Ziedoņdārza rezidence" Aleksandra Čaka ielā

2

Vēlamies, lai nopērk latvietis! Aicina iegādāties privātu salu Baltijas jūrā

3

Vasara ir klāt! Sapņu īpašumi ūdens tuvumā, kas pašlaik meklē saimniekus

4

Tuvojas Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS!

5

NEDĒĻAS MĀJA: klasicisma stilā uz mākslīgās salas Bieriņos

6

Nekustamo īpašumu asociācija: interese atgriezusies, darījumu pagaidām mazāk

City24 redaktora izvēle

alt

Vēlamies, lai nopērk latvietis! Aicina iegādāties privātu salu Baltijas jūrā

alt

Tuvojas Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS!

alt

Vasara ir klāt! Sapņu īpašumi ūdens tuvumā, kas pašlaik meklē saimniekus