Estateguru izsludina kapitāla piesaistes kampaņu 2 miljonu EUR apmērā vietnē Seedrs

EstateGuru mērķis ir padarīt nekustamo īpašumu finansēšanu Eiropā modernāku, ātrāku un pieejamāku, piedāvājot ērtu tehnoloģisku risinājumu gan aizņēmējiem, gan investoriem visā pasaulē, pieejamu 24 stundas diennaktī. 

Nekustamo īpašumu darījumi, Investīcijas un kredīti, City24, EstateGuru, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, estateguru

Uzņēmumu 2013. gadā dibinājuši nekustamo īpašumu attīstītāji un finanšu eksperti, lai atvieglotu tradicionālo finansējuma piesaistes procesu uzņēmējiem, piedāvājot ērtu un ātru finansējumu aizņēmējiem un stabilas, pelnošas investīciju iespējas ieguldītājiem. 

Kopš 2014. gada EstateGuru attīstījies un šobrīd piedāvā investīciju iespējas, kas nodrošinātas ar nekustamo īpašumu septiņās Eiropas valstīs, finansētais apjoms pārsniedzis 200 miljonus EUR un platformā reģistrēto investoru skaits ir jau vairāk kā 46 000. Investori uzņēmuma darbības laikā nopelnījuši 13 miljonus EUR procentu maksājumos. 

2020.gada 6. maijā: ​EstateGuru – Eiropas vadošā platforma ar nekustamo īpašumu nodrošinātiem īstermiņa aizdevumiem izsludina kapitāla piesaistes kampaņu 2 miljonu EUR apmērā vietnē Seedrs, lai finansētu uzņēmuma darbības paplašināšanu Eiropā. EstateGuru plāno turpināt ambiciozo uzņēmuma izaugsmes rādījumu kāpumu, līdz 2025.gadam kļūstot par lielāko nekustamā īpašuma finansēšanas platformu Eiropā. Tas iespējams piedāvājot mūsdienīgu, augstākās kvalitātes digitālu risinājumu aizņēmējiem un investoriem.

EstateGuru platformā tiek finansēti projekti ar likvīdiem nodrošinājuma īpašumiem, uz kuriem investoru vārdā tiek nostiprināta pirmās kārtas hipotēka. Šāds modelis ir īpaši piemērots uzņēmumiem, kuriem ir grūtības piesaistīt finansējumu tradicionālās finanšu iestādēs, kurās nereti tiek izmantota “viens-der-visiem” pieeja projektu pieteikumu izskatīšanai un izvērtēšanai. Tāpat arī šāds uzņēmējdarbības modelis piedāvā nodrošinātas investīciju iespējas investoriem ar vidējo vēsturisko atdevi 11.8% apmērā. EstateGuru darbības laikā esam spējuši nodrošināt investoru kapitāla zaudējumu 0% apmērā. 41% no visiem reģistrētajiem investoriem ir pievienojušies platformai no draugu un paziņu ieteikumiem, kā arī 90% no investoriem, kas izmēģina EstateGuru, veic ieguldījumus atkārtoti. Katrs otrais aizņēmējs atgriežas EstateGuru, piesaistot finansējumu vidēji trīs reizes piecu gadu laikā. 

90% no uzņēmuma svarīgākajiem procesiem notiek digitāli, tādējādi padarot to efektīvu un spējīgu pielāgoties mainīgiem apstākļiem. Papildu digitalizācijai, izveidota arī datu zinātnieku komanda, kas ik dienu strādā, lai nodrošinātu platformas dažādo lietotāju un pakalpojumu sniedzēju savienojamību efektīvākajā iespējamajā veidā. Šī ir unikāla pievienotā vērtība, ko pašlaik nenodrošina neviena cita finanšu iestāde – pārskatāms, starptautisks un ērts digitāls pakalpojums aizņēmējiem un investoriem.  

Marek Pärtel, uzņēmuma līdzdibinātājs un vadītājs komentē: "Mēs ticam, ka alternatīvais finansējums un EstateGuru biznesa modelis ir kā radīts, lai piedzīvotu nākamo ekonomikas uzplaukumu. Uzņēmējiem un investoriem ir nepieciešami jauni un moderni risinājumi kā attīstīt savu biznesu un pelnīt ievērojamu atdevi no saviem ieguldījumiem. Arī 2008.gadā, kad radās ideja par šāda veida pakalpojuma sniegšanu, mēs piedzīvojām pārmaiņu laikus ekonomikā, līdzīgi kā tas notiek šobrīd. Tieši šāda veida apstākļi ir iemesls, kāpēc dibināts EstateGuru – lai piedāvātu dažādus finanšu risinājumus dažādiem uzņēmumiem visos laikos."

Arī vadošais riska kapitāla fonds Eiropā Speedinvest turpina atbalstīt EstateGuru izaugsmi un mērķus. Speedinvest jau ir ieguldījis vairākos veiksmīgos Eiropas finanšu tehnoloģiju uzņēmumos, piemēram, Wefox, Tide un Curve. 

Tom F. Lesche, Speedinvest vadītājs piebilst: "Mēs redzam, ka šobrīd vēl vairāk kā jebkad agrāk mazajiem un vidējiem uzņēmumiem ir svarīga finansējuma pieejamība. Tāpēc uzskatām, ka EstateGuru būs viens no lielākajiem ieguvējiem no šī brīža ekonomiskās situācijas – nekustamais īpašums nemainīgi ir viens no drošākajiem aktīviem dažādos ekonomikas posmos. Mēs šeit redzam milzīgu potenciālu attīstībai. Noteikti jāuzteic arī EstateGuru profesionāļu komanda, kas izprot nekustamā īpašuma tirgu un projektu potenciālu, kā arī spēj digitalizēt aizdevumu procesu. Visu šo iemeslu dēļ mēs atbalstām šo misiju – kļūt par lielāko platformu nekustamo īpašumu investīcijām Eiropā."

Nekustamo īpašumu darījumi, Investīcijas un kredīti, City24, EstateGuru, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, estateguru

Vairāk informācijas mājas lapā: www.estateguru.co.

Kontakti presei:

Zanda Apīne, Klientu un sabiedrisko attiecību speciāliste Latvijā: zanda@estateguru.co, +371 22004366. 

Par EstateGuru

EstateGuru ir vadošā platforma ar nekustamo īpašumu nodrošinātiem aizdevumiem maziem un vidējiem uzņēmumiem un investoriem no visas pasaules. Mūsu mērķis ir līdz 2025.gadam kļūt par lielāko nekustamā īpašuma finansēšanas platformu Eiropā un mēs strādājam, lai nodrošinātu ērtu un digitālu sistēmu nekustamo īpašumu projektu finansēšanai Eiropā un citviet. Savienojot dažādus pakalpojumu sniedzējus, aizņēmējus un investorus vienā modernā platformā, mēs piedāvājam unikālu pievienoto vērtību, ko nespēj sniegt tradicionālās finanšu iestādes -  pārskatāmu, starptautisku un ērtu digitālu pakalpojumu aizņēmējiem un investoriem. 
 

KOMERCINFORMĀCIJA

Interese par nekustamo īpašumu sludinājumiem atgriežas pirmskrīzes līmenī

05.05.2020

alt
alt

Iepazīsties! Jauni apartamenti ar skatu uz jūru - Jurmala Park House

07.05.2020

Saistītās ziņas

alt

Video: moderns finansējuma risinājums jaunam dzīvojamajam rajonam Rīgā

alt

Kā otro īpašumu kredītā Latvijas iedzīvotāji 50% gadījumu iegādājas privātmāju

alt

Seši veidi, kā uzņēmējdarbības aizdevums palīdzēs tava biznesa attīstībā

alt

SEB banka: šogad lielākais mājokļu kredītu apjoms piešķirts jūlijā

alt

Investori Baltijā - kur meklēt finanšu ieguldījumus?

alt

Vai ieguldījums nekustamā īpašumā nākotnē atmaksāsies?

alt

Alternatīvais finansējums uzņēmējiem – iespēja arī krīzes laikā

alt

EstateGuru aicina uz bezmaksas semināru tiešsaistē – alternatīvā finansējuma iespējas uzņēmējiem

alt

SEB Mājokļu cenu indikators: sarucis iedzīvotāju optimisms par nekustamā īpašuma cenu pieaugumu

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

2

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

3

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī

4

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi LABAJĀ KRASTĀ: Purvciemā, Ķengaragā, Mežciemā un citur

5

Jauns, uzlabots plānojums trīsistabu dzīvokļiem "Merks Gaiļezera namos"

6

Hepsor pirmajā attīstītajā projektā Rīgā, Baložu ielā 7 pārdoti visi dzīvokļi

City24 redaktora izvēle

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī