Elastīgi nosacījumi, iegādājoties dzīvokli labākajā jaunajā dzīvojamā ēkā Lāčplēša ielā 11

Ir rasta elastīga iespēja iegādāties dzīvokļus Rīgas vēsturiskā centra  jaunajā premium klases dzīvokļu ēkā Club Central Residence II Lāčplēša ielā 11, kas tikusi atzīta par labāko jauno dzīvojamo ēku: pakāpeniski veicot dzīvokļa pirkuma nomaksu, pusotra gada laikā iespējams to iegūt savā īpašumā.

Mēneša projekti, Jaunie projekti, Nekustamo īpašumu darījumi, Mēneša projekti, City24, Baltic Sotheby`s International Realty, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Club Central Residence II

Klientiem, noslēdzot pirkuma līgumu, dota iespēja atkarībā no izvēlētā dzīvokļa, iemaksāt 20-25 % no kopējās dzīvokļa pirkuma maksas, un katru nākamo mēnesi maksāt 1/18 daļu no atlikušās īpašuma pirkuma summas. Tādējādi, iegādājoties dzīvokli 18 mēnešu jeb pusotra gada laikā, pircējs nesamaksā vairāk kā īpašuma vērtība. Kad dzīvokļa pirkuma summa būs pilnībā apmaksāta, tad tiks veikts ieraksts Zemesgrāmatā, nostiprinot jaunās īpašuma tiesības. Veicot dalīto maksājumu, jaunais dzīvokļa īpašnieks maksā arī ikmēneša komunālos rēķinus, atbilstoši patērētajam apjomam, jau no pirmās dienas pēc pirmā maksājuma veikšanas apdzīvojot savu jauno mājokli.

Atsevišķai pircēju kategorijai šāds piedāvājums dod iespēju iegādāties mājokli, neizmantojot bankas kredītu, un šādā veidā ietaupot līdzekļus, kas citādi būtu nepieciešami bankas kredīta procentu, ķīlas novērtēšanas, dokumentu noformēšanas un citu izdevumu segšanai, tāpat papildus ietaupot laiku un pūles bankas finansējuma kārtošanā. Turklāt tā ir iespēja potenciālajam dzīvokļa pircējam uzreiz sākt dzīvot gatavā dzīvoklī ar augstvērtīgu, kvalitatīvu apdari, un nesteidzīgi pārdot sev šobrīd pieejamu īpašumu, lai rastu papildus līdzekļus jaunajam pirkumam.

"Mūsu klienti – ekonomiski aktīvi iedzīvotāji - šajā laikā īpaši rūpīgi plāno savas un sava biznesa finanses. Latvijas iedzīvotāji nemainīgi jau vairāku gadu garumā par vislabāko ieguldījumu veidu uzskata nekustamo īpašumu, jo nekustamais īpašums nodrošina labāku atdevi nekā, piemēram, noguldījumi bankā vai akciju tirgos. Labam īpašumam labā vietā allaž būs augsta materiālā vērtība (un šis nams un tā dzīvokļi ir ekspertu augsti novērtēti gan tā estētikas, gan kvalitātes dēļ ), jo, īpašumu labi uzturot, tas laika gaitā  savu vērtību tikai palielina, salīdzinot ar citiem ieguldījumiem, piemēram, jaunā auto, kura vērtība ar laiku mazinās. Arī finanšu plānotāji iesaka ieguldīt nekustamajā īpašumā, jo tas ir labs veids, kā diversificēt ieguldījumu riskus, jo nekustamais īpašums vienmēr būs drošs materiālais aktīvs. Gan mēs Latvijā darbojoties premium īpašumu segmentā, gan arī arī pasaules pieredze liecina, ka premium īpašumu vērtība ir stabila dažādos, arī izaicinošos laikos. Šo segmentu krīzes ietekmē minimāli, jo augstvērtīgi, kvalitatīvi un izsmalcināti – premium – īpašumi ir vērtība, kas, līdzīgi, kā labs vīns, ar gadiem to tikai palielina.

Tāpēc,  lai atvieglotu dzīvokļa iegādes procesu, piedāvājam elastīgu iespēju uzlabot savas dzīves kvalitāti un iegādāties savu mājokli, vai arī izvēlēties veikt investīciju vienā no Rīgas centra skaistākajiem jaunajiem namiem. Šis jaunais projekts ir labs mūsdienu arhitektūras un dizaina piemērs, kas apvieno labākās vēsturiskās apbūves tradīcijas un jaunākās pilsētu attīstības tendences pasaulē," komentē "Baltic Sotheby’s International Realty" pārdošanas konsultante Laura Semjonova. 

Mēneša projekti, Jaunie projekti, Nekustamo īpašumu darījumi, Mēneša projekti, City24, Baltic Sotheby`s International Realty, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Club Central Residence II

Šobrīd izsmalcinātajā namā, kas ir atzīts par aizvadītā gada labāko jauno dzīvojamo ēku un kuram eksperti devuši apzīmējumu "urbānais šiks", ir iespējams iegādāties 18 plašus un gaišus dzīvokļus ar augstas kvalitātes pilnu iekšējo apdari. Grīdas klāj augstvērtīgs ozolkoka vai riekstkoka parkets, sanitārajās telpās un virtuvēs - dizaina flīžu kolekcijas, sienas ir klātas ar dizaina tapetēm, augstvērtīgu krāsojumu un dekoratīvi finierētiem koka paneļiem. Sanitārajos mezglos uzstādīta pasaules labāko ražotāju Kartell by Laufen, Kohler, Villeroy&Boch, Hansgrohe/Axor santehnika un aprīkojums.

Iegādei pieejami divu līdz četru istabu dzīvokļi 47 līdz 153 m² platībā ar balkonu vai terasi.

Ēkas 5. stāvā iegādei pieejams arī interjera salona "Krassky" iekārtotais demo dzīvoklis.
Trīs dzīvokļos ierīkotas jaunas, atvērtā tipa virtuves ar iebūvētām mēbelēm un tehniku. Tas ir ambiciozs virtuves dizains izsmalcināta un pirmklasīga dizaina cienītājiem, respektējot ēkas un telpas pirmklasīgumu un apvienojoties vienotā ansamblī atvērtā tipa virtuvē ar izjustu sabalansētību ikkatrā detaļā. Virtuves mēbeles atspoguļo aktuālās dizaina tendences: redzamas kontrastējošas detaļas no augstas klases materiāliem. Fasādes - izteikti matētas, bēšas ar melnu ozolu, ar teicamu Blum firmas furnitūru un funkcionalitāti (elektriskā atvēršanas / aizvēršanas sistēma; bezrokturu mēbeles ar elegantu melnu profilu sistēmu atvēršanai). Virtuves mēbelēs iestrādāts arī regulējams LED apgaismojums. Virtuvēs izmantotas kombinētas dabīgā un mākslīgā akmens virsmas, kas ir bez porām, neko neabsorbē, un ir ar augstu noturību pret skrāpējumiem un dažādām ķīmiskām vielām. Iebūvētas vācu ražotāja Blanco premium kvalitātes silgranīta izlietnes, virtuves tehnika - no Bosch, maisītāji un atkritumu konteineri – Franke. 

Ēkā ir divi lifti, namu apjož slēgts, labiekārtots pagalms, ir pieejamas mantu glabātavas, un Rīgas centra dzīvojamām ēkās tik reti esošās auto stāvvietas (šim namam tās ir izvietotas pazemē).  Projekta telpu pārdevējs ir premium segmenta nekustamo īpašumu uzņēmums "Baltic Sotheby’s International Realty".


Atgādināsim, ka augstākās klases jeb premium klases dzīvokļu nams Club Central Residence II  Rīgā, Lāčplēša ielā 11, ir daļa no jaunā kvartāla Baznīcas ielas posmā starp Lāčplēša un Ģertrūdes ielu. Šī ēka  konkursā "Latvijas Būvniecības Gada balva 2019" nominācijā "Jauna dzīvojamā ēka" tika atzīta par aizvadītā gada labāko projektu.

Club Central Residence II ēkas kopējā platība ir 3930 m2: tas ir 7 stāvu dzīvojamais nams ar 28 dzīvokļiem un pazemes autostāvvietu, un komerctelpām 1. stāvā.  Nama īpašā identitāte ir restaurētais vēsturiskais 19. gadsimta 60. gadu griestu gleznojums ēkas lobby hallē, kuru augstu novērtējuši nozares profesionāļi. Projekta  pasūtītājs ir "Axi Invest". Projekta autors – arhitektu birojs SZK/Z, arhitekti Uģis Zābers, Marta Rutka. Investīciju apjoms Lāčplēša 11 jaunbūves būvniecībā pārsniedza 5,5 miljonus eiro.

Kvartāla atdzimšanas projekts tika sākts 2013. gadā, un tajā ietilpst arī pirmais septiņu stāvu nams Club Central Residence I, kura unikalitāte novērtēta ar starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas (FIABCI) starptautisko balvu Baltic Prix d’Excellence kā labākajam jaunajam projektam premium segmentā Baltijas valstīs. Kvartālā atrodas arī rekonstruētais vēsturiskais nams Lāčplēša ielā 13, kas "Latvijas Būvniecības Gada balva 2018" nominācijā "Fasāžu rekonstrukcija" saņēma godpilno 2. vietu.

 

Kas pieejams māju piedāvājumā līdz 150 000 EUR, Rīgas tuvumā?

08.05.2020

alt
alt

Arco Real Estate: sērijveida dzīvokļu tirgus pārskats par aprīli

08.05.2020

Saistītās ziņas

alt

Projektā "Zelta Rasa" Mārupē atklāts jauns demo dzīvoklis!

alt

City24.lv Mēneša projekts - renovēts nams ar pilnas apdares dzīvokļiem Blaumaņa ielā 9A

alt

Projekts "Zasulauka 28": trīsistabu dzīvokļi Pārdaugavā no 80 000 EUR!

alt

Felicity Apartments – dzīvokļi Rīgas centrā ar starptautiski sertificētu kvalitāti!

alt

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: dzīvokļi ar terasi vai privātu dārzu

alt

Jauni dzīvokļi Pļavniekos, Rembates ielā 8 - mūsdienīgai un ekonomiskai dzīvei!

alt

Jaunums Ādažos! Uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunā mājā Podniekos

alt

City24.lv Mēneša projekts - "Trebū HOME" Pļavniekos

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

3

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

4

Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - "Soulful Village"

5

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

6

FOTO: "Mežaparka Rezidences" nodod ekspluatācijā arī 2. un 3. dzīvokļu māju

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem