Ko būvē Mārupē? Jaunākie un jaudīgākie īpašumi pieprasītajā Pierīgas ciematā

Tā vien šķiet, ka Mārupe, līdzīgi kā teikts senā parunā par Rīgu, nekad nebūs gatava! Pieprasītajā Pierīgas rajonā redzama ļoti aktīva būvnieku rosība, būvējot jaunus un mūsdienīgus īpašumus. Sludinājumu sarakstos redzams, ka pieprasītajā Pierīgas ciematā šobrīd pieejami visdažādākie piedāvājumi - jaunie dzīvokļu projekti, privātmājas, rindu mājas, dvīņu mājas, kā arī tiek pārdoti jaunizveidoti apbūves zemesgabali privātmāju būvniecībai, ar nodrošinātu infrasturktūru un ievilktām komunkācijām. 

Piedāvājam ieskatu dažos no interesantākajiem šī brīža piedāvājumiem! 

MĀJAS

RINDU UN DVĪŅU MĀJAS

Rindu mājas un dvīņu mājas Mārupē pieejamas īpaši plašā klāstā. Uz dzīvošanu Mārupē, kādā no šāda tipa mājām var pretendēt gan tie, kuri vēlas īrēt, gan tie, kuru vēlas šāda veida privātmāju iegādāties. 

Cīruļu iela 7 Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, City24, Īpašumi Latvijā, Būvniecība, Redaktora izvēle, Jaunie projektiKoka karkasa, divu stāvu dvīņu māja ar četrām guļamistabām un garāžu vienam auto. Pirmā stāva plānojumā iekļautas arī bīdāmās stikla durvis uz plašu pagalma terasi. 

Pašlaik īpašums tiek piedāvāts iegādei ar pelēko apdari, bet būvnieks piedāvā arī iespēju pabeigt iekšējo apdari iepriekš vienojoties par samaksu un dizainu. Mājas atrodas izdevīgā lokācijā - privātmāju rajonā ar klusu apkārtni un labu infrastruktūru.  Uzzināt vairāk!

"Mārupes Rezidences" Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, City24, Īpašumi Latvijā, Būvniecība, Redaktora izvēle, Jaunie projekti"Mārupes Rezidences" ir viens no šī brīža jaunākajiem un iespaidīgākajiem projektiem Mārupē, kas raisījis lielu interesentu uzmanību. Tas ir videi draudzīgs un jaunām ģimenēm piemērots dzīvojamo māju ciemats (izstrādātāji arhitektu birojs "MALUS Arhitekti" un arhitekts Renārs Putniņš). Dzīvojamā ciemata idejas radīšanā un būvniecībā īpaša uzmanība pievērsta mājas funkcionālajam plānojumam, katras mājas novietojumam ģenerālplānā, labiekārtojuma elementiem un fasāžu risinājumiem un citām svarīgām niansēm.

Mājām unikālu raksturu, eleganci un plašumu dod ēku dzīvojamā zona, kurā ir 6.7 metru augsti griesti, plaši logi un veramās vitrīnas ar izeju uz terasēm. Katrai no mājām ir piesaistīts plašs zemes gabals. Auto novietošanai pie katras mājas ir izbūvēta āra nojume. Uzzināt vairāk!

Ciemats "Veczariņi" Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, City24, Īpašumi Latvijā, Būvniecība, Redaktora izvēle, Jaunie projektiCiemats "Veczariņi" un tā rindu mājas ir pilnībā labiekārtots, ar iekoptu zaļo zonu. Katrai mājai ir asfaltēts piebraucamais ceļš un iežogots piemājas pagalmiņš. Mājās ir pilnībā aprīkotas ar pilsētas komunikācijām, ir garāža vienam auto. Māju platības ir no 160 līdz 185 m2. Uzzināt vairāk!

Lielā iela  Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, City24, Īpašumi Latvijā, Būvniecība, Redaktora izvēle, Jaunie projektiLielajā ielā tiek piedāvātas dvīņu mājas ar 5 istabām, palīgtelpu, garderobes telpu un diviem sanmezgliem, kā arī terasi un balkonu. Projekta mājas savstarpēji savienotas tikai ar garāžām, tām nav kopīgu sienu. Katras mājas zemes platība ir 600 m2, kas ir iežogota pa perimetru. Kopējā platība mājai ar slēgto garāžu ir 153 m2. Savukārt garāža ir 18, 8 m2. Mājas tiks pabeiga 2020. gada rudenī. Gar māju ir asfaltēts ceļš, apkārt atrodas sakoptas teritorijas. Uzzināt vairāk!Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, City24, Īpašumi Latvijā, Būvniecība, Redaktora izvēle, Jaunie projekti160 m2 liela māja ar 5 istabām. Pirmajā un otrajā stāvā ir iebūvētas apsildāmas grīdas, kas būtiski samazina energoresursu patēriņu ekspluatācijas laikā un paaugstina komforta līmeni mājā. Uztādīts gāzes katls ar iespēju temperatūru regulēt pēc izvēles. Ir pievilktas pilsētas komunikācijas. 

Uztādīti automātiskie vārti un nojume divām saimnieku automašīnām, kā arī paredzētas vietas viesu automašīnām. 

Kvartālā ir labiekārtota infrastruktūra ar bruģētām gājēju ietvēm un braucamo ceļu, ir uztādītas gaismas laternas. Uzzināt vairāk! 

Dravnieku iela  Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, City24, Īpašumi Latvijā, Būvniecība, Redaktora izvēle, Jaunie projektiJauna dvīņu māja - mūra ēka, kuras projekts paredz nodrošināt pilnīgu dzīvojamo zonu nodalīšanu. Dvīņu mājas puses kopējā platība ir 205 m2, bet zemes platība ir apmēram 700 m2.

Katram īpašumam paredzēta terase, āra neapkurināma noliktava un auto nojume. Ārtelpā tiks izbūvēts bruģa segums, sēta, terase pie dzīvojamās istabas, ierīkots zāliens. Uzzināt vairāk!

Miera ceļš Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, City24, Īpašumi Latvijā, Būvniecība, Redaktora izvēle, Jaunie projektiCiematā "Ciecerciems" pieejamas vairākas atsevišķas rindu mājas ar balto apdari. Galvenās iezīmes ir ērts plānojums, unikāla mājas fasāde, teicams skats no mājas logiem, zaļa vide un liels potenciāls labiekārtot plašo teritoriju ap māju. Paredzēta arī plaša nojume vairākām automašīnām. Uzzināt vairāk!

Pieejamas īrei!

Ziemciešu iela  Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, City24, Īpašumi Latvijā, Būvniecība, Redaktora izvēle, Jaunie projektiĪre ar izpirkuma tiesībām! 

Dvīņu mājas sekcija atrodas ciematā Mežavēji - Ziemciešu ielā. Māja ekspluatācijā nodota 2018. gada augustā. Māja ir pilnīgi jauna ar dizainera veidotu augstvērtīgu iekšējo apdari un santehniku, siltajām grīdām. Tās pārdošanas cenā ir iekļauta virtuves iekārta. Ap māju ir labiekārtota teritorija - ieklāts bruģis, iesēta zālīte un kārtīga sēta, nojume automašīnai. 

Ciematā ir bruģēti ceļi un apgaismota teritorija. Uzzināt vairāk!

Kokles iela  Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, City24, Īpašumi Latvijā, Būvniecība, Redaktora izvēle, Jaunie projektiDivu stāvu rindu māja uz Bieriņu un Mārupes robežas, labiekārtotā un norobežotā teritorijā. Māja ir plaša un gaiša, ar piecām istabām. Īpašuma kopējā platība sasniedz 205 m2. 

Mājā izmantoti augstas kvalitātes apdares materiāli, ieklātas trīs slāņu dabīgā koka parketa grīdas, durvis un trepes izgatavotas no masīvkoka. Uzstādīti plaši trīs stiklu pakešu logi ar sešām kamerām un koka palodzes. 

Mājas priekšpusē ir nojume automašīnai 30m2 platībā (vienam auto) un vieta bez nojumes divām automašīnām. Uz Dienvidu pusi vērsta 30m2 liela terase. Zaļajā zonā starp rindu mājām iekārtota nodaloša barjera. Uzzināt vairāk!

PRIVĀTMĀJAS

Vītolu iela 10, Jaunmārupe Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, City24, Īpašumi Latvijā, Būvniecība, Redaktora izvēle, Jaunie projektiDizaina koka karkasa mājas ar 1199 m2 plašu zemes gabalu, kuras atrodas jaunizveidotajā privātmāju ciematā Jaunmārupē. Īpašumiem pievienotas visas pilsētas komunikācijas. Šobrīd mājas atrodas būvniecības stadijā, ciemats tiks apbūvēts pakāpeniski, piedāvājot dažāda plānojuma gatavus projektus koka karkasa mājām. 

Dzīvojamā māja ir no augstas kvalitātes skandināvu koka karkasa konstrukcijas ar ventilējamo koka fasādi un LED fasādes apgaismojumu. Plaša terase un auto nojume divām automašīnām ar saimniecības telpu.

Labiekārtota teritorija - sēta ar vārtiem, kas kontrolējami ar tālvadību, akmens bruģa iebrauktuve, apzaļumota teritorija (zālājs, tūjas), teritorijas apgaismojums. Uzzināt vairāk! 

Ar visām Mārupē piedāvātajām mājām iepazīsties šeit!

JAUNIE DZĪVOKĻU PROJEKTI 

Mārupes piedāvājumā ir arī jaunie projekti, kur pieejami visām mūsdienu prasībām atbilstoši dzīvokļi.  

Mārupes Nami Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, City24, Īpašumi Latvijā, Būvniecība, Redaktora izvēle, Jaunie projekti

Projekta jaunākā māja atrodas Ventas ielā 25, ērtā un startēģiski labā vietā, netālu no paša Mārupes centra. Projektā vēl pieejami 2, 3 un 4 istabu dzīvokļi, dažādās platībās. Mājas iedzīvotājiem pieejams savs bērnu laukums, iekopts pagalms un atpūtas vieta. Dzīvokļi pārdošanā ar balto un pilno apdari.  Uzzināt vairāk!

Zelta Rasa Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, City24, Īpašumi Latvijā, Būvniecība, Redaktora izvēle, Jaunie projektiDzīvojamā projekta "Zelta Rasa" jaunākā - trešā mājā sevī ietver 59 jaunus,  pārdomātus mājokļus ar terasēm augšējos stāvos. Šobrīd projektā vēl pieejami divu un trīs istabu dzīvokļi.

Lielākajā daļā dzīvokļu ir balkoni, bet augšējo stāvu dzīvokļos - plašas atklātās terases, no kurām paveras brīnišķīgs skats. Pieejama virszemes un pazemes autostāvvieta, bet bērniem - rotaļu laukums. Visapkārt mājai ir labiekārtota, iežogota teritorija 1,3 hektāru platībā, bruģēti celiņi un apgaismojums. Uzzināt vairāk!

APBŪVES ZEMES

Arī apbūves zemes ciematā netrūkst. Zemesgabali tiek piedāvāti blakus attīstītai infrastruktūrai, kur nodrošinātas visas nepieciešamās komunikācijas - gāze, ūdens, elektrība, kanalizācija, izveidoti piebraucamie ceļi utt. Pārsvarā zemes piemērotas savrupmāju, rindu vai dvīņu māju būvniecībai. 

Grūdupu iela Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, City24, Īpašumi Latvijā, Būvniecība, Redaktora izvēle, Jaunie projekti Uzzināt vairāk!

Vecozolu iela Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, City24, Īpašumi Latvijā, Būvniecība, Redaktora izvēle, Jaunie projekti Uzzināt vairāk! 

Ar visiem Mārupē piedāvātajiem zemesgabaliem iepazīsties šeit!

VISI JAUNIE PROJEKTI VIENUVIET - TIKAI CITY24! SKATIES ŠEIT!

"Valsts nekustamie īpašumi" elektroniskajās izsolēs pārdod komercplatības Rīgā, Jūrmalā un Jelgavā

12.05.2020

alt
alt

Nedēļas skatītāko īpašumu sludinājumu TOP 10

13.05.2020

Saistītās ziņas

alt

Izvēlies savu favorītu no jaunajiem projektiem un laimē FRANKE dāvanu karti 200 EUR vērtībā!

alt

Video: moderns finansējuma risinājums jaunam dzīvojamajam rajonam Rīgā

alt

Īres dzīvokļi, kur neviens vēl nav dzīvojis: jaunais projekts "Ezerpaka Nami" pie Mežaparka

alt

Hepsor pirmajā attīstītajā projektā Rīgā, Baložu ielā 7 pārdoti visi dzīvokļi

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

alt

Jauns, uzlabots plānojums trīsistabu dzīvokļiem "Merks Gaiļezera namos"

alt

Kā izskatās paraugdzīvoklis projektā "Ķīpsalas Horizonti"?

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

2

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

3

Jauns, uzlabots plānojums trīsistabu dzīvokļiem "Merks Gaiļezera namos"

4

Video: moderns finansējuma risinājums jaunam dzīvojamajam rajonam Rīgā

5

Hepsor pirmajā attīstītajā projektā Rīgā, Baložu ielā 7 pārdoti visi dzīvokļi

6

Īres dzīvokļi, kur neviens vēl nav dzīvojis: jaunais projekts "Ezerpaka Nami" pie Mežaparka

City24 redaktora izvēle

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī