Neticami, bet fakts! Torņi Latvijā, kur iespējams dzīvot un strādāt

Valdgales vējdzirnavu tornis Talsu pusē, Rīgas ūdenssūkņu stacija ar torni Maskavas priekšpilsētā un ūdenstornis Teikā – lai cik neticami izklausītos, bet šajos trīs īpašumos ir visas iespējas gan dzīvot, gan strādāt.   Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains TEIKA Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizainsTeikā, Gustava Zemgala gatvē 77 iespējams iegādāties ūdenstorni, kas iepriekš jau ticis izmantots kā ofiss. Teritorijā pieejamas visas komunikācijas, iespējams tikt arī pie auto stāvvietām. Ēkai nepieciešams remonts un radoša vīzija tās neatkārtojamā potenciāla īstenošanai. 

Torni šobrīd var iegādāties par 150 000 EUR.

Skaties vairāk!

MASKAVAS PRIEKŠPILSĒTA  Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizainsMaskavas priekšpilsētā par 490 000 EUR iespējams iegādāties arhitekta K. J. Felsko 1863. gadā celtu, pilnībā atjaunotu ēku ar ūdenstorni, kura līdz 20. gs. kalpoja kā Rīgas ūdenssūkņu stacija. 

Ēkas pirmajā stāvā un pagrabstāvā ir atvērtā tipa plānojums. Telpas ir skaisti atjaunotas un īpašumam kopumā piemīt unikāls, industriāls šarms, kas paver lielas iespējas tās izmantot dažāda veida komercdarbībai un kļūt par, piemēram, pilsētnieku iemīļotu pulcēšanās vietu pasākumiem utt.  

Griestu augstums pirmajā stāvā ir 6 – 9 m, bet pagrabstāvā – 3,6 m. Izbetonētas un uzstādītas apsildāmās grīdas, atjaunoti logi. Izstrādāts arī projekts ēkas piebūvei, kas palielinās ēkas kopējo platību par aptuveni 100 m2.

Īpašumam ir pieejamas visas pilsētas komunikācijas – elektrība, ūdens, kanalizācija. Bonusā – laba infrastruktūra un ērta piebraukšana. 

Skaties vairāk!

TALSU NOVADS, VALDGALES PAGASTS Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains"Objekts ar fantastisku lauku tūrisma un biznesa potenciālu - personībai ar dzirkstošu enerģiju un ideju", pauž Valdgales vējdzirnavu torņa pārdevēji. Šo pavisam neparasto īpašumu Talsu novada Valdgales pagastā pašlaik iespējams iegādāties par 250 000 EUR. 

20 m augstā celtne ir 19. gs. Valdgales muižas kompleksa dzirnavas, kas 2000. gadā paglābtas no posta un tām dota otra dzīvība. Saimnieka entuziasms un apņēmība bruģējusi ceļu ēkas atdzimšanai un tā pilnībā rekonstruēta, lai pildītu dzīvojamas būves funkciju. 

Rekonstrukcijas laikā veikti visaptveroši atjaunošanas darbi, saglabājot kultūras pieminekļa izskatu: laukakmeņu mūris, visas sijas un orģinālie stāvi ir atjaunoti, pievienojot jaunus, inženiertehniskos risinājumus. Jumta vietā ir uzcelts torņa turpinājums no metāla loksnēm un dubulta koka pārseguma, kas veido 360 grādu balkonu visapkārt tornim.  

Īpašnieks parūpējies, lai tiktu ievilkta vietējā kanalizācija un ūdensapgāde. Iekšpusē mūra sienu auru ar siltākām sajūtām bagātina koka apdare un mēbelējums, antīkajam stilam pieskaņotas tekstīlijas un aksesuāri.  

Zemes īpašums tiek uzturēts izcilā kārtībā - sakopts, īpašā dizainā pļauts, apjozts ar sētu un iekoptu stāvlaukumu. Apkārt plešas elpu aizraujoši Kurzemes lauki un tāles. 

Skaties vairāk!

"Liepziedu" otrās mājas attīstības finansējuma modeļa pielāgošana pandēmijas apstākļiem

18.05.2020

alt
alt

Cenu izmaiņas: mājas, kuras šobrīd vari iegādāties par samazinātu cenu!

19.05.2020

Saistītās ziņas

alt

Pārdod Džemmas Skulmes dzimtas māju Mežaparkā

alt

NEDĒĻAS ĪPAŠUMS: fantastiski skaista māja Priedkalnē

alt

Baltezera šiks: sarkano akcentu māja ar skatu uz ezeru

alt

Neparasti un stilīgi biroji, kas uz darbu liks steigties ātrāk un biežāk

alt

Labāk nekā gaidīts - brīnišķīgi dzīvokļi sērijveida un pirmskara mājās

alt

Nedēļas skatītāko īpašumu sludinājumu TOP 10

alt

Ko būvē Mārupē? Jaunākie un jaudīgākie īpašumi pieprasītajā Pierīgas ciematā

alt

Kad dizainerim bija labs garastāvoklis: dzīvokļi, no kuriem mācīties interjeru

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Jaunākie īres dzīvokļi līdz 350 EUR!

2

Pārdod Džemmas Skulmes dzimtas māju Mežaparkā

3

Cenu izmaiņas: dzīvokļi, kurus šobrīd vari iegādāties par samazinātu cenu!

4

Ober-Haus: daudzdzīvokļu projektu attīstītāju noskaņojums ir pozitīvs

5

Nekustamo īpašumu asociācija: interese atgriezusies, darījumu pagaidām mazāk

6

Jaunie projekti, kurus piedāvā tikai "ARCO REAL ESTATE"

City24 redaktora izvēle

alt

Jaunākie īres dzīvokļi līdz 350 EUR!

alt

Cenu izmaiņas: dzīvokļi, kurus šobrīd vari iegādāties par samazinātu cenu!

alt

Pārdod Džemmas Skulmes dzimtas māju Mežaparkā