GREEN PARK pie lidostas "Rīga" top par Latvijas e - komercijas biznesa attīstības centru

Jau šogad tiks pabeigta Latvijā energoefektīvākā noliktavu, ražošanas un biroju telpu kompleksa GREEN PARK būvniecības pirmā kārta. Līdz ar to paredzams, ka jau gada beigās šeit darbu sāks starptautiskais loģistikas uzņēmums "Itella Logistics", kas starptautiskās e-komercijas iespējas vietējiem uzņēmumiem padarīs vēl vienkāršākas. Nākamgad uz GREEN PARK pārcelsies arī "McDonald’s" Baltijas loģistikas centrs. Būvniecība, Komercplatības, City24, Nekustamo īpašumu darījumi, Nekustamais īpašums, Jaunie projektiIndustriālā parka attīstītājs, projektētājs un būvnieks ir uzņēmums PICHE. GREEN PARK ir jau trešais piche realizētais industriālais parks Starptautiskās lidostas "Rīga" tuvumā. Turklāt uzņēmums Mārupē ir iegādājies zemi kopumā 300 000 kvadrātmetru platībā līdzīgu industriālo parku būvniecībai nākotnē. GREEN PARK būs noliktavas 50 000 kvadrātmetru platībā un biroju telpas 7 000 kvadrātmetru platībā. 

SIA Piche valdes priekšsēdētājs Pēteris Senkāns: "Man ir prieks, ka daudzi uzņēmumi novērtē gan mūsu darba kvalitāti, gan atrašanās vietu – tuvu lidostai "Rīga". Turklāt ar "Itella Logistics" pievienošanos mūsu industriālo parku iemītnieku pulkam skaidri iezīmējas e-komercijas klastera aprises, kas šābrīža apstākļos un arī tuvākajā nākotnē būs īpaši svarīgi. Ap šo uzņēmumu un jau mūsu esošo klientu "Omniva" daudzi uzņēmumi var veiksmīgi veidot e-komercijas piegādes centrus. Jau šobrīd šīs priekšrocības izmanto viens no Latvijas jaunuzņēmumu vides veiksmes stāstiem "Printful", kas savu saražoto produkciju nogādā uz galamērķiem visā Eiropā. Pašlaik notiek sarunas par to, ka GREEN PARK klienti atsevišķos gadījumos varētu paši parka teritorijā nogādāt preces uz kaimiņos esošajiem loģistikas uzņēmumiem, pat neizvedot tās ārpus teritorija. Līdz ar to būtiski tiktu ietaupīts gan laiks, gan izmaksas un nodrošināta ļoti ātra un operatīva preču piegāde saviem klientiem." 

SIA "Itella Logistics" izpilddirektors Ainārs Gilis: "Esošajās telpās uzņēmums atradās jau ilgu laiku un, sekojot straujajai izaugsmei pēdējā laikā, objektīvi radās nepieciešamība meklēt paplašināšanās iespējas. Mums ir svarīgi, lai darbinieki veiktu savu darbu ar iedvesmu un būtu apmierināti. Tāpēc biroja, sūtījumu termināla un papildus noliktavas izvēlē ņēmām vērā GREEN PARK izvietojumu, autostāvvietu pieejamību, būvniecībā izmantoto materiālu un tehnoloģisko risinājumu kvalitāti, iespējas turpināt izaugsmi, kā arī nodrošināt labāku dzīves un darba līdzsvaru. GREEN PARK atrašanās lidostas "Rīga" tuvumā, nelielais attālums līdz pilsētas centram, kā arī izteiktā tendence šai teritorijai veidoties par loģistikas pakalpojumu sniedzēju centru bija svarīgi iemesli mūsu izvēlē. Pozitīvs aspekts noteikti ir arī uzņēmuma PICHE pieeja projekta saskaņošanas gaitā, izstrādātie risinājumi mūsu vajadzībām un vēlme atbalstīt Itella izaugsmes plānus. Rezultāts - sadarbība labvēlīgā gaisotnē."

GREEN PARK būvniecības procesā īpaša uzmanība ir pievērsta ēkas maksimālai energoefektivitātes nodrošināšanai un inovatīvu tehnoloģiju izmantošanai, lai maksimāli samazinātu telpu īrnieku mēneša izmaksas.

Telpas iespējams izbūvēt atbilstoši uzņēmuma darbības specifikai, kā arī pielāgot to lielumu izaugsmes prognozēm. Tādējādi īrniekiem nav jādomā par savu ēku vai ražošanas telpu uzturēšanu, un uzņēmums var koncentrēties tikai uz savu attīstību. Green park ir izmantots jaunākās paaudzes programmējams LED apgaismojums, vēja turbīnas, saules paneļi, apkure un dzesēšanas sistēma ar siltajām sienām, kā arī citas jaunākās tehnoloģijas. 

KOMERCINFROMĀCIJA

"Valsts nekustamie īpašumi" elektroniskajās izsolēs pārdod zemesgabalus Rīgā un Jūrmalā

21.05.2020

alt
alt

Vēl izdevīgākas cenas "Riverstone Residence" dzīvokļiem Ķīpsalā

21.05.2020

Saistītās ziņas

alt

"Krasta City" izsludina metu konkursu 150 miljonu apbūves vīzijai Daugavas krastā

alt

Via Jurmala Outlet Village nodots ekspluatācijā

alt

Ekspluatācijā nodota "Laimas" jaunā ražotne Ādažos

alt

Jūrmalā plāno ienākt globāls viesnīcu zīmols ar jaunu pieczvaigžņu viesnīcu

alt

Tirdzniecības platību pārskats: notiek tirdzniecības centru renovācija vai paplašināšana

alt

Biroju tirgus mainās - darba vide kļūst neformālāka, mobilāka un kolektīvāka

alt

Ekspluatācijā nodota Jaunās Teikas biroju ēka "Henrihs"

alt

Business Garden Rīga saņem Latvijā pirmo LEED Platinum sertifikātu

alt

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Jaunākie īres dzīvokļi līdz 350 EUR!

2

Pārdod Džemmas Skulmes dzimtas māju Mežaparkā

3

Cenu izmaiņas: dzīvokļi, kurus šobrīd vari iegādāties par samazinātu cenu!

4

Ober-Haus: daudzdzīvokļu projektu attīstītāju noskaņojums ir pozitīvs

5

Nekustamo īpašumu asociācija: interese atgriezusies, darījumu pagaidām mazāk

6

Jaunie projekti, kurus piedāvā tikai "ARCO REAL ESTATE"

City24 redaktora izvēle

alt

NEDĒĻAS MĀJA: klasicisma stilā uz mākslīgās salas Bieriņos

alt

Jaunākie īres dzīvokļi līdz 350 EUR!

alt

Cenu izmaiņas: dzīvokļi, kurus šobrīd vari iegādāties par samazinātu cenu!