Vasara ir klāt! Sapņu īpašumi ūdens tuvumā, kas pašlaik meklē saimniekus

Īpašumi ūdens tuvumā vienmēr ir bijuši pieprasīti, līdz ar to, arī dārgāki. Toties arī ieguvumu ir vairāk un tie ir vērā ņemami - iegādājoties māju vai dzīvokli ezera, upes, jūras vai citas ūdenstilpnes tuvumā, iegūstam ne tikai īpašumu, bet arī garantēti estētisku skatu pa logu visos gadalaikos, kā arī plašas atpūtas un izklaides iespējas, kad nav jādomā par to, uz kurieni doties ārpus mājas, lai, piemēram, laiski pazvilnētu saulē un ļautos atsvaidzinošai peldei, vai nodarbotos ar aktīvo atpūtu. Bieži vien arī šie īpašumi kļūst par labu vietu lai attīstītu, piemēram, lauku tūrisma biznesa idejas. 

Lūk, daži brīnišķīgi īpašumi, kas meklē jaunus īpašniekus un šobrīd pieejami iegādei.  Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Interjers un dizainsBALTEZERS 
Garkalnes novads Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Interjers un dizainsKlusā vietā, meža ielokā, Mazā Baltezera krasta pirmajā līnijā pieejama jaunbūve (nodošana ekspluatācijā - 2020. gadā).

Pirmā stāva plānojums - viesistaba ar virtuvi, vannasistaba, panorāmas logi, sauna ar skatu uz ezeru. Savukārt otrajā stāvā ir 4 guļamistabas, 2 vannasistabas, garderobes istaba.Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Interjers un dizainsApskatīt vairāk!

LIELUPE
Jūrmala Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Interjers un dizainsĢimenes māja pašā Lielupes krastā, klusā, ekoloģiskā vidē, vietā ar ērtu infrastruktūru. Ūdens priekus šajā mājā var baudīt arī baseinā.

Māja piemērota ūdens sporta un atpūtas uz ūdens cienītājiem. Mājas mūsdienīgā arhitektūra un interjera elementi apvienojumā ar kvalitatīvu apdari rada mūsdienīgu un stilīgu dzīvojamo vidi.Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Interjers un dizainsApskati vairāk!

SUNĪŠU EZERS 
Garkalnes novads Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Interjers un dizainsKoša un plaša privātmāja ezera krastā, slēgta tipa ciematā "Ezerkrasts", 15 km attālumā no Rīgas centra. Šis būs īpaši piemērots īpašums ģimenei, kurai svarīga tīra un sakopta vide, ar labiekārtotiem, apgaismotiem pievadceļiem un respektabliem kaimiņiem.

Ciemata teritorijā atrodas restorāns, neliels veikals un sporta zāle. Mājas trīs stāvi lieliski iekļaujas zemes gabala reljefā.

Māja ir nodota ekspluatācijā un tiek pārdota ar pelēko iekšējo apdari, pieejamas visas komunikācijas.  Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Interjers un dizainsApskatīt vairāk!

ĶĪŠEZERS 
Jaunciems Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Interjers un dizainsDzīvoklis divu dzīvokļu privātmājā, ainaviski skaistā un sakārtotā vidē Ķīšezera krastā. Iespēams iegādāties arī visu māju (divus dzīvokļus un visu zemes gabalu).

Šī būs brīnišķīga vieta ģimenei, kas vēlās dzīvot pie ūdens, svaigā gaisā un prestižā vietā.

Dzīvoklim ir ērts un pārdomāts plānojums. Pirmajā stāvā logi vērsti uz Ķīšezeru: vestibils, plaša viesistaba ar kamīnu, apvienota ar virtuvi un ēdamzonu, kabinets, sanitārais mezgls un garāža. No viesistabas izeja uz iekšpagalmu. Otrajā stāvā trīs guļamistabas un viena vannas istaba, balkoni.Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Interjers un dizainsApskatīt vairāk!

DAUGAVA
Ķeguma novads Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Interjers un dizainsUnikāls īpašums - zemes gabals un dzīvojamā māja skaistā vietā starp Daugavu un Ņegas ieteku. Īpašums sastāv no zemes gabala 2,33 ha platībā un dzīvojamās mājas 354 m2 platībā. Skaistais īpašums atrodas aptuveni vienas stundas (55 km) brauciena attālumā no Rīgas.

Dzīvojamā mājā ir 5 istabas, virtuve, vannasistaba, garāža, liela terase.  Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Interjers un dizainsApskatīt vairāk!

VĪRAGNAS EZERS 
Daugavpils novads Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Interjers un dizainsMūsdienīgs un mājīgs nams ainaviskā vietā Latgalē, Vīragnas ezera krastā. Ēku var izmantot gan kā brīvdienu māju atpūtai no pilsētas ikdienas, gan pastāvīgai dzīvošanai.

Divstāvu ēkas platība ir 204 m2, pieguļošā zeme 2,6 hektāri. 

Ezera krastā izveidota laivu piestātne. Apkārtējā vide ļauj baudīt brīnišķīgu Latgales dabu ar lieliskām sēņošanas un ogošanas vietām, savukārt ezers piedāvā izcilas makšķerēšanas vietas.

Pagalms pie mājas un pussala ir izgaismoti, pagalmā ierīkota strūklaka. Īpašums apsargāts, teritorija norobežota ar žogu, visapkārt videonovērošana. 

Īpašums atrodas 2 kilometru attālumā no Daugavpils - Rēzeknes šosejas, Daugavpils novada Dubnas pagastā.  Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Interjers un dizainsApskatīt vairāk!

BALTEZERS 
Garkalnes novads Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Interjers un dizainsViena no lepnākajām villām ar atpūtas namu Lielā Baltezera krastā, teritorijā ar izteiktu reljefu.

Ēka atrodas slēgtā un apsargājamā teritorijā, ar modernu, automatizētu gudrās mājas elektrifikāciju, video apsardzes sistēmām, centralizētu ventilācijas rekuperācijas sistēmu.

Ezera krastā ir iespējams ierīkot futbola laukumu, savukārt pagrabstāvs piedāvā plašas izklaides un SPA telpas. Pagalmā ir apsildāms baseins.

Izbūvēta privāta jahtu piestātne ar pievadītiem komunikāciju pieslēgumiem.Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Interjers un dizainsApskatīt vairāk!

KONDRĀTA DĪĶIS 
Bērzkrogs, Priekuļu novads Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Interjers un dizainsLauku īpašums ar lielisku atrašanās vietu - 1 km attālumā no Bērzkroga, vienlaikus gan savrupā vietā, gan blakus Bērzkroga ciemata infrastrūktūrai. 

Īpašums sastāv no ainaviska zemes gabala 8.46 ha platībā un 3 ēkām, no kurām viena ir apdzīvota māja, bet pārējās divas - nepabeigta dzīvojamā māja un nepabeigta pirts būve. No kopējās zemes īpašuma platības meži sastāda 4.7 ha, zemes zem dīķa - 2.34 ha, zemes zem ēkām un pagalmiem - 1.3 ha.

Zemes gabals ir izvietots blakus Kondrāta dīķim, un īpašumā sastāvā ir arī daļa paša dīķa ar vienu saliņu 400 m2 platībā, tādēļ šis nekustamais īpašums būs īpaši piemērots cilvēkiem, kurus saista aktivitātes un atpūta pie ūdens. Ūdens tilpnē mīt dažādas zivis un arī vēži.

Attālums no īpašuma līdz Rīgas centram - 94 km.Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Interjers un dizainsApskatīt vairāk!

BALTIJAS JŪRA 
Lapmežciems Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Interjers un dizainsSkandināvu stilā celtā, ekskluzīvā privātmāja atrodas Lapmežciemā un paver fantastisku skatu uz Baltijas jūru. Šeit dzīvojot, pēdām var ļaut sajust pludmales smiltis vien atverot pagalma vārtiņus, un sperot dažus soļus jūras virzienā!

Īpašums var lepoties ar apzaļumotu un koptu teritotriju, kur atrodas dzīvojamā māja (231 m2 platībā) un divstāvu viesu nams - saimniecības ēka (98m2 platībā). 

Ēkas būvētas no augstvērtīgiem celtniecības un apdares materiāliem. Abas ēkas ir nodotas ekspluatācijā un teritorija ir labiekārtota un apzaļumota.Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Interjers un dizainsApskatīt vairāk!

Apskati vēl līdzīgus piedāvājums!

 

NEDĒĻAS MĀJA: klasicisma stilā uz mākslīgās salas Bieriņos

29.05.2020

alt
alt

"Newsec" atzīts par vienu no labākajiem Baltijas reģionā

01.06.2020

Saistītās ziņas

alt

Dzīvot laukos skaisti! Iegādei pieejamas privātmājas ar gaumi un ērtībām

alt

Bez tuviem kaimiņiem un elpu aizraujošu ainavu: lauku viensēta "Vecrozas" Rankas pagastā

alt

Cenas krīt! Privātmāju sludinājumi ar cenu samazinājumu no 4 000 – 20 000 EUR

alt

Saldais ēdiens investīciju objektu medniekiem: grandiozu īpašumu TOP 10

alt

Iegādei pieejama vēsturiska pērle Rožu laukumā Cēsīs: "Konrāda nams"

alt

Acu priekam: satriecošas mājas ar baseiniem Mārupē, Ķekavā, Babītē un citur!

alt

Madonā, Jelgavā, Smiltenē un citur: privātmājas ar samazinātu cenu

alt

Iespējams, visu laiku skaistākais piejūras īpašums: "Brīzes" Salacgrīvas novadā

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

2

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

3

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī

4

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi LABAJĀ KRASTĀ: Purvciemā, Ķengaragā, Mežciemā un citur

5

Hepsor pirmajā attīstītajā projektā Rīgā, Baložu ielā 7 pārdoti visi dzīvokļi

6

Jauns, uzlabots plānojums trīsistabu dzīvokļiem "Merks Gaiļezera namos"

City24 redaktora izvēle

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī