Nosvinēti dzīvojamā projekta "Divi krasti" spāru svētki - 25% no dzīvokļiem jau pārdoti

Š.g. 29. maijā nosvinēti dzīvojamā projekta Divi krasti pirmās ēkas spāru svētki. Dzīvojamo projektu Ķengaragā attīsta viens no lielākajiem Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājiem Kaamos, ieguldot 8,5 miljonus eiro. Divās piecstāvu ēkās kopumā plānoti 132 dzīvokļi ar platību no 33 līdz 74 kvadrātmetriem. Pirmo projekta ēku plānots pabeigt 2020. gada decembrī, savukārt otrās mājas būvniecība tiks uzsākta vasaras beigās. Būvniecība, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Kaamos, Divi Krasti"Esam gandarīti, ka klienti izvēlas Kaamos un uzticas mūsu vairāk nekā 17 gadu ilgajai pieredzei un kvalitatīvajiem risinājumiem - 25% no pirmās mājas 66 dzīvokļiem jau ir pārdoti. Pēdējo divu mēnešu laikā interese par dzīvokļu iegādi ir pastiprinājusies - potenciālajiem pircējiem ir daudz vairāk brīvā laika, kas tiek veltīts iedziļinoties projekta niansēs un rūpīgi izvērtējot pirkumu," norāda Kaamos valdes loceklis Armands Buks-Vaivads.  

Prīts Ūstulnds (Priit Uustulnd), Kaamos Real Estate izpilddirektors: "Divi krasti pirmās ēkas spāru svētki ir nozīmīgs atskaites punkts mūsu uzņēmumam - esam pabeiguši apjomīgākos būvdarbus savam pirmajam projektam Latvijā. Ar lielu interesi raugāmies uz Latvijas tirgu - saskatām potenciālu turpmākajai attīstībai un investīcijām. Aktīvi veicam tirgus izpēti un meklējam jaunas potenciālo investīciju iespējas, kā arī esam uzsākuši divu jaunu projektu projektēšanu - Āgenskalnā un Mežaparkā."


Dzīvojamās mājas Divi krasti atradīsies pie Dienvidu tilta, Ķengaraga ielā 8A. Katrā mājā būs 66 dzīvokļi ar kopējo platību no 33 līdz 74 kvadrātmetriem. Jaunajiem māju iedzīvotājiem būs pieejama slēgta teritorija ar autostāvvietu, drošas velosipēdu un bērnu ratiņu novietnes, apzaļumota teritorija un bērnu rotaļu laukums, kā arī videonovērošana. Katram dzīvoklim ir savs balkons, bet pirmā stāva dzīvokļiem - terase 11 kvadrātmetru platībā. Lai gan projekts Divi krasti iekļauts ekonomiskā segmenta projektu klasifikācijā, jauno māju iemītniekiem būs pieejamas biznesa klases projektam atbilstošas ērtības un priekšrocības. 

Abām dzīvojamajām mājām ir piešķirti A klases energoefektivitātes sertifikāti. Augstie energoefektivitātes risinājumi, kā arī kvalitatīvie logi ar trīskāršo stiklu un ventilāciju nodrošina ne tikai pietiekamu dienas gaismu un svaigu gaisu, bet ļauj samazināt arī ikmēneša komunālos izdevumus. Dzīvokļu apdares piedāvājumā ir trīs veidi dažādām gaumēm.

Dzīvojamo ēku tuvā apkaimē atrodas dažādi tirdzniecības centri, tirgus, restorāns  Lido, kā arī citi pakalpojumu sniedzēji. Blakus esošā Ķengaraga promenāde ar skatu uz Daugavu ļauj izbaudīt aktīvo atpūtu. Rīgas centrs ir tikai 6 km attālumā - viegli sasniedzams ar auto, velosipēdu vai sabiedrisko transportu.

Projektu palīdz realizēt arhitektu birojs PBR un ģenerālbūvuzņēmums Monum, savukārt SEB banka izsniegusi finansējumu 5,9 miljonu eiro apmērā projekta būvniecībai un attīstībai.

Par Kaamos grupu

Kaamos grupa ir Igaunijas kapitālsabiedrība, kas dibināta 2002. gadā un nodarbojas ar nekustamo īpašumu attīstīšanu, celtniecību un kokapstrādi. Nekustamā īpašuma segmentā Kaamos grupa ir uzbūvējusi un pārvalda biroju platības 50 000 kvadrātmetru apmērā. Grupas uzņēmumi darbojas Igaunijā, Latvijā un Baltkrievijā, kopumā nodarbinot vairāk nekā 270 darbiniekus. 2019. gadā  kopējais grupas apgrozījums bija 69 miljoni eiro, ar kopējo bilanci 176 miljoni eiro, bet pašu kapitāls – 110 miljoni eiro.

KOMERCINFORMĀCIJA

 

Ko šobrīd meklē mājokļu pircēji Baltijā?

29.05.2020

alt
alt

Kā vienoties par kopīpašuma dalītu lietošanu, lai tā būtu saistoša trešajām personām?

29.05.2020

Saistītās ziņas

alt

"Bibliotēkas Nama" attīstītāji pabeiguši renovāciju nākamajā projektā - Avotu ielā 4

alt

Ekspluatācijā nodota projekta "Green City" otrā māja

alt

Kā pareizi rīkoties, ja Tev ir īpašums, ko šobrīd vēlies pārdot?

alt

"Green City" kļuvis par vienu no atzītākajiem jauno mājokļu projektiem Purvciema apkārtnē

alt

Vai pēdējā pusgada notikumi ir ieviesuši izmaiņas vērtēšanas pakalpojumu sniegšanā?

alt

Jaunums Ādažos! Uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunā mājā Podniekos

alt

Kuru mājokli izvēlēties: standarta, luksusa vai komforta klases?

alt

Gudri pirkts mājoklis: pērciet īpašumu ar perspektīvu!

alt

Interese par īpašumu pirkšanu saglabājas augsta; pircēji kļuvuši mērķtiecīgāki un zinoši

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Ar ko atšķiras 3 000 un 9 000 EUR vērta virtuve? Risinājumi dažādiem budžetiem

2

Apskati klātienē jaunos projektus Rīgas Centrā: Merks Viesturdārzs, Rēdera nami un citi!

3

Atvērto durvju dienā ciemos gaidīs jaunie projekti Rīgā un Pierīgā!

4

Ekspluatācijā nodota projekta "Green City" otrā māja

5

Nedēļas skatītāko īpašumu sludinājumu TOP 10

6

Atvērto durvju dienā iepazīsties ar jaunajiem projektiem Pārdaugavā!

City24 redaktora izvēle

alt

Apskati klātienē jaunos projektus Rīgas Centrā: Merks Viesturdārzs, Rēdera nami un citi!

alt

Atvērto durvju dienā ciemos gaidīs jaunie projekti Rīgā un Pierīgā!

alt

Ar ko atšķiras 3 000 un 9 000 EUR vērta virtuve? Risinājumi dažādiem budžetiem