Pēdējo dzīvokļu izpārdošana jaunajā projektā "Tuvidi"

Nekustamo īpašumu attīstītājs "Estera Development" sarūpējis īpašus nosacījumus "Tuvidu" pēdējo dzīvokļu iegādei – 5000 eiro atlaidi. Īpašais piedāvājums būs spēkā 11. un 13. jūnijā "City24" organizētā "Atvērto durvju dienas maratona" ietvaros. Atvērto durvju dienu apmeklētājiem, iepriekš reģistrējoties konkrētam apskates laikam, būs iespēja iegādāties kādu no pēdējiem trīsistabu dzīvokļiem par īpaši pievilcīgu izpārdošanas cenu vai saņemt dāvanu karti 5000 eiro vērtībā jaunā mājokļa iekārtošanai.*

 


No sākotnēji pieejamajiem "Tuvidu" 90 dzīvokļiem pārdošanā ir vairs tikai trīs dzīvokļi un īpašais piedāvājums – pilnībā mēbelēts paraugdzīvoklis, kas aprīkots līdz pat sīkākajai detaļai, lai uzsākt dzīvi tajā varētu nekavējoties. Jauno projektu apdzīvo draudzīgi iedzīvotāji, kuri radījuši atsaucīgu un izpalīdzīgu kaimiņu komūnu. Šobrīd "Tuvidu" esošajiem iedzīvotājiem tiek meklēti jauki kaimiņi, kuri apdzīvos un sauks par savām jaunajām mājām kādu no šobrīd vēl pieejamajiem dzīvokļiem.

Nepalaid garām iespēju! Kuru dzīvokli izvēlēsies Tu?

Īpašais piedāvājums – trīsistabu paraugdzīvoklis nr. 17 ar 9 m2 plašu terasi. Pilnībā mēbelēts un aprīkots līdz pat sīkākajai detaļai.  Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, Estera Development, City24, Tuvidi, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas Trīs istabu dzīvoklis nr. 38 ar iebūvētu antracīta krāsas virtuvi un tehniku. Privātā ārtelpa – 9 m2 plaša terase. Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, Estera Development, City24, Tuvidi, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas Trīsistabu dzīvoklis nr. 28 ar iebūvētu smilškrāsas virtuvi un tehniku. Privātā ārtelpa – 9 m2 plaša terase. Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, Estera Development, City24, Tuvidi, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas Trīsistabu dzīvoklis nr. 48 ar  9 m2 plašu terasi. Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, Estera Development, City24, Tuvidi, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas"Tuvidi" atrodas klusā un zaļā pilsētā Baložos, priežu meža ielokā, un vienlaikus tikai 20 minūšu brauciena attālumā no iespējām piesātinātā Rīgas centra, kas ir ērti sasniedzams gan ar automašīnu, gan sabiedrisko transportu – 23. autobusu un  mikroautobusu. Un ne tikai tā – daži "Tuvidu" iedzīvotāji ikdienā labprāt pārvietojas ar velosipēdu, mērojot arī lielākus attālumus. 

Dzīvojot "Tuvidos", viss Tev ikdienā nepieciešamais būs pieejams piecu minūšu gājiena attālumā – blakus "Tuvidiem" atrodas Baložu vidusskola un bērnudārzs, pāris minūšu gājiena attālumā ir pārtikas un sadzīves preču veikaliņi, sabiedriskā transporta pieturvieta, bibliotēka un kultūras nams. Baložu pilsētas teritorijā ir daudz priežu mežu, kuros doties garās pastaigās, nodoties aktīvajai atpūtai svaigā gaisā, rīkot piknikus, izvest pastaigā savu četrkājaino draugu un baudīt meža veltes.

Reģistrējies Atvērto durvju dienai un kopā ar "ARCO REAL ESTATE" nekustamo īpašumu aģentēm apskati pēdējos pārdošanā pieejamos "Tuvidu” dzīvokļus un ar izdevīgiem nosacījumiem izvēlies vietu, kuru saukt par savām jaunajām mājām!

*Akcija spēkā, apmeklējot "Tuvidus" 11. vai 13. jūnijā Atvērto durvju dienas ietvaros un veicot "Tuvidu" dzīvokļa pirkumu, noslēdzot līgumu un veicot rezervācijas maksu līdz 30.06.2020. 

 

"Newsec" atzīts par vienu no labākajiem Baltijas reģionā

01.06.2020

alt
alt

Ventilācijas sistēma ar rekuperāciju – veselīga videi un makam

01.06.2020

Saistītās ziņas

alt

Ar zaļāku apkārtni un mierīgāku ikdienu - dzīvokļu piedāvājums Pierīgā

alt

Jaunā projekta "Akācijas" iedzīvotāji veiksmīgi izmanto ALTUM programmas iespējas

alt

Nenokavē! Atvērto durvju diena Daugavas labā krasta mājokļu projektos

alt

Atvērto durvju dienā iepazīsties ar jaunajiem projektiem Pārdaugavā!

alt

Apskati klātienē jaunos projektus Rīgas Centrā: Merks Viesturdārzs, Rēdera nami un citi!

alt

Atvērto durvju dienā ciemos gaidīs jaunie projekti Rīgā un Pierīgā!

alt

Jaunajā ēkā Stabu ielā 100 veiksmīgi aizvadīta Atvērto durvju diena

alt

Interese par īpašumu pirkšanu saglabājas augsta; pircēji kļuvuši mērķtiecīgāki un zinoši

alt

Āgenskalna koka apbūves "pērlē" tiks rīkota atvērto durvju diena

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Ar ko atšķiras 3 000 un 9 000 EUR vērta virtuve? Risinājumi dažādiem budžetiem

2

Apskati klātienē jaunos projektus Rīgas Centrā: Merks Viesturdārzs, Rēdera nami un citi!

3

Atvērto durvju dienā ciemos gaidīs jaunie projekti Rīgā un Pierīgā!

4

Ekspluatācijā nodota projekta "Green City" otrā māja

5

Nedēļas skatītāko īpašumu sludinājumu TOP 10

6

Atvērto durvju dienā iepazīsties ar jaunajiem projektiem Pārdaugavā!

City24 redaktora izvēle

alt

Apskati klātienē jaunos projektus Rīgas Centrā: Merks Viesturdārzs, Rēdera nami un citi!

alt

Atvērto durvju dienā ciemos gaidīs jaunie projekti Rīgā un Pierīgā!

alt

Ar ko atšķiras 3 000 un 9 000 EUR vērta virtuve? Risinājumi dažādiem budžetiem