Pēdējo dzīvokļu izpārdošana jaunajā projektā "Tuvidi"

Nekustamo īpašumu attīstītājs "Estera Development" sarūpējis īpašus nosacījumus "Tuvidu" pēdējo dzīvokļu iegādei – 5000 eiro atlaidi. Īpašais piedāvājums būs spēkā 11. un 13. jūnijā "City24" organizētā "Atvērto durvju dienas maratona" ietvaros. Atvērto durvju dienu apmeklētājiem, iepriekš reģistrējoties konkrētam apskates laikam, būs iespēja iegādāties kādu no pēdējiem trīsistabu dzīvokļiem par īpaši pievilcīgu izpārdošanas cenu vai saņemt dāvanu karti 5000 eiro vērtībā jaunā mājokļa iekārtošanai.*

 


No sākotnēji pieejamajiem "Tuvidu" 90 dzīvokļiem pārdošanā ir vairs tikai trīs dzīvokļi un īpašais piedāvājums – pilnībā mēbelēts paraugdzīvoklis, kas aprīkots līdz pat sīkākajai detaļai, lai uzsākt dzīvi tajā varētu nekavējoties. Jauno projektu apdzīvo draudzīgi iedzīvotāji, kuri radījuši atsaucīgu un izpalīdzīgu kaimiņu komūnu. Šobrīd "Tuvidu" esošajiem iedzīvotājiem tiek meklēti jauki kaimiņi, kuri apdzīvos un sauks par savām jaunajām mājām kādu no šobrīd vēl pieejamajiem dzīvokļiem.

Nepalaid garām iespēju! Kuru dzīvokli izvēlēsies Tu?

Īpašais piedāvājums – trīsistabu paraugdzīvoklis nr. 17 ar 9 m2 plašu terasi. Pilnībā mēbelēts un aprīkots līdz pat sīkākajai detaļai.  Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, Estera Development, City24, Tuvidi, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas Trīs istabu dzīvoklis nr. 38 ar iebūvētu antracīta krāsas virtuvi un tehniku. Privātā ārtelpa – 9 m2 plaša terase. Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, Estera Development, City24, Tuvidi, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas Trīsistabu dzīvoklis nr. 28 ar iebūvētu smilškrāsas virtuvi un tehniku. Privātā ārtelpa – 9 m2 plaša terase. Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, Estera Development, City24, Tuvidi, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas Trīsistabu dzīvoklis nr. 48 ar  9 m2 plašu terasi. Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, Estera Development, City24, Tuvidi, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas"Tuvidi" atrodas klusā un zaļā pilsētā Baložos, priežu meža ielokā, un vienlaikus tikai 20 minūšu brauciena attālumā no iespējām piesātinātā Rīgas centra, kas ir ērti sasniedzams gan ar automašīnu, gan sabiedrisko transportu – 23. autobusu un  mikroautobusu. Un ne tikai tā – daži "Tuvidu" iedzīvotāji ikdienā labprāt pārvietojas ar velosipēdu, mērojot arī lielākus attālumus. 

Dzīvojot "Tuvidos", viss Tev ikdienā nepieciešamais būs pieejams piecu minūšu gājiena attālumā – blakus "Tuvidiem" atrodas Baložu vidusskola un bērnudārzs, pāris minūšu gājiena attālumā ir pārtikas un sadzīves preču veikaliņi, sabiedriskā transporta pieturvieta, bibliotēka un kultūras nams. Baložu pilsētas teritorijā ir daudz priežu mežu, kuros doties garās pastaigās, nodoties aktīvajai atpūtai svaigā gaisā, rīkot piknikus, izvest pastaigā savu četrkājaino draugu un baudīt meža veltes.

Reģistrējies Atvērto durvju dienai un kopā ar "ARCO REAL ESTATE" nekustamo īpašumu aģentēm apskati pēdējos pārdošanā pieejamos "Tuvidu” dzīvokļus un ar izdevīgiem nosacījumiem izvēlies vietu, kuru saukt par savām jaunajām mājām!

*Akcija spēkā, apmeklējot "Tuvidus" 11. vai 13. jūnijā Atvērto durvju dienas ietvaros un veicot "Tuvidu" dzīvokļa pirkumu, noslēdzot līgumu un veicot rezervācijas maksu līdz 30.06.2020. 

 

"Newsec" atzīts par vienu no labākajiem Baltijas reģionā

01.06.2020

alt
alt

Ventilācijas sistēma ar rekuperāciju – veselīga videi un makam

01.06.2020

Saistītās ziņas

alt

Oktobra atvērto durvju dienas "Liepziedos"

alt

Atvērto durvju dienas apmeklētāji atzinīgi novērtē "Liepziedu" labumus

alt

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

alt

Renovēts nams Krišjāņa Barona ielā 30 - lieliska dzīvesvieta īsteniem pilsētniekiem!

alt

Dzīvokļi uz visiem 100 jaunajā mājā Stabu ielā

alt

Video: dzīve pie Mežaparka – pieejama izvēle!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

2

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

3

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī

4

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi LABAJĀ KRASTĀ: Purvciemā, Ķengaragā, Mežciemā un citur

5

Hepsor pirmajā attīstītajā projektā Rīgā, Baložu ielā 7 pārdoti visi dzīvokļi

6

Jauns, uzlabots plānojums trīsistabu dzīvokļiem "Merks Gaiļezera namos"

City24 redaktora izvēle

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī