"Newsec" atzīts par vienu no labākajiem Baltijas reģionā

Lielākajā Eiropas nekustamo īpašumu uzņēmumu tirgus izpētē Baltijas valstu kontekstā pirmo vietu konsultāciju jomā ieņēma starptautiskais nekustamo īpašumu konsultāciju uzņēmums Newsec. Nekustamā īpašuma uzņēmumu institūta publicētajā vērtējumā Newsec ieguva 91,83 no 100 vērtības punktiem pārspējot starptautiskās nekustamo īpašumu kompānijas Colliers un Catella, kas arī darbojas šajā reģionā. Nekustamo īpašumu darījumi, Būvniecība, City24, Nekustamais īpašums, NewsecKategorijā "Integrētie nekustamo īpašumu pārvaldnieki" (angl. Intgrated Real Estate Managers) Newsec tika ierindots starp trim spēcīgākajiem uzņēmumiem.

"Vadošā pozīcija lielākajā Eiropas nekustamo īpašumu uzņēmumu reitingā ne tikai apliecina Newsec nosaukuma reputāciju komerciālā nekustamā īpašuma tirgū pareizu un mērķtiecīgu uzņēmuma komunikāciju, bet arī sniegto pakalpojumu kvalitāti atbilstoši klientu vēlmēm. Mēs esam gandarīti par tirgus dalībnieku pausto uzticību un lojalitāti Newsec uzņēmumam", saka Newsec reģionālais vadītājs Baltijas valstīs Ugnius Meidus.

Pagājušajā gadā Newsec ieņēma pirmo vietu tirgus izpētē ar 91.00 vērtības punktiem konsultāciju jomā un otro vietu kategorijā "Integrētie nekustamo īpašumu pārvaldnieki".

Uzņēmums, kas atrodas Berlīnē un Vīnē, katru gadu novērtē Eiropas nekustamā īpašuma tirgus uzņēmumu vērtību, aptaujājot katras valsts arhitektus, nekustamā īpašuma pārvaldniekus, brokerus, bankas, konsultantus, investorus, juristus un citus NĪ nozares tirgus dalībniekus. Viņiem tiek lūgts novērtēt nekustamā īpašuma uzņēmumus, ņemot vērā dažādus kritērijus.

Pētījums aptver Eiropas nekustamo īpašumu nozares uzņēmumus, kuri tiek vērtēti ņemot vērā gan uzņēmējdarbības jomu, gan tirgus klasifikāciju. Pētījuma autori vērtējamos uzņēmumus sadalīja desmit dažādās ģeogrāfiskajās grupās. Pētījuma kopsavilkums tiek publicēts tiešsaistē; tas ir visaptverošs, kopumā veidojot gandrīz 250 lappušu ziņojumu, iekļaujot arī ekspertu komentārus un tiek publicēts atsevišķā žurnālā.

Kopumā pētījuma laikā tika aptaujāti vairāk nekā 91 000 tirgus dalībnieku, biznesa ekspertu, kuri novērtēja vairāk nekā 1600 nekustamo īpašumu uzņēmumus.

Par Newsec:

Newsec ir starptautisks nekustamā īpašuma konsultāciju uzņēmums, kas dibināts 1994. gadā Zviedrijā un darbojas septiņās Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs. Uzņēmuma pakalpojumu klāsts aptver visas komerciālā nekustamā īpašuma pakalpojumu jomas. Newsec darbojas kā starpnieks darījumos ar nekustamo īpašumu, tostarp komerciālā nekustamā īpašuma nomā un pārdošanā. Uzņēmums sniedz nekustamā īpašuma pārvaldīšanas pakalpojumus un pārstāv klientu intereses jaunu vai jau esošu projektu attīstībā. Newsec sniedz licencētus īpašuma un biznesa novērtēšanas pakalpojumus, un tam ir lielākā tirgus izpētes un analītikas vienība Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs. Pilns pakalpojumu klāsts nodrošina sniegto pakalpojumu augstāko kvalitāti un kompetenci. Newsec ir starptautiski atzīti vērtētāji, ko apliecina Lielbritānijas Karaliskā nekustamā īpašuma vērtētāju asociācijas RICS (the Royal Institution of Chartered Surveyors) un Eiropas vērtētāju asociācijas grupas (TEGoVA) izsniegtie sertifikāti. Uzņēmums ir arī BNP (Paribas Real Estate) alianses loceklis.

Vasara ir klāt! Sapņu īpašumi ūdens tuvumā, kas pašlaik meklē saimniekus

29.05.2020

alt
alt

Pēdējo dzīvokļu izpārdošana jaunajā projektā "Tuvidi"

01.06.2020

Saistītās ziņas

alt

Noslēdzies arhitektūras ideju konkurss "Zunda parks" attīstības vīzijai

alt

Viedoklis: kāda būs biroju telpu nākotne Covid- 19 pandēmijas iespaidā?

alt

Video: moderns finansējuma risinājums jaunam dzīvojamajam rajonam Rīgā

alt

Uzsākti remontdarbi ēkā Raiņa bulvārī 25, Rīgā

alt

Premium zemes darījumu tirgus Latvijā šogad visaktīvākais Jūrmalā

alt

Izziņoti "Krasta City" apbūves metu konkursa rezultāti

alt

"Vestabalt", vadoties no klientu maksātspējas, pielāgo nekustamo īpašumu cenas savos attīstītajos projektos

alt

Seši veidi, kā uzņēmējdarbības aizdevums palīdzēs tava biznesa attīstībā

alt

Viedoklis: mainās prasības dzīvesvietas izvēlē. Vai tas uzlabos demogrāfiju un reģionu attīstību?

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

2

Jaunums tirgū! Elijas un Maskavas ielas apkaimē top jauns dzīvojamais projekts

3

Jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

4

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

5

"Merks" uzsāk projekta "Merks Viesturdārzs" otrās kārtas būvniecību un dzīvokļu rezervēšanu

6

"Elijas Nami" attīstītājs saņem titulu "Veiksmīgākais būvniecības uzņēmums Igaunijā 2020"

City24 redaktora izvēle

alt

Aizmirstās Mežaparka pērles un nami, kas gaida savu otro "dzimšanas dienu"

alt

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP