"Newsec" atzīts par vienu no labākajiem Baltijas reģionā

Lielākajā Eiropas nekustamo īpašumu uzņēmumu tirgus izpētē Baltijas valstu kontekstā pirmo vietu konsultāciju jomā ieņēma starptautiskais nekustamo īpašumu konsultāciju uzņēmums Newsec. Nekustamā īpašuma uzņēmumu institūta publicētajā vērtējumā Newsec ieguva 91,83 no 100 vērtības punktiem pārspējot starptautiskās nekustamo īpašumu kompānijas Colliers un Catella, kas arī darbojas šajā reģionā. Nekustamo īpašumu darījumi, Būvniecība, City24, Nekustamais īpašums, NewsecKategorijā "Integrētie nekustamo īpašumu pārvaldnieki" (angl. Intgrated Real Estate Managers) Newsec tika ierindots starp trim spēcīgākajiem uzņēmumiem.

"Vadošā pozīcija lielākajā Eiropas nekustamo īpašumu uzņēmumu reitingā ne tikai apliecina Newsec nosaukuma reputāciju komerciālā nekustamā īpašuma tirgū pareizu un mērķtiecīgu uzņēmuma komunikāciju, bet arī sniegto pakalpojumu kvalitāti atbilstoši klientu vēlmēm. Mēs esam gandarīti par tirgus dalībnieku pausto uzticību un lojalitāti Newsec uzņēmumam", saka Newsec reģionālais vadītājs Baltijas valstīs Ugnius Meidus.

Pagājušajā gadā Newsec ieņēma pirmo vietu tirgus izpētē ar 91.00 vērtības punktiem konsultāciju jomā un otro vietu kategorijā "Integrētie nekustamo īpašumu pārvaldnieki".

Uzņēmums, kas atrodas Berlīnē un Vīnē, katru gadu novērtē Eiropas nekustamā īpašuma tirgus uzņēmumu vērtību, aptaujājot katras valsts arhitektus, nekustamā īpašuma pārvaldniekus, brokerus, bankas, konsultantus, investorus, juristus un citus NĪ nozares tirgus dalībniekus. Viņiem tiek lūgts novērtēt nekustamā īpašuma uzņēmumus, ņemot vērā dažādus kritērijus.

Pētījums aptver Eiropas nekustamo īpašumu nozares uzņēmumus, kuri tiek vērtēti ņemot vērā gan uzņēmējdarbības jomu, gan tirgus klasifikāciju. Pētījuma autori vērtējamos uzņēmumus sadalīja desmit dažādās ģeogrāfiskajās grupās. Pētījuma kopsavilkums tiek publicēts tiešsaistē; tas ir visaptverošs, kopumā veidojot gandrīz 250 lappušu ziņojumu, iekļaujot arī ekspertu komentārus un tiek publicēts atsevišķā žurnālā.

Kopumā pētījuma laikā tika aptaujāti vairāk nekā 91 000 tirgus dalībnieku, biznesa ekspertu, kuri novērtēja vairāk nekā 1600 nekustamo īpašumu uzņēmumus.

Par Newsec:

Newsec ir starptautisks nekustamā īpašuma konsultāciju uzņēmums, kas dibināts 1994. gadā Zviedrijā un darbojas septiņās Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs. Uzņēmuma pakalpojumu klāsts aptver visas komerciālā nekustamā īpašuma pakalpojumu jomas. Newsec darbojas kā starpnieks darījumos ar nekustamo īpašumu, tostarp komerciālā nekustamā īpašuma nomā un pārdošanā. Uzņēmums sniedz nekustamā īpašuma pārvaldīšanas pakalpojumus un pārstāv klientu intereses jaunu vai jau esošu projektu attīstībā. Newsec sniedz licencētus īpašuma un biznesa novērtēšanas pakalpojumus, un tam ir lielākā tirgus izpētes un analītikas vienība Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs. Pilns pakalpojumu klāsts nodrošina sniegto pakalpojumu augstāko kvalitāti un kompetenci. Newsec ir starptautiski atzīti vērtētāji, ko apliecina Lielbritānijas Karaliskā nekustamā īpašuma vērtētāju asociācijas RICS (the Royal Institution of Chartered Surveyors) un Eiropas vērtētāju asociācijas grupas (TEGoVA) izsniegtie sertifikāti. Uzņēmums ir arī BNP (Paribas Real Estate) alianses loceklis.

Vasara ir klāt! Sapņu īpašumi ūdens tuvumā, kas pašlaik meklē saimniekus

29.05.2020

alt
alt

Pēdējo dzīvokļu izpārdošana jaunajā projektā "Tuvidi"

01.06.2020

Saistītās ziņas

alt

"Latio" tirgus pētījums: cilvēku interese par mājokļiem nav būtiski kritusies

alt

Viedoklis: Kas notiek Rīgas komercīpašumu tirgū?

alt

Asociācija brīdina par nepaceļamu nodokļa nastu

alt

Kā pareizi rīkoties, ja Tev ir īpašums, ko šobrīd vēlies pārdot?

alt

Vai pēdējā pusgada notikumi ir ieviesuši izmaiņas vērtēšanas pakalpojumu sniegšanā?

alt

Gudri pirkts mājoklis: pērciet īpašumu ar perspektīvu!

alt

"Baltic Sotheby’s International Realty": jau 10 gadus globālā zīmola Sotheby’s kvalitātes zīmē

alt

Alternatīvais finansējums uzņēmējiem – iespēja arī krīzes laikā

alt

Baltijas nekustamā īpašuma nozares spēcīgākais zīmols 2020 – Colliers International

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Projekts ar zaļu vidi un plašām terasēm - "Zelta Rasa" Mārupē!

2

Jaunums Ādažos! Uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunā mājā Podniekos

3

Jauni dzīvokļi Pļavniekos, Rembates ielā 8 - mūsdienīgai un ekonomiskai dzīvei!

4

Jaunums! Atvērto durvju dienas augustā mājām un zemēm. Piesaki savu māju vai zemi!

5

Arco Real Estate: kadastrālo vērtību reforma ir sākta no otra gala

6

"Latio" tirgus pētījums: cilvēku interese par mājokļiem nav būtiski kritusies

City24 redaktora izvēle

alt

Jaunums! Atvērto durvju dienas augustā mājām un zemēm. Piesaki savu māju vai zemi!

alt

Acu priekam: satriecošas mājas ar baseiniem Mārupē, Ķekavā, Babītē un citur!

alt

Piedāvā ARENS: kādai šobrīd jāizskatās mūsdienīgai virtuvei?