Jaunais projekts "Stabu 100" - labāko būvniecības materiālu, dizaina un tehnoloģiju iemiesojums

Rīgas centrs un tā dzīvojamās mājas - vispirms prātā nāk senie nami, kas apbur ar savu vēsturisko vērtību un šarmu. Taču, varētu teikt, ka retums Rīgas centrā ir dzīvojamie projekti, kas var piedāvāt jaunākās tehnoloģijas un būvniecības risinājumus, kas nodrošina absolūti mūsdienīgu un komfortablu dzīvi pilsētas pieprasītākajā rajonā. Kas ne mazāk svarīgi, tādi, kur nav aizmirsts arī par dizaina akcentiem, dzīvokļu māju padarot teju izcilu ne vien tehniski, bet arī vizuāli pievilcīgu. Par šādu projektu varam saukt Stabu ielas 100 jauno dzīvojamo māju, kur cena par šādu kvalitatīvu dzīvi Rīgas sirdī ir pieejama, sākot no 2100 eiro/m2.  Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Būvniecība, Stabu 100Pamatīga un ilgmūžīga māja, kur viegli elpot!

Neskatoties uz nama ārējo vienkāršību un eleganci, "Stabu 100" būvniecībā un apdarē izmantoti tikai visaugstākās kvalitātes materiāli. Atslēgas vārdi, kas visprecīzāk raksturotu būvniecības risinājumus jaunajā mājokļu projektā, ir pamatīgums un ilgmūžība. Ne velti ēkai ir monolīta dzelzsbetona karkass, kas tiek uzskatīts par vienu no visdrošākajiem un izturīgākajiem būvmateriāliem, kas nodrošinās konstrukciju izturīgumu pat vairāku gadsimtu garumā. 

Domājot ilgtermiņā jeb dažus soļus uz priekšu, ne mazāk svarīga jaunajos mājokļos ir energoefektivitāte, par ko "Stabu 100" mājas būvniecībā ir īpaši padomāts - siltumizolācijai izmantota 150 mm bieza somu akmensvate (PAROC), kas kopā ar ventilējamu fasādi, alumīnija logu rāmjiem un trīsslāņu stiklojumu nodrošina augstākos standartus. Un ne tikai - māja ir aprīkota ar trokšņu un putekļu paaugstinātu izolāciju, par ko aizdomātos retais, bet kas ir izšķiroša nianse, dzīvojot aktīvajā pilsētas centrā. Savukārt jumts ir nosiltināts ar 350 mm biezu akmensvati savienojumā ar skārda pārklājumu (RUUKKI), kas ir dārgāks, bet ugunsdrošāks un ilgtspējīgāks materiāls, kas laika gaitā atmaksājas vairākkārtīgi. 

Tomēr nepietiek māju tikai "iepakot" un ieskaut ar pamatīgiem un ilgmūžīgiem materiāliem. Vienlaicīgi jānodrošina, lai mājā ir viegli elpot un ikviens - gan saimnieki, gan ciemiņi justos komfortabli. "Stabu 100" dzīvokļi ir aprīkoti ar vēdināšanas sistēmām un iespēju pieslēgt kondicionierus. Savukārt individuālie siltuma patēriņa skaitītāji parūpēsies par iespēju saņemt zemus komunālo maksājumu rēķinus pat visaukstākajās ziemās. 

Klusas gaitas lifts (KONE) augšējo stāvu iedzīvotājus ātri nogādās līdz dzīvokļa durvīm ar pirkumiem, ratiem un bērniem, paliekot nesadzirdētiem aiz kaimiņu durvīm. Tāpat iedzīvotāju ērtībām mājas pagrabstāvā iekārtota atsevišķa, slēgta un silta telpa ratu un riteņu novietošanai, lai viss liekais līdz mājokļa durvīm nemaz nebūtu jācenšas nogādāt.  Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Būvniecība, Stabu 100 Mājas vizītkarte ir tās fasāde

Vērojot "Stabu 100" nama fasādi, tā atstāj vienkāršu, elegantu un lakonisku iespaidu, neizceļot liekus dekorus un pārmērības - te dominē pelēkie, melnbaltie un pasteļtoņi, vienkāršas un tīras ģeometriskas formas. Kaut gan mājas fasādes dizains veidots no dzelzsbetona, to lieliski atsvaidzina stikla, koka un metāla akcenti, radot monumentālas drošības iespaidu, bet tajā pašā laikā - kopskatu veidojot vieglu un patīkamu. Koka, akmens un stikla trīsvienība apdarē izskatās ne vien interesanti, bet arī atbilst ekoloģiskam konceptam. Arī simboliski viss ir pārdomāts - koks atbild par mājīgumu, akmens par noturīgumu, stikls padara konstrukciju vieglāku un acij tīkamāku, ļaujot ieplūst gaismai un svaigam gaisam. Stiklotā erkerā iebūvēts apgaismojums izgaismo māju vakaros un piešķir jaunu skatu visai apkaimei, padarot to mūsdienīgāku un mājīgāku.Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Būvniecība, Stabu 100Mājoklis - mūsu mazā pasaule

Dzīvokļiem Stabu ielā 100 ir pārdomāti plānojumi, kas apvieno mājīgumu un plašumu. Panorāmas stiklojums izceļ skaisto skatu no dzīvojamo istabu logiem, kā arī tās telpas, kuras negribas slēpt no svešām acīm. Lielie logi un plašās lodžijas ļauj brīvi iekļūt gaismai, kas, viegli izgaismojot un atspoguļojoties gaišajās sienās, piepilda māju ar sauli, gaismu un mājīgumu. Un pat esot pilsētas epicentrā, var nodoties nomoda sapņiem, veroties pilsētas zilajās debesīs.

Dzīvokļi Stabu ielā 100 tiek piedāvāti ar pilnu apdari, izmantojot kvalitatīvus un dabiskus materiālus. Iepazīstoties ar projekta apdares materiālu daudzveidību, var doties nelielā ceļojumā pa pasauli - marmors ir ceļojis no Turcijas, mozaīka un flīzes no Spānijas, ozolkoka parkets BOEN no Vācijas, akmens palodzes no Lietuvas, bet maisītāji (ALPI) no Itālijas. Vannas istabās ir siltas grīdas, dušas kabīnēs un vannās - maisītāji ar termostatiem. Sienas dzīvokļos ir krāsotas ar SADOLIN krāsu siltajā baltajā Tikkurila tonī. 

Domājot par to, cik izmaksā šāds saules un gaismas pieliets, komfortabls mājoklis - atbilde ir vienkārša. Piemēram, trīsistabu dzīvoklis otrajā stāvā ar platību 60,8 m2 un 9,4 m2 plašu lodžiju maksā 2140 eiro par m2, četristabu 100 m2 plašs dzīvoklis sestajā stāvā ar diviem sanmezgliem, plašām guļamistabām, lielu viesistabu un nišām, kas paredzētas iebūvētu skapju ierīkošanai, maksā 2300 eiro par m2. Vai arī mājīgs, 40 m2 plašs divistabu dzīvoklis ar plašu lodžiju, kas iziet klusajā pagalmā un lieliem logiem, kas sniedz daudz saules gaismas, 2100 eiro par m2.  Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Būvniecība, Stabu 100 Drošība pirmajā vietā

Domājot par iedzīvotāju drošību un sirdsmieru, Stabu ielas 100 mājai ir slēgts pagalms ar autostāvvietu, bērnu rotaļu laukumu un zaļo zonu, par kādu tikai sapņo daudzi citi Rīgas centra projektu iedzīvotāji. Ieeja kāpņu telpā ir aprīkota ar koda slēdzeni, dzīvokļos ir domofoni, ir iespēja ierīkot arī apsardzes signalizāciju. Tomēr drošība nebeidzas ar pamatīgām ārdurvīm - visos dzīvokļos ir dūmu detektori un ugunsdrošas durvis. Tāpat ēkā ir ierīkots nepārtrauktas elektropadeves dīzeļģenerators ugunsdrošības sistēmu darbības uzturēšanai. 

Pilsētas cienīga infrastruktūra 

Jaunās mājas lokācija ir Stabu iela 100. Tā ir gan klusa vieta Rīgas centrā, gan arī darījumu un izklaides iespējas vien dažu soļu attālumā. Tā ir skaista, gadsimta sākuma arhitektūra un apzaļumots pilsētas nostūris. Tas ir Rīgas vēsturiskais centrs, starp Ādmiņu un Valmieras ielu, kas aktīvi mainās un attīstās. 

Piemēram, stadiona "Daugava" teritorijā plānota ledus halle, tiks atvērta jauna starptautiskā stacija "Rail Baltica", kas būs savienota ar lidostu "Rīga", tāpat tiek plānota pazemes dzelzceļa pārbrauktuves būvniecība starp Ģertrūdes un Daugavpils ielu.  

Jau tagad tuvējā apkaimē atrodas Ģertrūdes ielas teātris, Pasaules dārzs, deju skola "Todes", svaigas piena pārtikas veikaliņš "Kārums", mājas virtuves restorāns "2 Dollari", ķīmiskā tīrītava, izsmalcināts ziedu veikals, kā arī Centrāltirgus un viens no lielākajiem Rīgas kinoteātriem "Kino Citadele". 

Rīgas centrs, līdz ar savu pārsteidzošo arhitektūru, teju dažu soļu attālumā no mājām var piedāvāt teātru un muzeju plašo izvēli, restorānus un kafejnīcas skaistām maltītēm, svaigi ceptu maizi netālajā maiznīcā un vakara vīna glāzi uz terases ar skatu uz pilsētu. 

Izklausās pēc Tavām jaunajām mājām?

 Alternatīvais finansējums uzņēmējiem – iespēja arī krīzes laikā

03.06.2020

alt
alt

"Bišumuižā" grandiozas atlaides, piemājas autostāvvieta iekļauta cenā

04.06.2020

Saistītās ziņas

alt

Oktobra atvērto durvju dienas "Liepziedos"

alt

Atvērto durvju dienas apmeklētāji atzinīgi novērtē "Liepziedu" labumus

alt

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

alt

Renovēts nams Krišjāņa Barona ielā 30 - lieliska dzīvesvieta īsteniem pilsētniekiem!

alt

Dzīvokļi uz visiem 100 jaunajā mājā Stabu ielā

alt

Video: dzīve pie Mežaparka – pieejama izvēle!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

2

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

3

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī

4

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi LABAJĀ KRASTĀ: Purvciemā, Ķengaragā, Mežciemā un citur

5

Hepsor pirmajā attīstītajā projektā Rīgā, Baložu ielā 7 pārdoti visi dzīvokļi

6

Jauns, uzlabots plānojums trīsistabu dzīvokļiem "Merks Gaiļezera namos"

City24 redaktora izvēle

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī