Atvērto durvju diena "Jaunās Teikas" jaunākajā mājā

Jaunākā un pēdējā dzīvojamā māja Ropažu ielā 14A pieprasītās un mūsdienīgās "Jaunās Teikas" mājokļu piedāvājumu papildina ar 117 jauniem mājokļiem, no kuriem vairāk kā puse jau atraduši īpašniekus. 11. un 13. jūnijā, Atvērto durvju dienas maratona* ietvaros, Tev būs iespēja viesoties mūsdienīgajā Teikas kvartālā, lai klātienē apskatītu vēl pēdējos pieejamos dzīvokļus un sajustu apkārtējo gaisotni, jo viena no lielākajām dzīvojamā projekta priekšrocībām ir tieši apkārtējā infrastruktūra, ar kuru grūti konkurēt līdzīga piedāvājuma jaunajiem projektiem un kas noteikti jāredz savām acīm.  Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Hanner, Jaunā Teika

 


Iedzīvotājiem dažu soļu attālumā, projekta teritorijas ietvaros pieejami trīs dažādi bērnu laukumi, bērnudārzs, sporta zāle, pārtikas veikals un kiosks, aptieka, vairāki pusdienu restorāni, viens no modernākajiem kokteiļbāriem pilsētā un neskaitāmas atpūtas un izklaides iespējas turpat kvartāla ietvaros notiekošajos sezonas pasākumos, koncertos utt. 

Pāris soļu attālumā no dzīvojamām mājām atrodas  arī "Teikums" kopstrādes telpas, biroju ēkas "Ausma", "Teodors", "Henrihs" un "Valters", kur ikviens atradīs piemērotas telpas darbam un profesionālai darbībai. 

Dzīvokļi

Jaunajā ēkā pieejami racionāla plānojuma dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari, kurā izmantoti ilgtspējīgi un ekoloģiski augstākās kvalitātes materiāli. Lai izvairītos no nevajadzīgām un neizmantojamām platībām, mājokļu telpu plānojums veidots ļoti pārdomāti un funkcionāli, dzīvokļu plānā ierēķinot vietu gan visām sadzīvē nepieciešamajām mēbelēm, gan tehnikai. Attīstītāji izvēlējušies labākās kvalitātes un dizaina mēbeles un interjera priekšmetus, kas ražoti Latvijā. Dzīvokļu dažādajiem plānojumiem ir sagatavoti arī interjera dizainera ieteikumi.

"Jaunajā Teikā" ēku sienas, durvju un logu sistēmas nodrošina optimālu aizsardzību pret ielaušanos ēkās un dzīvokļos. Ēku būvniecībā ir izmantoti materiāli ar augstākajiem ugunsdrošības rādītājiem. Kā arī, izmantotie celtniecības materiāli ir nekaitīgi veselībai. Dzīvokļi ir ar A klases enerģijas sertifikātiem, kas nozīmē mazākus ikmēneša komunālos izdevumus, piemēram, par apkures un elektrības rēķiniem. Projekta teritoriju 24 stundas 7 dienas nedēļā uzrauga dzīvā apsardze un tiek veikta video novērošana. 

Dzīvot "Jaunajā Teikā" nozīmē atrasties dzīvīgā, enerģiskā un mutuļojošajā vidē, starp jaunām un mūsdienīgām dzīvokļu mājām, iekoptiem un labiekārtotiem pagalmiem, moderniem birojiem, kafejnīcām un restorāniem. Nenoliedzami, lieliskā dzīvojamo namu atrašanās vieta ir kā lielisks starta punkts, lai vajadzības gadījumā ērti dotos arī citos pilsētas virzienos.  


*City24.lv Atvērto durvju dienas maratons norisināsies divas dienas - 11. jūnijā, ceturtdien (no plkst.16:00 – plkst.21:00) un 13. jūnijā, sestdien (no plkst.11:00 līdz plkst.16:00). Nelielas izmaiņas būs ierastajā pasākuma norisē un noteikumos, kas jāņem vērā Atvērto durvju dienas apmeklētājiem. Proti, lai dotos klātienē apskatīt mājokļu projektus, iepriekš būs nepieciešams reģistrēties**, izvēloties konkrētu, sev ērtāko projektu apmeklējuma laiku. 

Vairāk par Atvērto durvju dienas maratonu un tā norisi vari uzzināt ŠEIT!

**  Reģistrācija nepieciešama, lai projektu attīstītāji varētu nodrošināt ērtu un drošu mājokļu apskati, ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus. Iepazīties ar drošības pasākumu rekomendācijām iespējams šeit.

 

"Bišumuižā" grandiozas atlaides, piemājas autostāvvieta iekļauta cenā

04.06.2020

alt
alt

Durvis vērs Mārupes dzīvokļu projekts ar burvīgām terasēm un zaļu apkārtni - "Zelta Rasa"

04.06.2020

Saistītās ziņas

alt

Oktobra atvērto durvju dienas "Liepziedos"

alt

Atvērto durvju dienas apmeklētāji atzinīgi novērtē "Liepziedu" labumus

alt

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

alt

Renovēts nams Krišjāņa Barona ielā 30 - lieliska dzīvesvieta īsteniem pilsētniekiem!

alt

Dzīvokļi uz visiem 100 jaunajā mājā Stabu ielā

alt

Video: dzīve pie Mežaparka – pieejama izvēle!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

2

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

3

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī

4

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi LABAJĀ KRASTĀ: Purvciemā, Ķengaragā, Mežciemā un citur

5

Hepsor pirmajā attīstītajā projektā Rīgā, Baložu ielā 7 pārdoti visi dzīvokļi

6

Jauns, uzlabots plānojums trīsistabu dzīvokļiem "Merks Gaiļezera namos"

City24 redaktora izvēle

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī