Nosvinēti spāru svētki projektā "Pagalms 2.0" perspektīvajā VEF apkaimē

Atzīmējot pēdējā būvniecības posma sākumu, vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā "Bonava Latvija" nosvinējis spāru svētkus pirmajai daudzdzīvokļu ēkai projektā "Pagalms 2.0" Turaidas ielā 4, Rīgā un šomēnes plāno atzīmēt arī otrās ēkas spāru svētkus. Jauno dzīvojamo kvartālu, kas atrodas starp t/c "Domina" un VEF tiltu, veidos trīs piecstāvu nami ar 189 jaunām mājvietām, kas būs pieejamas plašam iedzīvotāju lokam. Kopumā projektā plānots investēt 10 miljonus eiro. Būvniecība, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Bonava Latvija, Pagalms 2.0"Ikdienas darbā esam novērojuši, ka klienti novērtē ilgtspējīgo pieeju it visā. Tieši tādēļ projektā "Pagalms 2.0" esam apvienojuši dažādus risinājumus, kas ļaus pilsētniekiem ne vien izbaudīt infrastruktūras priekšrocības, bet arī labiekārtotos zaļos pagalmus un apkārtni. Šis ir projekts, kas piedāvā lielisku alternatīvu novecojušajam Rīgas dzīvojamajam fondam, jo jaunā dzīvojamā kompleksa apkaimes labiekārtošanas koncepcija būtiski atšķirsies no Rīgas pilsētvidē ierastās, īpašu uzmanību veltot vides ilgtspējas risinājumiem, piemēram, kopienas dārziem, kur nodarboties ar urbāno dārzkopību, un ekoloģiskiem zaļās zonas risinājumiem, gan arī aktīvās atpūtas iespējām. Esam gandarīti, ka darbs iegājis pēdējā stadijā, jo dzīvokļu īpašnieki jau nepacietīgi gaida savas jaunās mājas. Pirmajā ēkā savus īpašniekus atraduši gandrīz visi dzīvokļi, otrajā ēkā – vairāk nekā puse. Pārdošana turpinās un pavisam drīz tiks uzsākta arī trešās ēkas būvniecība," stāsta projekta attīstības vadītājs Elgars Vecvagars.

Katrā "Pagalms 2.0" mājā pieejami kompakti ērta plānojuma divu un trīs istabu dzīvokļi platībā no 40 līdz 65 m2. Katram dzīvoklim paredzēts balkons un individuāla noliktavas telpa mantu glabāšanai mājas pagrabstāvā. "Pagalms 2.0" ir īpaši piemērots pilsētniekiem, kuriem rūp apkārtējās vides tīrība un kuri vēlas apvienot dabas tuvumu ar pilsētas dinamisko ritmu. Līdz ar urbānās dārzkopības iespējām teritorijā būs pieejama arī komposta vieta bioloģisko atkritumu savākšanai, bet vides ekoloģijas nolūkos tiks izveidota lietus ūdens apsaimniekošanas sistēma. Sportiskām aktivitātēm pagalmā tiks ierīkots basketbola laukums.

"Bonava Latvija" īsteno ekonomiskā segmenta un biznesa klases mājokļu attīstīšanu, būvniecību un pārdošanu Rīgā saskaņā ar augstākajiem skandināvu kvalitātes un funkcionalitātes standartiem. Attīstot projektus tādos Rīgas mikrorajonos kā Purvciems, Teika, Ķengarags, Šampēteris, Rīgas klusais centrs un Krasta ielas rajons, "Bonava Latvija" nodrošina mūsdienīgu un Rīgas iedzīvotājiem pieejamu alternatīvu novecojušajam dzīvojamajam fondam. 


Par "Bonava Latvija"

"Bonava Latvija" ir lielākais nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā, kura mātes uzņēmums "Bonava" ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Ziemeļeiropā. "Bonava" rada mājas un apkaimes kopš aizvadītā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem. Pašlaik uzņēmumā strādā 2300 darbinieku, un tas ir pārstāvēts Vācijā, Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Sanktpēterburgā, Igaunijā un Latvijā, 2019. gadā sasniedzot pārdošanas rezultātus 15,5 miljardu Zviedrijas kronu apmērā. "Bonava" akcijas tiek kotētas "Nasdaq" biržā Stokholmā. 

 

Durvis vērs Mārupes dzīvokļu projekts ar burvīgām terasēm un zaļu apkārtni - "Zelta Rasa"

04.06.2020

alt
alt

Premium projekti "Lofts&Rosegold", "Ausekļa 14" un "CENTRUS" aicina uz Atvērto durvju dienu

05.06.2020

Saistītās ziņas

alt

"Bibliotēkas Nama" attīstītāji pabeiguši renovāciju nākamajā projektā - Avotu ielā 4

alt

Ekspluatācijā nodota projekta "Green City" otrā māja

alt

Kā pareizi rīkoties, ja Tev ir īpašums, ko šobrīd vēlies pārdot?

alt

"Green City" kļuvis par vienu no atzītākajiem jauno mājokļu projektiem Purvciema apkārtnē

alt

Vai pēdējā pusgada notikumi ir ieviesuši izmaiņas vērtēšanas pakalpojumu sniegšanā?

alt

Jaunums Ādažos! Uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunā mājā Podniekos

alt

Kuru mājokli izvēlēties: standarta, luksusa vai komforta klases?

alt

Gudri pirkts mājoklis: pērciet īpašumu ar perspektīvu!

alt

Interese par īpašumu pirkšanu saglabājas augsta; pircēji kļuvuši mērķtiecīgāki un zinoši

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Ar ko atšķiras 3 000 un 9 000 EUR vērta virtuve? Risinājumi dažādiem budžetiem

2

Apskati klātienē jaunos projektus Rīgas Centrā: Merks Viesturdārzs, Rēdera nami un citi!

3

Atvērto durvju dienā ciemos gaidīs jaunie projekti Rīgā un Pierīgā!

4

Ekspluatācijā nodota projekta "Green City" otrā māja

5

Nedēļas skatītāko īpašumu sludinājumu TOP 10

6

Atvērto durvju dienā iepazīsties ar jaunajiem projektiem Pārdaugavā!

City24 redaktora izvēle

alt

Apskati klātienē jaunos projektus Rīgas Centrā: Merks Viesturdārzs, Rēdera nami un citi!

alt

Atvērto durvju dienā ciemos gaidīs jaunie projekti Rīgā un Pierīgā!

alt

Ar ko atšķiras 3 000 un 9 000 EUR vērta virtuve? Risinājumi dažādiem budžetiem