Laiki mainās, vērtības paliek – jaunais projekts Imantā "Akācijas"

Šobrīd nekustamā īpašuma tirgus ir bagāts ar jauniem mājokļiem un viegli apjukt plašajā piedāvājumā. Mainoties ierastajai pasaules kārtībai, vairāk kā jebkad jāpievērš uzmanība mājokļa kvalitātei, sniegtajām iespējām un tā potenciālam ilgtermiņā, izvēloties tādu īpašumu, kas spētu nodrošināt dzīves kvalitāti jebkurā dzīves situācijā. Pieaugot vajadzībai vairāk laika pavadīt mājās, īpaši aktuālas kļūst tādas nianses, kā svaigs gaiss un patīkams mikroklimats, ērtības un komforts, kas tiešā veidā ir atkarīgs no tādiem aspektiem kā, piemēram, mājokļa plānojums un ārtelpu pieejamība.  Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Akācijas, Notikumi, KBO

 


"Akācijas"
pieder pie tiem mājokļu projektiem, kura vērtība tikai pieaug, arī mainoties situācijai visā pasaulē.

Vieta vs funkcionalitāte

Vērtējot nekustamā īpašuma "izredzes", nereti kā katalizatoru izmanto teicienu vieta, vieta un vēlreiz vieta. Tomēr jaunie apstākļi parāda, ka, iespējams, to prātīgi būtu mainīt uz funkcionalitāte, funkcionalitāte un vēlreiz funkcionalitāte. Ne vienmēr vairāk kvadrātmetri nozīmē labāk. Izšķirošais faktors ir guļamistabu skaits, ko no pieredzes apstiprina arī projekta "Akācijas" pārdošanas komanda. 

"Izvēloties mājokli, mēs vienmēr esam aicinājuši pievērst uzmanību guļamistabu skaitam. Un šīs pieejas svarīgumu daudzkārt apstiprinājuši arī mūsu klienti. Nesenie notikumi parādīja, ka laikā, kad tik bieži esam mājās, ir īpaši svarīgi, ja ir atsevišķas telpas, kur pabūt vienatnē, atsevišķa istaba, kur vadīt konferences un darba sapulces, kā arī attālināti mācīties", skaidro speciālisti. 

Šobrīd "Akācijās" vēl pieejami dažādu platību – kompaktāku un lielāku platību, vairāku guļamistabu dzīvokļi, no kuriem katrs var izvēlēties savam ikdienas ritmam piemērotāko.  Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Akācijas, Notikumi, KBOBalkons – papildu vieta ērtākai dzīvei

"Interesanti, ka saskaroties ar jauno vīrusu, klientiem ir parādījušies jauni kritēriji īpašuma izvēlē. Piemēram, lai būtu plašs balkons", stāsta projekta "Akācijas" pārstāvji. 

Likumsakarīgi, ka arī balkons ir vieta, kuru šobrīd novērtējam vairāk kā jebkad. Tas nepieciešamības gadījumā var kļūt par lielisku papildu telpu, kur iespējams uzturēties, baudot svaigu gaisu, vai kuru iekārtot gan brīvā laika pavadīšanai, gan darba apstākļiem. "Akāciju" dzīvokļu balkoni ir iestikloti, kas ļauj pavadīt laiku ārtelpās arī lietainā vai vējainā dienā.Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Akācijas, Notikumi, KBOSvaigs gaiss kā ikdienas kvalitātes zīme

"Akācijas" ir vienīgais  ekonomiskās klases projekts Latvijā, kas var lepoties ar modernām rekuperācijas jeb ventilācijas sistēmām.

"Svaigs gaiss, temperatūra, kas pielāgota katra labsajūtai, kontrolēts gaisa mitrums –  iedzīvotāji tik ļoti to novērtē, ka nespēj iedomāties dzīvi bez rekuperatora, kas uzlabo dzīvokļa mikroklimatu un vispārējo dzīves kvalitāti",  stāsta projekta pārstāvji.  

Rekuperācija nodrošina efektīvu svaiga un tīra gaisa apmaiņu telpās visu diennakti, uzlabojot mājas iemītnieku labsajūtu - tas nozīme saldāku miegu, teicamas darba spējas, novērstu alerģiju risku. Kā arī, tās spēlē nozīmīgu lomu ikdienas sīkajos aspektos - mājoklī ātri tiek novērstas kulinārijas nevēlamās smaržas, mitro gaisu vannas istabā ātri nomaina svaigais gaiss, kas nozīmē, ka nerodas lieks mitrums, līdz ar to, arī pelējums. 

Pateicoties rekuperācijas sistēmām, nav vajadzīga dabīgā ventilācija, tādēļ, turot aizvērtus logus, telpu iemītniekus netraucē āra trokšņi. Liela artava tām ir arī augstas energoefektivitātes nodrošināšanā, jo netiek zaudēts siltums un apkures rēķini samazinās.  Izmaksas par mājokli neietekmē arī lieki kvadrātmetri, jo dzīvokļi ir ergonomiski izplānoti, atbilstoši cilvēku vajadzībām dažādos dzīves ciklos.

Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Akācijas, Notikumi, KBO

11. un 13. jūnijā, Atvērto durvju dienas maratona ietvaros, jauno projektu būs iespējams apskatīt arī klātienē. Vairāk uzzini šeit vai projekta mājas lapā.

 


Vairāk par "Akācijām"

Dzīvojamo māju komplekss "Akācijas" atrodas Imantā, Akāciju ielā 2C. Projektu veido četras deviņu stāvu mājas, kurās izvietoti 216 dzīvokļi ar vienu, divām un trim guļamistabām, platībās no 39 līdz 79 m2. Visi jaunie mājokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari un ir aprīkoti ar mūsdienīgai dzīvei nepieciešamajām ērtībām. Katra dzīvokļa plānojums ir pārdomāts tā, lai tie būtu piemēroti kā jauniem un dinamiskiem cilvēkiem, tā ģimenēm ar bērniem. Dzīvokļu cenas projektā ir sākot no 1660 EUR/m². 

Priekšrocību projektam ir patiešām daudz - sākot ar ērto un zaļas vides ieskauto apkaimi, beidzot ar augstajiem būvniecības standartiem un augstākās kvalitātes celtniecības materiāliem, kas izmantoti ēku būvniecībā, nodrošinot izcilu skaņas un siltuma izolāciju.

Domājot par ērtībām, dzīvojamās mājas teritorijā ir auto stāvvieta, velo novietnes un vairāki bērnu rotaļu laukumi. Ērtākai saimniekošanai, pagrabstāvā katram dzīvoklim ir izvietotas noliktavas telpas. Tāpat šī projekta vajadzībām izbūvēts jauns piebraucamais ceļš no Jūrmalas gatves puses, kas aprīkots ar gaismekļiem, gājēju ceļu un gājēju pāreju.  

 

Nedēļas īpašums: ekoloģiskā māja Amatciemā

05.06.2020

alt
alt

Jaunums Carnikavā! Rindu mājas demo atklāšana ciematā "Ziedlejas" – klientu dienu ietvaros

09.06.2020

Saistītās ziņas

alt

Novembrī notiks individuālās klientu dienas jaunajos projektos!

alt

"Liepziedu" atvērto durvju dienas novembrī

alt

Oktobra atvērto durvju dienas "Liepziedos"

alt

Atvērto durvju dienas apmeklētāji atzinīgi novērtē "Liepziedu" labumus

alt

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

alt

Renovēts nams Krišjāņa Barona ielā 30 - lieliska dzīvesvieta īsteniem pilsētniekiem!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

2

Jaunums tirgū! Elijas un Maskavas ielas apkaimē top jauns dzīvojamais projekts

3

Jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

4

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

5

"Merks" uzsāk projekta "Merks Viesturdārzs" otrās kārtas būvniecību un dzīvokļu rezervēšanu

6

"Elijas Nami" attīstītājs saņem titulu "Veiksmīgākais būvniecības uzņēmums Igaunijā 2020"

City24 redaktora izvēle

alt

Aizmirstās Mežaparka pērles un nami, kas gaida savu otro "dzimšanas dienu"

alt

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP