Mājas ar stāstu: jaunie dzīvokļu projekti ar īpašu filozofiju

Vērtējot kopējos būvniecības apjomus, vēl atpaliekam no igauņu un lietuviešu tempa. 2019. - 2020. gadā attīstītāji Viļņā plānoja uzbūvēt vidēji 17 dzīvokļus uz 1000 iedzīvotājiem, savukārt Tallinā 14 dzīvokļus, bet Rīgā uz pusi mazāk - 7 jaunus dzīvokļus uz 1000 iedzīvotājiem.*

Tomēr nevarētu teikt, ka mums trūktu jaunu un labu dzīvokļu projektu, kuros vajadzības gadījumā izvēlēties jaunu un mūsdienīgu mājokli. Jauno projektu Rīgā un tās apkaimē ir daudz, bet tie arī mēdz būt ļoti dažādi. Sākot no klasiskām daudzdzīvokļu jaunbūvēm, beidzot ar pilnībā renovētiem, seniem un vēsturiski ļoti vērtīgiem namiem, kuru fasāde vien jau atgādina veselu mākslas darbu. Taču ir projekti, kas sevī ietver veselu ideju, filozofiju un domu, kas caurstrāvojusi visu projekta tapšanu un pēc tam arī iedzīvotāju ikdienu. 

Kādi ir šie īpašie, nestandarta projekti, no kuriem dažiem ir reāls potenciāls kļūt par jaunajiem arhitektūras pieminekļiem? 

GRĪZIŅKALNA REPUBLIKA

Hipsterīgā Rīgas oazē! Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains"Grīziņkalna Republika" ir unikāls, atjaunots piecu vēsturisku dzīvojamo ēku un komerctelpu komplekss, kas saviem iemītniekiem piedāvā dzīvot noslēgtā un labiekārtotā vidē Rīgas centrā - Asara ielā 12. Piedāvājumā ir divstāvu apartamenti ar privāto terasi, kas ir nebijis piedāvājums Rīgas centrā.

"Grīziņkalna Republika" ir vieta, kur savu īsto mājokli atradīs aktīva un zaļa dzīvesveida piekritēji, kuriem svarīga ir stilīga un radoša vide, gan ģimenes, kurām ir svarīga atbilstoša vide bērniem. Tāpat arī uz biznesu orientēti prāti - kvartālā tiks attīstīta arī neliela biznesa telpu ēka. Kvartāls piedāvā ērtas automašīnu novietošanas iespējas, lielākajai daļai dzīvokļu īpašnieku nodrošinot savu autostāvvietu. Īpaši padomāts arī par zaļi domājošajiem un velosipēdu novietošanas iespējām.Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains"Grīziņkalna Republika" ar savām daudzpusīgajām iespējām veiksmīgi nes Live - work koncepta ideju. Ko tas nozīmē? Iedomājieties, ka esat ārsts vai, piemēram, radošs IT speciālists. "Grīziņkalna Republikas" iespējas Jums nodrošinās darbam nepieciešamās telpas un turpat, ar atsevišķu ieeju, arī savu dzīvokli privātajām vajadzībām. Izklausās labi, vai ne?

Uzzināt vairāk!

ĀGENSKALNA MELODIJA

Melodiju un mūzikas pasaules iedvesmots mājokļu ansamblis! Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizainsReti kurš apšaubīs Āgenskalna vēsturiskās apbūves šarmu, un arī to, ka tajā pašā laikā, šeit pietrūkst jaunu un mūsdienīgu, iedzīvotājiem pieejamu jauno mājokļu. 

Vieni no pēdējā laika interesantākajiem dzīvokļu projektiem ir "Āgenskalna melodijas" projekts, kas apvieno divus lieliskus projektus - "Sentimento" un "Legato". Tie ir divi dzīvojamie nami, katrs ar savu adresi, priekšrocībām un mājokļu piedāvājumu, tomēr tos vienos viens skanējums, viena kvalitāte, viena - "Āgenskalna melodija". 

"Sentimento" ir daudzdzīvokļu nams ar modernu arhitektūru, kam raksturīgi īpaši plaši logi. "Sentimento" mūzikā nozīmē izjustu, emocionālu skanējumu. Arī dzīvojamais nams Āgenskalna ielā 24 uzjundīs sentimentālu noti par bērnības atmiņām, kad kaimiņu durvis vienmēr bija vaļā un mājas pagalms bija vesela pasaule, pilna ar neaizmirstamiem notikumiem.Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizainsSavukārt "Legato" nozīme mūzikā ir "saistoši, plūstoši". "Legato" māja ir dabīga koka fasādes daudzdzīvokļu nams ar slēgtu iekšpagalmu, kas rada privātmājas sajūtu, sniedzot iespēju dzīvot mierīgu dzīvi, bet blakus esošā Kalnciema iela ļauj jebkurā brīdī iekļauties pilsētas plūsmā.

LOFTS&ROSEGOLD

Mājvieta, kas iedvesmo dzīvei! Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizainsKompānijas "R.Evolution" meistardarbs - projekts "Lofts&Rosegold" atrodas vienā no prestižākajiem pilsētas rajoniem - klusajā centrā, Strēlnieku ielā 8. Jaunais mājokļu projekts ir viens no spilgtākajiem intelektuālās athitektūras paraugiem Rīgā, un tā vēstījums pauž ideju par hygge dzīvesstilu. 

Ko nozīmē hygge dzīvošana? Tas ir projekta būvnieku un attīstītāju sapnis - izveidot vietu ar izcilu arhitektūru, dizainu un gaisotni, lai, izvēloties "Lofts&Rosegold" dzīvošanai vai uzņēmējdarbībai, ikviens šeit justos laimes piepildīts. Bieži par mājām saka - vieta, kur atgriezties,  taču "Lofts&Rosegold" tiek veidots tā, lai tā kļūtu par vietu, kur viss sākas, vietu, kas iedvesmo dzīvei, vietu visas dzīves pamatam.  Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizainsIntelektuālā arhitektūra un hygge dzīvesstils jaunajā projektā izpaužas ar vairākām spilgtām iezīmēm. 

Apkaime un arhitektūra. Projekta atrašanās vietā - klusajā centrā katra māja pati par sevi apliecina savu unikālitāti un vērtību, un arī viena no "Lofts&Rosegold" daļām - baltā četru stāvu ēka ir pelnījusi īpašu uzmanību, jo ir arhitektūras piemineklis, kas iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā.

Projekta halle jeb vestibils, kas kļūs par hygge dzīvesstila spilgtāko iezīmi un projekta sirdi - tā būs vieta, ko kopīgai laika pavadīšanai varēs lietot visi iedzīvotaji un viņu viesi. Halles platība sasniegs 220 m2, bet tās griestu augstums - 4,20 m. Un pats galvenais, tam visam pa virsu - stikla jumts!

Interjers un dizains - modernais dizains, atsegtu ķieģeļu sienu fragmenti, fona mūzika, aromāts, kas speciāli izveidots šai mājai, maigs apgaismojums, dabiskie materiāli apdarē un mēbelēs, sveces - visur sveces! Šīs visas smalkās nianses iekļautas un piemeklētas laimes noskaņas radīšanai. 

Netipisks griestu augstums - vēl viena iezīme, kas neticami piestāv hygge konceptam. Baltajā ēkā, pateicoties griestu augstumam (3,11 - 6,54 m), ir vairākas iekārtojuma koncepcijas un   viena no tām ir iespēja veidot loft tipa dzīvokļus vai komercplatības. 

Uzzināt vairāk! 

FILOZOFU REZIDENCE

Debesskrāpis tiem, kuri vēlas sekot savai īpašajai dzīves filozofijai!  Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains"Filozofu rezidence" ir veltījums iedzīvotājiem, kuri seko savam ceļam, savai filozofijai, savai izvēlei. Vizuāli ēkas atgādina grāmatu kaudzi, kurā katrs stāvs ir jauna grāmata, jauns saturs ar savu filozofisko pieeju dzīvei. Projekta arhitektūras unikālā iezīme ir pirmā dzīvojamā stāva novietojums, kas ir veidots 14 metru augstumā virs zemes. "Filozofu Rezidence" atrodas labiekārtotā 4200 m2 plašā teritorijā. Projektā ir 115 dzīvokļi, 2 dzīvokļu ēkas (22 un 23 stāvu), ko savieno pazemes stāvvieta 121 automobiļiem. Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizainsDzīvokļu griestu augstums ir ne mazāk kā 3,05 m, bet augšstāva dzīvokļos tie sasniedz pat 6,75 m. Trīs līmeņu Penthausi ir veltījums līderiem un veiksmes stāstiem. Griestu augstums dzīvojamā istabā ir 7 m, ar panorāmas skata logiem no grīdas līdz griestiem. Trešajā līmenī ir 100 - 200 m2 plaša terase, kur īstenot jebkurus sapņus - baseins zem klajas debess, solārijs vai grila zona, tas viss ieskauts divmetrīgās stikla sienās, kas sargā no vēja un padara jebkurus laikapstākļus patīkamus.

Var izcelt arī ērto atrašanās vietu - tas ir pilsētas centrs, bet tajā pašā laikā nost no steigas un trokšņiem. Ne mazāk svarīgi ir elpu aizraujošie skati uz Daugavu, Vecrīgu un zaļo Ķīpsalu, kas paveras no panorāmas logiem, balkoniem un terasēm. Uzzināt vairāk!

PAGALMS 2.0

Vai dzīvojot dzīvoklī Rīgas centrā, var izaudzēt dilles piemājas dārziņā? Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizainsViens no jaunā projekta "Pagalms 2.0", Turaidas ielā trumpjiem ir tā lokācijas vieta - VEF teritorijā, starp Gaisa un J.Zemitāna tiltu jeb vienkārši Teikā, kas ņemot vērā šī rajona straujo attīstību pēdējo gadu laikā, ir kļuvis par vienu no pieprasītākajiem un mūsdienīgākajiem galvaspilsētas rajoniem.

Dzīvi jaunajā, perspektīvajā projektā īpaši novērtēs jaunie profesionāļi, kuri mīl aktīvu, dinamisku dzīvesveidu un lielpilsētas priekšrocības. Tajā pašā laikā, lai cik projekts būtu piemērots īstiem pilsētniekiem, tas izceļas ar kādu ideju, ko mēdz saukt par urbāno dārzniecību.

Ko tas nozīmē?

Visiem pirmo stāvu iedzīvotājiem balkonu vietā iecerēts veidot mazdārziņus, taču arī citu stāvu iemītnieki varēs nodarboties ar urbāno dārzniecību jeb savu dārzeņu un garšaugu audzēšanu, jo teritorijā tiks ierīkotas speciālas publisko dārziņu vietas, kur jebkurš varēs iestādīt sev vēlamos augus.

Turpat paredzēta arī komposta kaudze, speciāla novietne dārza instrumentiem un ūdens pieslēgums. Iegādājoties dzīvokli Turaidas ielas projektā, iedzīvotājiem būs piekļuve arī bezmaksas noliktavai, aizslēdzamai ratiņtelpai un pagrabstāva velo novietnei. Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizainsNožogotajā teritorijā paredzētas trīs lapenes, trīs bērnu rotaļu laukumi, āra velo novietnes, kā arī speciālas vietas, kur baudīt barbekjū vakarus. Līdz ar otrās mājas būvniecību tiks izbūvēts arī basketbola laukums, galda teniss un citas aktīvam dzīvesveidam paredzētas izklaides iespējas.

Uzzināt vairāk!

HOFT

Lidojošo koku māja! Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizainsMūsdienu pilsētai un jo īpaši vēsturiskā centra ielām ļoti trūkst dzīvas dabas augu un koku izskatā, tiesa, bieži vien šo problēmu nemaz arī nav iespējams telpiski atrisināt. Vienīgais variants - pārnest kokus uz ēkām. Tieši šāda iecere realizēta jaunajā HOFT projektā, kur ēkas fasādes un iekšpagalma jaunajā apjomā tiks ieviesti koki un zaļumi, pilsētas vēsturiskajā centrā veidojot gaisā planējošus dārzus un iedvešot jaunu priekšstatu par iespēju dzīvot tiešā tuvumā ar dabu, neatkarīgi no stāva, kurā mitināmies. Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizainsCentrālajā fasādē, mājas pagalmā, terasēs un papildu konstrukcijās, izmantojot speciālu stiprinājumu sistēmu dažādos līmeņos, tiks uzstādīti skujkoki: ciedrs, kalnu priede, dažādi "bonsai" koku veidi, tādējādi radot privātu parku mājas iedzīvotājiem - zaļu oāzi pašā pilsētas centrā. Instalācija radīs neparasti spēcīgu iespaidu, ka koki it kā aug dabiskā vidē, kalnu augstienēs un nogāzēs. Uzzināt vairāk!

AIZKULISES

Ieskatīties galvaspilsētas centra iedzīvotāju aizkulisēs! Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizainsProjekts ar tik ļoti interesanto nosaukumu un unikālo fasādi - "Aizkulises" atrodas Rīgas aktīvajā centrā, attīstītā rajonā ar lielisku infrastruktūru, un ir lielisks dzīvesvietas risinājums biznesa cilvēkiem, kuri novērtē laiku un komfortu. Tā īpašais stāsts slēpjas mājas fasādes dizainā. 

Kāpēc Aizkulsies?

Dzīvojamā nama fasāde ir veidota kā aizklusies, tieši tādas pašas kādas redzamas Latvijas Nacionālajā teātrī, bet kopumā simbolizē ideju, ka savās mājās mēs ikkatrs varam būt pats un savās aizkulisēs neielaist kuru katru. Projekta arhitekti ir pazīstami un slaveni arhitektu birojs Sīlis, Zābers un Kļava.Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizainsNo ēkas logiem paveras brīnišķīgs skats uz pilsētas biznesa centru un parku, tai ir norobežots un labiekārtots iekšējais pagalms, kur ierīkota papildu komforta zona. 

Uzzināt vairāk!

VILLA MILIA

Veltījums tiem, kam vārdi "Es daru to Dzimtenes labā!" nebija tukša skaņa!
Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains"Villa Milia" ir kluba tipa projekts Dzintaru prospektā, Jūrmalā un sevī ietver 15 augstākās klases dzīvokļus. Ekskluzīvais nams tapis par godu Emīlijai Benjamiņai, nozīmīgai personībai Latvijas vēsturē - žurnālistei, izdevējai un sabiedriskajai darbiniecei. Nams ir veidots kā veltījums paaudžu saiknei, izciliem cilvēkiem, kuri paši savām rokām veidojuši sava mūža vēsturi un atstājuši savu ieguldījumu pilsētas, valsts un pasaules vēsturē.  Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizainsHaļļu arhitektūra un interjeri ir Latvijas dizaina zvaigznes Zanes Teteres meistardarbs - laikmetīgs, monumentāls un vienlaikus arī Jūrmalai raksturīgā stilā. Arhitektūras koncepciju caurvij Art Deco un funkcionālisma stili. Veicot projekta izstrādi, izmantotas jaunākās tehnoloģijas, kvalitatīvi un dabīgi būvmateriāli un apdares materiāli, piemēram, vērtīgas koksnes šķirnes un apdares marmors, kā arī kaltās metāliskās detaļas fasādē. Uzzināt vairāk!

SALIENA

Zaļā un eiropeiskā dzīvesstila oāze Pierīgā!

Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizainsSaliena ir daļa no Piņķu apdzīvotās vietas, kas atrodas Babītes novadā. Arvien augošajā apkaimē tiek aizvadīta no visiem neatkarīga, autonoma ikdiena - ar saviem iekšējiem pasākumiem, festivāliem un sirsnīgām kaimiņu kopā sanākšanām. Varētu pat teikt, ka šeit - ciešā galvaspilsētas tuvumā ir izveidota pašiem sava dabas ieskauta republika, kur vienlaikus izbaudīt gan mieru, gan komfortu un eiropeisku dzīvesveidu. 

Salienā pieejami ne vien dzīvokļi, bet arī citi kvalitatīvi dažādu veidu mājokļi - plašas savrupmājas, elegantas rindu mājas, mājīgi dzīvokļi un zemes apbūvei, kā arī komercplatības. Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizainsSaliena var lepoties arī ar mūsdienīgu infrastruktūru.

Salienas iedzīvotāju atpūtai un ērtībām izveidoti trīs parki un divi bērnu rotaļu laukumi, kas tiek uzpasēti un atjaunoti. Kopumā parki aizņem 14 hektārus - 11 hektāru platībā plešas Salienas Mežaparks jeb priežu mežs, kur izbūvēti celiņi pastaigām un sportam.

Turpat pie projekta ir arī krāšņais Dārza Parks ar strūklaku, kā arī 0,3 hektārus plašais Barbekjū parks. Tajā izveidota piknika zona ar ugunskura un grila vietām, dīķis, uzlikti soliņi, bruģēti celiņi, kā arī veikta apzaļumošana. Iedzīvotāju priekam atklāts  outdoor gym jeb āra trenažieru zāle, kā arī izveidota pašiem sava aplikācija, kas nodrošinās ātrāku un ērtāku apsaimniekošanas servisu.  Uzzināt vairāk!

LEGEND.

Vērtīgākais, ko radīs "LEGEND.", ir nākamo iedzīvotāju siltās atmiņas par dzīvošanu tajā! Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains"LEGEND." ir arhitekta Uģa Zābera radīts piecu ēku komplekss Jūrmalā, kas ir kā piecas spilgtas un mākslinieciskas personības, kas harmoniski sadzīvo vienā kvartālā.  Projekts sastāv no villām - "Villa Churchill", "Villa Hepburn", "Villa Dietrich", kā arī divstāvīgas privātās villas un ēkas ar komerctelpām, kopumā piedāvājot vietas 62 mājokļiem ar spa kompleksu, artēziskā urbuma ūdeni, simtgadīgām priedēm, zaļajām tehnoloģijām, dabīgie materiāliem, ideālu atrašanās vietu utt. 

"LEGEND." stils ir izturēts it visā - krāsu gammas izvēlē, mēbeļu, lustru un gaismekļu dizainā. Šeit nav sīkumu, viss ir rūpīgi pārdomāts - no durvju roktura un pastkastītes, līdz atslēgu galdiņam pie ieejas dzīvoklī un ērtiem iepirkšanās ratiņiem produktu nogādāšanai no automašīnas līdz dzīvoklim. Saviesīgo telpu, plašo zāļu, kāpņu telpu un spa kompleksa estētiku veidojuši vadošie Latvijas interjera dizaineri, sadarbībā ar projekta arhitektu. Katras ēkas galvenās ieejas svinīgumu izceļ izsmalcinātas, rokām darinātas durvis, kas ir īsti mākslas darbi. Īpašumi Latvijā, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Interjers un dizains

"LEGEND." ir piemērs kā mājoklis un viss, kas saistīts ar to, var kļūt par dzīves pamata platformu, piedāvājot plašas iespējas un pakalpojumu klāstu kā, piemēram, projekta privātā pludmale, spa komplekss ar baseinu, pirtīm, procedūru kabineti, kardio-trenažieru un jogas nodarbību zāles, restorāns un skaistumkopšanas salons, kā arī VIP līmeņa konsjerža pakalpojumi, pazemes stāvvieta, viesu autostāvvieta, personīgo mantu glabātuves. Uzzināt vairāk! 

*Nekustamā īpašuma kompānijas Ober-Haus dati. 

Mēneša projekts - "Ziedoņdārza rezidence" Aleksandra Čaka ielā

12.06.2020

alt
alt

Dzīvesstila tirdzniecības centrā SĀGA veidos Latvijā pirmo veselības klasteri ar ārstu privātpraksēm

15.06.2020

Saistītās ziņas

alt

Dzīvot laukos skaisti! Iegādei pieejamas privātmājas ar gaumi un ērtībām

alt

Bez tuviem kaimiņiem un elpu aizraujošu ainavu: lauku viensēta "Vecrozas" Rankas pagastā

alt

Cenas krīt! Privātmāju sludinājumi ar cenu samazinājumu no 4 000 – 20 000 EUR

alt

Saldais ēdiens investīciju objektu medniekiem: grandiozu īpašumu TOP 10

alt

Iegādei pieejama vēsturiska pērle Rožu laukumā Cēsīs: "Konrāda nams"

alt

Acu priekam: satriecošas mājas ar baseiniem Mārupē, Ķekavā, Babītē un citur!

alt

Madonā, Jelgavā, Smiltenē un citur: privātmājas ar samazinātu cenu

alt

Iespējams, visu laiku skaistākais piejūras īpašums: "Brīzes" Salacgrīvas novadā

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

2

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

3

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī

4

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi LABAJĀ KRASTĀ: Purvciemā, Ķengaragā, Mežciemā un citur

5

Hepsor pirmajā attīstītajā projektā Rīgā, Baložu ielā 7 pārdoti visi dzīvokļi

6

Jauns, uzlabots plānojums trīsistabu dzīvokļiem "Merks Gaiļezera namos"

City24 redaktora izvēle

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī