Atvērto durvju dienā iepazīsties ar jaunajiem projektiem Pārdaugavā!

22. jūlijā no plkst.16:00 līdz plkst.21:00 norisināsies Nekustamo īpašumu sludinājumu portāla City24.lv organizētais Atvērto durvju dienas maratons, kas allaž pulcē lielu skaitu interesentu, kam aktuāla mājokļa iegāde. Pārdaugavā klātienē būs iespēja apskatīt un izstaigāt projektus "Akācijas", "Āgenskalna 24" un "Mazā Nometņu iela 17A". 

Svarīgi! Lai dotos mājokļu projektus apskatīt klātienē, būs nepieciešams reģistrēties*, izvēloties konkrētu, sev ērtāko projektu apmeklējuma laiku. 

AKĀCIJAS Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Notikumi

 


Projektā "Akācijas" ir četras deviņstāvu dzīvojamās mājas, kurās izvietoti 216 dzīvokļi ar vienu, divām un trim guļamistabām. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari un aprīkoti ar visām mūsdienīgai dzīvei nepieciešamajām ērtībām. 

Dzīvojamā kompleksa labiekārtotajā teritorijā un zaļajā pagalmā atrodas rotaļu laukums, autostāvvietas un velo novietnes. 

Augstas kvalitātes celtniecības materiāli nodrošinās izcilu skaņas un siltuma izolāciju. Jaunākās tehnoloģijas ventilācijas sistēma - gaisa rekuperācijas sistēmas, ļaus taupīt energoresursus pieplūstošā gaisa piesildei aukstajā periodā un atdzesēšanai siltajā periodā.

Katrs dzīvoklis ir plānots atbilstoši cilvēku vajadzībām dažādos dzīves ciklos. Dzīvokļi ir ergonomiski izplānoti un tajos nav lieku kvadrātmetru, kas ietekmētu mājokļa izmaksas. Ērtākai saimniekošanai katram dzīvoklim ir noliktavas telpa pagrabstāvā.

Būvniecībā izmantotās tehnoloģijas palīdzēs jau šobrīd veikt gudru investīciju īpašuma iegādē, un apkārtējā vidē. Mājā paredzēti energoefektīvi risinājumi, kas dzīvokļos nodrošinās labu mikroklimatu un krietni ietaupīs komunālo maksājumu izmaksas. Energoefektivitātes kvalitātes rādītāju apstiprinājis sertificēts energoauditors.

Uzzināt vairāk!  

ĀGENSKALNA 24
Īpašas cenas! Stāvvieta un noliktava 12 900 EUR vērtībā dāvanā! Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Notikumi

 


Daudzdzīvokļu ēka Āgenskalna ielā 24 ir piecstāvu ēka "Sentimento" ar divdesmit astoņiem dzīvokļiem.  Ēka celta, ievērojot Āgenskalna Priežu apkaimes labākās tradīcijas, apvienojot mazpilsētas sajūtu ar moderniem būvniecības risinājumiem.

Ēkas projekts iekļaujas vēsturiskajā Āgenskalna apbūvē, kam raksturīga ēku izvietošana ar īpašu leņķi pret ielu un ieturot plašu zaļo zonu. Dzīvokļi Sentimento ēkā ir aprīkoti ar balkoniem, kas vērsti prom no ielas burzmas un rada komfortablu telpu iemītnieku atpūtai. 

Visapkārt ēkai ir apzaļumota teritorija, no visiem ēkas logiem paveras patīkams skats uz parka zaļo zonu. Iedzīvotāju ērtībām ir izveidotas autostāvvietas ēkas pagalmā. Iedzīvotāju ērtībām ēkā ir pieejams lifts un individuālas noliktavas. Visi dzīvokļi ir aprīkoti ar jaunākās paaudzes domofoniem ar video novērošanas funkciju.

Līdz vasaras beigām "Āgenskalna 24" mājām spēkā ir īpašs piedāvājums - divistabu dzīvokļu cenā ir iekļauta stāvvieta, savukārt trīs un četru istabu dzīvokļiem pārdošanas cenā ir iekļauta arī noliktava.

Uzzināt vairāk!

MAZĀ NOMETŅU IELA 17A Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Notikumi

 


Projekta ēka, kas atrodas Mazā Nometņu ielā 17A, ir viena no Āgenskalna apkārtnes apbūves koka arhitektūras pērlēm, kas savu pilno ēkas rekonstrukciju piedzīvoja 2019. gadā. Šī vēsturiskā koka ēka celta 1910. gadā, un tajā vēl arvien ir jūtamas pagātnes vēsmas – ēkā saglabāti oriģināli arhitektūras elementi, kā arī ķieģeļu atsegumu fragmenti kāpņu telpā.

Trīsstāvu namā ir 10 divu un četru istabu dzīvokļi, kuros ir mūsdienīgs plānojums. Dzīvokļi pieejami platībā no 47 līdz 74 kvadrātmetriem, un tie ir ar pilnu apdari. Ēkas koka ārdurvis aprīkotas ar koda atslēgu.

Īpašumā ir apzaļumota, apgaismota un labiekārtota teritorija, kas ir norobežota ar sētu. Vārti ir kontrolējami ar tālvadības pulti, savukārt iebrauktuve un pagalmā esošā autostāvvieta ir bruģēta. Tāpat teritorijas zaļajā zonā tiek plānots bērnu rotaļu laukums.

Dzīvokļi renovētajā projektā piemēroti cilvēkiem, kas spēj novērtēt Āgenskalna koka arhitektūru un kuriem ir svarīga ērta vide Rīgas centra tuvumā. Projekta apkārtnē pieejama ikdienā nepieciešamā infrastruktūra - pārtikas un sadzīves preču veikali, Āgenskalna tirgus, izglītības iestādes, sporta centri, kafejnīcas, kā arī dažu minūšu attālumā esošās sabiedriskā transporta pieturvietas. Savukārt dažu minūšu gājiena attālumā atrodas Māras dīķis un gleznainais Arkādijas parks.

Uzzināt vairāk!
Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Notikumi

Vairāk par Atvērto durvju dienas maratonu un tā norisi vari uzzināt ŠEIT!

Atceries: lai apmeklētu, reģistrējies! 

*Reģistrācija nepieciešama, lai projektu attīstītāji varētu Tev nodrošināt ērtu un drošu mājokļu apskati, ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus. 

Ekspluatācijā nodota projekta "Green City" otrā māja

10.07.2020

alt
alt

Nenokavē! Atvērto durvju diena Daugavas labā krasta mājokļu projektos

13.07.2020

Saistītās ziņas

alt

MĀJAS Ādažos, Dreiliņos, Baltezerā, Salaspilī un citur – nāc uz Atvērto durvju dienu!

alt

Dzīvojamā kvartāla "Merks Viesturdārzs" pirmā ēka nodota ekspluatācijā

alt

Atvērto durvju dienā aicina iepazīt "Liepziedus" un Āgenskalna koka apbūves "pērli"

alt

Tuvojas atvērto durvju diena jaunajos projektos Rīgā un Pierīgā!

alt

Jaunā projekta "Akācijas" iedzīvotāji veiksmīgi izmanto ALTUM programmas iespējas

alt

Ar zaļāku apkārtni un mierīgāku ikdienu - dzīvokļu piedāvājums Pierīgā

alt

Nenokavē! Atvērto durvju diena Daugavas labā krasta mājokļu projektos

alt

Apskati klātienē jaunos projektus Rīgas Centrā: Merks Viesturdārzs, Rēdera nami un citi!

alt

Jaunajā ēkā Stabu ielā 100 veiksmīgi aizvadīta Atvērto durvju diena

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Iegādei pieejama vēsturiska pērle Rožu laukumā Cēsīs: "Konrāda nams"

2

MĀJAS Ādažos, Dreiliņos, Baltezerā, Salaspilī un citur – nāc uz Atvērto durvju dienu!

3

Īpašās Atvērto durvju dienās klātienē varēs apskatīt privātmājas un zemes

4

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: dzīvokļi ar terasi vai privātu dārzu

5

Vieta Tavai sapņu mājai: Atvērto durvju dienā izrādīs apbūves zemes

6

VNĪ piedāvā iegādāties Teteru namu, saglabājot Okupācijas muzeja ekspozīciju

City24 redaktora izvēle

alt

Vai ieguldījums nekustamā īpašumā nākotnē atmaksāsies?

alt

Vieta Tavai sapņu mājai: Atvērto durvju dienā izrādīs apbūves zemes

alt

Pirkt vai īrēt - tāds ir jautājums!