Rīgā top jauns biznesa komplekss "StokOfiss U30"

Nekustamā īpašuma attīstītājs "Hepsor" uzsācis jauna biznesa kompleksa būvniecību, kur maziem un vidējiem uzņēmumiem nomai būs pieejamas telpas, kas apvienos veikala, noliktavas un biroja funkcijas. Jaunā kompleksa būvniecībai ir saņemta būvatļauja, celtniecības darbus plānots uzsākt 2020. gada septembrī. Biznesa komplekss tiks būvēts rosīgajā Rīgas apkaimē Dreiliņos, netālu no Ulbrokas ielas un Augusta Deglava ielas krustojuma. Galvenās "StokOfisa U30" priekšrocības ir ērtība un funkcionalitāte, tāpēc topošajiem nomniekiem būs pieejami gan biroji, gan plašas telpas veikalu un noliktavu labiekārtošanai, ko būs iespējams pielāgot atbilstoši nomnieku vajadzībām.

Kopējā plānotā biznesa kompleksa "StokOfiss U30" platība būs aptuveni 3800 m2. Divos stāvos būs pieejamas 10 nodalītas iznomājamas platības, katra 293 – 489 m2, – piemērotas noliktavas, veikala vai biroja vajadzībām. Visām telpām būs iespējams pielāgot dažādus tehniskos risinājumus atbilstoši nomnieku vajadzībām.

Pirmajā stāvā paredzētas tirdzniecības telpas, noliktavas un palīgtelpas. Otrajā stāvā būs izvietotas biroja telpas. Nomniekiem un klientiem būs nodrošināta ērta autotransporta piekļuve un plaša bezmaksas autostāvvieta 84 automašīnām klientu un darbinieku vajadzībām.

Par "StokOfiss U30" biznesa kompleksa attīstību atbild "Hepsor" – Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājs, kas ievieš Latvijā jaunu pieeju komerctelpu būvniecībai. Plānotais kopējais investīciju apjoms jaunajā biznesa kompleksā – aptuveni 4 miljoni EUR.  

"Hepsor" valdes loceklis Marti Krass uzsver: "Pārņemot Igaunijas pieredzi mazo un vidējo uzņēmumu vajadzībām piemērotu telpu būvniecībā, mēs vēlamies piedāvāt Latvijas tirgū līdzvērtīgu praksi, kas atbilstu ilgtspējīgas attīstības un efektivitātes principiem. Nereti uzņēmuma tirdzniecības telpas, birojs un noliktavas atrodas dažādās pilsētas vietās, kas rada papildu izdevumus loģistikas jautājumu risināšanai. Minēto telpu atrašanās vienuviet atvieglos uzņēmuma ikdienas darbu un veicinās uzņēmējdarbības efektivitāti."

Telpu iznomāšanas un nomas nosacījumu jautājumus koordinē Colliers Internatonal Zemes un Industriālo platību komandas pārstāvji – Kaspars.Gražulis@colliers.lv (tālr. 26 36 45 74) un  Normunds.Lukjanovics@colliers.lv (tālr. 25 544 519).

Vairāk par "StokOfiss U30" projektu var uzzināt projekta mājas lapā www.stokofissu30.lv vai sazinoties ar Elīnu Ozolu, "Hepsor" pārdošanas un mārketinga vadītāju. Kontakti: elina@hepsor.lv vai tālrunis: +371 29224774.

Par Hepsor

Uzņēmums ir dibināts Igaunijā 2011.gadā, kur līdz šim ir īstenoti vairāki nekustamā īpašuma projekti dzīvojamā un komercsegmentā. Latvijā Hepsor darbība ir uzsākta 2017.gada nogalē. Sadarībā ar Hepsor saistīto būvniecības uzņēmumu Mitt&Perlebach tiek attīstīti vairāki projekti, piedāvājot klientiem iegādāties nekustamos īpašumus par kvalitātei atbilstošu cenu dzīvojamā segmentā. Tuvāko gadu laikā tiks veiktas vērienīgas investīcijas dzīvojamā un komercsegmentā par ko informācija plašāk tiks sniegta nākotnē.

Plašākai dzīves telpai – dzīvokļi projektā "Dzirciema nams"

15.07.2020

alt
alt

Tuvojas atvērto durvju diena jaunajos projektos Rīgā un Pierīgā!

16.07.2020

Saistītās ziņas

alt

Viedoklis! Nekustamā īpašuma tirgus pandēmijas fonā – gada ieguvēji un zaudētāji

alt

Pētījums: starta šāviens strukturālām izmaiņām biroju tirgū ir izskanējis

alt

Sākti darbi pie Kimmel kvartāla teritorijas attīstīšanas

alt

Atvērta rekonstruētā t/c Origo ēka

alt

Viedoklis: kāda būs biroju telpu nākotne Covid- 19 pandēmijas iespaidā?

alt

Iegādei pieejama vēsturiska pērle Rožu laukumā Cēsīs: "Konrāda nams"

alt

Viedoklis: Kas notiek Rīgas komercīpašumu tirgū?

alt

Uzsāk Preses Nama kvartāla 1. kārtas projekta būvniecību

alt

Kādreizējā Latvijas lepnuma "Dzintars" mājvieta meklē jaunu saimnieku

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

2

Kompakti dzīvokļi Rīgas centrā - gudrai investīcijai

3

Jaunie projekti RĪGAS CENTRĀ: reģistrējies individuālai apskatei!

4

Reģistrējies individuālam apmeklējumam Pierīgas jaunajos projektos!

5

Komforta un kvalitātes apliecinājuma etalons pašā Rīgas centrā – nāc un pārliecinies!

6

Pandēmijas laikā teju trešdaļai Latvijas ģimeņu esošais mājoklis kļuvis par šauru

City24 redaktora izvēle

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

alt

Reģistrējies individuālam apmeklējumam Pierīgas jaunajos projektos!

alt

Jaunie projekti RĪGAS CENTRĀ: reģistrējies individuālai apskatei!