Dzīvojamā kvartāla "Merks Viesturdārzs" pirmā ēka nodota ekspluatācijā

Ekspluatācijā nodota projekta "Merks Viesturdārzs" 1. kārtas ēka, kas atrodas Rūpniecības ielā 25, Rīgā. Šī ēka atrodas vistuvāk Viesturdārzam un tajā izbūvēti kopā 96 dzīvokļi un 3 tirdzniecības telpas ēkas pirmajā stāvā. Dzīvokļu platība ir no 36 līdz 278 kvadrātmetriem, ieskaitot terases un balkonus. Jau 22. jūlijā pirmo reizi projektā notiks atvērto durvju diena, kurā apmeklētājiem būs iespēja apskatīt dzīvokļus, ēku un labiekārtojumu. Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Būvniecība, Merks, Atvērto durvju dienas, Merks Viesturdārzs

 


"Mēs attīstām ne tikai ēkas, bet arī labiekārtojam apkārtni, radot vidi iedvesmai un izaugsmei. Šis ir unikāls projekts Rīgas centrā, jo pirmā ēka iesāk vesela kvartāla attīstību, tas būs lielākais dzīvojamais kvartāls Klusajā centrā. Pirmās kārtas ietvaros izbūvējām arī jaunu ielu, kas savienos Rūpniecības un Katrīnas ielas. Mēs piedomājam pie tā, lai mūsu projekti arhitektoniski iekļautos apkārtējā vidē – šajā gadījumā starp Viesturdārzu, Kluso centru un Andrejsalu. Projekta apkārtne ir pievilcīga gan kā mājvieta, gan kā vieta biznesam," stāsta Andris Bišmeistars, "Merks" valdes loceklis un celtniecības direktors. 

"Mēs iedvesmojam cilvēkus dzīvot labāk – "Merks Viesturdārzs" ir vistuvākā iespējamā dzīvesvieta pie Viesturdārza parka, kur tieši blakus ir arī tenisa korti. Īpaši izceļami ekskluzīvi divstāvu dzīvokļi ar skatu uz parku, kas ir kā alternatīva cilvēkiem, kas vēlas māju, vienlaikus dzīvojot pilsētas centrā," min Mikus Freimanis, "Merks" nekustamo īpašumu attīstības direktors. "Projekta iedzīvotāji varēs baudīt parka mieru un dabas tuvumu, vienlaikus izmantojot iespējas apmeklēt tuvumā esošos veikalus, restorānus un izklaides vietas Klusajā centrā un Andrejsalā, mākslas un kultūras pasākumus, kā arī sporta iestādes. Projekta tuvumā pieejami arī bērnudārzi un skolas."

"Merks Viesturdārzs" projekta pirmās kārtas ēkā pieejami daudzveidīgi dzīvokļi ar pārdomātu plānojumu un kvalitatīvu iekšējo apdari – dažādu tipu 2 un 3 istabu dzīvokļi, kā arī plaši 4 istabu dzīvokļi un divstāvu dzīvokļi. Dzīvokļos ir īpaši plaši energoefektīvi koka logi ar alumīnija uzlikām 2,4 metru augstumā, kas nodrošina daudz dabiskās gaismas. Apkures konvektori iebūvēti grīdā, lai saglabātu telpas plašumu. 


Katrs dzīvoklis aprīkots ar gaisa rekuperācijas sistēmu un trīsstiklu logu paketēm, kas nodrošina ēkas A klases energoefektivitāti. Tas, savukārt, nozīmē zemākas patērētās enerģijas izmaksas iedzīvotājiem un vienmērīgu temperatūru ēkā pie krasām āra temperatūras izmaiņām.

Katrā dzīvoklī ir video namrunis. Dzīvokļiem ir balkoni un terases, kur nesteidzīgi baudīt parka tuvumu. Projektā izbūvēta arī pazemes stāvvieta, kurā pieejamas elektromobiļu uzlādes vietas, un privātas individuālas noliktavas, ko iedzīvotājiem iespējams iegādāties. Savukārt katrā kāpņu telpas 1. stāvā izvietotas ietilpīgas, slēdzamas bērnu ratiņu un riteņu koplietošanas telpas.

"Merks Viesturdārzs" ir jaunākais būvkompānijas "Merks" attīstītais dzīvojamais projekts. Tā ietvaros paredzēts uzcelt trīs ēkas ar aptuveni 350 dzīvokļiem.

Būvkompānija "Merks" ir ģenerāluzņēmējs sabiedrisko, dzīvojamo un rūpniecisko ēku, kā arī inženierbūvju celtniecībā, kas Latvijā darbojas kopš 1996. gada. "Merks" Latvijā ir uzbūvējis vairāk kā 120 dažādu objektu, tai skaitā – sabiedriskās būves, ražošanas ēkas un inženierbūves, un vairāk kā 1500 dzīvokļu. Būvkompānija "Merks" ietilpst Baltijas būvniecības tirgus līdera "Merko Ehitus" grupā, kuras akcijas kopš 1997. gada tiek kotētas Tallinas Nasdaq biržā. 

 

 

KOMERCINFORMĀCIJA

Uzsāk Preses Nama kvartāla 1. kārtas projekta būvniecību

16.07.2020

alt
alt

Asociācija brīdina par nepaceļamu nodokļa nastu

21.07.2020

Saistītās ziņas

alt

Novembrī notiks individuālās klientu dienas jaunajos projektos!

alt

"Liepziedu" atvērto durvju dienas novembrī

alt

Oktobra atvērto durvju dienas "Liepziedos"

alt

Atvērto durvju dienas apmeklētāji atzinīgi novērtē "Liepziedu" labumus

alt

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

alt

Renovēts nams Krišjāņa Barona ielā 30 - lieliska dzīvesvieta īsteniem pilsētniekiem!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

2

Jaunums tirgū! Elijas un Maskavas ielas apkaimē top jauns dzīvojamais projekts

3

Jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

4

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

5

"Merks" uzsāk projekta "Merks Viesturdārzs" otrās kārtas būvniecību un dzīvokļu rezervēšanu

6

"Elijas Nami" attīstītājs saņem titulu "Veiksmīgākais būvniecības uzņēmums Igaunijā 2020"

City24 redaktora izvēle

alt

Aizmirstās Mežaparka pērles un nami, kas gaida savu otro "dzimšanas dienu"

alt

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP